چگونه Fusion Addon را بر روی Kodi نصب کنیم؟


نحوه نصب Fusion Addon بر روی Kodi?

منتشر شده: 02 ژوئیه 2019


خوشبختانه ، تا زمانی که از VPN استفاده می کنید ، یک روش آسان برای نصب فیوژن بر روی Kodi در دستگاه های جریان خود وجود دارد. PureVPN را در دستگاه خود دریافت کنید یا ابتدا یک روتر VPN را تنظیم کنید تا فیوژن را بر روی Kodi به راحتی نصب کنید. PureVPN برای اولین بار یک آزمایشی 7 روزه با تخفیف فقط 0.99 دلار تخفیف ارائه می دهد ، بنابراین می توانید تعداد دلخواه های زیادی را در Kodi بدست آورید زیرا می خواهید از فشارهای قفل جلوگیری کنید.

** بروزرسانی: نسخه جدیدتر و بهتری از برنامه Kodi ما خارج است! ما برخی از اشکالات را برطرف کرده ایم & پیشرفت های اساسی را ارائه داد. لطفاً برنامه موجود را از نسخه 1.8.0 (اگر قبلاً وجود نداشت) از اینجا ارتقا دهید. **
مخزن فیوژن ایجاد شده توسط TVAddons.co ، به شما امکان می دهد برای تماشای محتوای مورد علاقه خود ، چندین افزودنی را نصب کنید. فیوژن همچنین به شما امکان دسترسی به Indigo را می دهد ، ابزاری همه در یک که به شما امکان می دهد افزونه های غیر رسمی Kodi را جستجو و مدیریت کنید. با این حال ، خاموش شدن آن در اوایل ژوئیه سال 2017 بسیاری از کاربران Kodi را بدون راهی برای به روزرسانی یا نصب افزونه kodi fusion در اختیار کاربران قرار داد.
در حالی که فیوژن بعد از گذشت دو ماه از بازگشت M.I.A ، دوباره به صحنه Kodi بازگشت ، مخزن مانند گذشته نیست. صرف نظر از این ، ما نه تنها به شما نشان خواهیم داد كه چگونه Fusion را بر روی Kodi نصب كنید در این راهنما ، بلكه بعضی از گزینه های برتر برای مخزن را فقط در مواردی كه می خواهید طعم های اضافی اضافه كنید ، ذکر خواهیم كرد..
اما قبل از رسیدن به این موضوع ، بهتر است نگاهی بیندازیم که چرا باید از VPN برای Kodi استفاده کنید.

نحوه نصب فیوژن بر روی Kodi

فیوژن را بر روی Kodi نصب کنید

اکنون که شما در نهایت فهمیدید که Fusion چیست و چرا به VPN احتیاج دارید ، در اینجا مراحلی که برای نصب افزونه kodi fusion ، indigo باید دنبال کنید:

 1. برو به نماد چرخ دنده در گوشه سمت چپ بالای صفحه اصلی برای دسترسی به تنظیمات.
 2. کلیک تنظیمات سیستم.
 3. از نوار منوی عمودی ، کلیک کنید مواد افزودنی.
 4. کلیک کنید بر روی منابع ناشناخته نوار کشویی.
 5. appears Onceﺎ a a ، ‘آره’ تا تأیید کنید که اجازه نصب مواد افزودنی از منابع غیر رسمی را دارید.
 6. پس از بازگشت به منوی قبلی منابع ناشناخته فعال شده است.
 7. انتخاب کنید مدیر فایل.
 8. کلیک منبع را اضافه کنید.
 9. در زمینه ‘هیچ یک“، موارد زیر را وارد کنید: http://fusion.tvaddons.co و کلیک کنید خوب.
 10. جعبه ورودی را در پایین انتخاب کنید ، را وارد کنید ذوب با استفاده از صفحه کلید روی صفحه کلیک کرده و کلیک کنید خوب.
 11. کلیک خوب در پایین پنجره.
 12. اکنون که منبع Fusion را اضافه کرده اید ، به صفحه اصلی برگردید.
 13. از نوار منوی عمودی ، کلیک کنید مواد افزودنی.
 14. کلیک مرورگر افزودنی را وارد کنید.
 15. کلیک از پرونده zip نصب کنید گزینه.
 16. نصب فیوژن نصب شده به عنوان را پیدا کنید ذوب.
 17. از اینجا شروع کن یا از اینجا شروع کن پوشه Indigo را نصب می کند kodi-repos پوشه شامل چندین مخزن است ، در حالی که کدی-اسکریپت ها پوشه شامل وابستگی هایی مانند Meta Handler و URL Resolver است.

5 گزینه برتر افزودنی فیوژن

همانطور که قبلاً ذکر شد ، مخزن فیوژن به اندازه گذشته خوب نیست. دیگر با افزودنیهای مورد علاقه شما Kodi همراه نیست ، و از این رو کمی وجود دارد که احتمالاً بتوانید با آن کار کنید. خوشبختانه گزینه های زیادی وجود دارد که می توانید از آنها استفاده کنید. به همین ترتیب ، اگر نمی خواهید فیوژن را بر روی kodi نصب کنید و به دنبال گزینه های دیگری هستید ، بهترین افزونه هایی را که ما در اینجا لیست کرده ایم بررسی کنید:

1. NoobsandNerds Repo

NoobsandNerds یک مخزن چند منظوره است که هزاران گزینه مانند SuperRepo را ارائه نمی دهد ، اما چیزی که آن را از هم جدا می کند ، کیفیت باورنکردنی و توجه به جزئیات است. نه تنها URL هایی برای فیلم ها و نمایش های تلویزیونی پیدا خواهید کرد ، بلکه پیوندهایی را برای ورزش ، محتوای BBC ، فیلم های طاقچه و چند کانال تلویزیونی منطقه ای ایرلند پیدا خواهید کرد..

2. Smo Repo

یکی از جدیدترین مخازن موجود در صحنه Kodi ، Smash Repo میزبان مجموعه گسترده ای از محبوب ترین افزودنی های غیر رسمی برای Kodi است. این چیزی است که برای تبدیل شدن به مورد علاقه همه و جایگزین کردن فیوژن در پیش رو دارد ، اما فقط زمان آن را خواهد گفت. علاوه بر میزبانی از انواع افزودنی ، Smash Repo همچنین بسیاری از مخازن دیگر را نیز در خود جای داده است تا بتوانید به راحتی هر کدام را که می خواهید از یک منبع واحد نصب کنید.
*** توجه: پیوند برای چند هفته اکنون خراب شده است ، به محض اینکه با اطلاعات بیشتر در مورد آن آشنا شدید ، شما را به روز می کنیم ***

3. SuperRepo

SuperRepo یکی از بزرگترین مخازن Kodi در آنجا است که در آنجا بیش از 2000 دستگاه افزودنی Kodi پیدا خواهید کرد. مخزن گسترده همچنین شامل پسوندهایی برای تغییر ظاهر Kodi ، پخش مستقیم تلویزیون ، گرفتن جدیدترین فیلم ها و تماشای ورزش است. محتوا به طور مرتب به روز می شود ، و انتخاب گسترده ای از گزینه های موجود در اختیار شما است. اگر می خواهید افزودنی ها را از یک مخزن واحد نصب کنید ، SuperRepo همان چیزی است که شما نیاز دارید!

4. به سادگی Caz Repo

Simply Caz که به عنوان مخزن Cazwall نیز شناخته می شود ، کمترین مجموعه ای از افزودنیهای Kodi را در این لیست ارائه می دهد. با این حال ، آن را با کیفیت بالا جبران می کند زیرا دارای کانال های ورزشی مختلف و متنوعی است. مهمتر از همه ، این لیست های پخش لیست های Elysium و UK ترکمنستان است که یک فروشگاه عالی برای انواع فیلم ها و پخش های تلویزیونی عالی هستند ، خواه از نظر مطالب درخواستی یا زنده. مخزن همچنین به طور مرتب افزودنیهای خود را به روز می کند.

5. Kodi Israel Repo

KodiIsrael ، همچنین به عنوان Kodil یا Kodi Israel شناخته می شود ، یکی از قدیمی ترین مخازن Kodi بلکه یکی از بهترین ها است. این مجموعه افزونه های عظیمی را برای Kodi ارائه می دهد ، و بسیاری از آنها بسیار جالب هستند. با خاموش کردن مخازن مانند Echo و Fusion ، جز معدود مکان هایی است که می توانید نسخه های قدیمی تر و مفید از افزودنیهای مورد علاقه خود را پیدا کنید..

چرا باید از Kodi VPN استفاده کنید?

اگر شما یک کاربر مشتاق Kodi هستید ، باید دست خود را به یک سرویس معتبر VPN بکشید تا آنلاین ناشناس بمانید. از این گذشته ، ارائه دهندگان خدمات اینترنت (ISP) فعالیت شما را تحت نظر دارند و پهنای باند شما را تحت تأثیر قرار می دهند که بر توانایی شما برای پخش محتوای مورد نظر خود در Kodi تأثیر می گذارد.
علاوه بر این ، محدودیت های جغرافیایی می تواند شما را از دسترسی به برخی از افزودنیها و محتویات جلوگیری کند. به عنوان مثال ، حتی اگر یاد بگیرید که چگونه افزونه kodi fusion را نصب کنید ، اگر در منطقه شما محدود باشد ، نمی توانید به آن دسترسی پیدا کنید..
با PureVPN ، می توانید آنچه را که می خواهید از هر جایی با حریم شخصی کامل جابجا کنید و به همین دلیل از مسائل بافر آزار دهنده ای که ناشی از پرت شدن ISP است ، خلاص شوید. بعلاوه ، از آنجا که آدرس IP واقعی شما با یکی از 88،000+ IP ما جایگزین شده است ، می توانید دسترسی نامحدودی به افزودنی کد فیوژن – به علاوه ، صدها مورد دیگر افزودنی Kodi – بدون مواجه شدن با دردسر ، بدست آورید..

کلمه نهایی

اگر می خواهید یکی از گزینه های Fusion را که ما در این راهنما ذکر کرده اید امتحان کنید ، تمام کاری که باید انجام دهید این است که همان دستورالعمل ذکر شده در بالا را دنبال کنید (البته اگر قبلاً با آن کار انجام شده است ، قدم 1 تا 6 را حذف کنید) و جایگزین کنید URL منبع با یکی از گزینه های شما.
از تماشای مطالب مورد نظر خود در Kodi با افزودنیهای مورد علاقه خود لذت ببرید!

Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map