Contents

کانال 4 را در خارج از انگلیس با کانال 4 VPN تماشا کنید

محدودیت ها در حال حاضر به شما اجازه نمی دهند خانه خود را ترک کنید. انجام شد به آنها اجازه دهید از دسترسی به کانال 4. شما را جلوگیری کنند PureVPN را فقط با 0.99 دلار امتحان کنید و کانال 4 را در هر کجا تماشا کنید.

ضمانت بازگشت پول PureVPN 31 روزه را دریافت کنید

کانال 4 را از هرجایی تماشا کنید

در اینجا نحوه دسترسی به کانال 4 از هر نقطه جهان آمده است.

ثبت نام در کانال 4 vpn

دانلود

و PureVPN را نصب کنید

به کانال 4 با purevpn وصل شوید

وصل کنید

به یک سرور UK

دسترسی به کانال 4 با vpn

همه مجموعه

شروع به پخش کانال 4 کنید

کانال 4 فقط در انگلیس موجود است

با توجه به توافق نامه های متعدد قرارداد و محدودیت های منطقه ای ، کانال 4 فقط برای بینندگان ساکن انگلستان در دسترس است. این بدان معناست که کسانی که در جاهای دیگر زندگی می کنند ، نمی توانند به محتوای ویدیوی مورد علاقه خود در وب سایت کانال 4 یا برنامه پخش All4 دسترسی پیدا کنند و تماشا کنند.

هر دو وب سایت و همچنین برنامه فقط برای دسترسی از داخل انگلستان محدود هستند. در خارج از انگلستان ، شما باید به یک VPN پریمیوم جریان وصل شوید تا بتوانید محتوای مورد علاقه خود را بدون هیچ مشکلی تماشا کنید.

کانال های 4 در دسترس کشورها

چرا نمی توانم به کانال 4 در خارج از انگلستان دسترسی پیدا کنم?

آدرس IP شما مکان و هویت شما را برای همه سرورهای آنلاین آشکار می کند ، این امر باعث می شود توزیع کنندگان محتوا دسترسی شما به خدمات خود را مسدود کنند. هر دستگاه متصل به اینترنت دارای یک آدرس IP مشخص است که قابل تغییر نیست. با این حال ، می توان آن را به طور موقت با یک VPN جایگزین کرد.

هر بار که سعی می کنید به کانال 4 مراجعه کنید ، یا حتی چیزی را در سرویس استریم آن ، 4 مورد مشاهده کنید ، نمی توانید چیزی تماشا کنید. درخواست شما برای پخش محتوای سرورهای کانال 4 فوراً مسدود می شود زیرا آدرس IP شما در انگلستان مستقر نیست.

برای تماشای کانال 4 نشان می دهد

The Great Bake Off British با کانال 4 VPN

The Great Bake Off British

میزبان دوقلوی پویا ، نوئل فیلدینگ و سندی توکسویگ ، بریتانیایی بزرگ پخت ، نمایش درمورد مسابقه پخت و پز است که توسط یکی از بهترین کانالهای تولید کشور ، Love Productions تولید شده است. در اینجا ، گروهی از نانوایان آماتور شما از طریق چالش ها و وظایف مختلف با یکدیگر به رقابت می پردازند ، پس از آن آخرین نانوا جایزه برنده را به خانه می برد.

کابوس های آشپزخانه رمزی با کانال 4 VPN

کابوس های آشپزخانه رمزی

گوردون رمزی به دلیل استثنایی بودن در آشپزخانه و شخصیت بیش از حد او همیشه یکی از سرگرم کننده ترین افراد مشهور برای تماشا بوده است. خوب ، تصور کنید که همان سطح هیجان همراه با ایمان سایر رستوران های آماتور است. این نمایش است که به شما توصیه می کنیم تماشا کنید. صرف نظر از گروه سنی که به آن تعلق دارید ، زمان زندگی خود را خواهید داشت.

8 از 10 گربه آیا Countdown با کانال 4 VPN است

8 از 10 گربه آیا شمارش معکوس دارد

از این نام ، شاید تعجب کنید که این نمایش همه چیز چیست ، و دقیقاً همان مفهومی بود که پشت این همه قرار داشت. این یک تقاطع بین بازی پانل ، 8 از 10 گربه و شمارش معکوس است. این ترکیب باعث می شود این یکی از بهترین نمایش های بازی برای تماشای همین حالا باشد. این هم شوخ طبعی دارد و هم آن سطح هیجان خاصی که با سایر نمایش های بازی می بینید.

چرا به کانال 4 VPN احتیاج دارید

برخی از دلایل نیاز به VPN برای کانال 4 در اینجا آورده شده است.

  • رهگذر

  • مهاجران

  • محتوای منحصر به فرد

  • تقسیم تونل

  • ناشناس بودن

سفر به مقصد رویایی یا رفتن به تعطیلات به تنهایی سرگرم کننده است. با این حال ، روزهایی وجود دارد که می خواهید برنامه های تلویزیونی و فیلم های مورد علاقه خود را کنار بگذارید. خوب ، با وجود محدودیت ها و محدودیت های منطقه ای در آنجا ، بیشتر خدمات از جمله کانال 4 در اکثر مکان ها قابل دسترسی نیست.

در نتیجه ، اگر شخصی بخواهد در هنگام مسافرت به چنین کانالهایی دسترسی پیدا کند ، به یک سرویس Premium VPN احتیاج دارد. PureVPN به شما امکان می دهد آدرس آنلاین خود را کاملاً تغییر دهید ، و اینگونه به نظر می رسد که در جای دیگری حضور دارید. این امر نه تنها به حفظ امنیت آنلاین شما کمک می کند بلکه به شما امکان دسترسی به کلیه خدمات موجود در آن کشور خاص را می دهد ، که در مورد انگلیس ، به شما امکان دسترسی به کانال 4 را می دهد..

زندگی در خارج از کشور ، به دور از خانواده و دوستان ، در حال حاضر به اندازه کافی سخت است. قادر به پخش کردن کانال های ورزشی مورد علاقه ، برنامه های تلویزیونی و فیلم های مورد علاقه خود نباشید. شما مشکلی روی دستان خود دارید. اکنون این احتمال وجود دارد که برنامه تلویزیون کابلی در خانه جدید شما با کانالهای موردعلاقه شما بسته شود اما احتمال اینکه چنین اتفاقی بیفتد بسیار باریک است ، همیشه بهتر است که آماده شوید. داشتن اشتراک در یک سرویس VPN به شما امکان می دهد بدون در نظر گرفتن مکان زندگی شما ، محتوای ویدیویی مورد علاقه خود را تماشا کنید.

شاید متوجه شده باشید که برخی از مطالب در کانال 4 ممکن است در دسترس شما نباشد ، حتی اگر هنوز در انگلستان زندگی می کنید. خوب ، این به دلیل توافق نامه ها و محدودیت های قرارداد است. به عنوان مثال ، به دلیل این حقوق و قراردادها برخی نمایش ها در ایرلند موجود نیست. بنابراین ، برای دسترسی به این نمایش ها و فیلم ها ، می توانید سرویس VPN را انتخاب کنید و به یک مکان سرور دیگر UK متصل شوید ، یکی از این کانال ها در دسترس است.

بیشتر افراد در اینترنت معتقدند در صورت استفاده از سرویس VPN ، سرعت اینترنت آنها رنج خواهد برد. و خوب ، تا حدی ، آنها درست هستند. با این حال ، این تنها در صورتی اتفاق می افتد که می خواهید یک سرویس VPN رایگان و تصادفی بصورت آنلاین انتخاب کنید. بیشتر VPN های ممتاز مانند PureVPN دارای ویژگی های ویژه ای هستند که به شما کمک می کند تا از چنین مواردی خلاص شوید. به عنوان مثال ، Split Tunneling PureVPN به کاربران امکان می دهد وب سایت های انتخاب شده را اختصاص دهند تا با یک VPN اجرا شوند ، در حالی که بقیه به همین صورت است.

استفاده از سرویس VPN برای بازکردن محتوای ویدئویی غیرقابل دسترسی آنلاین ، فقط اولین قدم است که ممکن است برخی فکر کنند مهمترین آنهاست. با این حال ، ما غیر از این اعتقاد داریم. حفظ حریم خصوصی و امنیت شما به صورت آنلاین باید اولین و مهمترین چیز باشد ، PureVPN نیز در این زمینه کار خارق العاده ای انجام می دهد. بنابراین ، در حالی که از PureVPN استفاده می کنید ، می توانید به صورت آنلاین ایمن باشید و به نمایش ها و فیلم های مورد علاقه خود دسترسی داشته باشید. بهترین از هر دو جهان است.

سوالات متداول در مورد کانال 4 VPN

در اینجا چند جواب مفید برای سؤالات متداول در مورد استفاده از VPN با کانال 4 آورده شده است.

Kim Martin
Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me