ABC Kodi Addons: نحوه تماشای ABC به صورت قانونی از طریق Kodi

منتشر شده: 6 دسامبر 2019

ABC یکی از محبوب ترین کانال های ایالات متحده است که محتوای ویدیویی ممتاز از جمله بسیاری از برنامه های تلویزیونی محبوب را ارائه می دهد. Kodi به عنوان منبع تغذیه رسانه ای دیجیتال منبع باز ، به کاربران خود اجازه می دهد تا کلیه مطالب ABC را از طریق انواع افزونه ها پخش کنند. با این حال ، همه آنها از منابع دارای مجوز استفاده نمی کنند و استفاده از آنها در برابر آن بسیار توصیه می شود. اما استرس نداشته باشید ، در زیر ما دو مورد از بهترین افزودنیهای Kodi را برای کمک به شما در تماشای ABC بر روی Kodi به صورت قانونی ذکر کرده ایم.

در ابتدا به عنوان یک شبکه رادیویی راه اندازی شد ، ABC به خدمات پخش تلویزیونی برتر تلویزیون ایالات متحده تبدیل شده است که برخی از بزرگترین برنامه های تلویزیونی در همه زمان ها مانند جیمی کیمل لایو ، دکتر خوب ، نمایش دکتر OZ Show ، نمایش ، آمریکا را در این صبح ارائه می دهد. دیگران. Kodi از طرف دیگر ، یک نرم افزار بسیار قابل تنظیم است که به عنوان یک محتوای مقدس از محتوای ویدیویی از انواع منبع مانند Netflix ، Hulu ، Amazon Prime و ABC استفاده می کند. با این حال ، جریان در Kodi اغلب به جای سیاه و سفید در یک منطقه از نظر قانونی خاکستری قرار دارد.

جریان در Kodi Legal است?

کاملا بله. مشروط بر اینکه شما محتوای خود را با استفاده از فقط منابع مجاز مجاز کنید. Kodi دارای یک دنیای کاملاً افزودنی (هم رسمی و هم شخص ثالث) است که می تواند فوراً هر نوع محتوا را در یک بشقاب نقره ای به شما ارائه دهد. اگرچه می توانید یک افزونه غیر رسمی را امتحان کنید تا بتوانید محتوای خاصی را که رسما در دسترس نیست ، پخش کنید ، بهتر است در صورت تمایل به جلوگیری از پیامدهای قانونی ، در برابر آنها مقاومت کنید. اکثر افزودنیهای شخص ثالث یا غیر رسمی هیچ محتوای حق چاپ و کپی رایت را برای مطالبی که ارائه می دهند ندارند. همیشه از افزودنیهای قانونی Kodi استفاده کنید که به محتوای مجاز اجازه می دهند تا از یک تجربه جریانی مطمئن برخوردار شوید. به عبارت ساده ، جریان دادن به Kodi تا زمانی که تماشای آن را برای پخش محتوای غیرقانونی یا دارای حق چاپ نکنید ، قانونی است.

ABC در Kodi

ABC منبع عالی دیگری برای محتوای است که روی Kodi در دسترس است. در حالی که بسیاری از افزودنیهای ارائه دهنده ABC ، ​​دارای مجوزهای مربوط به محتوا هستند ، موارد معدودی وجود دارد که استفاده از آنها و استفاده از آنها از طریق منابع قانونی مجاز است. و بهترین بخش این است که آنها دقیقاً مانند بقیه کتابخانه الحاقی Kodi برای شما یک سکه هزینه ندارند.

بهترین افزودنیهای به تماشای ABC در Kodi Legal

در زیر دو افزونه Kodi را ذکر کرده ایم که جریان منابع ABC را از منابع رسمی ارائه می دهند.

USTVNow

USTVNow سرویسی است که به ویژه برای اعضای ارتش مسلح ایالات متحده امکان تماشای پخش تلویزیونی Amercal در خارج از میهن خود طراحی شده است. اما این امر تنها برای خدمات مسلح منحصر به فرد نمی شود. در واقع ، هر کسی می تواند برای این افزونه ثبت نام کند ، زیرا واقعاً نیازی به اثبات هویت ندارد. فقط با یک کلیک ، افزودنی USTVnow Kodi محتوا را در صفحه شما در دسترس قرار می دهد.

با برنامه رایگان USTVNow ، می توانید تمام ایستگاه های زمینی بزرگ خارج از هوا از جمله ABC ، ​​CBS ، CW ، PBS و My 9 را شلیک کنید. و بهترین بخش این است که هیچ محدودیت منطقه ای با محتوای آن وجود ندارد ، بنابراین می توانید از هرجای دنیا با این حال ، تنها نکته منفی این است که این ردیف رایگان محتوای درخواستی را ارائه نمی دهد.

USTVNow همچنین برنامه های حق بیمه ای بین 19 دلار / ماه تا 99 دلار را ارائه می دهد که به شما امکان می دهد به 200+ کانال از جمله برخی از محبوب ترین آنها مانند HBO و Showtime دسترسی پیدا کنید. افزودنی USTVNow برای بارگیری از مخزن رسمی Kodi در دسترس است ، بنابراین آن را امتحان کنید و به طور قانونی به ABC دسترسی پیدا کنید.

برنامه های WABC

برنامه افزودنی WABC موجود در مخزن رسمی Kodi ، بدون شک بهترین روش برای پخش محتوای ABC به صورت تقاضا است. این نرم افزار دارای رابط کاربری ساده و غیر قابل تنظیم است تا با نمایش کلیه مطالب موجود در یک صفحه ، همه چیز را برای پخش کننده آسانتر کند. کتابخانه رسانه کاملاً متعادل است و ترکیبی دلپذیر از مطالب قدیمی و جدید را ارائه می دهد. با توجه به موسیقی کلاسیک های قدیمی ، مانند جالب ترین فیلم های خانگی آمریکایی و نسخه جدید آن مانند نماینده شیلد مارول ، به راحتی می توان گفت که کتابخانه محتوا چیزی برای همه دارد. WABC Kodi محتوای اضافی را مستقیماً از وب سایت رسمی ABC TV دریافت می کند ، بنابراین ، شما همچنین می توانید نمایش های به روز ABC مانند Good Morning America را تماشا کنید.

کلمات اخر

استفاده از Kodi بسیار سرگرم کننده و کاملاً قانونی است تا زمانی که مکانهای مناسب را برای یافتن محتوای مورد نظر خود بشناسید. برای لذت بردن از یک تجربه جریانی امن برای Kodi ، همیشه منابع را از منابع رسمی پخش کنید. بسیاری از کاربران ، افزودنیهای شخص ثالث را انتخاب می کنند که برای همه شما می دانید ، می توانند محتوای دارای حق چاپ را از منابع غیر رسمی بدست آورند که هم غیرقانونی و هم غیراخلاقی است. با این وجود ، اگر به اندازه کافی وسوسه می کنید که به آنها امتحان کنید ، هرگز این کار را نکنید و اقدامات احتیاطی لازم مانند استفاده از Kodi VPN را انجام دهید.

Kim Martin
Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me