حفاظت نشت DNS


حفاظت نشت DNS

به وب سایتهایی از سراسر جهان دسترسی پیدا کنید و در مورد حریم خصوصی آنلاین خود اطمینان حاصل کنید. حفاظت نشت DNS PureVPN به گونه ای طراحی شده است که فعالیت های اینترنت شما را در هر زمان ایمن نگه دارید. پس از اتصال ، همه و تمام آدرسهای IP که به آن دسترسی پیدا می کنید با بالاترین رمزگذاری درجه تضمین می شوند.


DNS خود را با DNS Leak Protection PureVPN ایمن کنید که نهایت امنیت را در فعالیت های آنلاین خود تضمین می کند.

DNS چیست؟?

نحوه کار DNS (Domain Name System) با ترجمه نام دامنه به آدرسهای IP است تا مرورگرها بتوانند با یکدیگر تعامل داشته باشند. هر دستگاه متصل به اینترنت دارای یک آدرس IP منحصر به فرد است که سایر دستگاه ها برای برقراری ارتباط از آن استفاده می کنند. سرورهای DNS نیاز به انسان را برای به خاطر سپردن آدرسهای IP مانند 192.168.1.1 (در IPv4) یا آدرسهای IP پیچیده تر و جدیدتر IP مانند 2300: de00: 1298: 1 :: g482: v6b3 (در IPv6) از بین می برد..

چگونه می توانم بررسی کنم که VPN من درست کار می کند یا خیر?

اطمینان از اینکه VPN شما به درستی کار می کند می تواند به خودی خود یک چالش باشد زیرا نشت DNS یک مسئله شگفت آور است. در حالی که ممکن است سعی کنید تنظیمات VPN را به تنهایی کاوش کرده و از عملکرد خوب همه چیز اطمینان حاصل کنید و از نشت DNS جلوگیری کنید ، برای همه کار آسانی نیست.

با در نظر داشتن این نکته ، PureVPN یک تست نشت DNS ابداع کرده است که اگر درخواست DNS (سرور نام دامنه) شما در وب قرار می گیرد برجسته می شود. از آنجا که نقص های امنیتی به طور فزاینده ای رایج می شوند ، IP واقعی شما در معرض خطر چشم گیر قرار می گیرد ، حتی اگر از VPN استفاده می کنید ، و سوء استفاده آسان است.

تست نشت DNS را انجام دهید

اگر من از قبل VPN دارم پس چرا باید برای حفاظت از DNS بررسی کنم?

اتصال VPN با روت کردن درخواستهای اینترنتی از طریق تونل VPN ، اتصال اینترنتی شما را ایمن می کند ، از این رو ، هویت واقعی و فعالیت های آنلاین خود را پنهان می کند و شما را از نشت DNS در امان نگه می دارد. از طرف دیگر ، DNS Leaks زمانی است که به دلیل مشکلات نرم افزاری ، ISP شما قادر به ردیابی فعالیت های اینترنت شما است ، صرف نظر از اینکه از VPN استفاده می کنید یا خیر.!

از آنجا که درخواست DNS شما عادتهای مرور شما را از بین می برد ، می توانند در مقابل شما به خوبی استفاده شوند. در صورت ، اگر فردی به درخواستهای مرتبط با DNS شما دسترسی داشته باشد ، علاوه بر ISP یا سرور VPN شما ، این یک نگرانی است. این بدان معناست که فعالیت های آنلاین شما آسیب پذیر است و به دلیل نشت DNS دیگر امنیت ندارید. برای بررسی ، آزمایش نشتی را انجام دهید تا از نشت سرور DNS جلوگیری کنید یا از یک سرویس VPN استفاده کنید که می تواند از نشت سرورهای DNS جلوگیری کند.

دلایل نشت DNS چیست؟?

دلایل بیشماری از بروز نشت DNS وجود دارد. رایج ترین آنها:

شبکه 1. پیکربندی نامناسب

با تنظیمات نادرست ، دستگاه خود را در معرض حمله سایبری و نقض اطلاعات قرار می دهید. هنگامی که شما یک دستگاه را به یک شبکه نسبتاً جدید Wi-Fi وصل می کنید ، تنظیمات DHCP شبکه (پروتکل پیش فرض که آدرس IP دستگاه های شما را درون شبکه مشخص می کند) می تواند به طور خودکار سرورهای DNS را برای مراقبت از درخواست های وب خود اختصاص دهد.

مشکل این است که سرور DNS یا سرورهای DNS ممکن است متعلق به ISP شما باشد یا ممکن است یکی از امنیت آن (بدون رمزگذاری) باشد که باعث نشت DNS می شود. در چنین رویدادی ، هنگامی که با VPN خود متصل می شوید ، درخواست های وب DNS به دور تونل VPN رمزگذاری شده می روند و باعث نشت DNS می شوند.

پروتکل 2.Internet نسخه 6 (IPv6)

پروتکل IPv4 در واقع خسته است ، اما در عین حال ، اینترنت در مرحله تبدیل مابین IPv4 و IPv6 قرار دارد. بیشتر سرویس های VPN آدرس IP IPv6 را ارائه نمی دهند به همین دلیل برای کسانی که در پروتکل IPv6 قرار دارند ، ارائه دهنده VPN نمی تواند امنیت را ارائه دهد.

برای اطمینان از دریافت حداکثر ناشناسیت آنلاین ، PureVPN آدرس IP را ارائه می دهد که دارای حفاظت نشت IPv6 است که به منظور محافظت از ترافیک آنلاین شما از چشم کنجکاو ، هکرها ، ردیابها و اشخاص نظارتی طراحی شده است ، با این کار می توانید از DNS Leak جلوگیری کنید. پس از اتصال با PureVPN ، می توانید در مورد حفظ حریم خصوصی آنلاین خود در پروتکل های IPv4 و IPv6 اطمینان حاصل کنید و نگرانی در مورد DNS Leak را متوقف کنید.

3. پروکسی DNS شفاف

ISP ها در سرتاسر جهان روشی را برای تحمیل سرور DNS خود ساخته به کاربر ایجاد کرده اند در صورتی که کاربر بخواهد تنظیمات خود را برای استفاده از سرور شخص ثالث تغییر دهد. اگر ISP متوجه تغییرات ایجاد شده در تنظیمات DNS شود ، از پروکسی شفاف استفاده می کند.

پروکسی DNS شفاف یک سرور کلون شده است که متوقف می شود و ترافیک وب را به ISP ها منتقل می کند و دارای سرور DNS یا DNS است. همچنین به عنوان ISP forcing شناخته می شود ، این نوعی نشت DNS است که به دلیل سوء استفاده از ISP شما نتیجه می گیرد. سرور DNS یا DNS ارائه دهنده VPN اطمینان حاصل می کند که ترافیک وب شما به طور ایمن عبور می کند و از نشت DNS جلوگیری می کند.

نرم افزار 4.Outdated

همیشه اطمینان حاصل کنید که نرم افزار شما به روز شده است زیرا بروزرسانی ها باعث تقویت امنیت دستگاه های شما در برابر بازیگران مخرب می شوند. نشت DNS با نرم افزار منسوخ مخالف با نرم افزار به روز متداول است. به این ترتیب می توانید از DNS Leak نیز جلوگیری کنید. همیشه حتماً تست نشت DNS را به طور مکرر انجام دهید.

چگونه PureVPN از نشت DNS محافظت می کند?

PureVPN یک سرویس VPN است که متعهد است تا کاربران بهترین تجربه آنلاین را تجربه کند. این بدان معناست که امنیت آنلاین استثنایی و سرعت آنلاین بی نظیری را ایجاد می کنید. PureVPN از بالاترین خط نشت DNS محافظت می کند و تضمین می کند که ترافیک آنلاین شما از چشمان کنجکاو ISP یا هر نهاد جاسوسی دیگری در امان باشد..

محافظت از نشت DNS PureVPN

هر بار که به یک دامنه (Facebook ، Google و غیره) دسترسی پیدا می کنید ، یک درخواست DNS ایجاد می شود که هویت آنلاین واقعی شما را در وب افشا می کند. درخواست DNS به سرور DNS یا سرورهای DNS ارسال می شود که در تنظیمات پیکربندی شما تنظیم شده است. ISP ها هوشمند هستند ، آنها علیرغم اینکه به یک شبکه VPN متصل هستید ، دامنه هایی را که بیشتر جستجو می کنید انتخاب می کنند..

سرور VPN PureVPN سریع ، ایمن و رمزنگاری شده است که به شما کمک می کند با رد کردن درخواست DNS از دسترسی به ISP خود ، از این جاسوسی / نظارت جلوگیری کنید ، و درخواست را در شبکه سرورهای VPN DNS خود حل کنید. این فرایند ایمنی هویت آنلاین شما را تضمین می کند. از این رو ، شما کاملاً ناشناس آنلاین هستید.

درباره ویژگی های PureVPN بیشتر بیاموزید

 • تقسیم تونل
 • رمزگذاری AES
 • WiFi ایمن
 • اشتراک گذاری پرونده ایمن P2P
 • حفاظت نشت IPv6
 • iOS در Demand
 • سوئیچ کشتن اینترنت
Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map