نحوه تماشای iPlayer بی بی سی در نیوزیلند


نحوه تماشای iPlayer بی بی سی در نیوزیلند

آیا نیاز به تماشای iPlayer BBC در نیوزلند دارید؟ سپس از یک VPN در دستگاه خود ، IOS ، Android یا TV Fire Amazon استفاده کنید. از PureVPN برای غلبه بر بلوک های iPlayer BBC در نیوزیلند و تماشای برنامه های شگفت انگیز تلویزیون از هرجایی استفاده کنید. PureVPN برای اولین بار 7 روزه جدید فقط با 0.99 دلار را ارائه می دهد تا به شما در دسترسی به iPlayer BBC در خانه و جلوگیری از فشار روبرو کمک کند..


iPlayer بی بی سی را در نیوزیلند تماشا کنید

iPlayer BBC یکی از بهترین سرویسهای پخش جریان در اطراف است. این کانال قبلاً در بین مخاطبان انگلیس محبوب است. اما در حالی که انگلیسی ها همچنان از این کانال در کشور خود لذت می برند ، شما نمی توانید به کانال نیوزیلند دسترسی پیدا کنید مگر اینکه PureVPN را بدست آورید.

این کانال دارای برخی از مطالب بسیار شگفت انگیز در شبکه خود است. این شامل برخی از مطالب اصلی فوق العاده است که شما نمی توانید در جاهای دیگر تماشا کنید. برخی از مطالب باورنکردنی آن شامل Killing Eve و Our Girl است. و اگر از طرفداران سریال های کمدی هستید ، دوست دارید سریال Fleabag نامزد امی را تماشا کنید.

پرش به…

آیا می توانم iPlayer بی بی سی را در نیوزلند تماشا کنم?

متأسفانه ، شما نمی توانید به طور مستقیم به آن در نیوزیلند دسترسی پیدا کنید. این کانال در هر کشور به جز انگلستان محدود است. بسیاری از کانال ها این سیاست محدود کردن محتوای آنها را در خارج از کشور دنبال می کنند و iPlayer بی بی سی یکی از آنهاست.

هم اکنون ، این کانال فقط در ایالات متحده ، استرالیا و انگلیس موجود است. این بدان معنی است که هر کسی که در نیوزیلند زندگی می کند قادر به دسترسی به کانال در کشور خود نخواهد بود.

اما خوشبختانه ، راهی وجود دارد که بتواند در پخش آن در نیوزیلند به شما کمک کند. اگر از PureVPN استفاده می کنید و مکان IP خود را به هر یک از کشورهایی که در بالا ذکر شد تغییر دهید ، قادر خواهید بود به iPlayer BBC در نیوزیلند دسترسی پیدا کنید و لذت ببرید.

نحوه تماشای iPlayer بی بی سی در نیوزیلند

بیشتر کانال ها در سراسر جهان محدودیت های محلی در کانال های خود دارند که افراد سایر کشورها را قادر به دسترسی به کانال نمی کنند. این سرویس از همان استراتژی پیروی می کند که کانال خود را فقط در برخی کشورها محدود می کند.

این محدودیت ها برای هر علاقه مندان به جریان بسیار آزار دهنده است. و هنگامی بدتر می شوید که متوجه شوید که نمی توانید محتوای اصلی را در کانال تماشاگر جای دیگری مشاهده کنید ،.

خوشبختانه راهی برای جلوگیری از این محدودیت ها و لذت بردن از محتوای مورد علاقه خود از هر کجا با PureVPN وجود دارد.

PureVPN از هرجایی امکان دسترسی به کانال های مورد علاقه خود را فراهم می کند. اگر اشتراک PureVPN دارید می توانید با سهولت دسترسی و دسترسی به کانال در نیوزیلند. این سرویس به شما امکان می دهد به یک سرور در انگلستان متصل شوید. موقعیت مکانی جدید IP شما در انگلیس به شما این امکان را می دهد که به راحتی به آن دسترسی پیدا کنید.

نحوه دریافت iPlayer بی بی سی در NZ?

دنبال کردن این مراحل به شما در تماشای آن در نیوزیلند کمک می کند:

 1. به وب سایت PureVPN بروید و برای یک برنامه حق بیمه ثبت نام کنید
 2. برنامه PureVPN را برای دستگاه جریان خود دریافت کرده و آن را نصب کنید
 3. برنامه را راه اندازی کنید و با نام کاربری و رمز ورود خود وارد شوید
 4. انگلستان را از لیست کشورهای موجود انتخاب کنید
 5. صبر کنید تا PureVPN به بهترین سرور انگلیس متصل شود
 6. پس از اتصال ، به وب سایت iPlayer BBC مراجعه کرده یا برنامه را راه اندازی کنید
 7. اکنون می توانید تمام مطالب را در iPlayer BBC پخش کنید

چه چیزی را از دست می دهید?

از یک نمایش فانتزی پرماجرا (Doctor Who) گرفته تا سریال های خنده دار و خنده دار (King Gary) و رقابت رقص با انرژی بالا (بزرگترین رقصنده) ، برنامه های تلویزیونی بی پایان وجود دارد که در صورت عدم دسترسی به iPlayer بی بی سی ممکن است تماشای آن را از دست بدهید. . برخی از محبوب ترین نمایش ها در iPlayer BBC شامل موارد زیر است:

 • مرگ در بهشت
 • استوریویل
 • غذا خوردن با سابق من
 • تخت گاز
 • نمایشگاه گراهام نورتون
 • مچ دست
 • محاکمه کریستین کیلر

نحوه دسترسی به نمایش های تلویزیون در iPlayer BBC?

اکنون می توانید iPlayer BBC و سایر محتوای خاص منطقه را با استفاده از PureVPN پخش کنید. اگر در نیوزیلند یا خارج از انگلیس زندگی می کنید ، از مراحل زیر برای تماشای برنامه های تلویزیونی مورد علاقه خود در iPlayer BBC استفاده کنید.

 • برنامه PureVPN را راه اندازی کنید
 • به یک سرور UK وصل شوید
 • برای iPlayer BBC ثبت نام کنید
 • یک کد 8 رقمی را وارد کنید
 • فهرست گسترده ای از برنامه های تلویزیونی را مرور کنید

نحوه تماشای iPlayer BBC در تلویزیون هوشمند خود?

پس از دریافت PureVPN ، می توانید به iPlayer BBC و کلیه نمایش های هیجان انگیز تلویزیون به صورت رایگان دسترسی پیدا کنید. با این حال ، اگر می خواهید به جای پخش کردن نمایش در تلفن یا لپ تاپ خود ، به iPlayer BBC iPlayer در تلویزیون خود دسترسی پیدا کنید ، ما یک راه حل یکپارچه موثر برای شما داریم. در زیر چند گام اساسی که شما باید برای تماشای Top Gear یا Fleabag در تلویزیون هوشمند خود استفاده کنید:

 • یک حساب BBC ایجاد کنید
 • برنامه iPlayer PureVPN و BBC را در تلویزیون هوشمند خود نصب کنید
 • از PureVPN برای اتصال به یک سرور UK استفاده کنید
 • وارد حساب iPlayer BBC خود شوید
 • حساب بی بی سی خود را با استفاده از یک کد 8 رقمی ایمن ثبت کنید
 • کد را وارد کرده و دکمه تأیید را فشار دهید
 • از محتوای مسدود شده منطقه با سهولت لذت ببرید

چرا از PureVPN استفاده می کنیم?

PureVPN قطعاً جزء بهترین سرویسهای پخش در جهان است. این مرکز همچنین معتبرترین VPN است که بیش از ده سال در این تجارت فعالیت می کند. PureVPN یکی از معدود خدمات VPN است که دارای گواهینامه واقعی بودن بدون ورود VPN است ، به این معنی که صفر کاربر را ذخیره می کند.

در میان میزبان ویژگی هایی که سرویس VPN ارائه می دهد رمزگذاری درجه نظامی است. این سرویس پروتکل های مختلف زیادی را ارائه می دهد که از بین آنها امن ترین رمز قوی ترین رمزگذاری را برای پایان دادن به آن ارائه می دهد. این کار برای ایمن نگه داشتن و ناشناس ماندن در وب و اطمینان از این امر است که هیچ نهاد نمی تواند کارهایی را که شما انجام می دهید پیگیری کند.

این ویژگی ها ارزش زیادی را به مصرف کننده می بخشد. اما این همه اش نیست. PureVPN وقتی می آید ویژگی های جریان را به کاربران خود ارائه دهد حتی بهتر است.

با استفاده از PureVPN ، می توانید به 140 شبکه سرور گسترده ای از 2،000+ سرور در 140 کشور وصل شوید. این شبکه سرور عظیم تضمین می کند که شما آزادی کامل آنلاین را بدست آورید. شما می توانید به بسیاری از کانال های نیوزلند دسترسی پیدا کنید ، حتی اگر در ابتدا در کشور در دسترس نباشند. علاوه بر این ، این سرویس سریعترین سرعت VPN را ارائه می دهد تا بتوانید از یک تجربه کامل بدون بافر لذت ببرید.

ویژگی های حیرت انگیز PureVPN

بایگانی محتویات خاص مکان

PureVPN مانع از سردرد در درک چگونگی دستیابی به محتوای حاوی منطقه می شود. این بزرگترین فایده استفاده از PureVPN برای تماشاگرانی است که عاشق پخش تمام فصل در آخر هفته هستند.

Wi-Fi را ایمن کنید

ممکن است سرنخی نداشته باشید اما هویت دیجیتالی خود را در معرض بسیاری از حملات سایبری قرار دهید حتی اگر از Wi-Fi در خانه خود استفاده می کنید. با این حال ، PureVPN در حالی که از Dublin Murders یا Peaky Blinders در iPlayer BBC استفاده می کنید ، از آدرس IP و سابقه مرور شما محافظت می کند.

اینترنت بدون بافر

اینترنت آهسته می تواند یک قاتل خلق و خوی باشد به خصوص وقتی که به برنامه تلویزیونی مورد علاقه خود وصل شده اید و کاملاً از آن فاصله دارید. با این حال ، PureVPN می تواند به شما در پخش برنامه های تلویزیونی بدون یک جلوه یک تبلیغ یا آزار دهنده کمک کند.

تجربه یکپارچه

PureVPN صرفاً در ارائه تجربیات باورنکردنی به مصرف کنندگان که به دنبال ابزاری برای پخش محتوای آنلاین و بدون مرزهای منطقه هستند ، متمرکز شده است. این کمک می کند تا به یک لیست بی پایان از برنامه ها و فیلم های تلویزیونی ویژه منطقه در iPlayer BBC دسترسی پیدا کنید.

اخراج نهایی

با کمک PureVPN ، هم اکنون می توانید به طیف گسترده ای از برنامه های تلویزیونی که در iPlayer BBC موجود است دسترسی پیدا کنید. PureVPN می تواند در افزایش سرعت اینترنت ، شکستن محتوای خاص برای منطقه (iPlayer BBC) و چندین وب سایت پخش جغرافیایی محدود دیگر که شامل Netflix ، Hulu یا Disney Plus هستند به شما کمک کند. اگر یک مسافر مکرر هستید و به دنبال یک راه حل طولانی مدت برای دسترسی به وب سایت های چند منظوره در سراسر جهان هستید ، PureVPN ، یک راه حل مطمئن VPN برای همه دریافت کنید..

پس برای چی منتظری؟ اکنون به PureVPN دسترسی پیدا کنید تا به iPlayer BBC در نیوزیلند دسترسی پیدا کنید.

Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map