VPN Vietnam falas

Qasja në përmbajtjen Vietnameze me Shpejtësi të Shpejta në Kudo

 • Thjesht për t’u lidhur me serverin Vietnam
 • Merrni Adresa IP falas Vietnameze
 • Bëni Ju Online Anonim dhe të Sigurt
 • Mbrojtja e rrjedhjeve në WebRTC

VPN Vietnami VPN falas Vietnam

 • Serverët e Vietnamit
 • Premtimi ynë!
 • Njerëzit gjithashtu pyesin

Merrni Adresën IP të Vietnamishtit

Dëshironi të merrni një adresë IP falas vietnamez nga kudo? Vietnam VPN është vetëm zgjidhja që ju nevojitet. Ju keni qasje të pakufizuar në një rrjet global me 2,000+ serverë në 141+ vende, me 6 prej tyre të vendosur në kryeqytetin e Vietnamit, Hanoi.
Serverët tanë shumë të optimizuar VPN në Vietnam sigurojnë lidhje të shpejtë, private dhe të sigurt nga kudo në botë. Lidhuni me cilindo prej tyre për të zëvendësuar menjëherë adresën tuaj IP origjinale me një Vietnamez.

ne premtim ju!

Kufizimi-Shfletimi më pak

Qeveria Vietnameze po rregullon gjithnjë e më shumë dhe mbikëqyr hyrjen e qytetarëve të saj në internet. Nëse dëshironi të shfletoni me liri të plotë, mund të përdorni Vietnam VPN për të kaluar vendndodhjen tuaj virtuale në një vend pa censurë.

Qasja në përmbajtje Vietnameze

Kufizimet rajonale bëjnë që pjesa më e madhe e përmbajtjes tuaj lokale të jetë e paarritshme jashtë vendit. Me VPN VPN në udhëtimet tuaja, ju mund të merrni shpejt një adresë IP falas vietnameze dhe të shikoni kanalet tuaja të preferuara të Vietnamit me shpejtësi të shpejtë.

Mbrojtja e fjalës së lirë

Vietnami mbetet një nga vendet më të këqija kur bëhet fjalë për lirinë e fjalës në internet, me shumë gazetarë që futen në burg ndër vite. Me VPN-në tonë Vietnamisht falas, mund të siguroheni që zëri juaj të dëgjohet ndërsa fsheh identitetin tuaj të vërtetë.

Aplikacionet PureVPN janë në dispozicion për

Lidhu me 10 pajisje të shumta në të njëjtën kohë me VPN më të mirë për Vietnamin. Isshtë gjithashtu në përputhje me tastierat që përfshijnë SmartTV, Kodi, Amazon zjarr, Chromecast, Routers, kompjuterë dhe pajisje të tjera Smart.

Windows

mushama

android

iOS

3 pyetjet kryesore që njerëzit bëjnë rreth përdorimit të një VPN për Vietnamin

VPN Vietnami

Mund të përdorni një VPN në Vietnam?

Jo, nuk është. Pavarësisht se përdoruesit e Internetit i nënshtrohen shumë kufizimeve në Vietnam, përdorimi i VPN-ve është akoma i ligjshëm.

Si të merrni një adresë IP të Vietnamit me një VPN?

Merrni një llogari PureVPN, shkarkoni dhe instaloni aplikacionin tonë dhe nxirrni atë duke përdorur letrat kredenciale. Pastaj, gjithçka që ju mbetet është të lidheti me një server VPN të Vietnamit. Kontrolloni adresën tuaj të re të IP-së me mjetin tonë online – Cila është IP-ja ime.

Si të shikojmë Netflix Amerikan në Vietnam?

Mënyra më e thjeshtë është të shkarkoni falas shtrirjen e shfletuesit tonë për Chrome dhe Firefox, të shkoni te faqet e internetit të njohura dhe të klikoni Netflix US. Ju do të ridrejtoheni në versionin amerikan të Netflix!

A keni nevojë për një VPN në Vietnam?

Po sigurisht! Kur udhëtoni për në Vietnam, duhet të keni një vpn për të hyrë në përmbajtje për shkak të censurës në internet nga qeveria Vietnameze.

Rrjeti i Serverëve tanë të Paqësorit të Azisë

Këtu janë serverët tanë vetëm për rajonin e Azisë Paqësorit. Ju gjithashtu mund të shikoni listën tonë të plotë të serverëve.

 • Afganistan
 • Armeni
 • Azerbaixhan
 • Bangladesh
 • Bahrain
 • Combodia
 • Kinë
 • Gjeorgji
 • Hong Kong
 • Indi
 • Indonezi
 • Japoni
 • Zelanda e Re
 • Kuwait
 • Korea e jugut
 • Malaysia
 • Macau
 • Mongoli
 • Pakistan
 • Filipinet
 • Qatar
 • Arabia Saudite
 • Singapore
 • Sri Lanka
 • Taiwan
 • Tajlandë
 • Emiratet e Bashkuara Arabe
 • Uzbekistan
 • Vietnam
 • Australi
Kim Martin
Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me