نحوه تماشای iPlayer BBC در Chromecast

برای تماشای iPlayer BBC در Chromecast از این راهنما استفاده کنید. اما اگر در خارج از انگلستان زندگی می کنید ، برای به دست آوردن iPlayer BBC باید از VPN استفاده کنید. PureVPN را دریافت کرده و از هر کجا به iPlayer BBC در Chromecast دسترسی پیدا کنید. PureVPN یک آزمایش 7 روزه جدید را فقط با 0.99 دلار ارائه می دهد تا به شما در باز کردن برنامه های نمایش iPlayer BBC و جلوگیری از کسالت در خانه کمک کند..

تصویر

چه چیزی در iPlayer بی بی سی خوب است?

در سرویس استریم همه چیز خوب است. از این گذشته ، این سرویس مستقیماً از نیروگاه خود بی بی سی گرفته می شود. بنابراین ، شما می توانید تعداد زیادی از برنامه های تلویزیونی ، سری فیلم های مستند و همچنین فیلم ها را انتظار داشته باشید. به عنوان مثال ، سریال تلویزیونی Killing Eve را در نظر بگیرید ، جایی که می توانید شاهد یک حرکت آهسته بین یک قاتل زیبا و یک عامل MI5 در سطح پایین باشید. یا ، شما همچنین ممکن است بخواهید Fleabag را که از ذهن خلاق Phoebe Waller-Bridge ناشی می شود ، بررسی کنید. در اینجا چند نمایش دیگر وجود دارد که مطمئناً دوست دارید در iPlayer BBC تماشا کنید:

 • دکتر هو
 • محاکمه کریستین کیلر
 • با ماما تماس بگیرید
 • دراکولا
 • کینگ گری
 • جنگ و صلح
 • کشتن حوا

برای پیشنهادات بیشتر نمایش ، این وبلاگ بهترین نمایش ها در iPlayer BBC را بررسی کنید

آیا iPlayer بی بی سی در خارج از انگلستان موجود است?

بعد از شنیدن نمایش های برتر ، باید هیجان زده باشید که iPlayer BBC را در Chromecast خود تنظیم کنید و امروز شروع به کار کنید. تو نیستی؟ متأسفیم که هیجان خود را به هم ریختید ، اما واقعیت این است که اگر در خارج از کشور انگلستان زندگی می کنید ، نمی توانید به این سرویس دسترسی پیدا کنید. به خاطر داشته باشید که iPlayer بی بی سی یک سرویس پخش اینترنتی فقط در انگلیس است. این بدان معناست که حق دارد برخی قوانین قانونی راجع به پخش نمایش در خارج از قلمرو پیروی کند. از آنجا که فقط مجوز پخش ملی نمایش را دارد ، نمی تواند خدمات خود را به کشورهای دیگر گسترش دهد. Bummer ، درست است?

آیا می توانم iPlayer BBC را به صورت رایگان تماشا کنم??

در این مورد شکی نیست. سرویس جریان کاملاً رایگان و بدون هزینه است. این بدان معناست که برای هر نمایش که در این سرویس پخش می شود ، نیازی به پرداخت پوند نیز ندارید. اما ، به محض ترک هرج و مرج از خاک انگلیس به هر دلیلی مانند تعطیلات یا جلسه کاری ، باید با همه نمایش ها و فیلم های مورد علاقه iPlayer BBC خود خداحافظی کنید.

نحوه تنظیم و دسترسی به iPlayer BBC در Chromecast?

خوشحال خواهید شد که بدانید iPlayer بی بی سی بی سیم روی Chromecast اجرا می شود. شما می توانید به راحتی پخش کننده را در Chromecast خود تنظیم کرده و نمایش ها را مستقیماً در دستگاه Android خود برای تجربه بهتر جریان پخش کنید.

تنظیم iPlayer BBC در Chromecast و دسترسی به تعداد نامحدود نمایش ها آسان است. در اینجا کارهایی که شما باید انجام دهید:

 • به برنامه iPlayer BBC در دستگاه iOS یا Android خود نیاز دارید
 • شما به برنامه BBC Media Player برای Android خود نیاز دارید
 • اگر می خواهید از مرورگر رایانه شخصی خود استفاده کنید ، به افزونه فعال شده Chromecast نیاز دارید

سایر دستگاههایی که می توانید iPlayer BBC را تنظیم کنید

iPlayer BBC دارای یک پایه عظیم فن است. گرچه این سرویس فقط انگلیسی است ، اما پایگاه هواداری آن حتی به سرزمین های خارجی گسترش می یابد. به دلیل محبوبیت بسیار زیاد این سرویس است که اکنون می توانید برنامه های iPlayer BBC را در دستگاه های مختلف پیدا کنید. بنابراین ، اگر به دنبال راهنماهای تنظیم کننده iPlayer BBC برای دستگاه های غیر از Chromecast هستید ، می توانید لینک های زیر را بررسی کنید:

 • کدی
 • روکو
 • اپل تی وی
 • Android TV
 • پلی استیشن 4
 • ایکس باکس وان
 • پنجره ها

برای دسترسی به iPlayer بی بی سی در خارج از انگلیس ، به یک VPN احتیاج دارید

iPlayer بی بی سی IP هر کاربر را که از این سرویس بازدید می کنند ، ردیابی می کند. با ردیابی IP ، این سرویس قادر است مکان کاربر را مشخص کند. به عنوان مثال ، اگر از ایالات متحده به این سرویس دسترسی پیدا می کنید ، IP US شما یک پرچم قرمز را به سیستم iPlayer بی بی سی بالا می زند ، که در نهایت مانع دسترسی IP به سرویس می شود. می توانید آن سیستم را فریب داده و مکانیسم نظارت و مسدود کردن IP iPlayer BBC و بسیاری از سرویسهای پخش مشابه را با جعل IP خود بدست آورید. و بهترین راهی که می توانید در مورد آن استفاده کنید استفاده از یک شبکه خصوصی مجازی است.

نحوه تماشای iPlayer BBC در خارج از انگلستان?

به راحتی می توانید با تنظیم VPN در دستگاه مورد نظر خود محدودیت های محتوای iPlayer BBC را بیابید. وقتی پشت یک آدرس IP ناشناس بریتانیا هستید که توسط VPN تهیه شده است ، می توانید از همه مکانها در همه جا از نمایش های iPlayer BBC استفاده کنید..

از آنجا که Chromecast دارای هیچ عملکرد VPN نیست ، برای شروع کار باید PureVPN را روی روتر تنظیم کنید.

 • ثبت نام در PureVPN
 • برنامه را روی یک روتر VPN فعال کنید
 • تنظیمات لازم را انجام داده و سرور UK را انتخاب کنید
 • iPlayer BBC را راه اندازی کنید
 • نمایش مورد علاقه خود را پخش کنید و لذت ببرید

PureVPN بهترین جریان پخش VPN است. اینجا چرا.

بهترین زمان استفاده : هنگامی که از تماشای یک نمایش مورد علاقه طرفداران لذت می برید ، ارتباط شما به طور ناگهانی فرو می رود؟ ناامیدی شما از پشت بام شلیک می کند. اینطور نیست؟ با استفاده از PureVPN ، شما بهترین زمان آپدیت را در تمام ساعات تضمین می کنید.

پخش یکپارچه : هر زمان که تماشای تلنگر مورد علاقه خود را مشاهده می کنید ، بسیار ناامید کننده خواهد بود. خب ، بالاخره می توانید بافر بی پایان را وداع کنید زیرا سرورهای VPN سرعت برتر را در همه زمان ها ارائه می دهند.

محافظت از بالاترین خط : با PureVPN ، فقط بهترین تجربه جریانی نیست که در Chromecast خود بدست می آورید ، اما به دلیل رمزگذاری بالاترین سطح ، از بهینه بودن نیز اطمینان دارید..

دسترسی عالی : iPlayer BBC تنها سرویس برتر جریان نیست که می توانید هنگام استفاده از PureVPN به آن دسترسی پیدا کنید. برنامه ما درها را برای ده ها سرویس پخش دیگر بیشترین درخواست مانند Netflix ، Hulu و موارد دیگر باز می کند.

کلمه نهایی

اکنون ، شما تمام ابزارهای صحیح را برای لذت بردن از iPlayer BBC در تلویزیون یا هر وسیله دیگر خود دارید. پس چرا بیشتر صبر کنیم. برنامه مورد نظر خود را بدست آورید ، سرویس پخش را روی Chromecast خود نصب کنید و پخش کنید.

Kim Martin
Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me