نحوه استفاده از iOS VPN اتصال در تقاضا یا همیشه در آیفون vpn در iPhone یا iPad خود استفاده کنید?

با عملکرد VPN در iOS از عملکرد تقاضا بهترین استفاده را ببرید. در دستگاه iOS خود ، ترافیک اینترنت خود را همزمان از طریق تونل VPN رمزگذاری شده و ISP خود مسیریابی کنید. پتانسیل واقعی را به حداکثر برسانید و از خدمات VPN به کمال استفاده کنید.

با خیال راحت ترافیک اینترنت خود را از طریق VPN و ISP خود به طور همزمان انجام دهید.

جدول محتویات

معنی اتصال با تقاضا چیست?

VPN On Demand یا VPN همیشه روشن در Apple ios iPhone یا دستگاه ipad یک ویژگی / سرویس مبتکرانه برای دستگاه های iOS است. این فناوری اطمینان می دهد که ترافیک اینترنت شما به طور همزمان از طریق شبکه VPN و شبکه ISP شما جریان می یابد. در این حالت ، VPN به صورت خودکار تنظیم می شود که وب سایت هایی را تنظیم کنید که باید با یک سرویس VPN متصل به دستگاه ios iPhone یا iPad خود از طریق اپل همیشه VPN متصل شوند..

چگونه می توانم آیفون خود را به طور خودکار به VPN وصل کنم?

به عنوان مثال ، اگر می خواهید از طریق آیفون ios اتصال اتصال VPN به اطلاعات بانکی خود دسترسی پیدا کنید ، می توانید با افزودن آدرس (های) وب سایت ، ارتباط برقرار کنید. هر بار که مرورگر خود را باز می کنید و آدرس وب بانکی را تایپ می کنید ، همیشه اتصال VPN یا On Demand VPN با قابلیت اتصال پروفایل ، درخواست اینترنت شما را شناسایی می کند و همیشه بر روی آیفون VPN یا همیشه اتصال IPP VPN اپل را فعال می کند. با اطمینان می توانید فعالیت های آنلاین خود را ادامه دهید.

چگونه می توانم به طور خودکار VPN خود را وصل کنم?

این روش برای هر وب سایتی که در ios میانبر vpn لیست کرده اید ، همیشه فعال است ، گزینه On Demand VPN در گزینه iphone. اتصال PureVPN با تقاضا با کاهش هرگونه احتمال سرقت داده ها و نشت داده ها ، انطباق را افزایش می دهد. عملکرد بدون درز و بدون اصطکاک ، راحتی را به زندگی روزمره اینترنت شما اضافه می کند بدون اینکه مجبور باشید از هر بار به صورت جسمی از VPN استفاده کنید ،.

چرا به تقاضای VPN احتیاج دارید?

به عبارت ساده تر ، پیکربندی VPN On Demand راحتی را به زندگی اینترنت شما اضافه می کند. این ویژگی در صورت فراموش کردن روشن کردن VPN ، کارآیی را بهبود می بخشد و امنیت بی عیب و نقصی را فراهم می آورد. پیکربندی VPN On Demand مخصوصاً در مواردی مفید خواهد بود که:

• شما یک نیروی کار از راه دور دارید: نیروی کار از راه دور به این معناست که شما کارمند یا کارگر آزاد دارید که ممکن است از مناطق جغرافیایی متنوعی کار کنند. حصول اطمینان از فعالیت های آنلاین آنها امن است و دسترسی به آنها امن هر زمان می تواند یک چالش باشد. VPN On Demand از این ناراحتی گریزان است.

• شما از یک سیاست BYOD پشتیبانی می کنید: اگر شما یکی از آن سازمانهایی هستید که فرهنگ دستگاه خود را آورده اید ، مطمئن باشید که ممکن است هزینه های زیرساختی شما را کاهش دهد ، اما قطعاً خطرات امنیتی را افزایش می دهد. دلیل این امر این است که شما از دستگاههایی که کارمندان دارند بعنوان قدیمی بودن نرم افزار خود مطمئن نیستید. یک برنامه VPN On-Demand تضمین می کند که اتصال آنلاین شما حتی اگر به شبکه های Wi-Fi نا امن وصل شوید ایمن است.

• کارمندان شما به مکانهای مشتری سفر می کنند: تجارت تجارت است ، زیرا شما را ملزم به رفتن به سایر نقاط جهان می کند. از آنجا که کارمندان شما به مکانهای مشتری سفر می کنند ، به دسترسی به شبکه تجاری خصوصی شما نیاز دارند. یک VPN On Demand اطمینان می دهد که بدون توجه به موقعیت جغرافیایی و محدودیت های وب سایت منطقه ای خود ، به شبکه خصوصی سازمان خود متصل شده اید. شما همچنین در نقاط مهم Wi-Fi عمومی مانند فرودگاه ها ، هتل ها ، کافه ها و موارد دیگر ایمن خواهید ماند.

• شما می خواهید ارتباطات و مرور ایمن داشته باشید: شکی نیست که وب سایت ها به طور فزاینده در حال ارتقاء HTTPS هستند (بخشی از آن امن هستند). با این وجود تعداد بسیاری دیگر وجود دارند که هنوز به HTTP (اتصال نا امن) اعتماد دارند. اتصال Wi-Fi نا امن می تواند به طور بالقوه داده های حساس مانند گذرواژه ها و جزئیات کسب و کار را در معرض دید شما قرار دهد. ارتباط VPN On Demand PureVPN (کاملاً امن) شما را از حملات سایبری و دزدان اطلاعات در امان نگه می دارد.

اگر شما یک کاربر اینترنتی متوسط ​​هستید که بیشتر در خانه است و از اتصال Wi-Fi مطمئن خود استفاده می کنید ، ممکن است یک VPN در صورت تقاضا برای شما لازم نباشد. این به این دلیل است که به احتمال زیاد شما تنها شخصی هستید که از شبکه Wi-Fi ایمن خود استفاده می کنید ، بنابراین نیازی نیست نگران هکرهایی باشید که اطلاعات شما را سرقت می کنند.

در عین حال ، به کار بردن لایه امنیتی اضافی مورد نیاز شما در مدرن امروز ، جایی که حملات سایبری و نقض داده ها متداول است ، ضرری ندارد. مجرمان سایبری به بی رحمی بودن و پیدا کردن سوءاستفاده ها معروف هستند مگر اینکه رمزگذاری شما را پشتیبان تهیه کند.

PureVPN iOS VPN On Demand

به طور کلی ، نکته VPN On Demand این است که شما را تا آنجا که ممکن است در فضای عمومی به اینترنت وصل کنید و در مکانهای عمومی با نقاط مهم Wi-Fi روبرو شوید که به عنوان یک محل پرورش شناخته می شوند. برای هکرها و به طور یکسان.

اگر فردی هستید که بسیار مسافرت می کنید و به نقاط مهم Wi-Fi عمومی متصل می شوید ، VPN On Demand فقط ویژگی ای است که شما باید از آن استفاده کنید زیرا باعث می شود حریم شخصی آنلاین ، امنیت آنلاین باشد و آرامش خاطر را تقویت می کند..

نحوه استفاده از این ویژگی?

در اینجا نحوه فعال سازی این ویژگی آورده شده است

1.در برنامه منو ، به تنظیمات ضربه بزنید.

ios6 vpn در صورت تقاضا

2.Tap “On Demand VPN”

iphone vpn

3. URL های دلخواه خود را اضافه کرده و روی “انجام شد” ضربه بزنید

فای در صورت تقاضا

4. مرورگر خود را باز کنید

ios vpn

5. URL خود را وارد کنید ، خواهید دید که PureVPN قبل از بارگیری URL مورد نظر شما به طور خودکار متصل می شود.

vpn در صورت تقاضا

PureVPN WiFi ویژگی های اختصاصی

آیکون

WiFi ایمن

کاربران Android با اطمینان و آرامش کامل می توانند به هر Wi-Fi وصل شوند

آیکون

تقسیم تونل

آزادی توزیع ترافیک اینترنت خود را مطابق میل خود بین PureVPN و ISP خود بدست آورید

آیکون

کانون VPN

برای تأمین امنیت کلیه دستگاههای متصل ، دستگاه ویندوز خود را به کانون تبدیل کنید

آیکون

پیکربندی روتر

PureVPN برای امنیت شبکه منزل یا محل کار شما با طیف گسترده ای از روتر سازگار است

آیکون

WiFi ایمن

کاربران Android با اطمینان و آرامش کامل می توانند به هر Wi-Fi وصل شوند

آیکون

تقسیم تونل

آزادی توزیع ترافیک اینترنت خود را مطابق میل خود بین PureVPN و ISP خود بدست آورید

آیکون

کانون VPN

برای تأمین امنیت کلیه دستگاههای متصل ، دستگاه ویندوز خود را به کانون تبدیل کنید

آیکون

پیکربندی روتر

PureVPN برای امنیت شبکه منزل یا محل کار شما با طیف گسترده ای از روتر سازگار است

درباره ویژگی های PureVPN بیشتر بیاموزید

  • تقسیم تونل
  • رمزگذاری AES
  • WiFi ایمن
  • اشتراک گذاری پرونده ایمن P2P
  • حفاظت نشت IPv6
  • سوئیچ کشتن اینترنت
  • حفاظت نشت DNS
Kim Martin
Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me