Foxtel vs Kayo: کدام برنامه پخش مستقیم برای طرفداران ورزش مناسب است?

منتشر شده: 02 دسامبر 2019

Foxtel منبع اصلی سرگرمی های تلویزیونی استرالیا است و تقریباً 70٪ از کل خانه های استرالیا را خدمت می کند. Aussies اغلب به عنوان یکی از وسواس ترین افراد در نظر گرفته می شود. بنابراین ، Foxtel دارای 8 کانال اختصاصی به Sports است که Foxtel Now محبوب ترین آنها است. با این حال ، خدمات افتخارآفرین مدعی جدیدی در شهر است که در ورزش های تصادفی ورزشی – بینایی گسترده ای به دست آورد – کایو. در ادامه بخوانید که به شدت از هر دو سرویس کمتری برخوردار هستیم و کدام یک برای طرفداران ورزش بهترین است.

جریان ورزش در استرالیا

استرالیایی ها ، با وجود اینکه یک کشور مرفه ورزش هستند ، چندی پیش گزینه های دیگری به جز Foxtel برای پاسخگویی به نیازهای خود ندارند. سایر ورزشها مانند Major Basketball خدمات پخش ویژه ای را ارائه داده اند ، اما تنها تعداد کمی از آنها در استرالیا در دسترس هستند. و این به کاربران نیز نیاز دارد تا برای سرویس پخش آنلاین مانند Hulu یا DirecTV ثبت نام کنند. برای طرفداران AFL و NRL ، Telstra سالها است که خدمات پخش اختصاصی را ارائه می دهد ، اما کاستی در این است که این سرویس محدود به صفحه های کوچک است.

تا زمانی که هر کسی بخاطر بسپارد ، Foxtel با فراوانی از محتوای ورزشی ، در خدمت به جامعه ورزش استرالیا کار قابل توجهی انجام داده است. و اکنون با اضافه شدن کایو اسپرت بازی به خوبی تغییر کرده است.

بنابراین کدام سرویس به خوبی پول شما را دارد؟ بیایید آن را حفر کنیم.

Foxtel

Foxtel از طریق کانالهای متنوعی سرگرمی های ورزشی (بدون سیم و سنتی) ارائه می دهد. Foxtel هشت کانال دارد (هرکدام از آنها اختصاص به AFL ، کریکت ، راگبی لیگ ، و موتورسور) ، belN Sports ، Eurosport و Racing.com. برخی (نه همه) برنامه های تلویزیون ردبول را نیز شامل می شوند. در اینجا سه ​​روش مختلف برای دسترسی به این کانال ها با استفاده از یک سرویس وابسته به Foxtel وجود دارد.

کابل تلویزیون سنتی

می توانید مانند اکثر افراد دارای آخرین جعبه IQ4 که دارای پخش 4K و ضبط محلی است ، شبکه تلویزیونی کابلی سنتی را برای خانه خود تهیه کنید..

Foxtel Go

اشتراک سنتی Foxtel شما به صورت پیش فرض با یک برنامه Foxtel Go همراه است و این امکان را برای شما فراهم می کند تا محتوای ورزشی مورد علاقه خود را از طریق تماشا مشاهده کنید.

اکنون Foxtel

Foxtel Now یکی از سرویس هایی است که به طور گسترده تماشا می کند. یک سرویس مستقل که به عنوان جایگزینی عالی برای تجربه سنتی Foxtel بدون هزینه سنگین یک جعبه IQ4 است. با یک برنامه یا یک جعبه کوچک Foxtel Now Box به راحتی قابل دسترسی است.

ورزش در Foxtel Now

جریان ورزش در Foxtel Now بدون گرفتن نتیجه نمی آید. وقتی هزینه بسته “ملزومات” را وارد می کنید ، به 12 کانال دسترسی دارید که سرگرمی عمومی دارند (مخصوص ورزش نیست) ، با کانال ثابت Showcase که در اینجا ذکر شده است. برای برنامه ورزشی ، باید چند دلار بیشتر هزینه کنید.

برنامه های ورزشی Foxtel Now

خدمات PlansCostDL پشتیبانی می کند?
اکنون Foxtelهمه بسته ها: فقط خدمات برنامه ، 10 ژانر محتوا104 دلار در ماه (حداقل)نه
اکنون Foxtelملزومات + بسته ورزشی: فقط برنامه ، ژانرهای محتوا54 دلار در ماه (حداقل)نه

برنامه های فوق ممکن است کمی در انتهای بالاتر دامنه قیمت به نظر برسد اما به اندازه ارزشی که می توانید از یک سرویس جریان ورزشی دریافت کنید ، ارائه می دهد. شما به همه 13 کانال خاص ورزشی Foxtel دسترسی پیدا می کنید. با این حال ، کانال Fox Footy بخاطر شماره اخیر حقوق AFL جایگزین بازی Footy شده است.

ورزش در کایو

کایو به عنوان نیرویی مختل کننده ظاهر شده است که جریان ورزش آنلاین را به سطح دیگری رسانده است. کاملاً متفاوت از Foxtel عمل می کند. اگر به جای میزبانی چند کانال ورزشی ، اگر یک منوی ساده با تمام محتوای ورزشی مورد علاقه خود از جمله تکرارهای درخواستی از رویدادهای تکمیل شده و البته پوشش زنده ارائه دهید ، ارائه دهید.

به عنوان بخشی از همان شرکت ، منبع اصلی کائو از محتوای ورزشی Foxtel است ، با تمایز داشتن یک جبهه اختصاصی ورزشی. تمام کاری که شما باید انجام دهید این است که ورزش مورد علاقه خود را روی صفحه انتخاب کنید و به Kayo اجازه دهید بقیه را انجام دهد. خواه AFL و NRL ، تنیس ، بسکتبال ، MotoGP یا کریکت باشد ، اگر به صورت زنده اتفاق بیفتد ، می توانید آن را در Kayo تماشا کنید.

یکی دیگر از شایستگی های ذکر شده در اینجا این است که حتی اگر یک جریان زنده را از دست دادید ، همیشه می توانید بعداً برگردید و از همان ابتدا آن را تماشا کنید. از طرف دیگر ، شما باید بی دردسر منتظر بازپرداخت های Foxtel Now باشید و یا به رحمت خدمات رایگان به هوا تکیه کنید تا برجسته یا پخش مجدد شوید. با استفاده از کایو ، به محض شروع بازی ، پخش مجدد در دسترس است. بنابراین ، حتی در حالی که بازی هنوز ادامه دارد ، می توانید از همان ابتدا تماشا کنید. در اینجا لیستی از جریان های ورزشی موجود در Kayo آورده شده است.

  1. AFL
  2. لیگ راگبی
  3. کریکت
  4. فوتبال
  5. اتحادیه راگبی
  6. موتور اتومبیل
  7. بسکتبال ، تنیس ، MMA ، گلف

ویژگی هایی مانند تصویر در تصویر ، دوربین خود را انتخاب کنید ، به لحظه های مهم بروید ، و SplitView تجربه ای بی نظیر از جریان ورزشی را ارائه می دهد.

برنامه های ورزشی کیو

برنامه ریزی ویژگی ها
پایه ایفقط خدمات برنامه ریزی کنید &1 ژانر محتوا35 دلار در ماه (2 هفته محاکمه رایگان ، بدون قرارداد)
حق بیمهفقط خدمات برنامه ریزی کنید & 1 ژانر محتوا25 دلار در ماه (2 هفته آزمایش رایگان ، بدون قرارداد)

تنها ایرادی که در Kayo وجود دارد این است که فقط به پخش کننده HD اجازه می دهد در حالی که Foxtel وضوح 4k را با آخرین جعبه IQ4 خود ارائه می دهد.

Foxtel vs Kayo – چه کسی عنوان را نگه می دارد?

کایو ورزش ارائه می دهد و چیز دیگری نیست. بنابراین اگر شما یک طرفدار ورزش سخت است که سرگرمی عمومی را دوست ندارد ، کایو بهترین شرط بندی شماست. این ماده ورزشی بیشتری را نسبت به آنچه که قبلاً می توانید در یک بازه قیمتی نسبتاً ارزانتر از Foxtel مصرف کنید ، فراهم می کند. با این حال ، اگر دوست دارید گاهی اوقات به محتوای دیگری غیر از ورزش بپردازید ، Foxtel همان چیزی است که برای ثبت نام در آن نیاز دارید..

Kim Martin
Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me