چگونه خطای شناسایی Hotstar VPN را برطرف کنیم


چگونه خطای شناسایی Hotstar VPN را برطرف کنیم

منتشر شده: نوامبر 2 ، 2019


اگر از شما خواسته شده سرویس پراکسی را خاموش کنید ، به این معنی است که باید VPN خود را فعال کنید. به PureVPN فقط 0.99 دلار بروید و خطای شناسایی Hotstar VPN را به راحتی دریافت کنید.

تصویر

هر کاربر اینترنتی هندی از سرویس پخش محلی محبوب Hotstar اطلاع دارد. این امکان را به کاربران می دهد تا از صابون های مورد علاقه خود ، نمایش های واقعیت ، و حتی فیلم های هندی و فیلم های دیگر روی یک سکو استفاده کنند.

در کل ، Hotstar نیاز به جستجوی مطالب آنلاین بر روی سیستم عامل های مختلف را از بین می برد ، که کاملاً راحت است. تنها افت خدمات در دسترس نبودن آن در خارج از هند است.

هر چند ، یک VPN Hotstar می تواند به شما در حل مشکل “عدم دسترسی” کمک کند. با این حال ، هر VPN قادر به انجام کار نیست بدون اینکه گرفتار چشم کنجکاو سرویس پخش شوید.

چرا برنامه Hotstar خطای تشخیص داده شده پروکسی یا VPN را ارائه می دهد?

اگر از VPN استفاده می کنید و خطای زیر را دریافت می کنید,

“به نظر می رسد شما از یک انسداد یا پروکسی استفاده می کنید. لطفاً این سرویس ها را خاموش کرده و دوباره امتحان کنید. اگر پس از خاموش کردن پروکسی ، این مسئله را مشاهده می کنید ، لطفا … “

یعنی شما به هیچ وجه از خدمات مناسب استفاده نمی کنید. از این گذشته ، Hotstar قادر است سرویس را به راحتی مسدود کند و بنابراین ، دسترسی شما به نمایش های مورد علاقه خود را حتی در صورت مشترک بودن نیز مسدود می کند..

خطای Hotstar “VPN تشخیص داده شده” محدود به سرویس های VPN رایگان نمی شود. در حقیقت ، حتی اگر از خدمات پولی استفاده می کنید ، ممکن است با خطا روبرو شوید.

گفته می شود ، این هزینه خدمات مهم نیست بلکه ویژگی و قابلیت های آن است. به عنوان مثال ، اگر این سرویس فاقد استخر IP مناسب باشد ، نمی توانید خطایی را متوجه شوید.

بنابراین ، برای رفع خطای شناسایی شده Hotstar VPN ، به یک VPN نیاز دارید

 • عملکرد خوب هنگام دستیابی به چنین محاصره هایی است.
 • حجم بالای سرورها و IP ها به گونه ای که لیست سیاه IP به خدمات VPN آسیب نمی رساند.
 • پهنای باند نامحدود به طوری که بتوانید در تمام طول روز جریان داشته باشید.

چگونه Hotstar VPN را تشخیص می دهد?

این روزها ، شناسایی هرگونه سرویس متصل به یک شبکه یا هر سرویس دیگر چندان دشوار نیست. از این گذشته ، سریعترین راه برای پیگیری سرویس از طریق آدرس IP آن است.

شیوه های شناسایی IP در بین سرویس های آنلاین به ویژه به سرویس های پخش شده محدود شده است که به سیاست های محدودیت پخش منطقه ای مانند Hulu ، Amazon Prime ، iPlayer بی بی سی و غیره محدودیت دارند..

Hotstar همچنین از همین روش برای شناسایی سرویس های VPN یا IP های VPN برای لیست سیاه آن استفاده می کند و دسترسی کاربران ناخواسته از دسترسی به محتوا را ممنوع می کند.

بنابراین ، حتی اگر از یک سرویس پروکسی برای یافتن مکانیسم شناسایی IP Hotstar استفاده می کنید ، قادر به انجام این کار نخواهید بود مگر اینکه این سرویس دارای قابلیت های مخفیکاری بهتر باشد.

خطای شناسایی Hotstar VPN با PureVPN را برطرف کنید

وقتی PureVPN را در دستگاه خود دارید اصلاً نیازی به نگرانی در مورد خطای شناسایی Hotstar VPN نخواهید داشت.

PureVPN توانایی نهایی در یافتن محدودیت های محتوا را توسط Hotstar و حتی مکانیسم تشخیص IP آن با سهولت عالی به شما می دهد..

خبر خوب برای شما این است که فقط Hotstar نیست ، بلکه ده ها سرویس محبوب دیگر نیز با PureVPN قابل دسترسی هستند.

شما به 300،000+ آدرس IP دسترسی پیدا می کنید ، به این معنی که دیگر لازم نیست در مورد لیست سیاه یا ممنوعیت VPN نگران نباشید.

علاوه بر این ، با ده ها سرویس دهنده VPN در هند ، شما اتصال بی سیم و سرعت را در تمام طول روز اطمینان داده اید.

بنابراین ، اگر می خواهید خطای شناسایی شده Hotstar VPN و دسترسی سریع به سرویس و کتابخانه محتوای بیکران آن را برطرف کنید ، باید مراحل زیر را در نظر بگیرید:

 • یک اتصال VPN بگیرید: به صفحه سفارش بروید و در برنامه PureVPN مورد نظر خود مشترک شوید.
 • بارگیری و نصب: پس از اتمام اشتراک ، به صفحه بارگیری بروید و برنامه را بارگیری و نصب کنید.
 • اتصال به یک مکان سرور: به حالت جریان بروید و به سرور VPN هندی وصل شوید.
 • تنظیم خدمات: به وب سایت Hotstar یا برنامه دستگاه مورد علاقه خود بروید و از خارج از هند لذت ببرید.

خطای شناسایی Hotstar VPN رفع شود & از محتوای نامحدود هندی لذت ببرید

اگر از طرفداران سرویس جریان هستید ، خوشحال می شوید که PureVPN را در دستگاه خود داشته باشید. هنگامی که به این سرویس دسترسی پیدا کردید ، می توانید نه تنها از محتوای هندی بلکه از همه نمایش ها و فیلم های دیگر در سراسر جهان لذت ببرید.

Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map