iQiyi را در خارج از چین و تایوان با یک VPN تماشا کنید


iQiyi را در خارج از چین و تایوان با یک VPN تماشا کنید

PureVPN را فقط 0.99 امتحان کنید و از تمام نمایش ها و فیلم های تلویزیونی غربی و شرقی در iQiyi در خارج از چین و همچنین تایوان لذت ببرید.


ضمانت بازگشت پول PureVPN 31 روزه را دریافت کنید

تمام محتوای محلی و جهانی را در iQiyi در خارج از چین و تایوان پخش کنید

تمام محتوای محلی و جهانی را در iQiyi در خارج از چین و تایوان در چند مرحله ساده پخش کنید:

iQiyi با خالص

دانلود

و PureVPN را نصب کنید

سرور iQiyi vpn

وصل کنید

به سرور VPN چینی ما

iQiyi دریافت کنید

همه مجموعه

از هر کجا به iQiyi دسترسی پیدا کنید

آیا برای پخش iQiyi شما به یک VPN احتیاج دارید?

iQiyi همچنین با عنوان “Netflix چین” شناخته می شود ، یکی از پرمخاطب ترین کتابخانه های موجود در اینترنت را ارائه می دهد. با این حال ، این فقط در چین و تایوان موجود است ، به این معنی که به محض خروج از مرزهای چین ، نمی توانید از هر کجا به محتوای iQiyi دسترسی پیدا کنید.

HBO VPN

چرا باید با PureVPN iQiyi را در خارج از چین و تایوان تماشا کنید?

قدرت استفاده از PureVPN برای iQiyi بسیار است. در اینجا مزایای برتر زیر که می توانید با VPN ما لذت ببرید آورده شده است:

 • مسافرت

 • دسترسی

 • سرعت

 • دستگاه ها

 • چند ورود

چین یکی از بزرگترین جمعیت جهان را دارد. به همین ترتیب ، مهاجران آن در سراسر قاره ها از جمله اروپا ، قاره آمریکا ، آفریقا ، آسیا ، استرالیا و موارد دیگر گسترش یافته است..

در مورد زندگی ، چینی ها از وقت خود در خارج از کشور لذت می برند. با این حال ، هنگامی که صحبت از دسترسی به مطالب آنلاین از کشورشان می شود ، موارد کمی نامطلوب می شوند. درست مانند اینکه وقتی به دلیل فایروال بزرگ در چین هستید نمی توانید به بخشی از اینترنت دسترسی پیدا کنید ، همچنین در خارج از منطقه نمی توانید به برخی از محتوای چینی دسترسی پیدا کنید. حتی یک اشتراک حق بیمه iQiyi اگر در خارج از کشور زندگی کنید ، هیچ خیری از شما نخواهد داشت.

PureVPN دارای سرورهایی در مناطق مختلف از جمله چین است. علاوه بر این ، ما در هر سرور صدها آی پی داریم ، به این معنی که می توانید فقط با چند کلیک یک آدرس IP چینی دریافت کنید. پس از اتصال به یک سرور VPN چینی ، از هر قاره می توانید به iQiyi خارج از چین و تایوان دسترسی پیدا کنید.

iQiyi تنها سرویس پخش چینی نیست که بر قلب بسیاری از شهروندان در سراسر کشور و خارج از کشور حاکم شده است. در حقیقت ، بسیاری از نام های معروف دیگر نیز وجود دارد که میلیون ها کاربر ماهانه مانند Baidu Video ، Youku ، QQVideo و PPTV را به خود اختصاص می دهد تا نام چند.

مشابه iQiyi ، تمام این خدمات فقط محدود به افرادی است که فقط در چین زندگی می کنند. این بدان معنی است که شما به محض ورود به یک خاک خارجی ، امتیاز دسترسی به این سرویس ها را از دست خواهید داد.

PureVPN شوالیه شما در درخشش زره است زیرا می تواند با چند کلیک دسترسی به همه کانال های این چنینی را داشته باشد. با اتصال به محل سرور مورد نظر خود و گرفتن IP مورد نظر ، می توانید نه تنها به کانال ها و خدمات جریان چینی از خارج از کشور دسترسی داشته باشید بلکه برعکس.

پهنای باند اغلب می تواند مسئله پشت تجربه جریان آهسته یا بافر باشد. در واقع ، اگر با مشکلات پهنای باند روبرو هستید ، نمی توانید سرعت بارگیری خوبی داشته باشید.

گاهی اوقات ، سرعت آهسته دلیل محدود بودن پهنای باند است که توسط ISP شما باز شده است. برای این کار ، شما باید از ISP خود در مورد سرعتهای بهتر که با اشتراک ارتقا یافته امکان پذیر است ، بپرسید. اگر این پهنای باند محدود نباشد ، ممکن است با مشکل پرتاب ISP روبرو شوید.

سرعت پرتاب سرعت یک عمل بسیار قدیمی در بین ISP ها است ، و آنها این کار را برای محدود کردن برخی از کاربران که در حال پخش آسان هستند انجام می دهند. PureVPN می تواند به شما در حل سریع این مسئله کمک کند.

برای غلبه بر فشار بر روی دستگاه ، نیازی به فعال کردن هیچ ویژگی یا انجام هرگونه ترفند اضافی نیست. به سادگی ، PureVPN را راه اندازی کنید و به سرویس مورد علاقه خود دسترسی پیدا کنید تا بدون هیچ گونه باتری جریان یابد.

جریان به بهترین وجه از دستگاههای تلفن همراه لذت می برد. از این گذشته ، چگونه می خواهید هنگام مسافرت در مترو ، محتوای iQiyi را جابجا کنید؟ البته ، شما تلفن هوشمند یا رایانه لوحی خود را باز می کنید و جریان را با محتوای چینی شروع می کنید.

برای دسترسی به iQiyi در دستگاه خود از خارج از چین ، باید یک VPN در دستگاه خود نصب کنید. اما ، هر VPN از هر دستگاه Windows ، iOS ، Mac یا Android پشتیبانی نمی کند.

یکی از بهترین جنبه های PureVPN این است که VPN را می توان در بسیاری از دستگاه ها نصب کرد. شما می توانید PureVPN را در TV Android ، Linux ، iOS ، Windows ، کنسول ها و حتی روتر خود اجرا کنید. علاوه بر این ، ما راهنماهایی را دنبال می کنیم که می توانند به شما در تنظیم VPN در چند دقیقه کمک کنند.

به غیر از استفاده PureVPN در دستگاه مورد نظر خود برای تماشای iQiyi در خارج از کشور ، ممکن است بخواهید از VPN در سایر دستگاههای متصل نیز استفاده کنید. دلایل زیادی می تواند باشد. به عنوان مثال ، شما می خواهید هر وسیله ای را در خانه خود ایمن کنید. ممکن است با نگه داشتن PureVPN در هر دستگاهی که مرتباً از آن استفاده می کنید ، به زندگی خود راحتی اضافه کنید.

یا ممکن است بخواهید دستگاه خواهر و برادر یا والدین خود را ایمن کنید تا آنها همچنین از گشت و گذار ایمن یا دسترسی آسان به محتوا از هرجایی لذت ببرند.

وقتی PureVPN دارید ، دیگر لازم نیست چندین حساب کاربری خریداری کنید تا همزمان از VPN در دستگاه های مختلف استفاده کنید. می توانید تا 5 دستگاه از همان اعتبارنامه استفاده کنید و بنابراین ، از VPN در هر دستگاه به طور همزمان استفاده کنید.

چرا پرداخت VPN بهتر از سرویس پروکسی و خدمات رایگان VPN است?

تفاوت پرداخت شده VPN پروکسی رایگان VPN را بدانید
رمزگذاری داده هاآرهنهآره
سازگاری چند دستگاهیآرهنهنه
HD & قابلیت دسترسی به جریان 4Kآرهنهنه
پیشگیری از پرتاب ISPآرهنهنه
DNS & حفاظت نشت IPv6آرهنهنه
سرور های اختصاصیآرهنهنه

بررسی مشتریان PureVPN

Trustpilot

سوالات متداول

ممکن است در مورد دسترسی به iQiyi و غیره سؤالاتی در ذهن شما ایجاد کند که بخوانید و به تمام سوالات خود پاسخ دهید.

Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map