6 بهترین گزینه Kodi برای نیازهای شما در جریان

منتشر شده: 02 ژوئیه 2019

نگران بسته شدن افزونه های Kodi هستید؟ سپس از بهترین گزینه های Kodi در دستگاه های جریان خود در روزهای خاموش استفاده کنید. فراموش نکنید که از PureVPN فقط با 0.99 دلار استفاده کنید تا تجربه جریان خود را ارتقا دهید و کانال جریان را از هر کجا باز کنید.

  • Stremio
  • Plex
  • امبی
  • پورتال رسانه ای
  • OSMC
  • سرور رسانه جهانی

تصویر

Kodi مدتهاست و به دلایل خوبی بحث انجمن جریان را نشان می دهد. به غیر از اینکه یکی از متنوع ترین مراکز رسانه ای در دسترس است ، کدی به لطف تعداد زیادی از افزودنی های ارائه شده ، این برنامه را به عنوان یک برنامه پخش رایگان ، مضاعف می کند. اما با توجه به مسائل حقوقی موجود در مورد Kodi ، بسیاری از افزودنیهای محبوب آن را اکنون و پس از آن خاموش کرد ، کاربران در حال بررسی گزینه های دیگر هستند. در پایین ، شش گزینه برتر Kodi را ذکر کرده ایم که می توانید در سال 2019 نصب و استفاده کنید.

پرش به…

چرا به کد جایگزین نیاز دارید؟?

جدا از مسائل حقوقی ، دلایل مختلفی وجود دارد که کاربران ممکن است برای نیازهای جریان خود به جایگزین Kodi نیاز داشته باشند.

Kodi از قابلیت پخش رسانه ای بسیار خوبی برخوردار است ، اما رابط برنامه تا حدودی تعداد خوبی از کاربران را ناامید می کند. حتی با رونمایی از آخرین نسخه Kodi Leia که عملکردی بهتر و ویژگی های بهتری دارد ، رابط کاربری هنوز کمی کسل کننده و استفاده چندان جالب نیست.

یکی دیگر از دلایلی که کاربران برای جایگزین انتخاب می کنند این است که Kodi یک پروژه DIY است. Kodi امکان سفارشی سازی را از پایین به بالا امکان پذیر می کند و این امر به تلاش زیادی نیاز دارد. نصب و مدیریت چندین افزودنی دستی به صورت دستی می تواند برای بعضی از افراد یک کار دلهره آور باشد ، بنابراین کاربران غالباً به دنبال گزینه ای هستند که کاربرپسند تر باشد و یک تجربه جریان تصفیه شده تر را ارائه می دهد.

6 بهترین گزینه برای Kodi

این که آیا شما با خاموش کردن بسته الحاقی مورد علاقه خود Kodi ویران شده اید ، به دنبال تغییر در رابط کاربری هستید یا در تلاش هستید تا چگونگی عملکرد Kodi را ببندید. می توانید گزینه های ذکر شده در زیر را امتحان کنید. همچنین می توانید از آنها در کنار Kodi استفاده کنید و تحلیل رقابتی خود را انجام دهید.

Stremio

Stremio در میان برش بند ناف بسیار محبوب است. Stremio کاملاً مشابه Kodi ، یک سرویس پخش رسانه ای چندرسانهای است که به شما امکان می دهد فیلم ها و برنامه های تلویزیونی را از منابع مختلف از یک صفحه پخش کنید. آنچه Stremio را از Kodi جدا می کند ، جریان با کیفیت HD است که ارائه می دهد. این امکان را به شما می دهد تا کتابخانه های رسانه ای جداگانه درست مانند Kodi ایجاد کنید و در طیف گسترده ای از دستگاه ها از جمله Windows ، MacOS ، Linux ، Android و iOS به خوبی کار کنید. به عبارت ساده تر ، Stremio Kodi است با چند ویژگی اضافی.

ویژگی مشترک دیگر این است که Stremio همچنین از چندین افزودنی رسمی و غیر رسمی پشتیبانی می کند. با این حال ، تفاوت در این است که افزودنیهای Stremio و به صورت آنلاین نصب می شوند و به حساب شما گره خورده اند ، که متعاقباً با استفاده از همان حساب ، آن را در تمام دستگاه هایی که شما امضا کرده اید در دسترس قرار می دهد. کتابخانه افزودنی به اندازه Kodi گسترده نیست ، اما رابط کاربری بسیار کاربر پسند و قابل تنظیم نیست. بنابراین اگر به دنبال ایجاد یک سکوی آسان برای نیازهای جریان خود به غیر از Kodi هستید ، باید Stremio را امتحان کنید.

Plex

Plex یکی دیگر از رقیبان نزدیک Kodi است که نسخه های پرداخت شده و رایگان را نیز در دسترس دارد. ویژگی های اصلی رایگان است ، اما اگر با عضویت در حق بیمه plex عضو شوید ، می توانید از بسیاری از ویژگی های اضافه شده مانند همگام سازی موبایل ، تلویزیون زنده لذت ببرید. & DVR ، آپلود دوربین ، برچسب زدن خودکار عکس و موارد دیگر. طراحی سرور مشتری Plex به کاربران امکان می دهد همان محتوای را بر روی چندین دستگاه پشتیبانی همزمان بطور همزمان پخش کنند. این مستقل کار می کند و به کاربران امکان می دهد سرور رسانه خود را بسازند که بهترین کار برای پخش رسانه های دیجیتالی است که بصورت محلی ذخیره شده اند.

درست مانند Kodi ، Plex همچنین از بسیاری از افزونه ها ، چه رسمی و چه غیر رسمی به نام کانال Plex پشتیبانی می کند. مشابه این برنامه های افزودنی Kodi ، این کانال ها به شما امکان می دهند تا محتوایی مانند برنامه های تلویزیونی ، تلویزیون زنده و فیلم ها را از طریق رابط چند بعدی Plex پخش کنید. Plex با تمام سیستم عامل های اصلی از جمله Windows ، Mac ، iOS و Android سازگار است اما همچنین دارای نسخه هایی برای تلفن های ویندوز ، پلی استیشن ، Roku ، Android TV و Linux است. اگر بهتر نباشد ، Plex به همان اندازه نزدیک است که هر گزینه دیگری می تواند جایگزین Kodi به عنوان پخش کننده اصلی رسانه شود.

امبی

چندی پیش ، Emby فقط مرورگر رسانه ای دیگری با ویژگی های مشترک بود. اما آخرین نسخه ای که به سختی بسته شده است و دارای ویژگی هایی مانند Cloud sync و همگام سازی پوشه است ، Emby در کنار Plex به عنوان یک گزینه عالی برای Kodi در حال جمع شدن است. Emby و Plex بسیاری از ویژگیهای اساسی را به اشتراک می گذارند. هر دو آنها یک سرویس دهنده سرویس دهنده-مشتری ارائه می دهند ، دسترسی آسان به یک سرور رسانه ای را برای مشتری های مختلف امکان پذیر می کند. همچنین ممکن است شما یک اشتراک حق بیمه را انتخاب کرده و به ویژگی های خاص مانند DVR ، همگام سازی تلفن همراه ، رسانه های آفلاین و موارد دیگر دسترسی پیدا کنید..

Emby از طیف گسترده ای از دستگاه هایی مانند Android ، Windows ، Linux ، MacOS ، Amazon Fire ، Android TV ، Roku ، Xbox One ، PS4 و موارد دیگر پشتیبانی می کند. امبی علاوه بر داشتن چندین ویژگی ، یک رابط کاربر پسند نیز دارد که مدیریت کتابخانه های رسانه را آسان می کند. مشابه Kodi و Plex ، Emby هیچکدام از مطالب خود را میزبانی نمی کند و محتوای موجود را از منابع مختلف دریافت نمی کند. همچنین می توانید افزونه های رسمی و غیر رسمی مختلفی را برای دسترسی بیشتر به رسانه های آنلاین اضافه کنید.

پورتال رسانه ای

در حال حاضر نسبتاً جدید در صحنه پخش رسانه ، رسانه پورتال هنوز محبوبیتی پیدا نکرده است اما تمام ویژگی هایی را دارد که به عنوان جایگزین قابل توجه Kodi شناخته می شود. این دستگاه پخش رسانه ای منبع باز است که کامپیوتر شما را به یک مرکز رسانه کامل تبدیل می کند. این یکپارچه به دستگاه های خارجی مانند دستگاه پخش DVD ، پخش کننده های BluRay ، تلویزیون و پروژکتورها متصل می شود و یک رابط کاربری ساده دارد که به شما امکان می دهد رسانه ها را با سهولت سازمان دهید. اگرچه ویژگی های بسیاری مانند Kodi یا Plex را ارائه نمی دهد ، اما در برخی از ویژگی های خاص مانند DVR (ضبط ویدیوی دیجیتال) کاملاً از هر دو رقیب برتر است. ویژگی DVR پرتال رسانه ای مانند جذابیتی کار می کند و به شما امکان می دهد تلویزیون را مستقیماً ضبط کنید ، برنامه ریزی کنید یا تلویزیون را تماشا کنید – ویژگی ای که Kodi نیز ارائه می دهد ، اما بدون چند سکسکه.

به غیر از ویژگی DVR ، Media Portal از طیف عظیمی از افزونه ها پشتیبانی می کند که شما را قادر می سازد از YouTube تا Live Sports به همه چیز دسترسی پیدا کنید. تنها نکته منفی برای درگاه رسانه ای این است که فقط برای کاربران ویندوز در دسترس است ، که هنوز هم آن را برای کسانی که از رایانه شخصی به عنوان منبع اصلی سرگرمی خود استفاده می کنند ، انتخابی جذاب محسوب می کند..

OSMC (مرکز رسانه منبع باز)

بسیاری از کاربران رابط کاربری Kodi را پیچیده ، به ویژه تازه جدید دانستند. اگر به دنبال جایگزینی هستید که عملکردهای مشابه Kodi را با یک رابط کاربری ساده به شما ارائه دهد ، OSMC یک برنامه نویسی است و یک برنامه مدیا پلیر منبع باز است که کاملاً به معنای واقعی کلمه مبتنی بر مدل Kodi است و اغلب به آن نسخه Linux Kodi گفته می شود. لینوکس.

OSMC دارای یک رابط حداقلی است که نسخه بهبود یافته ای از پیش نمایش Kodi را به چندین دستگاه مانند Raspberry Pi و Apple TV به طور پیش فرض منتقل می کند. همچنین از چندین آداپتور WiFi و تیونر تلویزیون پشتیبانی می کند. برخی از ویژگی های قابل توجه شامل تلویزیون زنده ، پشتیبانی از تیونر تلویزیون ، پخش رسانه های محلی است و بهترین بخش این است که تقریباً با همه افزودنی های Kodi کار می کند.

سرور رسانه جهانی

Universal Media Server یک سرور رسانه ای UPnP است که به شما امکان می دهد رسانه ها را در طیف گسترده ای از دستگاه های DLNA از جمله تلفن های هوشمند ، تلویزیون ها ، پخش کننده های Blu-ray و حتی کنسول های بازی پخش کنید. کاربرانی که دارای یک دستگاه پشتیبانی شده DLNA نیستند می توانند از رابط وب سایت استفاده کرده و از همان تجربه بدون دردسر مانند سایرین لذت ببرند.

سرور جهانی مدیا از انواع مختلفی از فرمت های ویدیویی پشتیبانی می کند و خودکار میزان ضربات را مطابق سرعت اتصال شما تنظیم می کند. راه اندازی کمی کار به پا نیاز دارد ، اما رابط کاربری حتی برای افرادی که قبلاً از چنین برنامه هایی استفاده نکرده اند ، بسیار آسان است. این به طور پیش فرض دارای چندین افزونه مفید است ، اما می توانید با نصب افزونه های اضافی ، عملکرد نرم افزار را نیز بهبود بخشید.

Kim Martin
Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me