IPTV VPN برای پخش در 2020

منتشر شده: 11 فوریه 2020

بهترین IPTV VPN را با PureVPN فقط با 0.99 دلار تجربه کنید. بارگیری محتوا از IPTV با سرعت سریع دیوانه وار ، از هر نقطه جهان.

اگر کسی هستید که می خواهید از طریق کانال های تلویزیونی مورد علاقه خود از رایانه یا هر وسیله دیگری که شما را به اتاق نشیمن شما وصل نمی کند لذت ببرید ، پس IPTV گزینه مناسبی برای شماست.

با IPTV شما می توانید نه تنها از کانالهای تلویزیونی معمولی بلکه از نمایش های تلویزیونی بین المللی ، محتوای ویدئویی در صورت تقاضا و موارد دیگر لذت ببرید به طور خلاصه ، این یک بسته کامل از سرگرمی رسانه ای است که می تواند میل شما را برای سرگرمی های 24/7 برآورده کند.

با این حال ، وقتی نوبت به تماشای مطالب در آن می رسد ، باید برای IPTV به دنبال VPN باشید تا از IPTV بیشترین بهره را ببرید..

برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد آن بخوانید ، چرا IPTV VPN مورد نیاز است.

IPTV چیست؟?

IPTV مخفف تلویزیون پروتکل اینترنت است. IPTV معمولاً به عنوان یک سرویس ارائه می شود – مانند نمونه جعبه های تنظیم شده – این امکان را به شما می دهد تا کانال های تلویزیونی را از طریق پروتکل های TCP / IP ، یعنی اینترنت ، تماشا کنید. اما برای اینکه از نمایش های مورد علاقه خود در IPTV به روشی بی درنگ لذت ببرید ، باید به اینترنت پر سرعت دسترسی داشته باشید.

IPTV کاملاً بر خلاف سرویسهای کابل تلویزیونی سنتی که تمام کانالها را همزمان پخش می کنند ، کار می کند و با تغییر کانال قابلیت انعطاف پذیری تماشای یک برنامه را به کاربران می دهد.

از طرف دیگر ، خدمات IPTV فقط یک برنامه یا کانال را همزمان پخش می کنند. به عبارت دیگر ، پخش همزمان را با یک انتقال واحد ارائه نمی دهد. کاربران باید درخواست کنند برنامه متفاوتی را از منو انتخاب کنند تا درخواست انتقال متفاوت کانال مورد نیاز را داشته باشند.

چگونه IPTV کار می کند?

درست مثل استفاده از اینترنت در خانه یا محل کار ، IPTV تقریباً شبیه به آن کار می کند. شما معمولاً باید یک جعبه تنظیم تنظیم شده توسط سرویس IPTV را که به عنوان پلی بین تلویزیون و روتر خود تنظیم کرده اید ، تنظیم کنید. هنگامی که بر روی برنامه ای برای تماشای آن کلیک می کنید ، درخواستی به سرورهای IPTV ارسال می شود که درخواست را به صورت بسته های داده به دستگاه ارسال می کنند. در نتیجه ، شما می توانید از محتوای مورد نظر خود لذت ببرید.

اما بسته به نوع IPTV ، ممکن است از پروتکل های مختلفی برای پخش محتوا استفاده شود. به عنوان مثال ، IPTV از پروتکل مدیریت گروه اینترنت (IGMP) برای پخش تلویزیون زنده استفاده می کند. به همین ترتیب ، همچنین از پروتکل جریان واقعی (RTSP) ، پروتکل پیام رسانی در زمان واقعی (RTMP) و پروتکل انتقال Hypertext (HTTP) برای انواع مختلف محتوا استفاده می کند.

انواع IPTV

خدمات IPTV در سه نوع مختلف ارائه می شود:

  • ویدیو در مورد تقاضا (VOD): همانطور که از نام آن پیداست ، باید از یک فهرست گسترده فیلم و نمایش های دیگر انتخاب کنید و برای تماشای آنها باید هزینه پرداخت کنید.
  • پخش مستقیم تلویزیون: در این نوع سرویس IPTV ، پخش مستقیم کانال تلویزیونی مورد نظر خود را از طریق اتصال اینترنتی خود دریافت می کنید..
  • IPTV-Time-Shifted: بسیاری از کانالهای تلویزیونی وجود دارند که برنامه های تلویزیونی زنده خود را بعد از اولین پخش در اینترنت در دسترس قرار می دهند. بعدا می توانید در دسترس خود آنها را مشاهده کنید. در واقع ، می توانید آنها را ضبط کرده و حتی مکث کرده و نمایش های مورد نظر خود را به عقب برگردانید.

چرا IPTV محبوبیت گسترده ای پیدا می کند?

یکی از دلایل زیادی که کاربران از خدمات IPTV استفاده می کنند این است که این سرویس ها به کاربران امکان می دهند کانال های تلویزیونی مورد علاقه خود را بصورت زنده در رایانه ها ، رایانه های لوحی یا تلفن هوشمند خود مشاهده کنند. در حقیقت ، کاربران می توانند جعبه تنظیمات خود را در تعطیلات خود در خارج از کشور به همراه آورند تا بتوانند محتوای محلی خود را مشاهده کنند.

علاوه بر این ، IPTV نیازهای خدمات کابلی تلویزیون را عمدتاً به دلیل تحرک و بخشی از آن به دلیل عوامل دیگری که در بالا مورد بحث قرار گرفت ، جایگزین می کند..

چرا به IPPV به یک VPN احتیاج دارید؟?

دلایل زیادی وجود دارد که چرا باید برای IPTV ، به عنوان سرگرمی نامحدود ، به دنبال بهترین VPN پرداخت شده باشید.

محدودیت منطقه ای Circumvent

بسیاری از کاربران که اغلب تعجب می کنند ، “آیا باید از VPN با IPTV استفاده کنم؟” از آنجا که خدمات IPTV کانال های متنوعی را به کاربران ارائه می دهد ، کانال های خاصی وجود دارد که محدود به کشورهایی هستند که صاحب آن کانال ها هستند. به عنوان مثال ، اگر یک کاربر بخواهد یک کانال خاص انگلستان را از خارج از کشور مشاهده کند ، ممکن است کاربر به دلیل محدودیت کشور نتواند به آن دسترسی داشته باشد..

شرایطی مانند اینها نیاز به یک شبکه خصوصی مجازی ، مستقل از خدمات VPN دارد. هنگامی که کاربر از طریق VPN به اینترنت متصل می شود ، این سرویس به کاربر اجازه می دهد تا از طیف گسترده ای از سرورهای IPTV VPN یا IP هایی که از کشور های مختلف تهیه می شوند ، انتخاب کند. بنابراین ، اگر یک کاربر بخواهد از خارج از کشور کانال UK را تماشا کند ، تمام کاربری که باید انجام دهد اتصال VPN است ، سرور آنلاین UK UK VPN را انتخاب کرده و کانال را تماشا کنید.

دور زدن ISP پرتاب

این یک واقعیت شناخته شده در بین کاربران اینترنت در جهان است که ISP آنها معمولاً سرعت اتصال خود را برای صرفه جویی در پهنای باند می اندازند و بدون رضایت کاربران این کار را می کنند. با توجه به ضربات مداوم ISP ، شما سرعت مرور کند و یک جریان کاملاً کند را تجربه می کنید.

با کمک یک VPN ، می توانید سرعت ضربتی را که ISP در پشت خود انجام می دهد ، شکست دهید. در نهایت ، شما می توانید از یک جریان بدون بافر و یکپارچه در کلیه خدمات مورد علاقه خود لذت ببرید.

آنچه باعث می شود PureVPN بهترین پرداخت VPN برای IPTV در سال 2019 شود?

آیا IPTV شما با VPN کار نمی کند؟ شما باید فوراً به VPN ما بروید.

هنگام انتخاب بهترین VPN برای IPTV ، انتخاب میان طیف گسترده ای از خدمات کمی دشوار می شود. با این حال ، به خاطر داشته باشید که وقتی یک سرویس را انتخاب می کنید ، اطمینان حاصل کنید که این نه تنها قابل اعتماد بلکه از قابلیت های غنی و قابل اطمینان نیز برخوردار است.

خوشبختانه ، می توانید به VPN اعتماد کنید. هنگامی که در سرویس حق بیمه VPN PureVPN مشترک می شوید ، می توانید از ویژگی های زیر استفاده کنید:

  • حجم بالای IP: اشتراک VPN با تعداد زیادی IP IP ناشناس همراه است. در نتیجه ، شما لازم نیست که هر IP را در هر وب سایت محدود کنید ، زیرا می توانید مجدداً با یک IP متفاوت به وب سایت دسترسی پیدا کنید.
  • تعداد بسیار زیادی از سرورها: مجموعه عظیمی از IP تنها ویژگی ای نیست که سرویس VPN را برای شما ایده آل می کند. این سرویس تعداد زیادی سرور در صدها کشور در سراسر جهان دارد. در حقیقت ، سرورهای VPN را در 6 قاره پیدا خواهید کرد.
  • تجربه بهینه شده: بهترین چیز در مورد VPN این است که سرورهای آن بهینه شده اند تا یک تجربه جریان شگفت انگیز را به کاربران ارائه دهند. بر خلاف سایر ارائه دهندگان VPN ، دیگر نیازی نیست که احساس ناراحتی از پینگ های بالا یا مشکلات تأخیر را پشت سر بگذارید.

ویژگی های ذکر شده در اینجا نشان دهنده نوک کوه یخ است. سرویس VPN با ده ها ویژگی قدرتمند دیگر همراه است که یک تجربه نهایی VPN را به شما منتقل می کند.

راه اندازی IPTV VPN

اگر قصد تنظیم IPTV VPN را در دستگاه Android خود دارید ، مراحل زیر را در نظر بگیرید:

  • در PureVPN مشترک شوید
  • برنامه VPN را برای Android بارگیری کنید
  • به سرور IPTV VPN مورد نظر خود متصل شوید
Kim Martin
Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me