VPN falas në Mbretërinë e Bashkuar


VPN falas në Mbretërinë e Bashkuar

Qasuni në Internet në mënyrë të sigurt me VPN më të Mirë për Mbretërinë e Bashkuar

 • E thjeshtë për t’u lidhur me Serverin e MB
 • Rrjedhin me shpejtësinë e shpejtë
 • Merrni Adresa IP falas në Mbretërinë e Bashkuar për 7 ditë
 • Mbrojtja e rrjedhjeve në WebRTC

VPN falas në Mbretërinë e Bashkuar VPN në Mbretërinë e Bashkuar


 • Serverë në Mbretërinë e Bashkuar
 • Premtimi ynë!
 • Njerëzit gjithashtu pyesin

Merrni adresën IP të Mbretërisë së Bashkuar me PureVPN

PureVPN u jep përdoruesve qasje të pakufizuar në një rrjet global me 2,000+ serverë të koduar në 141+ vende në të gjithë botën. Nga këto, 168 janë vendosur në mënyrë strategjike në qytetet në Mbretërinë e Bashkuar të Londrës, Maidenhead, Gosport dhe Manchester.
Serverët tanë VPN në Mbretërinë e Bashkuar janë optimizuar vazhdimisht për të siguruar shpejtësinë më të shpejtë me nivelin më të lartë të intimitetit dhe sigurisë. Për më tepër, ne nuk vendosim kufij të brezit në mënyrë që të mund të lidhesh dhe të marrësh një adresë IP në Mbretërinë e Bashkuar aq shpesh sa të duash.

ne premtim ju!

Mbrojtja nga mbikëqyrja

Akti i Fuqive Hetuese 2016 (ose Kartela e Snoopers) u jep agjencive qeveritare në Mbretërinë e Bashkuar fuqinë për të monitoruar thirrjet telefonike, postat elektronike, tekstet dhe historinë e shfletimit të qytetarëve të saj. Ai gjithashtu detyron të gjithë ISP-të që të mbledhin dhe ruajnë regjistrimet e përdoruesve deri në një vit. Me PureVPN, ju mund të mbani ato që janë private për veten tuaj – jo vetëm që maskojmë adresën tuaj IP të vërtetë, por edhe rivotojmë të gjithë trafikun përmes një serveri të koduar!

Qasja në përmbajtjen në Mbretërinë e Bashkuar

Mbretëria e Bashkuar ka shumë shërbime të njohura të transmetimit, të tilla si iPlayer BBC, Të gjitha 4, BT Sports dhe Tani TV, për të përmendur disa. Sidoqoftë, këto nuk mund të arrihen nga jashtë vendit për shkak të kufizimeve rajonale. Duke përdorur shërbimin tonë VPN në Mbretërinë e Bashkuar, ju mund të shpejt të merrni një adresë IP në Mbretërinë e Bashkuar dhe të shikoni përmbajtjen në dispozicion në këto kanale nga kudo me shpejtësi ultra të shpejtë.

Siguria kudo ku shkoni

Përdorimi i një VPN në telefonin tuaj celular është po aq i rëndësishëm sa mbrojtja e laptopit ose desktopit tuaj. PureVPN ju siguron në lëvizje me aplikacione intuitive për iOS dhe Android. Nëse jeni duke përdorur të dhëna celulare ose Wi-Fi publike, thjesht goditeni lidhjen dhe përdorni encryption AES 256-bit për të mbrojtur aktivitetet tuaja në internet nga sytë e çmendur.

Aplikacionet PureVPN janë në dispozicion për

Lidhu me 10 pajisje të shumta në të njëjtën kohë me VPN më të mirë të Polonisë. Isshtë gjithashtu në përputhje me tastierat që përfshijnë SmartTV, Kodi, Amazon zjarr, Chromecast, Routers, kompjuterë dhe pajisje të tjera Smart.

Windows

mushama

android

iOS

3 pyetjet kryesore që njerëzit pyesin rreth përdorimit të një VPN për në Mbretërinë e Bashkuar

Flamuri i madh në Mbretërinë e Bashkuar

Si mund të marr një VPN në Mbretërinë e Bashkuar?

Marrja e një VPN është aq e thjeshtë sa 1, 2, dhe 3. E vetmja gjë që duhet të bëni është të merrni një llogari PureVPN dhe arka me metodën tuaj të zgjedhur të pagesës. Pasi të keni mbaruar, shkarkoni aplikacionin tonë për përdorim të lehtë dhe nxirrni atë.

Si mund të marr një adresë IP në Mbretërinë e Bashkuar?

Thjesht blini një plan PureVPN, shkarkoni aplikacionin në pajisjen tuaj të preferuar dhe futuni. Pastaj, lidheni me një server VPN në Mbretërinë e Bashkuar dhe prisni që lidhja të vendoset. Ju mund të kontrolloni adresën tuaj të re të IP duke përdorur mjetin tonë Isfarë është ime IP.

A funksionon PureVPN në MB?

Po, e bën. PureVPN zotëron dhe mirëmban një nga rrjetet më të mëdha VPN në industri me serverë në të gjitha vendet kryesore, përfshirë këtu Mbretërinë e Bashkuar.

Serverët tanë evropianë

Përveç serverëve evropianë të listuar këtu, ne zotërojmë gjithashtu mbi 2,000 serverë VPN në 140 vende dhe 180 qytete. Gjeni vendndodhjen e serverit që dëshironi të bashkoheni dhe merrni një adresë IP lokale nga kudo.

 • Britani e Madhe
 • Shqipëri
 • Austri
 • Belgjikë
 • Bosnja
 • Bulgari
 • Kroacia
 • Qipro
 • Republika Çeke
 • Danimarkë
 • Estoni
 • Finlandë
 • Francë
 • Gjermani
 • Greqi
 • Hungari
 • Islandë
 • Ishulli i Manit
 • Itali
 • Letoni
 • Lituani
 • Luksemburg
 • Maltë
 • Moldovë
 • Mali i Zi
 • Monaco
 • Holandë
 • Norvegji
 • Poloni
 • Portugali
 • Rumani
 • Serbia
 • Slovakia
 • Sllovenia
 • Spanjë
 • Suedi
 • Switzerland
 • Turqi
Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map