نحوه رفع نارسایی Hulu PlayBack


نحوه رفع نارسایی Hulu PlayBack

خطاهای ناکام در پخش Hulu نامطبوع ، مکرر و قابل تشخیص نیست. در برخی موارد ، Hulu پیام خطایی به شما می دهد که تفسیر مشکل را برای شما آسان می کند. بقیه مدت زمان دریافت شما یک پیام ساده عدم موفقیت در پخش است که کمترین کمک را دارد. این خاص برای هیچ دستگاهی نیست ، اما کاربران Hulu که از دستگاه های استریم مانند Roku و Amazon Fire TV استفاده می کنند و کنسول هایی مانند Xbox و Playstation بیشتر مستعد آن هستند. اگر شما هم همین مشکل را تجربه می کنید ، در مورد دلایل احتمالی آن و چند ترفند ساده برای رفع آن بخوانید.


Hulu همه سرگرم کننده و بازی است تا زمانی که به یک کد خطای غیرمنتظره بپردازید که مانع از پخش شدن شما شود. در حالی که چنین مواردی تقریباً با کلیه سرویسهای مهم پخش آنلاین رواج دارد ، کاربران Hulu باید بخاطر دستورالعمل های ناشناخته روی صفحه و عدم اطلاع رسانی آنلاین در دسترس ، تلاش کمی برای حل آنها کنند. یکی از این مثالها خطای ناموجود Hulu PlayBack Failure است که اغلب بدون کد خطای خاص به شما کمک می کند تا مشکل را باریک تر کنید.

چه چیزی باعث عدم موفقیت Hulu PlayBack می شود?

پخش Hulu خطاهای عدم موفقیت بیشتر به دلیل ایجاد ارتباط بین برنامه در دستگاه شما و سرورهای Hulu ظاهر می شوند. این مشکل می تواند بین دستگاه ، نرم افزار یا شبکه خانگی شما قرار داشته باشد و چند راه حل وجود دارد که می توانید برای رفع آن استفاده کنید.

با این حال ، گاهی اوقات این خطا به دلیل اختلال در سرویس خود Hulu ایجاد می شود. هنگامی که همه چیز را از پایان خود بررسی کردید و هنوز هم نمی توانید از خطا خلاص شوید ، موضوع را به پشتیبانی مشتری Hulu گزارش دهید. از طرف دیگر ، می توانید به سرعت کانالهای رسمی رسانه اجتماعی اجتماعی Hulu را برای بروزرسانی بررسی کنید. این سرویس برای قطع سرویس های ناگهانی ناشناخته نیست ، اما مسئله معمولاً در عرض چند دقیقه برطرف می شود.

نحوه رفع نارسایی Hulu PlayBack

اگر مشکل در انتهای شما قرار دارد ، در اینجا چند راه حل وجود دارد که می توانید برای حل آن به راحتی اقدام کنید. ما همه چیز را به زبان ساده بیان کرده ایم تا برای همه قابل فهم باشد. در بیشتر اوقات ، این خطا به دلیل اتصال به اینترنت ایجاد می شود ، بنابراین اجازه دهید از آنجا شروع کنیم.

راه حل 1: اتصال به اینترنت خود را برای مشکلات بررسی کنید

اجرای یک Speedtest:

به غیر از لکنت فیلم ، اتصال به اینترنت ضعیف نیز ممکن است باعث خرابی پخش Hulu شود. Hulu سرعت پایدار 3 مگابیت بر ثانیه را برای پخش مستقیم و 8 مگابیت بر ثانیه برای تلویزیون زنده توصیه می کند ، بنابراین اینترنت خود را از طریق سریعترین سرعت اجرا کنید تا ببینید آیا با آن مطابقت دارد یا خیر. اگر می دانید اینترنت شما کمی کند است ، سعی کنید جریان را با کیفیت پایین پخش کنید. قطع ارتباط سایر دستگاه ها از شبکه ممکن است Hulu را به کار بگیرد. با این حال ، اگر می دانید که اتصال اینترنت شما به طور غیرطبیعی به تأخیر افتاده است ، می تواند یک مورد دیگر از ISP Throttling باشد. اگر این مورد با شما باشد ، یک سرویس VPN قابل اعتماد مانند PureVPN می تواند به راحتی این ترفند را برای شما انجام دهد.

چرخه تغذیه دستگاه جریان و تجهیزات شبکه:

دستگاه جریان خود را کاملاً از برق جدا کنید ، یک دقیقه صبر کنید و دوباره آن را وصل کنید. اکنون همین روال را با روتر یا مودم خود تکرار کنید تا بررسی شود که آیا خطا از بین رفته است. اگر هنوز ایستاده است ، می توانید اگر از Wi-Fi استفاده می کنید ، به یک اتصال سیمی تغییر دهید تا ببینید که آیا این کمک می کند یا خیر.

تغییر تنظیمات DNS روتر:

برخی از روترها یک ویژگی پیش فرض دارند که به کاربران امکان می دهد ترافیک حاصل از یک دستگاه خاص را در اولویت قرار دهند. با تغییر تنظیمات DNS در روتر Wi-Fi خود می توانید آن را برای استفاده و تنظیم دستگاهی که از آن استفاده می کنید تنظیم کنید..

راه حل 2: پاک کردن حافظه نهان

پاک کردن حافظه و حافظه نهان باعث می شود دستگاه عملکرد بسیار نرم تری داشته باشد ، به خصوص هنگام پخش آنلاین که در آن مقدار زیادی از پهنای باند استفاده می شود. در نتیجه ، در واقع ممکن است این ترفند را انجام داده و Hulu را دوباره به حالت جریان بازگرداند. می توانید این راهنمای رسمی را دنبال کنید و یاد بگیرید که چگونه حافظه نهان را از دستگاه مربوطه پاک کنید.

راه حل 3: برنامه Hulu را برای بروزرسانی بررسی کنید

اگر از نسخه قدیمی برنامه استفاده می کنید ، Hulu PlayBack Failure باید حداقل از نگرانی های شما برخوردار باشد زیرا مستعد ابتلا به ده ها خطای مرتبط با جریان مانند Hulu Error 3 و 5. می شوید که خود را از این مشکل نجات دهید. به فروشگاه برنامه مربوطه خود بروید ، Hulu را پیدا کنید و در صورت مشاهده نسخه موجود ، به روزرسانی نسخه جدیدتر را مشاهده کنید. حتی اگر این خطا باعث شود خطا از بین نرود ، می توانید دوباره سعی کنید مجدداً برنامه را دوباره نصب کنید.

Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
    Like this post? Please share to your friends:
    Adblock
    detector
    map