VPN për Belgjikë


VPN për Belgjikë

Mbroni privatësinë tuaj dhe anashkaloni mbikëqyrjen me 14 sy duke përdorur VPN më të mirë për Belgjikën. Shikoni kanalet tuaja të preferuara televizive belge nga kudo. Siguroni sigurinë tuaj në internet me algoritme shumë të sofistikuara të kriptimit.


Belgjikë VPN

10 Logins Multi

Lidhni dhe mbroni pajisje të shumta me një VPN të besueshme në Belgjikë.

Aplikacionet PureVPN janë në dispozicion për: pajisje

Gjithashtu i pajtueshëm me tastierat të cilat përfshijnë SmartTV, Kodi, Amazon zjarr, Chromecast, Routers, kompjuterë dhe pajisje të tjera Smart.

Merrni një adresë IP belge

Dëshironi të përdorni një adresë IP nga Belgjika? PureVPN ju ka mbuluar. Ne operojmë një rrjet të gjerë prej 2,000+ serverësh të koduar në 141+ vende në të gjithë globin, me 6 prej tyre me qendër në kryeqytetin e Belgjikës, Bruksel.
Serverët tanë Belgjikë VPN shumë të optimizuar ju japin siguri të pashembullt pa kompromentuar me shpejtësinë. Për më tepër, nuk ka kapele bandwidth në mënyrë që të mund të shijoni një përvojë të pandërprerë të shkarkimit dhe transmetimit.

ne premtim ju!

Parandalimi i mbikëqyrjes

A e dini se Belgjika është një pjesë e aleancës së mbikëqyrjes me 14 sy? Kjo do të thotë që aktivitetet tuaja në internet jo vetëm që monitorohen dhe mblidhen nga qeveria belge, por gjithashtu ndahen me vendet e tjera anëtare. Për t’i mbajtur të dhënat tuaja jashtë mundësive të këtyre forcave, PureVPN maskon adresën tuaj të IP dhe përdor kriptimin AES 256-bit në lidhjen tuaj.

Qasja në TV belg

Qasja në kanalet televizive belge si Proximus Pickx mund të dëshmojë një dhimbje koke nëse gjendeni jashtë vendit. Me PureVPN në pajisjen tuaj, mund të merrni një adresë IP belge në disa klikime dhe të anashkaloni kufizimet rajonale për të shikuar TV belg nga kudo.

Siguria e padepërtueshme

Nëse drejtoni bankingun tuaj në Internet, gjithmonë duhet të kodoni trafikun tuaj për mbrojtje optimale – veçanërisht kur bëhet fjalë për rrjetet publike Wi-Fi. VPN-ja me e vlerësuarat më e lartë për Belgjikën punëson encryption në shkallë ushtarake, duke ju lejuar të shkoni në lidhje me aktivitete të ndjeshme në internet me paqe mendore.

5 pyetjet kryesore që njerëzit bëjnë rreth përdorimit të një VPN për Belgjikën

VPN për Belgjikë

Si të merrni një adresë IP belge me një VPN?

E tëra çfarë ju duhet të bëni është të kapni një pajtim PureVPN, të shkarkoni aplikacionin në pajisjen tuaj të zgjedhur dhe të lidheni me një server VPN të Belgjikës përmes tij. Atëherë do t’ju jepet një nga qindra adresat IP të Belgjikës!

Vshtë VPN Legal në Belgjikë?

Po, është 100% e ligjshme që qytetarët e Belgjikës të përdorin një VPN. Sidoqoftë, duhet të kuptoni që aktivitetet në internet që konsiderohen të paligjshme do të mbeten të paligjshme – nëse përdorni një VPN apo jo.

Si të shikojmë Netflix Amerikan në Belgjikë?

Nëse jeni të vendosur jashtë SH.B.A., nuk do të keni mundësi të hyni në Netflix Amerikan për shkak të kufizimeve rajonale. Mënyra më e lehtë për të kapërcyer këto pengesa në rrugë është të përdorim zgjerimin e shfletuesit tonë për Chrome ose Firefox. Thjesht instaloni, shkoni te faqja Uebfaqeve Popullore dhe zgjidhni Netflix US.

Si të shikojmë Sporza.be dhe Canvas?

Sporza.be ka një mbulim të drejtpërdrejtë dhe të drejtpërdrejtë në mbarë botën, si dhe një koment të brendshëm si UEFA Europa League Magazine. Canvas, nga ana tjetër, ofron shfaqje të njohura si De Afspraak dhe Terzake së bashku me mbulimin e drejtpërdrejtë të Europa League. Të dy këta kanale janë në dispozicion në VRT NU, por shërbimi i transmetimit mund të arrihet vetëm brenda Belgjikës, përveç nëse përdorni një VPN. Vetëm ndiqni këto hapa:

1. Regjistrohu në PureVPN.

2. Shkarkoni dhe instaloni aplikacionin për pajisjen tuaj.

3. Lidhuni me një server VPN në Belgjikë.

4. Vizitoni faqen e internetit VRT NU dhe regjistrohuni ose regjistrohuni.

5. Zgjidhni ose Sporza ose Canvas nga kanalet.

6. Transmetoni shfaqjen, ngjarjen ose përputhjen që dëshironi të shihni!

Mund ta Shikoj Amazon Prime në Belgjikë?

Po, Amazon Prime është në dispozicion për të transmetuar në Belgjikë. Sidoqoftë, biblioteka e përmbajtjes është dukshëm më e vogël se ajo e SHBA, ose Britania e Madhe. Nëse doni të transmetoni një përzgjedhje më të madhe të përmbajtjes, mund të përdorni një VPN si PureVPN për të ndryshuar adresën tuaj IP dhe rajonin e Amazon Prime brenda pak sekondash.

Serverët tanë evropianë

Përveç serverëve evropianë të listuar këtu, ne zotërojmë gjithashtu mbi 2,000 serverë VPN në 140 vende dhe 180 qytete. Gjeni vendndodhjen e serverit që dëshironi të bashkoheni dhe merrni një adresë IP lokale nga kudo.

 • Britani e Madhe
 • Shqipëri
 • Austri
 • Belgjikë
 • Bosnja
 • Bulgari
 • Kroacia
 • Qipro
 • Republika Çeke
 • Danimarkë
 • Estoni
 • Finlandë
 • Francë
 • Gjermani
 • Greqi
 • Hungari
 • Islandë
 • Ishulli i Manit
 • Itali
 • Letoni
 • Lituani
 • Luksemburg
 • Maltë
 • Moldovë
 • Mali i Zi
 • Monaco
 • Holandë
 • Norvegji
 • Poloni
 • Portugali
 • Rumani
 • Serbia
 • Slovakia
 • Sllovenia
 • Spanjë
 • Suedi
 • Switzerland
 • Turqi
Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map