VPN falas Poloni

Qasuni në Internet hapur me VPN më të Mirë për Poloninë

 • Lidhje e lehtë me Serverin e Polonisë
 • Merrni Adresën IP falas Polake
 • Fshih vendndodhjen tënde aktuale
 • Mbrojtja e rrjedhjeve në WebRTC

Polonia VPN falas Polonia vpn

 • Serverët e Polonisë
 • Premtimi ynë!
 • Njerëzit gjithashtu pyesin

Merrni IP adresën polake

Nëse jeni duke kërkuar për një adresë IP falas në Poloni, PureVPN është zgjidhja më e lehtë. Rrjeti ynë i gjerë VPN është i përhapur në 141 vende në të gjithë botën, nga të cilat 6 janë serverë VPN të Polonisë me qendër në kryeqytet, Varshavë.
Këto janë optimizuar gjatë gjithë kohës nga ekspertët e industrisë për të garantuar një përvojë private, të sigurt dhe të shpejtë në internet. Për më tepër, ne nuk imponojmë ndonjë kufizim të gjerësisë së bandës, në mënyrë që të shkarkoni dhe transmetoni pa u shqetësuar.

ne premtim ju!

Rrethrrotullimi i censurimit

Ndërsa kushtetuta e Polonisë ndalon censurimin, qeveria kufizon hyrjen në faqet e internetit të caktuara duke përdorur filtrimin e Internetit. Sidoqoftë, me VPN-në tonë shumë të besuar për Poloninë, ju mund të ndryshoni vendndodhjen tuaj virtuale në një vend pa censurë në asnjë kohë dhe të shijoni qasje të pakufishme në Internetin e hapur.

Parandalimi i Ndjekjes së ISP

Nuk ka raporte që qeveria polake të monitorojë përdorimin e qytetarëve të saj në internet, por ISP-të ende mund të shohin gjithçka që ju jeni duke bërë në internet. Duke përdorur Poloninë VPN në pajisjen tuaj, ju mund të shifroni të gjithë trafikun tuaj dhe të maskoni identitetin tuaj të vërtetë. Kjo e bën të vështirë për ISP-të të gjurmojnë aktivitetet tuaja në internet prapa jush.

Qasje e sigurt Wi-Fi Publike

Pikat e nxehta publike Wi-Fi lehtësojnë që të dhënat tuaja personale të vidhen nga njerëzit e këqij. Për fat të mirë, Polonia VPN siguron të gjithë lidhjen tuaj me kriptimin e AES 256-bit, që do të thotë se mund të shfletoni internetin në aeroporte, hotele dhe kafene pa frikën e krimit në internet.

Aplikacionet PureVPN janë në dispozicion për

Lidhu me 10 pajisje të shumta në të njëjtën kohë me VPN më të mirë të Polonisë. Isshtë gjithashtu në përputhje me tastierat që përfshijnë SmartTV, Kodi, Amazon zjarr, Chromecast, Routers, kompjuterë dhe pajisje të tjera Smart.

Windows

mushama

android

iOS

3 pyetjet kryesore që njerëzit bëjnë rreth përdorimit të një VPN për Poloninë

VPN për Poloninë

Si mund të marr një VPN në Poloni?

Është e lehtë. Thjesht shkoni në faqen tonë të porosive, zgjidhni një pajtim të zgjedhjes suaj dhe përdorni çdo mënyrë pagese për të paguar atë. Tani, shkarkoni aplikacionin PureVPN për pajisjen tuaj dhe jeni vendosur!

Si të shikojmë Netflix Amerikane nga Polonia?

Nëse dëshironi të shikoni Netflix Amerikan në Poloni, mënyra më e lehtë është të shkarkoni pa pagesë shtesën e shfletuesit tonë për Chrome dhe Firefox. Pasi të keni mbaruar, shkoni te faqja Popular faqet e internetit, dhe klikoni Netflix US.

Si të merrni një adresë IP polake duke përdorur një VPN?

E tëra çfarë ju duhet të bëni është të regjistroheni në PureVPN, të shkarkoni aplikacionin për çdo pajisje dhe të lidheni me një server VPN në Poloni.

Serverët tanë evropianë

Përveç serverëve evropianë të listuar këtu, ne zotërojmë gjithashtu mbi 2,000 serverë VPN në 140 vende dhe 180 qytete. Gjeni vendndodhjen e serverit që dëshironi të bashkoheni dhe merrni një adresë IP lokale nga kudo.

 • Britani e Madhe
 • Shqipëri
 • Austri
 • Belgjikë
 • Bosnja
 • Bulgari
 • Kroacia
 • Qipro
 • Republika Çeke
 • Danimarkë
 • Estoni
 • Finlandë
 • Francë
 • Gjermani
 • Greqi
 • Hungari
 • Islandë
 • Ishulli i Manit
 • Itali
 • Letoni
 • Lituani
 • Luksemburg
 • Maltë
 • Moldovë
 • Mali i Zi
 • Monaco
 • Holandë
 • Norvegji
 • Poloni
 • Portugali
 • Rumani
 • Serbia
 • Slovakia
 • Sllovenia
 • Spanjë
 • Suedi
 • Switzerland
 • Turqi
Kim Martin
Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me