Kako gledati kritičke nagrade za izbor 2020. na mreži


Kako gledati kritičke nagrade za izbor 2020. na mreži

Slijedite ove jednostavne korake u nastavku da biste uživo i putem Interneta gledali Kritikove nagrade 2020. iz bilo kojeg mjesta na svijetu:


  • Pretplatite se na PureVPN
  • Preuzmite i instalirajte PureVPN aplikaciju
  • Spajanje na američki poslužitelj
  • Idite na CW
  • Počnite strujati i uživajte

Pogledajte nagrade za izbor kritičara 2019

  • Kada i gdje se održavaju kritičke nagrade za izbor?
  • Gdje gledati Critic’s Choice Awards 2020?
  • Kako gledati kritičke nagrade izbora 2020?
  • Nominacije kritičkih izbora za nagradu 2020. godine
  • Zašto PureVPN?
  • Kada i gdje se održavaju kritičke nagrade za izbor?

    Događaj će se održati na istom mjestu kao i Critic’s Choice Awards 2019. U nastavku se spominju točan datum i mjesto nadolazeće ceremonije dodjele nagrada.

    25. kritičke nagrade za izbor
    Datum: Nedjelja, 12. siječnja 2020. godine
    mjesto održavanja: Vješalica Barker u Santa Monici, Kalifornija

    Gdje gledati Critic’s Choice Awards 2020?

    Budući da je 25. Critics Choice Awards globalni događaj, fanovi iz cijelog svijeta zainteresirani su za gledanje ceremonije uživo. Obožavatelji se ove godine mogu prilagoditi za gledanje događaja uživo. Također možete koristiti druge uređaje za streaming kako biste gledali nagrade Critics Choice Awards poput onih spomenutih u nastavku putem CW aplikacije:

    • Apple TV
    • Roku igrači
    • Chromecastov
    • Amazon Fire TV i Fire TV štapovi
    • Amazon Fire Tablet (zapaliti)
    • Xbox One
    • iPhone / iPad / iPod Touch sa iOS 9 ili novijim
    • Android telefoni i tableti
    • Windows tableti

    Kako gledati kritičke nagrade izbora 2020?

    Ljudi koji žive u Sjedinjenim Državama gledajući nadolazeće Critic’s Choice Awards prilično je jednostavno jer se trebaju samo prijaviti u televizijsku mrežu CW, potražiti vezu i to je to. Nakon toga mogu lako uživati ​​u događaju.

    To je rečeno, isto se ne može reći za ljude koji žive drugdje. To je zato što je CW televizijska mreža dostupna samo u Sjedinjenim Državama. Pa, što mogu učiniti? Pa, postoji jednostavno rješenje. Sve što im treba je aktivna VPN veza poput PureVPN.

    Za početak slijedite ove korake u nastavku:

    • Nabavite PureVPN
    • Preuzmite i instalirajte PureVPN program na željeni uređaj
    • Pokrenite PureVPN i prijavite se sa svojim vjerodajnicama
    • Spajanje na američki poslužitelj
    • Idite na CW i potražite nagrade Critic’s Choice
    • Počnite strujati i uživajte!

    Nominacije kritičkih izbora za nagradu 2020. godine

    Pogledajte Critic's Choices Awards 2019

    Udruženje izbora kritičara konačno je 8. prosinca 2019. objavilo svoje nominacije za nadolazeće, 25. godišnje, kritičke nagrade za izbor, a popisi su takvi kakvi ste očekivali. Irac Martin Scorsese vodi Irina na listi nominiranih s ukupno 14 spominjanja. To uključuje nominacije i za najbolju sliku i za najboljeg redatelja.

    Na TV strani nominacija, Netflix predvodi paket s nevjerojatnih 61 spominjanja, a HBO je na drugom mjestu sa 33. Netflixov film Kad nas vide vodi TV nominacijama s ukupno 6 spominjanja, uključujući Best Limited Series. Za više detalja, pogledajte donji popis filmova i TV nominacija dolje:

    NAJBOLJA SLIKA

    • 1917
    • Ford v Ferrari
    • Irac
    • Jojo zec
    • džoker
    • Mala žena
    • Priča o braku
    • Nekada davno … u Hollywoodu Pobjednik
    • Parazit
    • Uncut dragulja

    NAJBOLJI AKTOR

    • Antonio Banderas – Bol i slava
    • Robert De Niro – Irac
    • Leonardo DiCaprio – Jednom davno … u Hollywoodu
    • Adam vozač – priča o braku
    • Eddie Murphy – Dolemite je moje ime
    • Joaquin Phoenix – Joker Pobjednik
    • Adam Sandler – neobrezani dragulji

    NAJBOLJI UGOVOR

    • Awkwafina – Zbogom
    • Cynthia Erivo – Harriet
    • Scarlett Johansson – Priča o braku
    • Lupita Nyong’o – nas
    • Saoirse Ronan – Male žene
    • Charlize Theron – Bombshell
    • Renée Zellweger – Judy Pobjednik

    NAJBOLJI DOMAĆI AKTOR

    • Willem Dafoe – Svjetionik
    • Tom Hanks – Prekrasan dan u susjedstvu
    • Anthony Hopkins – Dva papa
    • Al Pacino – Irac
    • Joe Pesci – Irac
    • Brad Pitt – Nekada davno … u Hollywoodu Pobjednik

    NAJBOLJI PODRUČNI UGOVOR

    • Laura Dern – Priča o braku Pobjednik
    • Scarlett Johansson – zec Jojo
    • Jennifer Lopez – Hustlers
    • Florence Pugh – male žene
    • Margot Robbie – Bombshell
    • Zhao Shuzhen – Zbogom

    NAJBOLJI MLADI AKTOR / UGOVOR

    • Julia Butters – Jednom davno … u Hollywoodu
    • Roman Griffin Davis – Rabbit Jojo Pobjednik
    • Noah Jupe – dušo
    • Thomasin McKenzie – Jojo Rabbit
    • Shahadi Wright Joseph – nas
    • Archie Yates – Kujo Jojo

    NAJBOLJI AKTIVNI SAVJET

    • Bomba
    • Irac Pobjednik
    • Noževi napolje
    • Mala žena
    • Priča o braku
    • Nekada davno … u Hollywoodu
    • Parazit

    NAJBOLJI DIREKTOR

    • Noah Baumbach – Priča o braku
    • Greta Gerwig – Male žene
    • Bong Joon Ho – parazit Pobjednik
    • Sam Mendes – 1917
    • Josh Safdie i Benny Safdie – Uncut Gems
    • Martin Scorsese – Irac
    • Quentin Tarantino – Jednom davno … u Hollywoodu

    NAJBOLJI ORIGINALNI ZASLON

    • Noah Baumbach – Priča o braku
    • Rian Johnson – Noževi
    • Bong Joon Ho i Han Jin Won – parazit
    • Quentin Tarantino – Jednom davno … u Hollywoodu Pobjednik
    • Lulu Wang – Zbogom

    NAJBOLJI PRILAGOJENI EKRON

    • Greta Gerwig – Male žene Pobjednik
    • Noah Harpster i Micah Fitzerman-Blue – Prekrasan dan u susjedstvu
    • Anthony McCarten – Dva papa
    • Todd Phillips & Scott Silver – Joker
    • Taika Waititi – zec Jojo
    • Steven Zaillian – Irac

    NAJBOLJA CINEMATOGRAFIJA

    • Jarin Blaschke – Svjetionik
    • Roger Deakins – 1917 Pobjednik
    • Phedon Papamichael – Ford v Ferrari
    • Rodrigo Prieto – Irac
    • Robert Richardson – Nekada davno … u Hollywoodu
    • Lawrence Sher – Joker

    NAJBOLJI PROIZVODNI PROIZVOD

    • Mark Friedberg, Kris Moran – Joker
    • Dennis Gassner, Lee Sandales – 1917
    • Jess Gonchor, Claire Kaufman – Male žene
    • Lee Ha Jun – parazit
    • Barbara Ling, Nancy Haigh – Jednom davno … u Hollywoodu Pobjednik
    • Bob Shaw, Regina Graves – Irac
    • Donal Woods, Gina Cromwell – opatija Downton

    NAJBOLJE UREĐIVANJE

    • Ronald Bronstein, Benny Safdie – Neobrezani dragulji
    • Andrew Buckland, Michael McCusker – Ford v Ferrari
    • Yang Jinmo – parazit
    • Fred Raskin – Nekada davno … u Hollywoodu
    • Thelma Schoonmaker – Irac
    • Lee Smith – 1917 Pobjednik

    NAJBOLJI DIZAJN COSTUMA

    • Ruth E. Carter – Dolemite je moje ime Pobjednik
    • Julian Day – Rocketman
    • Jacqueline Durran – Male žene
    • Arianne Phillips – Jednom davno … u Hollywoodu
    • Sandy Powell, Christopher Peterson – Irac
    • Anna Robbins – opatija Downton

    NAJBOLJA KOSA I MAKEUP

    • Bomba Pobjednik
    • Dolemit je moje ime
    • Irac
    • džoker
    • Džudi
    • Nekada davno … u Hollywoodu
    • Rocketman

    NAJBOLJI VIZUELNI UČINCI

    • 1917
    • Ad Astra
    • Zrakoplovi
    • Osvetnici: Endgame Pobjednik
    • Ford v Ferrari
    • Irac
    • Kralj lavova

    NAJBOLJA ANIMIRANA SVOJSTVA

    • odvratan
    • Smrznuto II
    • Kako trenirati svog zmaja: Skriveni svijet
    • Izgubio sam tijelo
    • Nedostaje poveznica
    • Priča o igračkama 4 Pobjednik

    NAJBOLJI AKCIJSKI FILM

    • 1917
    • Osvetnici: Endgame Pobjednik
    • Ford v Ferrari
    • John Wick: Poglavlje 3 – Parabellum
    • Spider-Man: Daleko od kuće

    NAJBOLJE KOMEDIJE

    • Booksmart
    • Dolemit je moje ime Pobjednik
    • Zbogom
    • Jojo zec
    • Noževi napolje

    NAJBOLJI SCI-FI ILI ČASOPIS

    • Ad Astra
    • Osvetnici: Endgame
    • Midsommar
    • Nas Pobjednik

    NAJBOLJI FILM ZA STRANI JEZIK

    • Atlantics
    • Les Misérables
    • Bol i slava
    • Parazit Pobjednik
    • Portret dame u vatri

    NAJBOLJA PJESMA

    • Glasgow (Nema mjesta kao kod kuće) – Divlja ruža Pobjednik
    • (Ponovo sam) Ljubi me opet – Rocketman Pobjednik
    • Stojim s tobom – proboj
    • U nepoznato – Smrznuto II
    • Bez govora – Aladdin
    • Duh – Lav kralj
    • Ustani – Harriet

    NAJBOLJI REZULTAT

    • Michael Abels – nas
    • Alexandre Desplat – Male žene
    • Hildur Guðnadóttir – Joker Pobjednik
    • Randy Newman – Priča o braku
    • Thomas Newman – 1917
    • Robbie Robertson – Irac

    NAJBOLJE SERIJE DRAMA

    • Kruna (Netflix)
    • David čini čovjeka (OWN)
    • Igra prijestola (HBO)
    • Dobra borba (CBS potpuni pristup)
    • Poza (FX)
    • Sukcesija (HBO) Pobjednik
    • To smo mi (NBC)
    • Stražari (HBO)

    NAJBOLJI AKTOR U SERIJI DRAMA

    • Sterling K. Brown – To smo mi (NBC)>
    • Mike Colter – zlo (CBS)
    • Paul Giamatti – Milijardi (Showtime)
    • Kit Harington – Igra prijestola (HBO)
    • Freddie Highmore – Dobri liječnik (ABC)
    • Tobias Menzies – Kruna (Netflix)
    • Billy Porter – poza (FX)
    • Jeremy Strong – sukcesija (HBO) Pobjednik

    NAJBOLJI DJELATNOST U SERIJI DRAMA

    • Christine Baranski – Dobra borba (CBS All Access)
    • Olivia Colman – kruna (Netflix)
    • Jodie Comer – Ubijanje Eve (BBC America)
    • Nicole Kidman – velike male laži (HBO)
    • Regina King – čuvari (HBO) Pobjednik
    • Mj Rodriguez – poza (FX)
    • Sarah Snook – sukcesija (HBO)
    • Zendaya – euforija (HBO)

    NAJBOLJI DOMAĆI AKTOR U SERIJI DRAMA

    • Asante Blackk – ovo smo mi (NBC)
    • Billy Crudup – Jutarnji show (Apple) Pobjednik
    • Asia Kate Dillon – Milijardi (Showtime)
    • Peter Dinklage – Igra prijestola (HBO)
    • Justin Hartley – ovo smo mi (NBC)
    • Delroy Lindo – Dobra borba (CBS All Access)
    • Tim Blake Nelson – čuvari (HBO)

    NAJBOLJI PODRUČNI UGOVOR U SERIJI DRAMA

    • Helena Bonham Carter – Kruna (Netflix)
    • Gwendoline Christie – Igra prijestola (HBO)
    • Laura Dern – velike male laži (HBO)
    • Audra McDonald – dobra borba (CBS pristup svima)
    • Jean Smart – čuvari (HBO) Pobjednik
    • Meryl Streep – velike male laži (HBO)
    • Susan Kelechi Watson – ovo smo mi (NBC)

    NAJBOLJE KOMEDIJSKE SERIJE

    • Barry (HBO) Pobjednik
    • Fleabag (Amazon)
    • Čudesna gospođa Maisel (Amazon)
    • Mama (DZS)
    • Jedan dan u isto vrijeme (Netflix)
    • PEN15 (Hulu)
    • Schitt’s Creek (pop)

    NAJBOLJI AKTOR u SERIJI KOMEDIJA

    • Ted Danson – dobro mjesto (NBC)
    • Walton Goggins – Jednorog (CBS)
    • Bill Hader – Barry (HBO) Pobjednik
    • Eugene Levy – Schitt’s Creek (pop)
    • Paul Rudd – Živjeti sa sobom (Netflix)
    • Bashir Salahuddin – Shermanov izlog (IFC)
    • Ramy Youssef – Ramy (Hulu)

    NAJBOLJI UGOVOR U SERIJI KOMEDIJA

    • Christina Applegate – Mrtav za mene (Netflix)
    • Alison Brie – GLOW (Netflix)
    • Rachel Brosnahan – čudesna gospođa Maisel (Amazon)
    • Kirsten Dunst – O postajanju Bogom na Središnjoj Floridi (Showtime)
    • Julia Louis-Dreyfus – Veep (HBO)
    • Catherine O’Hara – Schitt’s Creek (pop)
    • Phoebe Waller-Bridge – Fleabag (Amazon) Pobjednik

    NAJBOLJI DOMAĆI AKTOR U SERIJI KOMEDIJA

    • Andre Braugher – Brooklyn Nine-Nine (NBC)
    • Anthony Carrigan – Barry (HBO)
    • William Jackson Harper – Dobro mjesto (NBC)
    • Daniel Levy – Schitt’s Creek (pop)
    • Nico Santos – Superstore (NBC)
    • Andrew Scott – pahuljica (Amazon) Pobjednik
    • Henry Winkler – Barry (HBO)

    NAJBOLJI PODRUČNI UGOVOR U SERIJI KOMEDIJA

    • Alex Borstein – čudesna gospođa Maisel (Amazon) Pobjednik
    • D’Arcy Carden – dobro mjesto (NBC)
    • Sian Clifford – Fleabag (Amazon)
    • Betty Gilpin – GLOW (Netflix)
    • Rita Moreno – Jedan dan u isto vrijeme (Netflix)
    • Annie Murphy – Schitt’s Creek (pop)
    • Molly Shannon – Druga dvojica (Središnja komedija)

    NAJBOLJI OGRANIČENI SERIJI

    • Catch-22 (Hulu)
    • Černobil (HBO)
    • Fosse / Verdon (FX)
    • Trevor Noah, Trevor Noah Tour
    • Najglasniji glas (vrijeme prikazivanja)
    • Nevjerojatno (Netflix)
    • Kad nas vide (Netflix) Pobjednik
    • Godine i godine (HBO)

    NAJPOVOLJNIJI FILM UČINEN ZA TELEVIZIJU

    • Brexit (HBO)
    • Deadwood: The Movie (HBO)
    • El Camino: Slomljeni loš film (Netflix) Pobjednik
    • Otok Guava (Amazon)
    • Rodni sin (HBO)
    • prostak & Loretta (doživotni)

    NAJBOLJI DJELAC U OGRANIČENOJ SERIJI ILI FILMU IZRADENOM ZA TELEVIZIJU

    • Christopher Abbott – Catch-22 (Hulu)
    • Mahershala Ali – pravi detektiv (HBO)
    • Russell Crowe – najglasniji glas (showtime)
    • Jared Harris – Černobil (HBO)
    • Jharrel Jerome – Kad nas vide (Netflix) Pobjednik
    • Sam Rockwell – Fosse / Verdon (FX)
    • Noah Wyle – Crvena linija (DZS)

    NAJBOLJI UGOVOR U OGRANIČENOJ SERIJI ILI MOVIJERU REDENOM ZA TELEVIZIJU

    • Kaitlyn Dever – Nevjerojatno (Netflix)
    • Anne Hathaway – Moderna ljubav (Amazon)
    • Megan Hilty – Patsy & Loretta (doživotni)
    • Joey King – gluma (Hulu)
    • Jessie Mueller – Patsy & Loretta (doživotni)
    • Merritt Wever – Nevjerojatno (Netflix)
    • Michelle Williams – Fosse / Verdon (FX) Pobjednik

    NAJBOLJI POMOĆNI AKTOR U OGRANIČENOJ SERIJI ILI MOVIJERI IZRADENI ZA TELEVIZIJU

    • Asante Blackk – Kad nas vide (Netflix)
    • George Clooney – Catch-22 (Hulu)
    • John Leguizamo – Kad nas vide (Netflix)
    • Dev Patel – Moderna ljubav (Amazon)
    • Jesse Plemons – El Camino: Slomljeni loš film (Netflix)
    • Stellan Skarsgård – Černobil (HBO) Pobjednik
    • Russell Tovey – Godine i godine (HBO)

    NAJBOLJI PODRUČNI UTAKMICI U OGRANIČENOJ SERIJI ILI PROMETU REDENE ZA TELEVIZIJU

    • Patricia Arquette – akt (Hulu)
    • Marsha Stephanie Blake – Kad nas vide (Netflix)
    • Toni Collette – Nevjerojatno (Netflix) Pobjednik
    • Niecy Nash – Kad nas vide (Netflix)
    • Margaret Qualley – Fosse / Verdon (FX)
    • Emma Thompson – Godine i godine (HBO)
    • Emily Watson – Černobil (HBO)

    NAJBOLJE ANIMIRANE SERIJE

    • Velika usta (Netflix)
    • Konjanik BoJack (Netflix) Pobjednik
    • Tamni kristal: Doba otpora (Netflix)
    • She-Ra i princeze moći (Netflix)
    • Simpsonovi (lisica)
    • Poništavanje (Amazon)

    NAJBOLJI PRIKAZ PRIKAZA

    • DeSUS & Mero (vrijeme prikazivanja)
    • Potpuna fronta sa pčelom Samantha (TBS)
    • Kelly Clarkson Show (NBC)
    • Prošli tjedan večeras s Johnom Oliverom (HBO)
    • Kasno kasni show s Jamesom Cordenom (CBS) Pobjednik
    • Kasna noć sa Sethom Meyersom (NBC) Pobjednik

    NAJBOLJI KOMEDIJSKI POSEBNI

    • Amy Schumer: Uzgoj (Netflix)
    • Jenny Slate: Stage Fright (Netflix)
    • Uživo pred studijskom publikom: Norman Lear je sve u obitelji i Jeffersons (ABC) Pobjednik
    • Ramy Youssef: Osjećaji (HBO)
    • Seth Meyers: Lobiranje beba (Netflix)
    • Trevor Noah: Sin Patricia (Netflix)
    • Wanda Sykes: Nije normalno (Netflix)

    Zašto PureVPN?

    Uz pomoć svojih 2.000+ poslužitelja, PureVPN omogućava svojim pretplatnicima da brzo izmijene i maskiraju svoje digitalne adrese u bilo koje mjesto na svijetu. Ovo ne samo da će vam omogućiti pristup CW mreži ili nagradama Critic’s Choice Awards 2020, već će vam pružiti i dodatnu sigurnost, za koju svi znamo da je uvijek plus kada ste povezani na internet.

    Kim Martin Administrator
    Sorry! The Author has not filled his profile.
    follow me
    Like this post? Please share to your friends:
    Adblock
    detector
    map