نحوه اضافه کردن زیرنویس به Kodi در سال 2020

منتشر شده: 03 ژوئیه 2019

در این راهنما می توانید نحوه اضافه کردن زیرنویس ها روی Kodi را با OpenSubtitles و Subcene بیاموزید. این افزودنیهای Kodi برای کسانی که دوست دارند فیلم را با زیرنویس پخش کنند و از دستگاههای سازگار استفاده می کنند ، مناسب ترین هستند. همچنین ، شما می توانید از PureVPN تنها با 0.99 دلار استفاده کنید تا از کانالهای پخش در بدون دردسر Kodi لذت ببرید.

برخی از افزودنیهای ویدیویی برای Kodi دارای قابلیت واکشی خودکار زیرنویس هستند ، اما با همه فیلم ها کار نمی کنند. گاهی اوقات برای به دست آوردن کنترل بهتر در انتخاب خود و بدست آوردن زیرنویس های مناسب برای ویدیوی خود ، باید کمی تمرین اضافی در اختیار قرار دهید.

چرا به زیرنویس های Kodi نیاز دارید?

زیرنویس های Kodi ضروری می شوند ، به ویژه هنگامی که محتوای ویدیو را به یک زبان خارجی پخش می کنید. بیایید فرض کنیم که شما یک انگلیسی مادری انگلیسی نیستید؛ ممکن است مقابله با خود به خود با دیالوگ ها مشکل باشد. بنابراین ، با اضافه کردن زیرنویس ها می توانید مطمئن شوید که کل مطالب را مصرف می کنید بدون اینکه یک ثانیه از دست بدهید. وقتی کیفیت صدا عالی نیست ، یا وقتی باید صدا را به یک میزان قابل شنیدن تبدیل کنید ، زیرنویس ها نیز مفید هستند..

نحوه اضافه کردن زیرنویس در Kodi با استفاده از OpenSubtitles

Opensubtitles در واقع بهترین خدمات برای این منظور است. این سرویس دارای زیرنویس هایی است که تقریبا برای همه فیلم ها و نمایش های تلویزیونی منتشر شده تا تاریخ در طیف گسترده ای از زبان ها وجود دارد. در اینجا چگونگی اضافه کردن زیرنویس ها به Kodi با استفاده از OpenSubtitles آورده شده است.

مرحله 1: به OpenSubtitiles بروید و برای یک حساب کاربری رایگان ثبت نام کنید.

از بالای صفحه روی “ثبت نام” کلیک کنید و دستورالعمل های ایجاد شناسه و رمز عبور جدید را دنبال کنید. این روند ممکن است بیش از چند مرحله طول بکشد ، بنابراین صبور باشید.

مرحله 2: از سیستم بالای صفحه سمت چپ و باز صفحه روی نماد چرخ دنده کلیک کنید.

مرحله 3: “افزودنیهای” را انتخاب کنید

مرحله 4؛ “نصب از مخزن” را انتخاب کنید

مرحله 5: “مخزن افزودنی Kodi” را از لیست انتخاب کنید.

این repo رسمی است که به طور پیش فرض با Kodi انجام می شود.
توجه: اگر حداقل یک مخزن غیر از repo داخلی کدی نصب نکردید ، به مرحله 6 بروید..

مرحله ششم: “زیرنویس” را از لیست انتخاب کنید

مرحله 7: اکنون ، “OpenSubtitles.org” را انتخاب کنید.

مرحله 8: بر روی دکمه “نصب” کلیک کنید

مرحله 9: “OpenSubtitles.org” پس از اتمام نصب ، در گوشه بالا سمت راست صفحه نمایش داده می شود

مرحله 10: اکنون روی “OpenSubtitles.org” کلیک کنید و سپس روی “پیکربندی” کلیک کنید.

مرحله 11: در کادر گفتگو ، نام کاربری و رمز عبوری را که در مرحله 1 ایجاد کرده اید وارد کنید

مرحله 12: به صفحه اصلی Kodi برگردید و “تنظیمات” را باز کنید. ”

مرحله 13: “پخش کننده” را باز کنید

مرحله 14: به سمت چپ پایین صفحه به نماد cog بروید و مطمئن شوید که “استاندارد” انتخاب شده است.

مرحله 15: از نوار کناری سمت چپ به “زبان” بروید و “زبانها را برای بارگیری زیرنویس” در “خدمات بارگیری” از سمت راست انتخاب کنید. برای اکثر کاربران ، زبان پیش فرض روی زبان انگلیسی تنظیم می شود. می توانید چندین زبان را از لیست انتخاب کنید.

مرحله 16: برای تنظیم زیرنویس ها برای نمایش های تلویزیونی ، روی “سرویس نمایش پیش فرض تلویزیون” کلیک کنید

مرحله شانزدهم: “OpenSubtitles.org” را انتخاب کنید

مرحله 17: بر روی “سرویس فیلم پیش فرض” کلیک کنید و مرحله 16 را تکرار کنید

به محض تنظیم OpenSubtitles در دستگاه Kodi ، صفحه نمایش شما به این صورت خواهد بود. اکنون ممکن است فیلم یا برنامه تلویزیونی مورد علاقه خود را بازی کنید. به سادگی بر روی نماد زیرنویس در سمت راست پایین صفحه کلیک کنید و OpenSubtitles به طور خودکار زیرنویس های مورد نظر را بارگیری می کند.

نحوه اضافه کردن زیرنویس در Kodi با استفاده از Subcene

در حالی که OpenSubtitles بهترین سرویس زیرنویس در دسترس است برای Kodi در حال حاضر ، تنظیم طولانی مدت ممکن است برای برخی ناامید کننده باشد. برای کاربرانی که به دنبال رفع سریع هستند ، می توانند Subcene را انتخاب کنند. ممکن است به اندازه OpenSubtitles تعداد زیرنویس های Kodi را ارائه ندهد ، اما در بیشتر قسمت ها می تواند هدف را کاملاً نسبتاً مناسب ارائه دهد. بهترین بخش این است که می توان آن را مستقیما با Kodi تنظیم کرد بدون اینکه حساب کاربری ثبت کنید. در اینجا روشی سریع و آسان وجود دارد که می توانید زیرنویس ها را در Kodi با استفاده از Subcene اضافه کنید.

مرحله 1: به صفحه اصلی Kodi بروید و روی نماد “تنظیمات” ضربه بزنید

مرحله 2: “پخش کننده” را باز کنید

مرحله 3: از نوار کناری سمت چپ به “زبان” بروید ، سپس “زبانها را برای بارگیری زیرنویس ها” در “بارگیری خدمات” انتخاب کنید..

مرحله 4: اکنون سرویس پیش فرض نمایش تلویزیونی را انتخاب کنید.

مرحله 5: بر روی گزینه “دریافت بیشتر” کلیک کنید و زیرنویس subscene.com را برای Kodi بارگیری کنید (اگر قبلاً وجود نداشته اید).

مرحله ششم: پس از تهیه ، روی “subscene.com” کلیک کنید تا آن را به عنوان سرویس پیش فرض زیرنویس Kodi تبدیل کنید

مرحله 7: اکنون “سرویس فیلم پیش فرض” را انتخاب کنید و مرحله شماره 6 را تکرار کنید.
اکنون همه تنظیم شده اید ، و هنگامی که یک عنوان پخش شد ، Subcene به طور پیش فرض به دنبال جستجوی زیرنویس ها می شود.
لطفاً توجه داشته باشید که حتی اگر Subscene را به عنوان سرویس زیرنویس پیش فرض برای دستگاه Kodi خود انتخاب کنید ، می توانید از Opensubtitles نیز استفاده کنید. همیشه می توانید بین هر دو یا هر سرویس زیرنویس دیگری را که ممکن است نصب کرده باشید انتخاب کنید تا زیرنویس هایی برای محتوای بازی شده پیدا کنید.

Kim Martin
Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me