Contents

نحوه تماشای iPlayer بی بی سی در Kodi

در این راهنما یاد می گیرید که چگونه با استفاده از افزونه‌ها و VPN ، iPlayer BBC را در Kodi از هر جای خارج از انگلستان تماشا کنید. PureVPN را فقط 0.99 دلار دریافت کنید تا iPlayer BBC را روی Kodi پخش کنید و از نمایش های شگفت انگیز در این قفل خسته کننده لذت ببرید.

**به روز رسانی: نسخه جدیدتر و بهتری از برنامه Kodi ما خارج است! ما برخی از اشکالات را برطرف کرده ایم & پیشرفت های اساسی را ارائه داد. لطفاً برنامه موجود را به نسخه 1.5.0 (اگر قبلاً وجود نداشت) ارتقا دهید اینجا.**

iPlayer BBC محبوب ترین سرویس تقاضا و پخش مستقیم در انگلستان است ، جایی که می توانید کانال های تلویزیونی زنده را تماشا کنید ، به پخش های رادیویی ضبط شده و زنده گوش دهید ، در برنامه های تلویزیونی و برنامه هایی که از دست رفته اید استفاده کنید و همچنین سایر محتوای اختصاصی را مشاهده کنید..

از آنجا که iPlayer BBC فقط در انگلستان کار می کند ، دیگر نمی توانید به خارج از کشور دسترسی پیدا کنید و آن را تماشا کنید. به طور مشابه ، هنگامی که سعی می کنید یک برنامه تلویزیونی را با iPlayer WWW تماشا کنید – کد رسمی iPlayer با افزودنی رسمی Kodi – خطای زیر ظاهر خواهد شد.

iPlayer BCC TV Kodi

هر چند اخم نکنید! در این راهنمای جامع ، ما دقیقاً چگونگی تماشای iPlayer BBC را در Kodi از هر جای دنیا نشان خواهیم داد. اما قبل از اینكه به این موضوع بپردازیم ، بیایید دقیق تر نگاه كنیم كه چرا داشتن VPN برای كدی اینقدر مهم است.

چرا از VPN با Kodi استفاده می کنیم?

تعداد بسیاری از افزودنیهای Kodi از نظر جغرافیایی محدود هستند ، به این معنی که فقط از مناطق خاص به آنها دسترسی پیدا می کنید. برای بدست آوردن این موانع دیجیتال و تماشای مطالب در مورد هر افزونه Kodi ، باید مکان واقعی خود را فریب دهید.

اینجاست که یک شبکه خصوصی مجازی (VPN) به مرحله اجرا می رسد و به شما امکان می دهد مکان مجازی خود را به هر کشوری در جهان تغییر دهید تا بتوانید از دسترسی بی وقفه به کلیه افزودنیهای Kodi و محتوای آنها لذت ببرید..

iPlayer BBC را از طریق Kodi دریافت کنید

Kodi افزودنیهای Kodi را شکوفا می کند. افزودنیهای آن همان چیزی است که جامعه را به طور فعال درگیر فعالیت های جریان می کند. مانند سایر محدودیت های جغرافیایی موجود ، افزودنیهای Kodi نیز بیش از حد تحت تأثیر محدودیت های جغرافیایی قرار دارند ، این بدان معنی است که شما فقط می توانید از مناطق خاص به آنها دسترسی داشته باشید. خوشبختانه ، یک روش مبتکرانه برای حل این محدودیت منطقه ای وجود دارد ، و به عنوان VPN شناخته می شود.

با داشتن یک شبکه خصوصی مجازی مانند PureVPN ، می توانید دسترسی فوری به هر یک از افزودنیهای Kodi داشته باشید و موقعیت واقعی خود را تقریباً در هر کشور جهان فریب دهید. از اتصال اینترنت بی سیم و دسترسی به همه افزونه های Kodi و محتوای آنها با PureVPN لذت ببرید.

برای نصب و پیکربندی Kodi VPN در دستگاه خود ، این فیلم را تماشا کنید:

نحوه نصب iPlayer بی بی سی در Kodi?

iPlayer بی بی سی برای لذت بردن از پخش جریانی ، طیف گسترده ای از برنامه های تلویزیونی ، فیلم ، مستند ، اخبار و ورزش را ارائه می دهد. با این حال ، قبل از استفاده از افزودنی رسمی برای تماشای محتوای مورد علاقه انگلیسی ، ابتدا باید آن را نصب کنید:

1. Kodi V17 را باز کنید و از منوی صفحه اصلی افزودنیها را انتخاب کنید.

قدم اول ، دستگاه پخش تلویزیون BCC iPlayer Kodi

2. بر روی نماد Package در گوشه بالا سمت چپ کلیک کنید.

قدم دوم مرحله دوم iPlayer BCC iPlayer TV Kodi

3. نصب را از مخزن انتخاب کنید.

قدم 3 مرحله TVl iPlayer BCC Kodi

4. از لیست ، مخزن افزودنی کد را انتخاب کنید.

مرحله چهارم TV Kodl iPlayer Kodi

5. حال ، افزودنیهای ویدیویی را انتخاب کنید.

تلویزیون ال سی دی BCC iPlayer KodiStep 5

6. iPlayer WWW را از لیست انتخاب کنید.

تلویزیون ال سی دی BCC iPodayer KodiStep 6

7. نصب را در پایین سمت راست انتخاب کنید.

تلویزیون iPlayer BCC KodiStep 7

8- منتظر اعلان نصب شده اضافی باشید.

تلویزیون ال سی دی BCC iPlayer KodiStep 8

9. وویلا! شما افزونه iPlayer را با موفقیت در دستگاه Kodi خود نصب کردید.

تلویزیون ال سی دی BCC iPlayer KodiStep 9

چگونه می توان محدودیت iPlayer BBC را دور زد?

اکنون که می دانید چگونه iPlayer BBC را در Kodi به دست آورید ، بیایید در مورد چگونگی دور زدن محدودیت های آن با PureVPN بحث کنیم. همانطور که قبلاً گفته شد ، اگر می خواهید یک فیلم یا برنامه تلویزیونی را از طریق iPlayer WWW از خارج از کشور پخش کنید ، یک پیام خطایی دریافت می کنید که بیان می کند iPlayer BBC فقط در انگلستان قابل تماشا است..

خوب ، چگونه می توان یک بار و برای همیشه به رفع این خطا پرداخت:

1. از منوی صفحه اصلی ، افزودنیها را انتخاب کنید.

تلویزیون ال سی دی BCC iPlayer KodiStep 10

2. به پایین بروید و افزونه های برنامه را انتخاب کنید.

تلویزیون ال سی دی BCC iPodayer KodiStep 11

3. به افزودنی PureVPN بروید ، دکمه enter را برای چند ثانیه نگه دارید و سپس تنظیمات را انتخاب کنید.

تلویزیون ال سی دی BCC iPlayer KodiStep 12

4- پس از وارد کردن نام کاربری و رمز عبور ارائه شده توسط PureVPN ، Ok را انتخاب کنید و افزودنی را راه اندازی کنید.

تلویزیون ال سی دی BCC iPlayer KodiStep 13

5. تغییر یا قطع اتصال VPN را انتخاب کنید.

تلویزیون ال سی دی BCC iPodayer KodiStep 14

6. حرکت به پایین ، و انگلستان (UDP) را انتخاب کنید.

تلویزیون ال سی دی BCC iPlayer KodiStep 15

7. چند ثانیه صبر کنید تا اتصال VPN برقرار شود.

تلویزیون ال سی دی BCC iPlayer KodiStep 16

8. پس از برقراری اتصال ، می توانید از مطالب مورد نظر خود در iPlayer WWW جلو بروید و لذت ببرید.

تلویزیون ال سی دی BCC iPodayer KodiStep 17

9. به iPlayer WWW بروید ، دکمه enter را برای چند ثانیه نگه دارید و سپس تنظیمات را انتخاب کنید.

تلویزیون ال سی دی BCC iPodayer KodiStep 18

10. ضامن فعال کردن شناسه BBC را تغییر دهید ، نام کاربری و رمز ورود خود را وارد کنید ، و Ok را انتخاب کنید.

تلویزیون ال سی دی BCC iPodayer KodiStep 19

11. پس از اتمام ، افزونه iPlayer WWW را راه اندازی کنید و از پخش محتوای مورد نظر خود بدون هیچگونه مانع لذت ببرید!

تلویزیون ال سی دی BCC iPlayer KodiStep 20

پخش iPlayer BBC بر روی Kodi با افزودنی iPlayer BBC (مرور کوتاه)

بی بی سی یک کانال مشهور در سطح جهان است و iPlayer بی بی سی آن هیچ تفاوتی ندارد. پخش کننده رسانه پخش می شود در طیف گسترده ای از دستگاه ها ، از جمله تلفن های همراه و تبلت ها ، رایانه های شخصی و تلویزیون های هوشمند در دسترس است.

با صدها کانال ، iPlayer بی بی سی برخی از بهترین کمدی ها ، درام ها ، مستندها و سایر برنامه هایی را که مورد علاقه مخاطبان است تولید می کند. بهترین بخش این است که هیچ جابجایی بین این تجارت وجود ندارد و ممکن است تجربه جریان شما را خراب کند.

با اتصال به PureVPN ، می توانید به iPlayer BBC iPlayer دسترسی پیدا کرده و به راحتی همه جریانهای زنده و درخواستی BBC را روی Kodi پخش کنید. شناخته شده است که این افزونه بیشتر اوقات خوب کار می کند ، بدون آنکه در جریان HD به خطر بیفتد.

طرح این افزونه به خوبی انجام شده است ، جایی که می توانید به راحتی محتوا را پیدا کنید ، به دنبال آن هستید. این می تواند یک برنامه تلویزیونی ، فیلم ، برنامه یا یک مستند باشد ، iPlayer بی بی سی میزبان مطالب زیادی است.

اگر علاقه دارید قبل از سرگرمی و مشترک شدن ، انواع محتوا را که توسط iPlayer BBC ارائه شده است بدانید ، در اینجا ژانر محتوایی که ارائه می دهند وجود دارد:

  1. واقعیت نشان می دهد
  2. شیوه زندگی
  3. فیلم ها
  4. اخبار و امور جاری
  5. نمایش
  6. کمدی

برای همه طرفداران IPTV در آنجا ، شما خوشحال خواهید شد که می دانید کانال های بی بی سی به صورت رایگان با برنامه افزودنی iPlayer WWW به صورت زنده پخش می شوند. از آنجایی که این یک افزونه رسمی Kodi است ، شما می توانید تجربه کاربر و کیفیت محتوا را عالی ببینید ، با جریانهای با کیفیت بالا ، توضیحات مفصل برای هر نمایش / قسمت و همچنین منوهای توضیحی.

کلمه نهایی

این فقط کافی است تا پیکربندی افزودنی iPlayer BBC iPod را بر روی Kodi تنظیم کند. آن را با PureVPN زوج کنید ، شما در یک تجربه جریان خارق العاده مانند گذشته هرگز درگیر هستید.

محدودیت های منطقه ای را پیدا کنید و iPlayer BBC را پخش کنید ، چه در محلی و چه بین المللی سفر کنید. به سادگی دستورالعمل های ذکر شده در بالا را دنبال کنید ، و خوب است که بروید.

Kim Martin
Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me