League of Legends VPN


League of Legends VPN

Një perspektivë e thirrësve

30 milion lojtarë aktivë, kjo është se sa njerëz luajnë League of Legends duke e bërë atë një lojë shumë konkurruese. Nuk është e thjeshtë të kujdesesh për të gjithë lojtarët që kanë nevojë për një grup kaq të madh lojtarësh. Një VPN për League of Legends do t’ju ndihmojë të merrni rreth kufizimeve rajonale dhe të përmirësoni përvojën tuaj të lojrave në internet.


Pse të përdorni një VPN me League Of Legends

Lojërat si një karrierë apo hobi janë të prirur për kufizime rajonale. Gjithashtu, gjëja e fundit që dëshironi është një haker për të fituar qasje në profilin tuaj që keni shpenzuar kaq shumë kohë në ndërtim. Këtu janë disa nga arsyet pse lojtarët preferojnë të përdorin një VPN për League of Legends.

Serverë të kufizuar

Më shumë mbulim të rrjetit, aq më mirë përvoja e lojrave. Lojërat VPN janë optimizuar me serverat që ju ofrojnë një përvojë të lojrave pa ndalje.

ISP duke u hedhur

ISP-të vazhdimisht po ruajnë vëmendjen në lidhjen tuaj të internetit. Nëse vëren ndonjë veprimtari të shpejtë në internet, ata menjëherë kufizojnë shpejtësinë e rrjetit tuaj.

Bandwidth i kufizuar

Imagjinoni të jeni në mes të një gameplay ekstreme vetëm për të zbuluar se nuk jeni jashtë brezit. Lojërat VPN të PureVPN anashkalojnë kufizimet kur luajnë.

ai që ndan

Si e përmirëson përvoja juaj në Lidhje me një VPN?

League of Legends, e përmendur gjithashtu si LoL ka qenë rreth një dekade. Lojë video e arenës së betejës multiplayer në internet Riot Game ka miliona lojtarë aktivë mujorë që përballen me çështje, përfshirë ndërprerjet e lojërave.

Issështje të tilla si Shpejtësia e Lidhjes, Lloji NAT, disponueshmëria e porteve, humbja e paketave, disponueshmëria e lojës për shkak të kufizimeve gjeo-kufitare dhe shkyçjet janë disa nga problemet e zakonshme.

Ndërsa loja tërheq miliona lojtarë aktivë, ajo hap derën e hakerave dhe kriminelëve të tjerë kibernetikë për të shfrytëzuar profilin tuaj që keni shpenzuar kaq shumë kohë në ndërtimin dhe dëmtimin e pajisjes tuaj.

Për më tepër, lojtarë modernë konkurrues janë gjithmonë në kërkim të ndonjë përmirësimi të vogël ose ndryshime që do të përmirësonin lojën e tyre. Ju shpesh do të shihni se lojtarët e League of Legend po ankohen për trollet toksike dhe dëshirojnë të luajnë në një rajon të ndryshëm nga ai për të cilin u caktuan automatikisht.

Pavarësisht nëse jeni duke luajtur solo-radhë apo në një holl të plotë, një League of Legends VPN mund të përmirësojë potencialin tuaj të lojrave online duke ju lidhur me një server të zgjedhur të optimizuar.

VPN më e mirë për League of Legends

VPN më e besueshme e Lojrave për League of Legends

VPN për League Of Legends

Forcimi i portit

PureVPN pret një rrjet të serverëve të vetë-inxhinierizuar që janë optimizuar për nevojat tuaja të lojrave në internet. Serverët e lojrave ju përshtaten lehtësisht rreth kufizimeve rajonale me aftësinë për të përcjellur porte që nuk janë të disponueshëm në rajonin tuaj.

Bandwidth i pakufizuar

PureVPN’s League of Legends VPN është shpëtimtari juaj në internet kur bëhet fjalë për lojrat në internet ose shfletoni në internet me fshehtësi. PureVPN ofron veçori të jashtëzakonshme që ju ofrojnë lidhje të shpejtë, gjerësi bande pa kufi dhe, natyrisht, encryption më të lartë.

Lidhja e sigurt dhe mbrojtja e të dhënave

Nevoja për kriptim është një domosdoshmëri pasi kundërshtarët ose kriminelët kibernetikë shpesh hakojnë lojëra në internet për përfitime personale. Me standardet e kriptimit të ditëve moderne, nuk jeni larg të qenit viktimë e përpjekjeve të hakerimit.

Farë e bën një VPN të mirë për League of Legends

Përgjigja e kësaj pyetje varet nga problemi me të cilin po përballeni kur luani League of Legends.

 • Nëse jeni duke përjetuar ping të lartë, gjë që mund të jetë sepse jeni shumë larg nga serveri më i afërt, do t’ju duhet një VPN që ka një grup të gjerë serverash. Këtu është lista jonë e optimizuar e serverëve
 • Nëse nuk jeni në gjendje të shkarkoni LoL për shkak të ISP ose kufizimeve rajonale, do t’ju duhet një VPN që mund të anashkalojë kufizimet gjeo-gjeresike për t’ju dhënë mundësinë e përmbajtjes së bllokuar.

IMG

10 Multin-Logins për Llogari

Accountdo llogari PureVPN mbështet 10 hyrje të shumta. Në atë mënyrë ju mund të radhitni me ekipin tuaj në të njëjtin server. Nëse vendosni të vendosni vetëm radhë, familja ose miqtë tuaj mund të përdorin të njëjtën llogari në një pajisje të ndryshme, për një qëllim tjetër, njëkohësisht.

Gjurma jonë Mbulon 180+ Vende

Mbi 2,000 serverë dhe 300,000 IP janë gjithmonë atje për të siguruar një akses të plotë.

Amerika e Veriut

667 serverë

sherbimi me i mire vpn

Amerika Jugore

84 serverë

IMG

Amerika Qendrore

12 serverë

IMG

Oqeani

93 serverë

IMG

Evropë

807 serverë

IMG

Afrika

150 servera

IMG

Azi

321 serverë

IMG ai që ndan

Lojëra të tjera popullore i mbështesin

 • Blloku i Qarkut PUBG
 • VPN me mbikëqyrje
 • Dota 2 VPN
 • WarFace VPN
 • VPN e shkretëtirës së zezë
 • Blade dhe Soul VPN

Merrni PureVPN Tani!

Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map