نحوه حذف سابقه Google Voice شما

Google به دلیل تولید برنامه های نوآورانه که حداکثر راحتی را برای کاربر فراهم می کند شناخته شده است. چنین برنامه هایی با هوش مصنوعی قدرتمند ادغام شده اند که بسیاری از کارهای روزانه ما را آسان تر و راحت می کند. نام اصلی در بین این برنامه ها دستیار قدرتمند گوگل است که بدون نیاز به لمس تلفن های هوشمند ما ، دستورات ما را گوش کرده و انجام می دهد.

در حالی که این ویژگی ها ممکن است درخشان باشند ، اما هزینه زیادی برای استفاده از آنها وجود دارد. ظاهراً به نظر می رسد این برنامه ها و سرویس ها رایگان هستند ، اما در پشت ما ، گوگل از مزایای خود از داده هایی که از طریق این برنامه ها جمع آوری کرده استفاده کرده است.

چگونه نماد بنر سابقه صوتی google را حذف کنیم

کاری که Google می تواند با سابقه صوتی شما انجام دهد?

“اگر محصول را خریداری نمی کنید ، این محصول هستید.”

در عصر دیجیتال مدرن ، این جمله برای هر شخصی که از یک سرویس استفاده می کند بصورت رایگان استفاده می شود. مهم نیست که از هر کدام از خدمات شما استفاده می کنید ، اگر هزینه ای به آن متصل نشود ، این بدان معنی است که شرکت ممکن است از مدل دیگری برای کسب درآمد از شما استفاده کند. و مطمئناً گوگل راه های دیگری برای درآمدزایی از اطلاعات خصوصی شما دارد.

Google یک شرکت “تبلیغات جستجو” است. شما باید در نسخه های رایگان برنامه هایی که از دستگاه Android استفاده می کنید ، متوجه آگهی های Google شوید. تبلیغات هر زمان جستجو می کنید هر چیزی را در Google جستجو می کنید. برای کسب درآمد بیشتر از طریق این تبلیغات ، Google به هر داده ای که ارائه می دهید بستگی دارد و از آن استفاده می کنید تا تبلیغات شخصی سازی شده را ایجاد کنید که شما را در خرید کالای تبلیغاتی جذاب می کند..

اگر از شرایط و ضوابط Google استفاده کنید ، که در مورد کلیه خدمات رایگان آن اعمال می شود ، به وضوح بیان می کند که غول فناوری حق دارد “میزبان ، ذخیره ، تولید مثل ، اصلاح ، ایجاد آثار مشتق ، ارتباط ، انتشار ، انتشار عمومی ، نمایش داده و توزیع عمومی “هر داده ای که در برنامه های آن ذخیره شده است. این شامل داده هایی است که در برنامه Google Voice History خود اضافه می کنید.

چرا می خواهید Google Voice History را حذف کنید?

جستجوی Google Voice یا فقط Google Voice همانطور که معمولاً به آن اشاره می شود ، یک برنامه شگفت انگیز است که دستورات شما را می شنود و آنها را برآورده می کند بدون اینکه حتی دستگاهتان را لمس کنید. از طریق Google Assistant و سایر برنامه ها کار می کند. همچنین می توانید ویژگی های Google Voice را در برنامه Google Translate پیدا کنید ، به شما امکان می دهد زبانهایی را که به صورت شفاهی صحبت می کنید ترجمه کنید.

اما ، مانند همه داده های شما ، Google سابقه صوتی شما را نیز برای اهداف تبلیغاتی ذخیره و استفاده می کند. تصمیمی را که توسط شما ساخته می شود تصور کنید که توسط ماشین های غول پیکر پردازش می شوند و سعی در یادگیری و تقلید از رفتار انسان دارند. عادات روزانه شما از طریق این پیام های صوتی مورد تجزیه و تحلیل قرار می گیرد و به پروفایل شخصی شما که توسط Google ایجاد و مدیریت می شود اضافه می شود.

نکته بدتر در مورد Google Voice History این است که بدون اینکه حتی ما از آن آگاهی داشته باشیم ممکن است ضبط صدای ما باشد. دستور “Ok Google” معمولاً برنامه Google Assistant را باز می کند. بارها و بارها ، ممکن است Google هرچه را که شما به عنوان دستور “Ok Google” گفته اید ، اشتباه نفهمید ، و سپس حداقل 10 ثانیه دیگر به مکالمه شما گوش می دهد. این مکالمات می توانند شامل مواردی باشند ، و مطمئناً نمی خواهید غریبه ای به آن گوش کند و داده های جمع آوری شده را به نمایه خود اضافه کند.

اگر می خواهید زندگی شخصی شما شخصی باقی بماند ، بهتر است Google Voice History را به کلی از دستگاه حذف کنید!

نحوه حذف سابقه صوتی از صفحه فعالیت Google

روشهای مختلفی برای حذف سابقه Google Voice شما از حساب شما وجود دارد. بستگی به دستگاهی دارد که برای حذف آن از آن استفاده می کنید. روش های زیر به شما کمک می کند تا Google Voice History را از دستگاه خود حذف کنید:

مرحله 1: پانل فعالیت Google را برای ورودی های جستجوی صوتی خود با کلیک روی این پیوند هنگام ورود به حساب Google خود ، پیدا کنید.

مرحله 2: بر روی سه نقطه در انتهای سمت راست نوار جستجو کلیک کنید تا یک منوی کشویی باز شود.

مرحله 3: روی حذف ضبط ها کلیک کنید و انتخاب خود را تأیید کنید.

این مراحل برای تضمین حفظ حریم خصوصی جستجویهای صوتی شما کافی نیست. حتی پس از حذف ضبط های قبلی خود ، Google همچنان به ذخیره جدید ادامه می دهد تا زمانی که شما بگویید متوقف شود. مراحل زیر حریم خصوصی تاریخ صوتی شما را تضمین می کند:

مرحله 1: به صفحه فعالیت Google مراجعه کنید و در انتهای سمت راست نوار جستجو روی سه نقطه کلیک کنید.

مرحله 2: بر روی “Activity Controls” کلیک کنید"

مرحله 3: کلید را در کنار “صدا” بزنید & فعالیت صوتی “برای متوقف کردن Google از جمع آوری ضبط های شما.

حفظ حریم خصوصی برای همه ما مهم است. با پیروی از راهنماهای بیشتر ذکر شده در زیر ، مطمئن شوید که در وب ایمن باشید.

آیا می خواهید حریم شخصی آنلاین خود را پس بگیرید؟ ممکن است بخواهید راهنماهای زیر را بررسی کنید:

Kim Martin
Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me