11 بهترین سایت های پخش کننده فوتبال

منتشر شده: 8 فوریه 2020

هواداران فوتبال از سراسر جهان می توانند مسابقات فوتبال را از هرجای دیگر با بهترین سایت های پخش فوتبال که ما ذکر کرده ایم به صورت زنده پخش کنند.

با وجود صدها و هزاران جریان ناشناخته در آنجا ، ممکن است وقتی فیلم متوقف شد از پخش شدن در صفحه تلویزیون خود ، فریاد بزنید ، دقیقاً وقتی مهاجم قصد داشت توپ را به درون دروازه بکشاند. خوب ، اگر این اتفاق برای شما افتاده است ، بیش از آنچه که باید باشد ، پس می توانید به جای مناسب خود بیایید. ما این را می گوییم زیرا امروز ، ما در حال حاضر در مورد 11 سایت برتر جریان فوتبال در حال حاضر در اینترنت صحبت خواهیم کرد.

پیدا کردن یک جریان زنده تصادفی در اینترنت برای لیگ فوتبال مورد علاقه شما ، چه لیگ برتر ، لالیگا ، سری آ ، لیگ 1 یا بوندسلیگا می تواند بسیار آسان باشد. با این وجود ، از آنچه دیدیم ، بیشتر اینها یا از کیفیت بسیار کمی برخوردار هستند یا در طول مسابقه با مشکلات بافر / لکنت روبرو هستند. این مسائل ، هنگامی که مسابقات تیم مورد علاقه خود را مطابقت می دهید ، بسیار ناامید کننده هستند.

بنابراین ، اگر می خواهید یک بار و برای همیشه از این موضوع دور شوید ، لیست 11 بهترین سایت پخش فوتبال در زیر را بررسی کنید:

 1. BT Sport
 2. برنامه تلویزیونی Fubo
 3. Sky Sports
 4. سونی LIV
 5. Hotstar
 6. Ripple IS است
 7. لیگ VIP
 8. Laola1.tv
 9. Neostreamz
 10. ورزش Bein
 11. Hulu Sports

1. BT Sport

BT Sport محبوب ترین کانال پخش جریان ورزشی است که بصورت آنلاین در دسترس است. این برنامه لیگ قهرمانان ، بوندس لیگا ، سری آ ، لیگ 1 و موارد دیگر را پخش می کند. این یکی از بهترین کانالهای پخش جریان فوتبال در انگلیس است.

2. برنامه FuboTV

برنامه Fubo TV یکی از بهترین کانال های آنلاین برای جریان ورزش است. بهترین مسابقات و کانال ها را در اختیار کاربران خود قرار می دهد. دوستداران فوتبال می توانند لیگ های محبوب مانند لیگ برتر ، لالیگا و لیگ قهرمانان یوفا را تماشا کنند.

3. Sky Sports

لیگ برتر محبوب ترین لیگ فوتبال جهان است. علاوه بر این ، می توانید آن را به راحتی در Sky Sports پخش کنید. Sky Sports در انگلیس موجود است و با PureVPN می توانید از هرجایی به این کانال دسترسی پیدا کنید.

4. SonyLIV

Sony LIV یکی دیگر از کانال های محبوب فوتبال است. این برنامه به کاربران اجازه می دهد تا لالیگا و لیگ قهرمانان یوفا را بصورت آنلاین و به صورت آنلاین به تماشاگران شبه قاره پخش کنند. این کانال به صورت رایگان از هند قابل پخش است.

5. Hotstar

Hotstar یک کانال سرگرمی خارق العاده در هند است. این یک سرویس جریان شگفت انگیز است که محتوای بسیار زیادی را ارائه می دهد. همچنین با Hotstar می توانید تمام ساعات بازی های فوتبال مورد علاقه خود ، از جمله لیگ برتر را تماشا کنید. Hotstar برنامه های اختصاصی برای Windows ، Android و iOS ارائه می دهد.

6. Ripple.IS

Ripple.IS یک سرویس پخش رایگان تبلیغاتی است که دقیقاً آنچه را که شما نیاز دارید به شما ارائه می دهد. شما می توانید رویدادهای ورزشی مورد علاقه خود ، از جمله فوتبال را در Ripple.IS تماشا کنید. در بین کسانی که عاشق پخش لیگ برتر انگلیس هستند محبوب است.

7. لیگ VIP

VIP لیگ توسط همه افراد در جهان بازدید می شود و به هفت زبان مختلف در دسترس است. به راحتی می توانید پیوندهایی را برای پخش مستقیم مسابقات فوتبال مورد علاقه خود پیدا کنید. پیوندهای مربوط به همه رویدادهای مهم ورزشی مانند فوتبال در لیگ VIP موجود است.

8. Laola1.tv

Laola1.tv یک سایت قانونی است که به شما امکان می دهد مسابقات فوتبال مورد علاقه خود را به صورت رایگان جریان دهید. این حقوقی دارد که رویدادهای مختلف ورزشی را بصورت زنده از چند کانال تلویزیونی پخش کنید. این سایت پیوندهای زنده برای سرگرمی شما دارد. فقط از اتریش و آلمان قابل دسترسی است.

9. Neostreamz

Neostreamz یک بستر خارق العاده برای پخش مسابقات فوتبال مورد علاقه شما است. این یک پلت فرم عمومی است که توسط خود کاربران به روز می شود. پیوندهای زیادی وجود دارد که می توانید از آنها برای پخش مستقیم مسابقات فوتبال مورد علاقه خود استفاده کنید.

10. BeIN Sports

BeIN Sports بزرگترین پخش کننده پخش در اطراف است. تقریباً هر لیگ محبوب فوتبال می تواند بصورت آنلاین و بصورت آنلاین در BeIN Sports پخش شود. موجودی شگفت انگیز آن میزبان مسابقات لیگ قهرمانان ، لالیگا ، لیگ برتر ، لیگ 1 ، سری آ ، کوپا دل ری و موارد دیگر!

10. BeIN Sports

BeIN Sports بزرگترین پخش کننده پخش در اطراف است. تقریباً هر لیگ محبوب فوتبال می تواند بصورت آنلاین و بصورت آنلاین در BeIN Sports پخش شود. موجودی شگفت انگیز آن میزبان مسابقات لیگ قهرمانان ، لالیگا ، لیگ برتر ، لیگ 1 ، سری آ ، کوپا دل ری و موارد دیگر!

11. Hulu Sports

برخلاف دیگران ، هولو ارزانترین راه حل برای پخش لیگ برتر انگلیس ، MLS Soccer است & لیگ قهرمانان یوفا در ایالات متحده آمریکا. Hulu دارای کانال های ورزشی بسیار جذاب است که شامل Fox ، NBC Sports ، TNT است. بنابراین اگر شما از طرفداران Footy US هستید ، Hulu گزینه ضروری شماست.

وب سایت های پخش غیر رسمی فوتبال

بعضی اوقات ، هواداران نمی خواهند برای تماشای اقدامات پیش پا افتاده ، هزینه ای بپردازند. البته ، آنها برخی از سایت های پخش غیر رسمی نیز هستند اما همیشه خطر دسترسی به آنها وجود دارد.
اکثر آنها با تبلیغات مخالف مزاحم ناخواسته / پاپ آپ همراه هستند که می توانند امنیت دستگاه شما را در معرض خطر قرار دهند. بنابراین ما به شما توصیه می کنیم به چنین سایتهایی دسترسی داشته باشید که در معرض خطر شما باشد.
در زیر چند سایت جریان غیر رسمی فوتبال برای سهولت ذکر شده است.

 1. Cricfree
 2. TotalSportek
 3. رونالدو 7
 4. Stream2Watch
 5. SportLemon

نتیجه

از لیست بالا ، می بینید که روش های بهتری برای تماشای جریان مستقیم تیم مورد علاقه شما وجود دارد. با این حال ، یک مسئله جزئی وجود دارد که در اینجا بوجود می آید ، و این مربوط به قفل ها و محدودیت های منطقه ای است ، اما همانطور که قبلاً گفتیم ، می خواهیم موارد جریان شما را در اینجا از بین ببریم ، برای آن نیز راه حلی داریم..

تمام آنچه شما نیاز دارید یک اشتراک PureVPN است ، و این در مورد آن است. با کمک یک سرویس VPN مانند PureVPN ، نه تنها می توانید محتوای مورد علاقه خود را بصورت آنلاین پخش کنید بلکه یک لایه امنیتی اضافی را نیز به اتصال آنلاین خود اضافه کنید. در اصل ، برنده است.

بنابراین ، در پایان ، سایتهای ذکر شده در اینجا بهترین سایتهای پخش فوتبال در حال حاضر در اینترنت هستند و اگر اینها در دسترس شما نباشند ، همیشه می توانید PureVPN را برای دسترسی انتخاب کنید.

Kim Martin
Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me