روز حریم خصوصی داده ها 2020

# DPD2020

در سال 2020 ، بیایید روز حریم خصوصی داده ها را جشن بگیریم و آگاهی از حریم خصوصی اینترنت و چگونگی تأمین حضور دیجیتالی خود را از چشمان مهربان گسترش دهیم.

تصویر

 • روز حفظ اطلاعات
 • این اهمیت است
 • آگاهی ایجاد کنید
 • رویداد DPD
 • نظرات کارشناسان
 • اکنون خودتان را امن کنید

تصویر

روز حفظ اطلاعات چیست؟?

روز حفظ اطلاعات هر سال به وسیله علاقه مندان و طرفداران حفظ حریم خصوصی جشن می گیرد 28 ژانویه. این یک تلاش بین المللی برای گسترش آگاهی در بین افراد و مشاغل یکسان در مورد اهمیت حفظ حریم خصوصی و ارتقاء نیاز به حفظ اطلاعات شخصی است.

این نخستین بار در سال 2006 توسط شورای اروپا به عنوان روز حفاظت از داده ها آغاز شد و به زودی سایر کشورها نیز به دنبال آن رفتند. به دلیل اهمیت روزافزون حفظ حریم خصوصی آنلاین ، امروزه بسیاری از ملل دیگر از جمله ایالات متحده آمریکا ، کانادا ، هند و 27 کشور عضو اتحادیه اروپا جشن می گیرند..

تصویر

چرا باید جشن روز حفظ اطلاعات داده شود?

از آنجا که بیشتر و بیشتر اطلاعات به صورت آنلاین جمع آوری می شود ، محافظت از حریم خصوصی ما اکنون بسیار مهم تر از همیشه است. هر روز بیشتر وقت خود را در اینترنت و دستگاههای خود می گذرانیم ، جریان بی پایان داده ای ایجاد می کنیم.

اما حتی پس از آن ، بسیاری از ما نمی دانیم که چه مقدار از اطلاعات شخصی ما جمع آوری ، ذخیره می شود و توسط اشخاص ثالث مورد استفاده قرار نمی گیرد ، و همچنین پیامدهای حفظ حریم خصوصی را هنگام اقدامات آنلاین ما در نظر نمی گیریم.

وب سایت ها و شرکت ها می توانند بدانند که ما کیستیم ، ما در کجا قرار داریم و چه چیزی را دوست داریم و دوست نداریم ، بنابراین آنها می توانند به ما خدمات و خدمات ارائه دهند حتی وقتی که ما آنها را نمی خواهیم. و این فقط نوک کوه یخ است!

حملات سایبری نیز رو به افزایش است ، مانند باج افزار WannaCry که مردم در بیش از 150 کشور جهان را تحت تأثیر قرار داده و منجر به از دست رفتن مقادیر گسترده داده های حساس شده است ، یا نقض امنیتی یاهو که اطلاعات شخصی 3 میلیارد حساب را فاش می کند..

با روزی که برای افزایش آگاهی در مورد حریم شخصی آنلاین و ایمن نگه داشتن اطلاعات شخصی تعیین شده است ، ما به ما فرصتی برای تغییر نحوه رفتار در اینترنت و مسئولیت بیشتر در هنگام حفظ حریم خصوصی آنلاین ارائه می دهیم..

بخشی از چیزی بزرگ باشید

روز حفظ اطلاعات داده ها هر ساله برگزار می شود و هدف آن ایجاد آگاهی در مورد اهمیت احترام به حریم خصوصی آنلاین ، حفظ اطلاعات و ایجاد اعتماد است. هر سال ، شرکای IAPP با Stay Safe Online برای ارتقاء روز حریم شخصی داده ها فعالیت می کنند ، و امسال این جشن ها دارای اهمیت تر هستند. بیش از همیشه. به طور معمول فقط برای یک روز جشن گرفته می شود ، IAPP و KnowledgeNet جشنها را در کل ماه ژانویه گسترش می دهند.

در اینجا نحوه انتشار پیام آورده شده است:

 • خانه
 • کار کن
 • انجمن

آگاهی از حریم خصوصی داده ها در خانه

اهمیت حفظ حریم خصوصی آنلاین را با دوستان و خانواده خود آموزش دهید و چگونه یک شخص باید به صورت آنلاین ایمن تر بمانید.

دیگران را درک کنید که اطلاعات شخصی باید خصوصی نگه داشته شود. ارزش و دفاع از حریم خصوصی آنلاین ما ضروری است زیرا به طور مداوم مورد تهدید قرار می گیرد. برای درک اینکه چگونه به حریم خصوصی آنلاین ما آسیب می رسانیم ، به نحوه جمع آوری اطلاعات شخصی شما از طریق برنامه ها و وب سایت ها دقت کنید.

دیگران را درک کنید که اطلاعات شخصی باید خصوصی نگه داشته شود. ارزش و دفاع از حریم خصوصی آنلاین ما ضروری است زیرا به طور مداوم مورد تهدید قرار می گیرد. برای درک اینکه چگونه به حریم خصوصی آنلاین ما آسیب می رسانیم ، به نحوه جمع آوری اطلاعات شخصی شما از طریق برنامه ها و وب سایت ها دقت کنید.

آگاهی از حریم خصوصی داده ها در دفاتر

جدا از آموزش دوستان و خانواده ، به همکارانتان نقش خود را در تضمین حفظ حریم خصوصی آنلاین خود درک کنید.

با کاهش درهم و برهمی در دستگاه کار خود شروع کنید. آخرین نرم افزار امنیتی ، مرورگر وب و سیستم عامل را نصب کنید. با نصب نرم افزاری قوی که وجود دیجیتالی شما را تضمین می کند ، از دستگاه خود در برابر ویروس ها ، بدافزارها و سایر تهدیدات آنلاین دفاع کنید – یک VPN.

آگاهی از حریم خصوصی اطلاعات در انجمن

اگر دیگران در اطراف شما در حال انجام مراحل صحیح باشند ، حریم خصوصی و امنیت آنلاین به طور خودجوش حاصل می شود. می توانید آنچه را که در جامعه خود آموخته اید از طریق داوطلبانه در یک مدرسه محلی یا شورای اتحادیه به اشتراک بگذارید.

روز حریم خصوصی داده ها توسط LinkedIn جشن گرفته می شود

سازمان دیده بان روز حریم خصوصی داده ها 2020: چشم انداز آینده ، به طور زنده در سه شنبه 28 ژانویه ، ساعت 1:00 بعد از ظهر. EST / 10: 00 صبح PST. می توانید کل دستور کار را پیدا کرده و رویداد را از اینجا بصورت زنده پخش کنید.
به نمای برجسته رویداد سال گذشته نگاهی بیندازید.

نظرات کارشناسان

از آنجا که ما درگیر این روز حفظ حریم خصوصی داده ها هستیم ، در اینجا چند توصیه اضافی از طرف کارشناسان در مورد چگونگی ایمن نگه داشتن داده های ما آورده شده است:

 • وس ویدنر ، مدیر اطلاعات و تهدیدات اطلاعاتی و یادگیری ماشین در نورس,

  پیشنهاد می کند که فروشندگان و مصرف کنندگان باید با رمزگذاری آشنا شوند. وی در ادامه توضیح می دهد که مردم موظف نیستند که تمام دانش کار در مورد الگوریتم ها و سایر مشخصات فنی را که در پس زمینه کار می کنند داشته باشند. با این وجود ، آنها باید از انواع مختلف رمزگذاری که در حال حاضر در آنجا موجود هستند آگاه باشند.

 • دیو مارتین ، مدیر NSFOCUS IB,

  پیشنهاد می کند که کاربران یا مصرف کنندگان باید مسیر ارتباطی متفاوتی برقرار کنند که هرکسی که با آنها ارتباط برقرار کند باید اطلاعات حساب خود را تأیید کند. وی توضیح می دهد که اگر هر کاربر در هر پیام متنی یا ایمیل به یک لینک مشکوک دست پیدا کند ، نباید آن را باز کند. وی در ادامه افزود: کاربران باید در سیستم های شخصی خود از نرم افزار ضد ویروس یا شناسایی بدافزار استفاده کنند.

 • اتحاد ملی امنیت سایبری (NCSA),

  پیشنهاد می کند که کاربران باید از اطلاعاتی که به صورت آنلاین به اشتراک می گذارند آگاه باشند و ارزش واقعی اطلاعات شخصی خود را درک کنند.

 • بنیاد الکترونیکی مرزی (EFF),

  پیشنهاد می کند والدین باید از دستگاههایی که فرزندانشان در مؤسسات آموزشی که در آن تحصیل می کنند استفاده کنند ، کاملاً آگاه باشند.

چگونه می توانیم از حریم شخصی آنلاین خود محافظت کنیم?

از آنجا که زمان مدرن به سمت آنلاین نگه داشتن داده ها تغییر کرده است ، حریم خصوصی داده های آنلاین نگرانی تقریباً برای همه است. حفظ حریم خصوصی در اینجا می تواند به معنای هر دو باشد: اطلاعات شناسایی شخصی (PII) یا اطلاعات غیر PII مانند رفتار بازدید کننده در وب سایت.

بنابراین ، بیایید این داده های حریم خصوصی داده ها را با پیروی از بهترین نکات حفظ حریم خصوصی و محافظت از داده ها نه تنها امروز بلکه برای بقیه سال جشن بگیریم!

درباره روز حفظ اطلاعات داده های 2020 اطلاعات بیشتری کسب کنید

چگونه به صورت آنلاین ایمن بمانیم

چگونه به صورت آنلاین ایمن بمانیم

بازدید کنید

چگونه به صورت آنلاین ایمن بمانیم – حقایق ایمنی اینترنت (همه آنچه شما باید بدانید) حریم خصوصی داده همه در این دوره نگران هستند

حریم خصوصی داده ها – نگرانی همه در این عصر

بازدید کنید

نگاهی به برخی از بزرگترین نقض داده های همه زمان ها بیندازید حفظ حریم خصوصی داده ها برای افراد در تمام سنین مهم است

چرا حفظ حریم خصوصی داده ها برای افراد در همه سنین مهم است?

بازدید کنید

از آنجا که جهان به سمت پیشرفتهای تکنولوژیکی پیش می رود که به ساده کردن کارهای روزمره کمک می کند ، نگرانی اساسی در مورد “حریم شخصی داده” وجود دارد.

Kim Martin
Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me