نحوه رفع خطای “اتصال شما خصوصی نیست” در Google Chrome

اگر به تازگی پیغام خطای “اتصال شما خصوصی نیست” را پیدا کرده اید ، نیازی به وحشت نیست.
این یک مسئله رایج است که اکثر کاربران Google Chrome آن را تجربه می کنند. خوشبختانه ، شما می توانید این خطای اتصال خصوصی را فوراً برطرف کنید.
بیایید درک کنیم که چرا این خطا رخ می دهد و چگونه آن را برطرف کرد.
اتصال اینترنت شما باید خصوصی باشد در غیر این صورت شما به سادگی می توانید پشتیبان حملات سایبری برای سوءاستفاده و آسیب رساندن به حریم خصوصی اینترنت خود را باز کنید.

خطای حریم خصوصی google chrome

چیست "اتصال شما خطای خصوصی نیست"

“اتصال شما خطای خصوصی نیست” پیامی از Google Chrome است که مانع بازدید شما از سایتی می شود زیرا اعتبار آن نمی تواند اعتبار داشته باشد. سرانجام ، مرورگر کروم شما را از دستیابی به وب سایت متوقف می کند زیرا گواهی SSL قابل تأیید نیست.

چرا ارتباط شما خطای خصوصی نیست?

این خطا نشان می دهد که Google Chrome مانع بازدید شما از وب سایت غیر قابل اعتماد است. این بدان معنی است که مرورگر شما هنگام ایجاد اتصال SSL متوجه مشکلی می شود یا قادر به تأیید گواهی SSL وب سایت نیست.

وقتی مرورگر نمی تواند گواهی SSL یک وب سایت را تأیید کند ، این زمانی است که پیام خطا روی صفحه ظاهر می شود. برای درک بیشتر ، باید بدانید SSL چیست.

SSL چیست؟?

SSL مخفف Secure Socket Layer است. برای ایجاد امنیت داده های آنلاین شما ایجاد شده است. رمزگذاری SSL با جلوگیری از مشاهده هکرها و سرقت اطلاعات شخصی کاربران: نام ، آدرس یا شماره کارت اعتباری ، داده های آنلاین شما را ایمن می کند..

خطای حریم خصوصی Google

این چطوری کار میکنه? وقتی آدرس وب را در نوار جستجوی Google تایپ می کنید ، در پس زمینه ، Google Chrome درخواستی را به سرور مربوطه ارسال می کند که از وب سایت درخواست می کند.

اگر وب سایت درخواستی از HTTPS استفاده کند ، مرورگر شما بطور خودکار اسناد گواهی SSL را اسکن می کند یا خیر. سپس ، گواهی بررسی می شود تا مطمئن شوید متناسب با استاندارد حریم خصوصی است.

اگر گواهی SSL معتبر نباشد ، Google Chrome به طور پیش فرض شما را از دسترسی به وب سایت متوقف می کند. پیام خطا را نشان می دهد “ارتباط شما خصوصی نیست” روی صفحه نمایش.

جدا از نبود گواهینامه SSL ، دلایل بیشماری وجود دارد که اتصال اینترنت شما به خصوصی نباشد. صرف نظر از این مراحل ، باید وضعیت SSL را در Chrome بر روی Windows پاک کنید:

 1. روی Google Chrome کلیک کنید – نماد سه نقطه در بالا سمت راست ، و سپس کلیک کنید تنظیمات.
 2. نمایش را کلیک کنید تنظیمات پیشرفته.
 3. زیر شبکه, کلیک تنظیمات پروکسی را تغییر دهید.
 4. کلیک کنید بر روی برگه محتوا.
 5. کلیک “پاک کردن حالت SSL”, و سپس کلیک کنید خوب.
 6. راه اندازی مجدد کروم.

نحوه رفع اتصال شما خطای خصوصی در Chrome نیست

در حالی که معمولاً یک گواهی SSL نامعتبر است ، در اینجا روشهایی وجود دارد که می توانید اتصال خود را تعمیر کنید خطای خصوصی در Chrome نیست.

 • بارگیری مجدد صفحه

  بعضی اوقات بارگذاری مجدد صفحه می تواند مشکلات جزئی را برطرف کند. ممکن است مجدداً SSL مورد تجدید چاپ قرار گیرد یا شاید مرورگر شما نتواند درخواست را به سرور ارسال کند.

 • از Wi-Fi عمومی استفاده نکنید

  وقتی از یک شبکه عمومی مانند Wi-Fi ، کافه یا فرودگاه استفاده می کنید ، به احتمال زیاد این کار را می کنید. دلیل این امر این است که شبکه های عمومی Wi-Fi معمولاً بر روی HTTP اجرا می شوند و ممکن است محتوای آنلاین شما برای دسترسی به آن رمزگذاری نشوند. استفاده از VPN در نقاط مهم عمومی.

  بیاموزید که چگونه در Wifi عمومی ایمن شوید.

 • حافظه نهان ، کوکی ها و سابقه مرورگر را پاک کنید

  عادت داشته باشید از بارگیری بیش از حد حافظه نهان و کوکی مرورگر خود پاک کنید. مراحل پاک کردن حافظه نهان مرورگر را از Google Chrome دنبال کنید:

  • کلیک کنید بر روی سه نقطه در سمت راست بالای پنجره Google Chrome
  • کلیک ابزارهای بیشتر
  • کلیک پاک کردن داده مرور از زیرمنو
  • جعبه های نزدیک را بررسی کنید مرور تاریخ و ذخیره شده تصویر و پرونده ها
  • بزن به اطلاعات روشن دکمه برای پایان مرحله

  با Super Super Cookies آشنا شوید.

 • حالت ناشناس را امتحان کنید

  از پنجره ناشناس Google Chrome استفاده کنید تا ببینید صفحه بدون هیچ کوکی باز می شود ، یا تاریخچه مرور را مشاهده می کنید.

 • خطای حفظ حریم خصوصی Google Chrome

 • تاریخ و ساعت دستگاه خود را تأیید کنید

  مرورگرها برای تأیید صحت گواهی SSL به تاریخ و ساعت دستگاه شما متکی هستند. ممکن است Google Chrome را تجربه کنید “ارتباط شما خصوصی نیست” خطا به دلیل تاریخ و ساعت نادرست اصلاح تاریخ و زمان شما می تواند مشکل را برطرف کند.

 • نرم افزار آنتی ویروس را بررسی کنید

  آنتی ویروس فعال می تواند صدور گواهینامه SSL را مسدود کند. برای رفع این خطا ، باید آنتی ویروس خود را خاموش کنید و ببینید آیا پیام خطا دوباره ظاهر نمی شود یا خیر..

 • خطای حریم خصوصی google chrome

 • دستی با اتصال ناامن (توصیه نمی شود) ادامه دهید

  در حالی که این خطا از بازدید شما از وب سایت جلوگیری می کند ، می توانید با خطر خود به وب سایت پردازش کنید. برای انجام این کار ، شما باید روش دستی را دنبال کنید: کلیک کنید پیشرفته > به وب سایت ادامه دهید این را در پایین صفحه مشاهده خواهید کرد.

 • خطای گواهی SSL را از میانبر Google Chrome نادیده بگیرید (توصیه نمی شود)

  پیام خطا می تواند به طور موقت خاموش شود. با نادیده گرفتن پیام خطای گواهی SSL ، فقط اخطار را در حالت خاموش قرار می دهید.

  برای استفاده از این روش ، مراحل زیر را دنبال کنید:

  • با کلیک راست بر روی میانبر Google Chrome روی دسک تاپ خود کلیک کنید
  • کلیک خصوصیات
  • در قسمت Target ، خطاهای –ignore-licens-add را اضافه کنید
  • کلیک خوب
  • اگر کد خطا NET :: ERR_CERT_COMMON_NAME_INVALID ظاهر شد ، با کلیک کردن روی کد خطا ادامه دهید.
  • دوباره به وب سایت مراجعه کنید و اکنون این خطا از بین می رود
 • مشاوره متخصص

  می توانید پیام خطا را به صورت دستی خاموش کنید. با این حال ، این یک مجموعه جدید از خطرات را در کل باز می کند. بهترین راه حل ممکن برای امنیت اتصال به اینترنت این است که رمزگذاری AES 256 بیتی از فعالیت های آنلاین خود پشتیبان تهیه کند.

  با استفاده از رمزگذاری ، می توانید نسبت به وجود دیجیتالی خود اطمینان داشته باشید زیرا در مقابل حملات سایبری و بازیگران مخربی که به طور فعال سعی در سوءاستفاده از شما دارند ، از امنیت برخوردار می باشد..

  آیا می خواهید حریم شخصی آنلاین خود را پس بگیرید؟ ممکن است بخواهید راهنماهای زیر را بررسی کنید:

  Kim Martin
  Kim Martin Administrator
  Sorry! The Author has not filled his profile.
  follow me