Singapor VPN Falas

Qasja në një Internet pa Censor me VPN të Singaporit të Lirë

 • E thjeshtë për tu lidhur me Serverin Singapor
 • Merrni Adresën IP falas të Singaporit
 • Anonim, i sigurt dhe më i shpejtë
 • Mbrojtja e rrjedhjeve në WebRTC

Singapori VPN free VPN Singapore

 • Serverët e Singaporit
 • Premtimi ynë!
 • Njerëzit gjithashtu pyesin

Merrni Adresën IP të Singaporit

Po mendoni se si të merrni një adresë IP të Singaporit falas për pajisjen tuaj? PureVPN është vetëm ajo që ju nevojitet! Ne ju ofrojmë qasje të plotë në 2,000+ serverë të koduar në 141 vende, nga të cilat 24 janë të vendosura në qytetin e bukur të Singaporit. Serverët tanë VPN në Singapor janë optimizuar vazhdimisht, në mënyrë që të mund të shijoni shpejtësi të mëdha gjatë shkarkimit, shfletimit dhe transmetimit. Me PureVPN, gjithçka që duhet është disa klikime për të përdorur një nga qindra adresat tona të Singaporit.

ne premtim ju!

Internet pa censor

Ndërsa censura e internetit në Singapor është më pak e rreptë në krahasim me Lindjen e Mesme, Autoriteti i Zhvillimit të Mediave (MDA) mban një listë të mbi 100 faqeve të internetit të bllokuara. Me PureVPN, ju mund të ndryshoni adresën tuaj IP në atë të një vendi tjetër dhe të keni qasje në çdo gjë!

Mbrojtja e mbikëqyrjes

Sipas rrjedhjeve të Edward Snowden, Singapori është një partner kyç spiunazhi me 5 sy. Nëse nuk dëshironi që të dhënat tuaja të regjistroheni dhe shpërndahen me vendet e tjera, PureVPN ju ka dhënë shpinën. Ne përdorim encryption AES 256-bit në informacionin tuaj, duke e bërë atë të përcaktueshëm për sytë poshtërues.

Stop ISP duke goditur

Në Singapor, ISP-të zakonisht përdorin shpejtësinë e shpejtë të internetit për përdoruesit e bandave të mëdha. Singapori VPN ynë nuk siguron trafikun tuaj por gjithashtu fsheh adresën tuaj të vërtetë IP, duke ju lejuar të shkoni në aktivitetet tuaja në internet pa asnjë ndërprerje.

Aplikacionet PureVPN janë në dispozicion për

Lidhu me 10 pajisje të shumëfishta njëkohësisht me Singaporin VPN më të mirë. Isshtë gjithashtu në përputhje me tastierat që përfshijnë SmartTV, Kodi, Amazon zjarr, Chromecast, Routers, kompjuterë dhe pajisje të tjera Smart.

Windows

mushama

android

iOS

3 pyetjet kryesore që njerëzit pyesin rreth përdorimit të një VPN për Singaporin

Singapori VPN

A janë të paligjshme VPN në Singapor?

Edhe pse qeveria e Singaporit ka bllokuar shumë faqe në internet, asnjë ligj nuk i ndalon qytetarët e saj që të përdorin VPN, duke i bërë ata plotësisht të ligjshëm.

A punon PureVPN në Singapor?

Po. PureVPN është VPN më e mirë gjithëpërfshirëse për Singaporin. Serverët tanë VPN të Singaporit ofrojnë qindra adresa IP të Singaporit dhe encryption të gradës ushtarake të të dhënave tuaja.

Si mund të marr një VPN në Singapor?

Vetëm ndiqni këto hapa të thjeshtë. Merrni një llogari PureVPN dhe përfundoni arkëtimin me një nga metodat tona të mbështetura të pagesës. Pastaj, shkarkoni dhe instaloni aplikacionet e përdorimit të lehtë të PureVPN në çdo pajisje, dhe jeni mirë të shkoni!

Rrjeti i Serverëve tanë të Paqësorit të Azisë

Këtu janë serverët tanë vetëm për rajonin e Azisë Paqësorit. Ju gjithashtu mund të shikoni listën tonë të plotë të serverëve.

 • Afganistan
 • Armeni
 • Azerbaixhan
 • Bangladesh
 • Bahrain
 • Combodia
 • Kinë
 • Gjeorgji
 • Hong Kong
 • Indi
 • Indonezi
 • Japoni
 • Zelanda e Re
 • Kuwait
 • Korea e jugut
 • Malaysia
 • Macau
 • Mongoli
 • Pakistan
 • Filipinet
 • Qatar
 • Arabia Saudite
 • Singapore
 • Sri Lanka
 • Taiwan
 • Tajlandë
 • Emiratet e Bashkuara Arabe
 • Uzbekistan
 • Vietnam
 • Australi
Kim Martin
Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me