نحوه نصب جادویی بدون محدودیت بر روی Kodi نصب می شود

منتشر شده: 16 ژانویه 2020

آیا نمی توان Kodi No Limits Magic Build را نصب کرد؟ سپس برای راهنمایی از این راهنما استفاده کنید. به علاوه ، از PureVPN فقط با 0.99 دلار استفاده کنید زیرا این یکی از بهترین Kodi VPN است که بسیاری از افزودنی ها را باز می کند. از پخش کانال های Kodi لذت ببرید و مغز خود را در هنگام خاموش کردن فشار دهید.

بدون محدودیت جادویی ساخت

No Limits Magic Build بدون شک یکی از پایدارترین ساختها در حال حاضر است که به طور مرتب توسط توسعه دهندگان آن نگهداری می شود تا مطمئن شوید که ساخت و ساز و افزودنیهای آن هموار عمل می کنند. این مجموعه با یک کتابخانه الحاقی همه کاره مربوط به فیلم ها ، نمایش های تلویزیونی ، موسیقی و فیلم های مستند بسته بندی شده است. از آنجا که برنامه به طور مرتب توسط توسعه دهندگان نگهداری و به روز می شود ، همچنین میزبان بسیاری از جدیدترین افزودنیهای موسیقی و ویدئو مانند Magic Magic Dragon و Deja Vu است. پیش فرض Aeon Nox 5: Silvo Skin چنین ظاهری مدرن را به وجود می آورد که تقریباً آینده نگر به نظر می رسد و رابط کاربری ناوبری را آسان می کند. در کل ، No Limits Build برای کسانی که از Kodi به عنوان منبع اصلی سرگرمی خانگی خود استفاده می کنید ، امری ضروری است.

سلب مسئولیت: PureVPN با ساخت No Limits Magic وابسته نیست. این یک ساخت رایگان Kodi است که از مخازن غیر رسمی استقبال می شود و ما هیچ مسئولیتی در مورد نحوه استفاده از آن نداریم. این راهنما به سادگی طراحی شده است که به شما امکان می دهد برای نیازهای شخصی خود از این ساختمان با خیال راحت استفاده کنید. علاوه بر این ، PureVPN هرگونه اقدام مربوط به نقض حق نسخه برداری و پخش جریان یا به اشتراک گذاری محتوای سرقت شده را محکوم می کند.

نحوه نصب بدون محدودیت جادویی ساخت

حالا بیایید قسمت اصلی را پایین بیاوریم. روش نصب No Limits Magic بر روی Kodi ساخته شده است.

توجه داشته باشید: این ساختمان با هر دو نسخه Kodi Krypton 17.6 و Leia کار می کند. با این حال ، اگر شما قادر به نصب ساخت و ساز بر روی Kodi Leia 18.4 یا 18.5 نیستید ، باید 18.1 تخمین بزنید تا ساخت راحت اجرا شود.

جادوگر ساخت No Limits Magic از طریق این دو مخزن موجود است.

 1. https://www.nolimitswiz.appboxes.co
 2. http://nolimitsbuilds.com/kodi/

هر دوی این مخازن کار می کنند اما شماره 2 ممکن است بعضی مواقع مورد استفاده بعضی از کاربران باشد ، بنابراین در اینجا با https://www.nolimitswiz.appboxes.co می خواهیم.

لطفاً توجه داشته باشید که پس از نصب جادوگر ، نسخه های مختلف جادویی No Limits را پیدا خواهید کرد که برخی از آنها میزبان محتوای بزرگسالان است. برای پخش رسانه ها ، اکثر کاربران استفاده از نسخه “Lite” را توصیه می کنند. ما مراحل نصب را به 3 مرحله تقسیم کرده ایم. در اینجا نحوه آشکار شدن است.

مرحله 1: “منابع ناشناخته” را فعال کنید

برای اینکه به Kodi اجازه دهید ساخت یا افزودنیهای شخص ثالث را بپذیرد ، باید ابتدا “منابع ناشناخته” را فعال کنید.

به Kodi “تنظیمات” بروید > ‘تنظیمات سیستم’ > “لوازم جانبی” > “منابع ناشناخته” را فعال کرده و این ویژگی را روشن کنید. وقتی پیام “اخطار” ظاهر می شود ، روی “بله” کلیک کنید

مرحله 2: نصب جادوگر No Limits Magic Wizard

 • اکنون به Kodi «صفحه اصلی» بروید و به «تنظیمات» بروید
 • “مدیر پرونده” را باز کنید < روی “افزودن منبع” کلیک کنید > کلیک ”
 • پیوند مخزن را وارد کنید: https://www.nolimitswiz.appboxes.co/
 • در قسمت درست در زیر جایی که URL را وارد کرده اید ، یک نام برای منبع رسانه خود وارد کنید و روی “Ok” کلیک کنید. چیزی آشکار و آسان را بخاطر بسپار که “جادو بدون محدودیت”
 • به صفحه اصلی Kodi برگردید.
 • “افزودنیهای” را باز کنید و نماد “نصب بسته بندی” را در سمت چپ صفحه انتخاب کنید ، نمادی که مانند یک جعبه است
 • بر روی “نصب از پرونده فشرده سازی” کلیک کنید و نامی را که قبلاً ذخیره کرده اید برای منبع رسانه انتخاب کنید که در این حالت “جادو محدودیتی ندارد”
 • برای Kodi Krypton 17.6 و بالاتر – انتخاب کنید: plugin.video.nolimitswizard.zip
 • برای Kodi 18 Leia – گزینه: plugin.video.nolimitswizard18.zip را انتخاب کرده و روی “Ok” کلیک کنید
 • در عرض چند ثانیه ، یک اعلان روی صفحه نمایش خواهید یافت: “نصب افزونه بدون محدودیت جادوگر نصب نشده است”

اگر از Kodi 18 استفاده می کنید ، پس از نصب جادوگر ظاهر می شود که تعدادی از پنجره ها ظاهر می شوند که برای خلاص شدن از آنها کافی است روی دکمه های راست کلیک کنید..

مرحله 3: No Limits Magic build از Wizard را نصب کنید

 • به صفحه اصلی Kodi برگردید
 • روی “افزودنیها” کلیک کنید > “برنامه های افزودنی” را انتخاب کنید ، سپس “بدون محدودیت جادوگر” را باز کنید
 • کاربران Kodi Leia باید پس از باز کردن جادوگر ، روی “نصب / بروزرسانی” بدون محدودیت کلیک کنند
 • اکنون نسخه های مختلف ساخت موجود را مشاهده خواهید کرد. شما می توانید طبق نیازها و ترجیحات خود یکی را انتخاب کنید. همچنین چندین سرور را می توانید انتخاب کنید. در صورت بروز مشکل در بارگیری ساخت از یک سرور خاص ، تا زمان شروع بارگیری ، یکی دیگر را امتحان کنید
 • نصب “استاندارد” یا “تازه” را انتخاب کرده و روی “بله” کلیک کنید
 • اکنون صبر کنید تا بارگیری کامل شود
 • پس از اتمام بارگیری ، تا زمانی که همه پرونده ها استخراج نشوند ، هیچ اقدامی دیگر انجام نخواهید داد. اگر از شما خواسته شد ، “Force Kodi را ببندید” را انتخاب کنید
 • اکنون کامپیوتر خود را مجدداً راه اندازی کنید و Kodi را راه اندازی کنید. اگر از دستگاه دیگری مانند Firestick استفاده می کنید ، یک چرخه نیرو را انجام دهید تا دستگاه تازه شروع شود

اکنون ساخت بصورت خودکار مراحل باقی مانده مانند تنظیمات پوست را در پس زمینه به پایان می رساند. اگر متوجه شدید که تصاویر پس زمینه به درستی بارگیری نمی شوند ، کد جدید را دوباره راه اندازی کنید.

پس از اتمام مراحل ، پوست آینده نگر Aeon Nox 5 را در صفحه اصلی Kodi خود مشاهده خواهید کرد. در صورتی که مانند گذشته به نظر برسد ، مراحل زیر را برای به روز کردن پوست خود دنبال کنید.

 • رفتن به “تنظیمات”, > تنظیمات سیستم “تنظیمات رابط” را کلیک کنید, > پوست
 • Aeon Nox 5: Silvo را انتخاب کنید
 • وقتی از شما خواسته شد ، روی “بله” کلیک کنید
Kim Martin
Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me