رمزگذاری AES 256 بیتی (AES) چیست؟


رمزگذاری بیتی AES 256 (AES) چیست?

رمزگذاری 256 بیتی یک روش امنیتی رمزنگاری داده / پرونده است که از یک کلید 256 بیتی برای رمزگذاری و رمزگشایی داده ها یا پرونده ها استفاده می کند. این یکی از امن ترین روش های الگوریتم رمزنگاری پس از 128 بیت اندازه کلید و رمزگذاری اندازه کلیدی 192 بیتی است و در اکثر الگوریتم های استاندارد استاندارد رمزگذاری ، پروتکل ها و فناوری هایی از جمله AES و SSL استفاده می شود..


استاندارد رمزگذاری پیشرفته ، بهتر به عنوان رمزگذاری AES شناخته می شود ، الگوریتم رمزگذاری است که امنیت فعالیت های آنلاین شما را تضمین می کند.

آشناترین نسخه استاندارد رمزگذاری پیشرفته ، رمزنگاری اندازه های کلیدی رمزگذاری AES 256 بیتی از طریق AES است که به اندازه کلید استاندارد رمزگذاری استاندارد با استفاده از aes اشاره دارد. طبیعتا هرچه اندازه کلید بزرگتر باشد ، حدس زدن اندازه های کلیدی پیچیده تر است.

رمزگذاری AES چند بیت است?

استاندارد رمزگذاری پیشرفته (AES) نوعی از Rijndael است که اندازه بلوک ثابت 128 بیت ، و اندازه کلیدی 128 کلید اندازه بیت ، طول کلید 192 بیتی یا رمزگذاری 256 بیتی دارد. در عوض ، Rijndael به تنهایی با اندازه های بلوک و کلید مشخص شده است که ممکن است از هر بیت 32 بیت باشد ، با حداقل 128 و حداکثر استاندارد رمزگذاری 256 بیتی.

رمزگذاری AES 256 بیتی بسیار ایمن است و می توان رمزگذاری بیتی AES 256 را خراب کرد?

برای درک بهتر این موضوع به کلمات ساده ، شکستن یا زورگیری در برابر رمزگذاری کلید رمز متقارن استاندارد های رمزگذاری AES Advanced AES ، زیرا AES از اندازه بلوک ثابت به طول 16 بایت استفاده می کند ، میلیاردها رایانه برای شکستن از سن جهان (طول می کشد). 13.8 میلیارد سال) برای شکستن کلید متقارن استاندارد رمزگذاری 256 بیتی.

PureVPN با استفاده از کلیدهای تقارن رمزگذاری پیشرفته استاندارد رمزگذاری 256 بیتی برای محافظت از داده های حساس کاربران یا راز اصلی آنها ، به گونه ای که هیچ دولت ، آژانسها و هکرها نمی توانند از داده ها استفاده کنند. حتی اگر کسی بخواهد نیرو را بی رحمانه کند ، برای محافظت از داده های شما 13.8 میلیارد سال طول خواهد کشید تا کلید رمزگذاری پیشرفته متقارن استاندارد رمزگذاری 256 بیتی را بزنید..

ارتباطات و فعالیتهای آنلاین خود را با رمزگذاری درجه نظامی PureVPN ایمن کنید.

چرا باید داده های آنلاین خود را رمزگذاری کنید?

رمزگذاری ضروری است زیرا به شما امکان می دهد از داده هایی که نمی خواهید دیگران دسترسی داشته باشند به طور ایمن محافظت کنید. مشاغل از آن برای محافظت از اسرار سازمانی استفاده می کنند ، دولت از آن استفاده می کند تا اطلاعات طبقه بندی شده را برای محافظت از راز بالای اطلاعات محافظت کند ، و بسیاری از افراد از آن برای محافظت از اطلاعات شخصی برای محافظت در برابر مواردی مانند سرقت هویت استفاده می کنند.

جاسوسی برای محافظت ایمن از محتوای پوشه از رمزگذاری استفاده می کند ، که می تواند حاوی ایمیل ، تاریخچه چت ، اطلاعات مالیاتی ، شماره کارت اعتباری یا هرگونه اطلاعات حساس دیگر باشد. به این ترتیب ، حتی اگر رایانه شما به سرقت برود ، این اطلاعات بی خطر است.

رمزگذاری برای همه افرادی که اطلاعات خصوصی را بصورت آنلاین به اشتراک می گذارند ضروری است. PureVPN توسط سرورهای خود مهندسی و بهینه سازی شده کار می کند. این سرورها با کلید تقارن رمزنگاری AES 256 بیتی تأمین شده اند که بالاترین سطح ناشناس بودن را در اختیار کاربران قرار می دهد تا از نیروی بی رحمانه جلوگیری کنند زیرا رمزگذاری 256 بیتی معروف به AES از 14 دور استفاده می کند ، بنابراین این حملات مؤثر نیستند.

• PureVPN آدرس IP شما را ماسک می کند – هنگام اتصال با PureVPN ، IP واقعی شما با یک IP مجازی پوشانده می شود تا امنیت رمزگذاری نهایی را برای محافظت از داده های خود با 256 بیت رمزگذاری بیت فراهم کند. یک IP مجازی ناشناس بودن آدرس IP واقعی شما را تضمین می کند تا هویت دیجیتالی شما مخفی بماند. پس از به دست آوردن IP مجازی ، فعالیت های آنلاین ، پرونده هایی که به اشتراک می گذارید و خیلی موارد دیگر از چشم کنجکاو ایمن هستند.

• به عنوان بیمار / پزشک – به عنوان مثال ، اگر بیمار هستید که با پزشک در حال برقراری ارتباط است ، می خواهید از رمزگذاری رمز 256 بیتی استفاده کنید تا هیچ کس دیگری نتواند بر روی گزارشات / داده های شخصی شما برای اهداف امنیتی ضربه بزند ، به عنوان بیمار که این حقوق را برای شما محفوظ می باشد..

• خرید آنلاین – اگر کالا را بصورت آنلاین می خرید ، مطمئن شوید که به اینترنت رمزگذاری شده aes 256 بیتی دسترسی دارید ، به گونه ای که هنگام پرداخت هزینه ، معامله / داده های مالی شما از هکرها محافظت می شود. به عنوان یک شهروند حقوقی برای امنیت خود محفوظ است.

• دولت دولت برای رمزنگاری اسناد / داده ها و گفتگوهای حساس کلیدی مربوط به امنیت ملی در برابر حملات سایبری کلیدی جهانی توسط هکرها و ایالات نیاز به رمزگذاری 256 بیتی دارد..

• فعال انسانی – اگر به دنبال دلیلی ایستاده اید ، از طرف گروههایی که می خواهند به دستور کار شخصی شما آسیب برساند ، توجه ناخواسته ای به دست می آورید. با استفاده از رمزنگاری aes 256 بیتی به عنوان رمزگذاری رمزگذاری ، می توانید پیشرفت اصلی و ارتباطات خود را با افراد و گروه های آنلاین تضمین کنید زیرا این حقوق محفوظ است..

• روزنامه نگار – به عنوان یک روزنامه نگار ، برای اهداف امنیتی ، نگرانی اصلی شما تأمین منابع خود است. رمزگذاری 256 بیتی به عنوان رمزگذاری AES 256 بیتی کلید اثبات می کند در محافظت از تحقیقات ، افشاگری ها و منابع از توجه ناخواسته شما سودمند است.

• مسافران سفر سرگرم کننده است تا زمانی که از حساب های اجتماعی خود خاموش نشوید و قربانی هک نشوید. حقوق اساسی شما محفوظ است ، هنگام مسافرت به خارج از کشور ، رمزگذاری 256 بیتی به عنوان رمزگذاری 256 بیتی فعالیتهای آنلاین شما را در شبکه های عمومی Wi-Fi تأمین می کند. برای اتصال PureVPN و لذت بردن از مرور و پخش از آن ، کافی است.

چگونه می توانید داده های خود را در معرض دید قرار دهید?

داده ها از نظر امنیت کلیدی شما شکننده و بسیار با ارزش هستند. داده ها سود بسیاری را کسب می کند ، به همین دلیل همیشه توسط شرکتهای مهم داده کاوی جستجو می شود. از آنجا که داده های کلیدی احزاب بی شماری را به خود جلب می کند ، اغلب به دلیل محبوبیت در وب گسترده قرار می گیرند و در بالاترین پیشنهاد دهنده کلیدی برای سودهای مالی فروخته می شوند.

هنگامی که در اینترنت تعامل دارید ، یک متجاوز که تمام تلاش خود را برای هک کردن شبکه به شبکه شما انجام می دهد ، می تواند به راحتی به فعالیت های آنلاین کلیدی شما دسترسی پیدا کند ، مکالمات خود را بخواند ، و ببیند وب سایت هایی که بازدید می کنید و از این بدتر نیز هستند ، از کلید خود اطلاع دارند. جزئیات مالی.

رمزگذاری 256 بیتی همراه با VPN

VPN با استفاده از فناوری زمینی AES 256 رمزگذاری کلید رمز را برای برقراری اتصال آنلاین شما در برابر حملات سایبری که شامل امنیت شما است ، استفاده می کند. در همان زمان ، یک VPN پروتکل های قدرتمندی را به همراه 256 رمز رمزگذاری برای امنیت شما ارائه می دهد که با حملات مخرب مبارزه می کنند و هویت آنلاین شما را تقویت می کنند.

یک VPN مانند یک وسیله نقلیه زرهی است که راننده را در هر زمان برای امنیت مسافران ایمن می کند. این کار با نقاب کردن IP واقعی شما و اختصاص IP مجازی از یک مکان متفاوت انجام می شود. ایده هویت واقعی شما که توسط یک هویت مجازی پوشانده می شود ، ثابت می کند که مکان و فعالیت های بدنی خود را از طریق امنیت aes 256 در وب ایمن نگه دارید..

رمزگذاری AES با PureVPN چگونه کار می کند?

رمزگذاری نیروی محرکه برای ناشناس ماندن آنلاین است و بدون فرایند رمزگذاری پیام ، مفهوم حریم خصوصی و امنیت آنلاین در معرض خطر خواهد بود. برای ایمن ماندن تمام آنچه شما را از طریق اتصال سرورهای رمزگذاری شده PureVPN به اینترنت متصل می کند ، تمام ارتباطات ، فعالیت های حساس یا داده های شما ایمن باقی می ماند.

در حقیقت ، حتی اگر دسترسی غیرمجاز نیز وجود داشته باشد ، متجاوز نمی تواند داده های رمزگذاری شده aes 256 را باز کند ، تا امنیت لازم را برای اتصال PureVPN حفظ کند. در پایان روز ، تمامیت داده ها و حریم خصوصی شما دست نخورده باقی می ماند. رمزگذاری AES 256 بطور گسترده توسط مشاغل و افراد در سراسر جهان به کار گرفته می شود.

تصویر

PureVPN بهترین رمزگذاری متناسب با شما را انتخاب می کند

PureVPN بطور خودکار بهترین رمزگذاری را با استفاده از استاندارد aes برای شما انتخاب می کند تا نیازی به نگرانی در مورد آن نباشد. علاوه بر این ، PureVPN چندین پروتکل تونل سازی ارائه می دهد و از رمزگذاری 256 بیتی AES در OpenVPN (UDP / TCP) ، IKEv2 ، SSTP و L2TP / IPSec استفاده می کند. PureVPN رمزگذاری را با استفاده از aes در تمام سرورهای VPN خود فراهم می کند.

پس از اتصال به VPN ، به طور پیش فرض رمزگذاری eas را دریافت می کنید. چه بر روی دسک تاپ ، تلفن های هوشمند و چه رایانه های لوحی ، رمزگذاری پیشرفته 256 بیتی PureVPN از طریق aes یک اتصال امن با سرور VPN را آغاز می کند و اطمینان حاصل می کند که داده های شما به طور ایمن منتقل می شوند. برای اتصال VPN ما کافی است.

اگرچه هیچ راهی برای نفوذ وجود ندارد اما اگر هکر بتواند به اتصال aes شما ضربه بزند ، تمام آنچه را که می بینید اطلاعات جیبی است که از طریق شبکه عبور می کند. از این رو ، ارتباطات رمزگذاری شده آنلاین و فعالیتهای دیگر aes کاملاً امن است.

رمزگذاری یک ضرورت است

در دوران مدرن امروز ، حملات سایبری و نقض داده ها متداول شده است. با استفاده از هک های گسترده داده و جزئیات خصوصی در فضای باز ، رمزگذاری AES بهترین دوست شما است. رمزگذاری با استفاده از ees نامه های الکترونیکی شما را ایمن ، سوابق پزشکی ، معاملات بانکی محافظت شده ، شماره تأمین اجتماعی ماسک شده از سارقان هویت و موارد دیگر نگه می دارد..

PureVPN به دلیل تعهد اختصاصی و اقدامات امنیتی استثنایی ، توسط انتشارات پیشرو مانند PCMag و دیگران شناخته شده است. هنگامی که به PureVPN وصل شد ، داده های شما از طریق آس های همه اشخاص ثالث و گروه های نظارتی ایمن می شوند.

Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
    Like this post? Please share to your friends:
    Adblock
    detector
    map