VPN e Norvegjisë Falas

Përjetoni Qasje të Lirë në Internet me VPN më të mirë të Norvegjisë

 • Lidhje e lehtë me serverin Norvegji
 • Merrni Adresë IP Norvegjeze Falas
 • Ju Bëni Anonim, të Sigurt dhe të Sigurt
 • Mbrojtja e rrjedhjeve në WebRTC

Norvegjia VPN falas Norvegji VPN

 • Serverët e Norvegjisë
 • Premtimi ynë!
 • Njerëzit gjithashtu pyesin

Merrni Adresa IP Norvegjeze

Përdoruesit e VPN gjithmonë preferojnë adresat IP të atyre vendeve ku ligjet kundër privatës dhe censurës janë të relaksuara. Kur të merrni një adresë IP të Norvegjisë falas, ju mund të shijoni të njëjtin nivel të intimitetit dhe lirisë në internet në vendin tuaj si do të keni në Norvegji.
PureVPN siguron akses të pakufizuar në 2,000+ serverë në 141+ vende në të gjithë botën, me një duzinë prej tyre të vendosur në kryeqytetin e Norvegjisë, Oslo. Secili prej këtyre serverëve ka qindra adresa IP norvegjeze për përdorimin tuaj.

ne premtim ju!

Qasja në përmbajtjen norvegjeze

Dëshironi të transmetoni kanale si TVNorge, VT2, NRK1 dhe NRK2? Lajmi i keq është se këto mund të arrihen vetëm në Norvegji. Pra, nuk do të jeni në gjendje të kapni përmbajtjen tuaj të preferuar lokale nga jashtë. Për fat të mirë, kjo ju lejon të ndryshoni vendndodhjen tuaj virtuale në Norvegji dhe të shikoni gjithçka që dëshironi, pavarësisht se ku jeni.

Mbrojtja kundër monitorimit

Mbikëqyrja qeveritare nuk është diçka që përdoruesit e Internetit në Norvegji duhet të shqetësohen, por gjurmimi në duart e kompanive reklamuese është ende shqetësim. Kjo ju lejon të ndërroni ndërmjet 300,000+ IP adresave anonime në 180+ vende në mënyrë që të mund ta mbani historinë tuaj të shfletimit të fshehur nga palët e treta të interesuara.

Siguria e shkallës së lartë

Ka më shumë se 207.620 qendra të hapura Wi-Fi në Norvegji, të cilat sigurojnë qasje falas në internet në lëvizje. Sidoqoftë, përdorimi i këtyre rrjeteve pa tel ekspozon të dhënat tuaja personale ndaj kriminelëve në internet. Me VPN të Norvegjisë, ju mund të përdorni enkriptim AES 256-bit në lidhjen tuaj për ta mbajtur veten të sigurt në rrjetet publike Wi-Fi.

Aplikacionet PureVPN janë në dispozicion për

Lidhu me 10 pajisje të shumta njëkohësisht me Norvegjinë VPN më të mirë. Isshtë gjithashtu në përputhje me tastierat që përfshijnë SmartTV, Kodi, Amazon zjarr, Chromecast, Routers, kompjuterë dhe pajisje të tjera Smart.

Windows

mushama

android

iOS

3 pyetjet kryesore që njerëzit bëjnë rreth përdorimit të një VPN për Norvegjinë

VPN për Norvegjinë

Si mund të marr një VPN Norvegjeze?

Marrja e një VPN për Norvegjinë është një punë e lehtë me PureVPN. E tëra çfarë ju duhet të bëni është të kapni një pajtim që i përshtatet më së miri nevojave tuaja, të zgjidhni mënyrën e pagesës që preferoni dhe arka. Pastaj, gjithçka që ju mbetet është të shkarkoni aplikacionin VPN.

Si të lidhem me VPN time Norvegjeze?

Pasi të keni instaluar PureVPN në pajisjen tuaj, përdorni letrat kredenciale që ju janë dhënë përmes emailit dhe futuni në aplikacion. Tani, zgjidhni mënyrën tuaj dhe lidheni me një server VPN të Norvegjisë. Ju mund të kontrolloni adresën tuaj të re të IP duke vizituar Cilin është IP im.

Si të gjeni Netflix Amerikan në Norvegji?

Mënyra më e lehtë për të parë Netflix-in Amerikan në Norvegji është të shkarkoni pa pagesë shtesën VPN për shfletuesit tuaj si Chrome dhe Firefox. Pasi të keni hyrë në logjik, klikoni në faqet Uebfaqe Popullore, zgjidhni Netflix të SHBA nga lista, dhe kjo ka të bëjë me të!

Serverët tanë evropianë

Përveç serverëve evropianë të listuar këtu, ne zotërojmë gjithashtu mbi 2,000 serverë VPN në 140 vende dhe 180 qytete. Gjeni vendndodhjen e serverit që dëshironi të bashkoheni dhe merrni një adresë IP lokale nga kudo.

 • Britani e Madhe
 • Shqipëri
 • Austri
 • Belgjikë
 • Bosnja
 • Bulgari
 • Kroacia
 • Qipro
 • Republika Çeke
 • Danimarkë
 • Estoni
 • Finlandë
 • Francë
 • Gjermani
 • Greqi
 • Hungari
 • Islandë
 • Ishulli i Manit
 • Itali
 • Letoni
 • Lituani
 • Luksemburg
 • Maltë
 • Moldovë
 • Mali i Zi
 • Monaco
 • Holandë
 • Norvegji
 • Poloni
 • Portugali
 • Rumani
 • Serbia
 • Slovakia
 • Sllovenia
 • Spanjë
 • Suedi
 • Switzerland
 • Turqi
Kim Martin
Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me