آدرس IP من چیست؟


آدرس IP من چیست؟?

000.00.000.00 آدرس IP شما: ارائه دهنده خدمات اینترنت ISP شما: تصویر آی پی من چیه – آن ابزار جستجوی IP که منطقه / کد پستی شما ، آدرس پستی و مکانی که از لحاظ جغرافیایی در آن قرار دارید را نشان می دهد. برای ایمن ماندن در وب ، لازم است IP خود را مخفی کنید.


ابزارهای حریم خصوصی PureVPN

 • آزمون نشت WebRTC
 • تست نشت DNS
 • تست نشت IPv6
 • آی پی من چیه

پرش به…..

 • آدرس IP چیست؟?
 • آدرس های IPv4 و IPv6 چیست؟?
 • آدرس IP عمومی و خصوصی چیست؟?
 • آدرس های IP عمومی می توانند چیزهای زیادی راجع به شما نشان دهند
 • چگونه آدرس IP خود را تغییر دهید & مکان با VPN?
 • آدرس IP خصوصی را با PureVPN دریافت کنید

IP من توضیح داده شده است (ویدیو):

آدرس IP چیست؟?

آدرس پروتکل اینترنت ، که بیشتر به عنوان یک آدرس شناخته می شود آدرس آی پی, یک شناسه منحصر به فرد است که به هر دستگاه یا رایانه اختصاص داده شده است. آدرس های IP بیشتر به دو نسخه طبقه بندی می شوند. IPv4 فقط از برچسب های عددی مانند 204.68.45.80 تشکیل شده است. آدرس IPv6 ، از طرف دیگر ، ترکیبی از عددی و شش ضلعی مانند سال 2001 است: db8: 85a3: 8a2e: 370: 7334

جدا از آن ، هنگام اتصال به یک شبکه ، دو نوع مختلف IP اختصاص داده می شود: IP عمومی و IP خصوصی. در میان این دو ، آدرس IP عمومی است که به شما امکان می دهد به اینترنت متصل شوید و به راحتی مرور کنید.

آدرس های IPv4 و IPv6 چیست؟?

یک دلیل وجود دارد که اینترنت دارای دو نسخه مختلف از آدرس IP است: IPv4 و IPv6.

IPv4 چیست؟?

این قدیمی ترین و رایج ترین نسخه است.
سایز آن 32 بیت است.
دارای یک آدرس آدرس 4،294،967،296 (232) ترکیب منحصر به فرد است.
این از رقم ها تشکیل شده است ، از 0 تا 255.
این تعداد محدود است و به این ترتیب ، به زودی خسته می شود.
به عنوان 204.68.45.80 نوشته شده است

IPv6 چیست؟?

تقریباً سه دهه پس از سلف خود ایجاد شد
سایز 128 بیت دارد.
دارای فضای آدرس گسترده ای از 340 ترکیب بی نظیر Undecillion است.
این از رقم ها و همچنین hexadecimal تشکیل شده است.
برای استخر IPv6 حداکثر میلیارد و میلیارد دلار طول می کشد.
به صورت 2001 نوشته شده است: db8: 85a3: 8a2e: 370: 7334

آدرس IP عمومی و خصوصی چیست؟?

آی پی من چیه

آدرس IP خصوصی چیست

آدرس های IP خصوصی توسط شبکه های خصوصی برای شناسایی و به اشتراک گذاری داده ها بین دستگاه ها (به عنوان مثال چاپگر ، تبلت و غیره) که در همان شبکه هستند استفاده می شود. هر رایانه یا هر وسیله دیگر در یک شبکه دارای یک آدرس IP اختصاصی است که از طریق پروتکل DHCP توسط روتر به آن اختصاص می یابد. هیچ چیز خارج از شبکه محلی نمی تواند با این دستگاه ها ارتباط برقرار کند یا به آن متصل شود.

آدرس IP عمومی چیست؟

آدرس های IP عمومی توسط ارائه دهنده خدمات اینترنت شما (ISP) اختصاص داده شده است. این IP است که به شما امکان اتصال به اینترنت و مرور وب را می دهد. هر دستگاهی در یک شبکه محلی برای وصل شدن به اینترنت ، همان آدرس IP عمومی را به اشتراک می گذارد ، زیرا خود روتر دارای یک IP مشترک است.

آدرس های IP عمومی می توانند چیزهای زیادی درباره شما آشکار کنند!

داده کالای جدید (تجارت) است. در اینجا نحوه شما است آدرس IP عمومی به این تجارت رو به رشد افزوده است:

آدرس IP آدرس

از کشور و کشور خود گرفته تا کد پستی و خیابان شما ، آدرس IP عمومی شما همه چیز را در مورد مکان شما فاش می کند. در نهایت ، حریم خصوصی شما را در معرض خطر قرار می دهد زیرا این اطلاعاتی است که به مجرمان سایبری دسترسی آسان به دستگاه شما می دهد.

فعالیت های اینترنتی

جستجوهایی که در اینترنت انجام می دهید ، وب سایت هایی که بازدید می کنید و تاریخچه وب که در مرورگر شما ذخیره می شود ، همه چیز ذخیره و ردیابی می شود. در حقیقت ، برخی دولتها برای ثبت اطلاعات به ISP ها نیاز دارند.

خرید رفتار

این فقط جمعیتی شما نیست ، بلکه تبلیغ کنندگان رفتار خرید ، علایق و ترجیحات شخصی شما را تحت نظر دارند. این نه تنها حریم خصوصی شما را در معرض خطر قرار نمی دهد بلکه به اشخاص ثالث نیز اجازه می دهد تا بر نظر و علاقه شخصی شما تأثیر بگذارند.

چگونه آدرس IP خود را تغییر دهید & مکان با VPN?

فریب دادن یا تغییر دادن IP و در نتیجه مکان مجازی بسیار آسان است. آنچه شما فقط نیاز دارید یک شبکه خصوصی مجازی (VPN) است. یک VPN فقط IP واقعی شما را با یک آدرس IP ناشناس جایگزین نمی کند. همچنین ترافیک اینترنت شما را از طریق سرور VPN هدایت می کند که ترافیک (داده ها) را رمزگذاری می کند و هر کاری که بصورت آنلاین انجام دهید مخفی می شود. در اینجا چگونه می توان به این موضوع پرداخت:

مرحله 1 راه اندازی VPN گام 2 به هر سرور وصل شوید مرحله 3 از مرور خصوصی لذت ببرید

آدرس IP خصوصی را با PureVPN دریافت کنید

PureVPN مانند سایر کاربران تجربه آنلاین را به کاربران ارائه می دهد. با IP های اختصاصی رزرو شده ، کاربران می توانند به هر سرور PureVPN وصل شوند و اتصال فوری را بدست آورند زیرا IP ها فقط برای کاربران PureVPN محفوظ است.

Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map