آیا Bitmoji بی خطر است؟


امن Bitmoji است?

بیتموجی چیست?

Bitmoji یک برنامه کاربردی رایگان است – هم برای دستگاه های iOS و هم برای اندروید در دسترس است. اگرچه ، نسخه رایگان برنامه دارای ویژگی های محدودی است ، خریدهای داخل برنامه به شما امکان می دهد حق بیمه را بدست آورید و به همه ویژگی ها دسترسی پیدا کنید. از طریق AppStore یا PlayStore به راحتی به Bitmoji قابل دسترسی است. Bitmoji به کاربران خود اجازه می دهد ایموجی ها و آواتارهای سفارشی را ایجاد و به اشتراک بگذارند. Bitmoji پس از مالکیت Snapchat ، نه تنها در بین نوجوانان بلکه در بزرگسالان نیز به سرعت محبوبیت پیدا کرد.


این برنامه خود را با دیگر برنامه های گپ مانند Messenger برای فیس بوک ، WhatsApp ، Snapchat و iMessage ادغام می کند. با استفاده از صفحه کلید دستگاه ، برنامه به کاربران خود اجازه می دهد تا emojis های سفارشی و حتی نسخه کارتونی خود را ایجاد کنند. شما می توانید دو گزینه را انتخاب کنید ، یا می توانید با استفاده از Bitsrips یا Bitmoji آواتار ایجاد کنید. سبک Bitsrips گزینه های سفارشی سازی مفصلی را ارائه می دهد و می تواند آواتارهای واقعی زندگی ایجاد کند ، از طرف دیگر ، Bitmoji از جزئیات کمتری برخوردار است اما برای ایجاد سریع ترجیح دارد..

Bitmoji به کاربر کمک می کند تا نه تنها زیبایی شناسی صورت مانند ویژگی های آواتار را ایجاد کند ، بلکه به کاربران این امکان را می دهد تا طبق آداب و رسوم مد یا لباس خود ، آواتارهای خود را طراحی کنند. هنگامی که کاربران آواتارهای سفارشی خود را ایجاد کردند ، درست از طریق صفحه کلید دستگاه ، درست مانند ایموجی های داخلی ، قابل دسترسی می شوند و می توانند در ایمیل ، متون و برنامه های پیام رسانی آنلاین مورد استفاده قرار گیرند..

آیکون-bitmoji-safe است

آیا Bitmoji نیاز به دسترسی کامل دارد?

مجوزهای درخواست شده توسط برنامه ها آزار دهنده هستند. ممکن است غافلگیر شوید که چرا یک برنامه خاص نیاز به دسترسی به مخاطبین یا دسترسی به میکروفون دارد. با این حال ، چند برنامه وجود دارد که برای کارکردن به دسترسی کامل نیاز دارند. Bitmoji یکی از این برنامه ها است. معمولاً مردم از برنامه های کیبورد مانند Bitmoji کمترین مزاحمت را دارند – درخواست دسترسی کامل به دستگاه. دسترسی به دستگاه شما به معنای افشای تمام اطلاعات خصوصی به یک برنامه نویس است. مخاطبین ، پیام ها ، ایمیل ها ، اطلاعات شخصی ، داده ها ، اعتبار ورود به سیستم و اطلاعات بانکی ، همه چیز برای برنامه قابل دسترسی خواهد بود.

ما نمی گویم که Bitmoji یک برنامه سایه دار است یا می تواند داده های شما را سرقت کند. ما فقط در مورد دسترسی هایی که توسط چنین برنامه هایی درخواست شده و با خوشحالی به شما اعطا می شویم ، اطلاع می دهیم. برنامه های صفحه کلید مانند Bitmoji درخواست دسترسی کامل دارند زیرا به اطلاعات آن در مورد کاربران آن احتیاج دارند. با تجزیه و تحلیل اطلاعات کاربر خود ، برنامه های صفحه کلید مانند Bitmoji می توانند از ویژگی های صحیح خودکار و اجرای خودکار پیشنهادات پیش بینی شده استفاده کنند. اطلاعات دسترسی به برنامه ها به آنها در رشد و تسهیل تجربه کاربر کمک می کند.

وب سایت Bitmoji توضیح می دهد که چرا برنامه نیاز به دسترسی کامل به دستگاه دارد. این چیزی است که توسعه دهندگان Bitmoji باید بگویند:“ما اجازه دسترسی کامل را درخواست می کنیم تا بتوانیم تصاویر سفارشی Bitmoji شما را از سرورهای خود بارگیری کنیم”.

توسعه دهندگان Bitmoji همچنین اطمینان می دهند که این برنامه علی رغم دسترسی کامل دستگاهی که توسط کاربران آن اعطا شده است ، نمی تواند داده های وارد شده از طریق صفحه کلید را تفسیر کند. اینها سخنان دقیق آنهاست:“صفحه کلید Bitmoji نمی تواند با استفاده از صفحه کلید iPhone یا صفحه کلید شخص ثالث دیگر به هر چیزی که تایپ می کنید بخواند یا دسترسی پیدا کند”.

داده هایی که Bitmoji جمع آوری می کند

Bitmoji سیاست حفظ حریم خصوصی خودش را ندارد. از آنجا که توسط Snapchat به دست آورد ، Bitmoji همان سیاست حفظ حریم خصوصی Snapchat را دارد. Bitmoji به اطلاعات دموگرافیک اساسی کاربر که نشان دهنده نام ، سن ، جنس و تاریخ تولد شما است ، دسترسی دارد و به دنبال آن شماره تلفن ، ایمیل و اعتبار ورود به سیستم قرار می گیرد..

Bitmoji همچنین به اطلاعات مربوط به استفاده از سرویس شما دسترسی دارد. این نوع اطلاعات به یک برنامه اجازه می دهد تا نحوه تعامل با یک برنامه و استفاده از الگوی خود را ضبط و ذخیره کند. نیازی به گفتن نیست که این برنامه به کلیه مطالب به اشتراک گذاشته شده و دریافت شده ، اطلاعات مخاطبین و اطلاعات ذخیره شده در دستگاه ذخیره دسترسی دارد. علاوه بر این ، برنامه همچنین به کوکی ها و مکان دستگاه شما دسترسی دارد.

برنامه های شخص ثالث مانند Bitmoji اغلب از این داده ها برای افزایش تجربه کاربر استفاده می کنند. هیچ اشتباهی در آن مورد وجود ندارد. از اطلاعات کاربر می توان برای پروفایل استفاده کرد که تبلیغات هدفمند را تسهیل می کند. این یک مدل کسب درآمد است که اغلب توسط برنامه هایی مانند Bitmoji استفاده می شود که در آن یک برنامه رایگان با نشان دادن تبلیغات کاربران طبق تنظیمات برگزیده ، درآمد کسب می کند..

چگونه Bitmoji ناامن است?

همانطور که قبلاً توضیح داده شد ، Bitmoji درخواست دسترسی کامل به دستگاه شما را دارد. مطمئناً برای کاربرانی که حریم خصوصی و امنیتی خود را جدی می گیرند ، هشدارهای زیادی ایجاد می کند. مهم نیست که ادعای Bitmoji در وب سایت خود ، داشتن یک صفحه کلید با درخواست دسترسی کامل ، Bitmoji از نظر فنی به داده های ضربه زدن به کلید شما دسترسی دارد.

همانطور که قبلاً توضیح داده شد ، چنین برنامه هایی از داده های دسترسی یافته برای ایجاد تجربه کاربر استفاده می کنند. بنابراین ، بیشتر برای Bitmoji محتمل است که داده های مربوط به ترجیحات درون برنامه شما مانند استفاده مکرر از ایموجی های خاص را به جای اطلاعات شخصی شما ضبط و تجزیه و تحلیل کند. از این گذشته ، این یک موضوع چشم انداز است. علاقه مندان به حریم خصوصی ترجیح می دهند از تلفن خود برای انجام معاملات مالی یا حمل اطلاعات حساس استفاده نکنند زیرا دستگاه به راحتی از بین می رود یا به سرقت می رود.

از آنجا که Bitmoji به هویت شما ، گزارش های مکالمه ، میکروفون ، دوربین و شناسه دستگاه دسترسی دارد ، علاقه مندان به حفظ حریم خصوصی ترجیح می دهند در مورد یک صفحه کلید که درخواست دسترسی به شناسه کاربر ، میکروفون و دوربین را دارد نگران نباشند تا از نگرانی در مورد داده های کلید. همانطور که قبلاً گفته شد ، همه چیز از منظر چشم انداز است. صادقانه بگویم ، اگر حریم خصوصی خود را بیش از حد جدی بگیرید ، این سوال را می دانید که Bitmoji در وهله اول ایمن است یا از این برنامه استفاده نمی کنید.

آیا Bitmoji ارزش آن را دارد?

همانطور که قبلاً توضیح داده شد ، برنامه هایی که درخواست مجوز بیش از حد دارند ، حداقل مورد علاقه علاقه مندان به حریم خصوصی قرار دارند. همیشه با استفاده از برنامه های صفحه کلید شخص ثالث مانند Bitmoji ، خطر حریم خصوصی وجود دارد. بنابراین ، این یک موضوع چشم انداز است. این که آیا می خواهید متن را یک تجربه سرگرم کننده کنید یا حریم شخصی خود را دست نخورده ترجیح دهید. ما در مورد صحت برنامه نویسان Bitmoji قضاوت نمی کنیم و آنرا اپلیکیشن ناامن اعلام نمی کنیم. با این حال ، اگرچه توسعه دهندگان با موفقیت محافظت می کنند و قصد ندارند اطلاعات کاربر را برای کارمندان غیرمجاز منتشر کنند ، تاریخ به ما می گوید که نشت اطلاعات اجتناب ناپذیر است.

Bitmoji از نام خود اطمینان کافی دارد ، همانطور که توسط شرکت Snap Albeit به دست می آید ، Bitmoji به نظر نمی رسد یک برنامه سایه دار باشد ، مجوزهای بیش از حد باعث افزایش زنگ هشدار در مواقع می شود. معمولاً به اینگونه نگرانی ها توسط سیاست حفظ حریم خصوصی برنامه پاسخ داده می شود. یک سیاست حفظ حریم خصوصی اختصاصی ضروری است زیرا کاربران را تسهیل می کند و نگرانی های مربوط به حریم خصوصی آنها را برطرف می کند. Bitmoji سیاست حفظ حریم خصوصی خود را ندارد و سیاست Snapchat مشخصات بسیار کمی از برنامه را نشان می دهد.

آیا می خواهید حریم شخصی آنلاین خود را پس بگیرید؟ ممکن است بخواهید راهنماهای زیر را بررسی کنید:

Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
    Like this post? Please share to your friends:
    Adblock
    detector
    map