Vazhdoni të kërkoni dhe transmetoni në internet me një VPN të Bandës së Pafund


Vazhdoni të kërkoni dhe transmetoni në internet me një VPN të Bandës së Pafund

Bëni flakë të shpejtë shpejtësi të pakufizuar të brezit të internetit dhe mposhtni ISP duke goditur me shërbimin elitar VPN të PureVPN që ofron aftësi të pakufizuar të brezit të bandës VPN.


 • Të gjithë serverët në rrjetin tonë mbështesin shpejtësinë e lidhjes 10Gbit për një lidhje ultra të shpejtë.
 • Accountdo llogari PureVPN mbështet 10 multi-logins për të siguruar që e gjithë familja juaj të mbetet e mbrojtur.

Shërbimi VPN i bandës së pakufizuar

Shfletoni dhe transmetoni gjithçka që dëshironi pa asnjë kufizim. Bandwidth i pakufizuar është një domosdoshmëri për Shërbimet VPN, për këtë arsye shërbimi ynë VPN i cili njihet si një nga shërbimet më të shpejta VPN në industri që ofron lidhje të pakufizuar të brezit të VPN, që do të thotë se nuk keni ndonjë kapelë bandwidth.

Shmang ISP goditjen

ISP-ja juaj do të lidhë lidhjen tuaj në internet nëse vëren ndonjë përdorim të pazakontë të internetit. Me kodimin e AES 256-bit që mbulon ekzistencën tuaj dixhitale, lidhja juaj e internetit është e siguruar nga një ISP dhe sytë e prishur me shërbimin tonë VPN.

Me ISP-në tuaj të paaftë për të parë aktivitetet tuaja në internet, mund të drejtoheni për të shkarkuar shërbime pa u shqetësuar për dikë që flet për lidhjen tuaj në internet.

Bandwidth i pakufizuar në pajisjet e shumta

Me dhjetë aftësitë e shumë hyrjeve të PureVPN, mund të maksimalizoni funksionalitetin e pakufizuar të brezit në të gjitha pajisjet e lidhura me serverët e rrjetit VPN. Nga një smartphone në një TV Android, iOS, Android, etj PureVPN ka marrë një klient VPN për të gjitha sistemet operative, pajisjet tuaja, shtrirjen e shfletuesit përgjatë veçorive të përparuara të sigurisë. Në të cilën mund të lehtësoni lehtësisht përvojën gjatë transmetimit të shërbimeve, rrjeteve sociale, Netflix, Hulu, HBO, Video Kryeministri Amazon, dhe iPlayer BBC, me ndërfaqe të lehtë përdoruesi, të ngritur dhe fantastike shpejtësia e lidhjes me nr kufizimet e brezit.

Për të luftuar trafikun në serverat e pakufizuar të PureVPN, një sistem i avancuar i rrjeteve të ofrimit të përmbajtjes dhe serverëve të vetë-inicuar algoritme AI për të ofruar përdoruesve një përvojë në internet ndryshe nga çdo tjetër.

Shkarkoni gjithçka që dëshironi

Me kapakun e të dhënave të bandës, pa dyshim, mund të shkarkoni gjithçka dhe gjithçka që dëshironi nga uebi.

Meqenëse një ISP është porta juaj në internet, ai është plotësisht i vetëdijshëm për aktivitetet tuaja në internet. Për t’ju dhënë një masë të qartë, ISP-ja juaj mund të shikojë faqet e internetit që vizitoni, kërkimet në internet, shkarkimin e trafikut dhe shumë më tepër.

Besimi i një ISP është i rrezikshëm pasi nuk e dini nëse ata po ndajnë aktivitetet tuaja në internet me agjencitë e marketingut ose, më keq, entitetet qeveritare.

PureVPN kënaqet duke qenë shërbimi kryesor premium VPN me një provuar rekord gjurmësh të ofrimit të një shërbimi me cilësi të lartë dhe ka optimizuar shumë servera të pakufizuar të bandës. Kur lidheni me serverët e pakufizuar të brezit të pakufizuar të PureVPN, lidhja juaj në internet sigurohet me kodimin më të lartë të shkallës ushtarake Kriptimi 256-bit dhe të fortë Protokollet VPN që sigurojnë privatësinë dhe sigurinë tuaj maksimale në internet. Ju praktikisht mund të lidheni me mbi 2000+ vendndodhjen e pakufizuar të brezit të serverit të rrjetit, bazuar në 180 Vendndodhjet e VPN rreth e rrotull globit.

Duke qenë fizikisht i pranishëm në një vend të caktuar me ndërrim të pakufizuar të serverëve, prania juaj virtuale mund të jetë në çdo vend të botës. Shfrytëzoni marrëveshje, hyrni në përmbajtjen e tyre lokale, merrni informacione vendase dhe shumë më tepër me serverat VPN të pakufizuar të PureVPN.

Në industrinë e VPN, PureVPN është ndër një nga ofruesit e paktë të VPN i cili mban një politikë të rreptë mos-prerëse që do të thotë veprimtaria në internet ose veprimtaria e shfletimit ose regjistrat e veprimtarisë dhe informacionet private nuk janë regjistruar në serverin e tyre VPN, me serverë shumë të optimizuar të PureVPN ju mund të rimarrni lirinë tuaj të internetit me besim maksimal pa kufijtë e të dhënave. Për shembull, nëse kompania është e vendosur në Shtetet e Bashkuara, ajo do t’i nënshtrohet urdhrave të kërkimit. Por, meqenëse PureVPN është i vendosur në Hong Kong, nuk është e detyruar të bindet çdo garanci kërkimi, siç duhet të bëjë Provideri tjetër i VPN. Privatësia është një e drejtë themelore e secilit individ, dhe duhet të respektohet. Pasi të lidheni me PureVPN, privatësia juaj në internet është e garantuar.

Më shumë rreth Bandwidthit të Pafund

 1. Streaming më pak
 2. Lamtumirën për të shkarkuar limitet
 3. Asnjë ISP (Ofrues i Shërbimit të Internetit) nuk është hedhur bandë
 4. Transmetimi ultra i qetë HD. Të gjithë serverët në rrjetin tonë mbështesin shpejtësinë e lidhjes 10Gbit për një lidhje ultra të shpejtë.
 5. Ndarja e tunelit
 6. Ndarja e skedarëve P2P me politikë pa shkrime
 7. Mbrojtja e rrjedhjeve IP
 8. Forcimi i portit
 9. 24/7 Mbështetje VPN përmes një Email, chat dhe përmes të gjitha Platformave Sociale kryesore
 10. Switch VPN Kill për të mbrojtur adresën tuaj IP ose adresat IP nëse përdorni pajisje të shumta (iOS, Android, Windows, etj) në rast të shkëputjeve të papritura në serverin VPN, në mënyrë që informacioni juaj personal të mos ekspozohet.
 11. Shumica e shërbimeve VPN ofrojnë një garanci 30-ditore për kthimin e parave, duke qenë VPN më e mirë që ne vazhdojmë duke siguruar një garanci të kthimit të parave 31-ditore.

Mësoni më shumë rreth Karakteristikave të PureVPN

 • Ndarja e tunelit
 • Kriptimi i AES
 • Sigurohuni WiFi
 • Ndarja e skedarëve të sigurt P2P
 • Kaloni në internet Vrasësin
 • iOS në kërkesë
 • Mbrojtja e rrjedhjeve DNS
Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map