نحوه تماشای Hotstar در خارج از هند


نحوه تماشای Hotstar در خارج از هند

منتشر شده: 2 آوریل 2020


PureVPN را با قیمت فقط 0.99 دلار امتحان کنید و نمایش های ورزشی و تلویزیونی مورد علاقه خود را با محتوا در Hotstar در خارج از هند تماشا کنید. فقط برنامه ما را دریافت کنید ، به Hotstar هند یا سرور ایالات متحده برای Hotstar US به سرور هندی وصل شوید و به آن دسترسی پیدا کنید.

Hotstar پس از چندین سال آرامش ، استراتژی خود را تغییر داده است. سرویس استریم استار هند به تازگی خدمات اشتراک خود را به ایالات متحده و کانادا گسترش داده است. در برنامه Hotstar شما می توانید ورزش هایی مانند IPL ، فرمول 1 ، موتورسواری ، کبدی ، کریکت ، تنیس و غیره را تماشا کنید..

با این حال ، این سرویس در سایر نقاط جهان تاریک شده است.

پیش از این ، با وجود اینکه فقط در هندوستان در دسترس است ، می توانستید از هر نقطه به Hotstar دسترسی داشته باشید. با این حال ، این شرکت سختگیر شده است و این سرویس دیگر در خارج از هند ، کانادا و ایالات متحده موجود نیست.

این بدان معناست که اگر سعی کنید از هر جای خارج از هند ، کانادا یا ایالات متحده به Hotstar دسترسی پیدا کنید ، احتمال این وجود دارد که نتوانید به آن دسترسی پیدا کنید و خطای زیر روی صفحه شما نمایش داده می شود ، “این محتوا در دسترس نیست منطقه شما. ”

Acces Hotstar در خارج از هند

دسترسی به Hotstar در صورت داشتن ابزار مناسب برای کار با محدودیت ها بسیار آسان است. برخلاف Netflix ، Hotstar اگر از یک سرویس VPN هندی برای تغییر آدرس IP خود استفاده می کنید ، ساعت دقیق خود را نگه نمی دارید.

روند دسترسی به Hotstar در خارج از هند بسیار خوب است. فقط کافی است آدرس IP خود را با استفاده از سرویس Hotstar VPN تغییر دهید. VPN ها به شما امکان می دهند آدرس IP خود را به راحتی با هر مکانی تغییر دهید. از آنجا که وب سایت ها برای تشخیص موقعیت مکانی شما به آدرس IP شما بستگی دارند ، تغییر آدرس IP شما وب سایت را فریب می دهد که فکر می کنید در کشور دیگری زندگی می کنید.

با استفاده از VPN می توانید آدرس IP خود را به هر مکانی که می خواهید تغییر دهید. به همین دلیل است که VPN هنگام رسیدن به آزادی کامل در اینترنت بسیار محبوب است.

اگر می خواهید Hotstar را در خارج از هند تماشا کنید ، به موضوع برمی گردید ، زیرا با دنبال کردن مراحل ساده ذکر شده در زیر می توانید این کار را انجام دهید:

 • PureVPN را بارگیری و نصب کنید
 • با هر سرور هندی ارتباط برقرار کنید
 • از وب سایت رسمی یا برنامه رسمی خود به Hotstar هند دسترسی پیدا کنید

چرا Hotstar در خارج از هند در دسترس نیست?

حتی اگر شما در ایالات متحده یا کانادا زندگی می کنید ، آنچه می توانید به آن دسترسی پیدا کنید نسخه تندی از Hotstar است. اکثر پخش ها ، فیلم ها و نمایش های تلویزیونی که در دسترس مخاطبان هند قرار دارد ، از ایالات متحده یا کانادا قابل دسترسی نیستند.

این دقیقاً مثل تماشای نتفلیکس در خارج از ایالات متحده است. شما نسبت به آنچه در داخل ایالات متحده می توانید از محتوای کمتری برخوردار شوید. این امر به دلیل مجوزهای جغرافیایی است که شرکتهای جریان اغلب به دلیل رقابت یا صرفه جویی در هزینه ها ، شرکتهای جریان را دریافت می کنند.

به عنوان مثال ، یک برنامه تلویزیونی خاص ممکن است مجوز ایالات متحده خود را به HBO Now ، Amazon Prime یا هر شبکه دیگر فروخته باشد. در چنین سناریویی ، Hotstar اجازه پخش آن نمایش تلویزیونی در داخل ایالات متحده را نخواهد داد.

یا Hotstar صرفاً برای صرفه جویی در هزینه و صرفه جویی در هزینه های خود مجوز هندی را برای یک برنامه تلویزیونی خاص خریداری می کند و مجوز سایر کشورها را خریداری نمی کند. بار دیگر ، آن نمایش تلویزیونی در دسترس کاربران Hotstar در خارج از هند قابل دسترسی نخواهد بود.

در این سناریو تعجب خواهید کرد که چگونه می توانید به Hotstar در خارج از هند یا هر منطقه دیگری که در آن موجود است دسترسی پیدا کنید. خوب ، شما نباید نگران باشید ، زیرا ما راه حلی برای کمک به شما در یادگیری نحوه تماشای Hotstar در خارج از هند کمک می کنیم.

Hotstar در اکثر کشورها در دسترس نیست

کشورهای موجود Hotstar

در سال 2015 راه اندازی شد ، این سرویس نسبتاً جدید است. به تدریج زیرساختهای خود را می سازد. در حال حاضر فقط در هند ، ایالات متحده ، کانادا و انگلیس قابل دسترسی است.

Hotstar – بهترین انتخاب هند

کشورهای موجود Hotstar

Hotstar با قرار دادن تمام محتویات محلی در یک مکان ، توانسته است رشد قابل ملاحظه ای را در پایگاه کاربر خود مشاهده کند ، که به آینده امیدوار کننده اشاره می کند.

سوالات متداول

در زیر سؤالات متداول مربوط به دسترسی به Hotstar وجود دارد.

چگونه برنامه Hotstar را در Android خارج از هند بارگیری کنیم?

برای بارگیری برنامه Hotstar در دستگاه Android خود در خارج از هند ، فقط مراحل را دنبال کنید. دریافت PureVPN ، برنامه را در دستگاه خود بارگیری کنید ، مکان خود را به هند تغییر دهید ، فروشگاه Play را باز کنید و برنامه Hotstar را در Android بارگیری کنید.

نحوه تماشای Hotstar در انگلستان?

برای تماشای Hotstar در انگلستان ، فقط باید مراحل را دنبال کنید:
1. PureVPN دریافت کنید
2. برنامه را از هر دستگاه بارگیری کنید
3. با هر سرور هندی ارتباط برقرار کنید
4.Access Hotstar یا برنامه خود را بارگیری کنید
5. از تماشای Hotstar در انگلستان لذت ببرید

آیا Hotstar در ایالات متحده کار می کند?

بله ، اخیراً Hotstar خدمات خود را برای مخاطبان ایالات متحده راه اندازی کرده است. به غیر از هند ، کاربران در ایالات متحده و کانادا می توانند تماشای Hotstar را در کشورهای متبوع خود به صورت زنده مشاهده کنند.

با این حال ، آنچه شما مشاهده خواهید کرد ، همانطور که در بالا ذکر شد ، یک نسخه کم رنگ سرویس جریان Hotstar است. در چنین سناریویی ، ما پیشنهاد می کنیم که برای دسترسی به نسخه هندی Hotstar در کشور خود ابتدا PureVPN را وصل کنید.

Hotstar در کدام کشورها موجود است?

در حال حاضر ، Hotstar فقط در سه کشور قابل دسترسی است. این موارد شامل هند ، کانادا و ایالات متحده است.

در حالی که می توانید به Hotstar در ایالات متحده و کانادا دسترسی پیدا کنید ، آنچه می بینید نسخه کم رنگ سرویس با محتوای بسیار کمتر در مقایسه با نسخه هندی آن است. در چنین سناریویی ، ما به شما پیشنهاد می کنیم که از راهنمای بالا پیروی کنید تا بهترین نسخه Hotstar را از هر کجا مشاهده کنید.

کدام دستگاههای پخش با Hotstar سازگار است?

دستگاه های زیر با Hotstar سازگار است. به راحتی می توانید Hotstar را در هر یک از این دستگاه ها پخش کنید: Windows Windows
OSX Mac
آیفون
اپل
اندروید
اپل تی وی
Chromecast

Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map