Contents

Siguria në internet Minus Kompleksiteti

Shmangni format e shumta të kërcënimeve në internet me jo vetëm një VPN, por shumë më tepër!

IMG Merrni garancinë e kthimit të parave të PureVPN 31 ditë imazh

 • Intimitet Online
 • Mbrojtje nga virusi
 • Premtimi ynë
 • Siguria kibernetike
 • Karakteristikat e sigurisë
 • Gjurmë dixhitale
 • Merrni PureVPN

Si siguria juaj & Intimiteti mund të komprometohet

 • Mbikëqyrje e pajustifikuar
 • Dosjet OS
 • Rrjete të pasigurta Wi-Fi
 • Clickbait & phishing
 • Shkarkime jo të besueshme
 • Transaksionet e pasigurta elektronike
 • Spyware dhe Adware
 • Përmbajtja me qëllim të keq
 • Shfletuesit e kompromentuar
 • Shkelja e zjarrit

Angazhimi i PureVPN për Sigurinë Online

Kriptimi gjithnjë i paqëndrueshëm

PureVPN siguron shifrim të lartë të shifrimit AES 256-bit të klasës ushtarake. Të gjitha të dhënat tuaja transmetohen përmes tuneleve të sigurta për të depërtuar. Rezultati përfundimtar është siguri e pathyeshme për të dhënat tuaja dhe paqe e plotë e mendjes për ju.

Adresa IP virtuale & vend

Një gjurmë e thjeshtë IP do të ekspozojë vendndodhjen tuaj të vërtetë, identitetin, moshën, gjininë dhe shumë më tepër. IP-ja juaj përdoret gjithashtu për të kufizuar qasjen tuaj në përmbajtjen në internet. Cache e madhe e IP e PureVPN mban të fshehura identitetin, vendndodhjen dhe informacionin tjetër personal.

Parandalimi i Monitorimit Online

Programet spiunë të krijuar nga qeveritë dhe agjensitë monitoruese monitorojnë dhe analizojnë çdo seancë në internet që buron nga një pajisje e pasigurt. PureVPN jo vetëm që e bën të pamundur të gjurmoni aktivitetet tuaja, por gjithashtu ju bën të padukshëm në internet.

Privatësia në Rrjetet Publike Wi-Fi

Një kontroll në profilet tuaja sociale përmes pikave të Wi-Fi në aeroporte dhe restorante është tepër e rrezikshme për privatësinë tuaj. Kur një pajisje e pasigurt është e lidhur me një Wi-Fi publik, të gjitha informacionet tuaja dhe madje edhe detajet financiare janë të gatshme për grabitje për përdorim me qëllim të keq.

Merrni garancinë e kthimit të parave të PureVPN 31 ditë

PureVPN është i vetmi VPN që siguron mbrojtje kundër viruseve, malware, shisheve & Spyware

Softueri me qëllim të keq tashmë ka rezultuar në dëme në vlerë miliarda dollarë. Nëse ka të bëjë me mbrojtjen e të dhënave tuaja nga ekspozimi ose pajisjet tuaja nga shfrytëzimi ose mbajtjen e hakerave, mashtruesve dhe reklamuesve në gji; PureVPN është gjithçka që ju nevojitet. Infrastruktura jonë e teknologjisë së lartë ofron një zgjidhje të plotë të sigurisë kibernetike, duke ju mbuluar nga çdo këndvështrim.

viruset

malware

botnet

Spyware

Mbroni privatësinë tuaj me PureVPN

Regjistrohuni për PureVPN për të marrë sigurinë dhe privatësinë e plotë në internet me një adresë IP të fshehur dhe trafik të internetit të koduar.

Merrni PureVPN

PureVPN ju jep sigurinë në internet që ju nevojitet

Mbikëqyrja e tejkalimit

PureVPN ndalon hakerat dhe autoritetet monitoruese të mos përdorin kamerat në smartphone, tablet dhe laptopë për të monitoruar ju dhe aktivitetet tuaja në kohë reale.

i sigurt & Shfletimi privat

PureVPN ndalon shfletuesin tuaj të rrjedh IP-në tuaj të vërtetë dhe maskon IP-në tuaj të vërtetë me një anonim. Intimiteti juaj mbrohet duke transmetuar të dhëna përmes tuneleve të sigurta.

Shkarkim Anonim dhe Filesharing

PureVPN lejon P2P në serverat e tij në vende, ligjet e të cilave lejojnë aktivitetin. Kriptimi parazgjedhur i të gjitha të dhënave e bën ndarjen e skedarëve jashtëzakonisht të sigurt dhe të besueshëm.

Kriptimi i padurueshëm

Trafiku juaj i hyrjes dhe i jashtëm i Internetit gjithashtu duhet të mbrohet nga sytë e çmendur. Mënyra më e mirë për të siguruar trafikun është enkriptimi i saj, dhe kjo është ajo që bën PureVPN.

Telefonimi i Sigurt & Messaging

Thirrjet me zë dhe video në internet janë të ndaluara në shumë vende. PureVPN ju lejon të përdorni çdo shërbim VoIP me anonimitet dhe intimitet në çdo vend, pavarësisht nga kufizimet.

Siguria nga hackerët

PureVPN kupton që hapat dixhitalë mund të shkaktojnë stalkers në internet. Duke ju mbajtur anonimë, PureVPN dodges stalkers, agjencitë e monitorimit dhe hakerat gjithashtu.

Merrni PureVPN

Garancia e kthimit të parave 31-ditore

Si e bëjmë të mundur sigurinë e plotë në internet?

encryption

Kriptimi i fuqishëm i PureVPN i AES 256-bit i shkallës ushtarake siguron komunikimet dhe të dhënat tuaja në internet, duke ju mbajtur dhe detajet tuaja të ndërlikuara të sigurta kundër njësive keqdashëse dhe sulmeve në internet.

Switch Kill Switch (IKS)

Tipari IKS i PureVPN vret të gjitha aktivitetet e internetit nëse, për çfarëdo arsye, ka një rënie në lidhjen tuaj ISP, ose një server shkëputet nga fundi ynë, duke siguruar që privatësia juaj mbetet e paprekur.

antivirus

Mundësitë e antivirusit të nivelit të parë të industrisë, të integruar, të serverëve të PureVPN vazhdojnë të mbrojnë pajisjet duke identifikuar nënshkrimet dhe modelet e viruseve dhe malware para se të depërtojnë në rrjetin tuaj.

Mbrojtja e rrjedhjeve DNS

Mbrojtja e rrjedhjeve DNS e PureVPN nuk siguron rrjedhje të të dhënave nga tuneli virtual VPN, duke ekspozuar informacionin dhe të dhënat tuaja personale tek spammer, stalkers, hackers dhe agjencitë e mbikëqyrjes.

IDS dhe IPS

Ne kemi vendosur sistemin e zbulimit dhe parandalimit të ndërhyrjes në mënyrë strategjike në serverët tanë. Sistemi nuk ka efekt negativ në shpejtësinë dhe nuk ruhen të dhëna. Ne sigurojmë privatësinë dhe sigurinë tuaj 24/7.

Firewall natyror

Zjarri natyral i PureVPN siguron një shtresë shtesë të sigurisë për të gjithë trafikun e internetit që buron nga pajisjet tuaja. Kjo siguron që asnjë paketë e të dhënave të paautorizuara të hyjnë në rrjet dhe të arrijnë pajisjen tuaj.

Filterimi i Uebit

PureVPN mban një arkiv të uebfaqeve mashtruese dhe rregullisht rregullon listën për një përvojë më të sigurt të shfletimit. Kjo veçori mund të konfigurohet me disa klikime sipas dëshirës tuaj.

Mbrojtja e WebRTC

Ndërsa WebRTC lejon përdoruesit të marrin pjesë në seanca video përmes shfletuesve të internetit, ai gjithashtu mund të shfrytëzohet nga hakerat. PureVPN i mban bisedat tuaja video private dhe të lira nga ndërhyrjet e palëve të treta

Bllokimi i aplikacioneve

Të gjithë përdoruesit e PureVPN kanë kontrollin që të vendosin se cilat aplikacione lejohen në pajisjet e tyre të lidhura. Aplikacionet që mund të dëmtojnë intimitetin tuaj mbahen në gji vetëm me një klik të miut dhe një trokitje e lehtë në ekran.

Mbrojtja P2P

Merrni ndarjen më të sigurt të skedarëve dhe P2Pexperience me shtesën tonë Sigurt të P2P.

2000+ Serverë nëpër 140+ vende

Rrjeti ynë global i serverëve ju lejon të ndryshoni adresën tuaj IP menjëherë. PureVPN nuk është thjesht i shpejtë, është gjithashtu i sigurt dhe global.

 • IMG

  SHBA

 • IMG

  Gjermani

 • IMG

  Australi

 • IMG

  Brazil

 • IMG

  Turqi

 • IMG

  Austri

 • IMG

  Zelanda e Re

 • IMG

  Belgjikë

 • IMG

  Britani e Madhe

 • IMG

  Francë

 • IMG

  Malaysia

 • IMG

  Irlandë

 • IMG

  Netherland

 • IMG

  Suedi

 • IMG

  Kinë

 • IMG

  Spanjë

 • IMG

  Japoni

 • IMG

  Kanadë

 • IMG

  Singapore

 • IMG

  Emiratet e Bashkuara Arabe

 • IMG

  Itali

 • IMG

  Rumani

 • IMG

  zvicerian



Bleni VPN për të marrë një përvojë më të mirë dhe të sigurt në internet

Mos humbni Ofertën! Garancia e kthimit të parave pa 31-ditor.

1- Zgjidhni planin tuaj Ndryshimi i monedhës: USD

 • USD

Plani 1 Muaj Pa zbritje Kurseni 0% $ 10.95 në muaj në muaj Merrni 1 Planin Muajor Garanci për Kthim të Parave 31-ditore Qasje të plotë. Pa kufi. Më e preferuara! Gjyqi 7 ditor + 47% P OFFRFUNDIMI Më pas Kurseni 0% $ 0.99 $ 10.95 / mo $ 5.82 / muaj pas gjykimit * $ 10.95 / mo $ 5.82 / muaj pas gjykimit * Merrni Garancinë 7-ditore GJYKUJE Garanci 31-ditore për kthimin e parave

Pas 7 ditësh, do të pajtoheni automatikisht në Planin tonë 1-vjeçar në $ 10.95 / mo $ 5.82 / mo

Plani 6 muajsh 24% OFF Kurseni 24% $ 8.33 në muaj në muaj Merrni 6 muaj Planin Garanci kthyese të parave Vemendje ju lutem!Mos e humbisni gjyqin tonë 7-ditor me 0,99 dollarë. Plani 1 vjeçar Kurseni 82% $ 1.99 / mo në muaj Merrni Garancinë e Planit 1-vjeçar 31-Ditor të Kthimit të Parave 2- Zgjidhni mënyrën tuaj të pagesës Pagesa e sigurt dhe e koduar McAfee-icon Zgjidhni mënyrën e pagesës PayPal të kartës së kreditit Klikoni këtu për të parë të gjitha opsionet e pagesës Përmbledhja e porosisë tuaj 0,99 USD

Përmbledhja e porosisë tuaj

PureVPN 7 ditë gjyqi + 47% P OFFRFUNDIMI Më pas 0,99 USD shtesë

0,99 USD Gjithsej KANE KODI COUPON? aplikoni x

Vendosni një emër të vlefshëm të mbajtësit të kartës.

Vendosni një adresë të vlefshme emaili.

Kam kartë krediti të lidhur me llogarinë time PayPal Paguaj me Kartë Krediti

Garancia e kthimit të parave 31-ditore

Pagesa të sigurta dhe të koduara

Me paraqitjen e kësaj forme, ju pranoni Kushtet tona të Shërbimit dhe Politikën e Privatësisë.

Pagesa është e suksesshme

Faleminderit që provuat demonstrimin e shportës PVPN. (Asnjë para nuk u ngarkua në proces).

Dëshironi të shtoni një IP e përkushtuar për 0,99 USD?
Cfare eshte IP e përkushtuar? Marr IP e përkushtuar Hiq shtesën Zgjidhni Vendin

 • Mbretëria e Bashkuar
 • Shtetet e Bashkuara
 • Singapore
 • Maltë
 • Hong Kong (SAR)
 • Gjermani
 • Australi
 • Kanadë

Marr IP e përkushtuar Dëshironi të shtoni një Forcimi i portit për 0.25 dollarë?
Cfare eshte Forcimi i portit? Marr Forcimi i portit Heqni shtesën Dëshironi të shtoni një Mbrojtja e DDos për 0,99 USD?
Cfare eshte Mbrojtja e DDos? Marr Mbrojtja e DDos Hiq shtesën Zgjidhni Vendin

 • Shtetet e Bashkuara
 • Mbretëria e Bashkuar
 • Zelanda e Re
 • Holandë
 • Australi
 • Kanadë
 • Gjermani
 • Francë

Marr Mbrojtja e DDos IP Përkushtuar IP VPN

Me IP VPN Dedikuar të PureVPN, ju mund të bëni shumë më tepër sesa mund të imagjinoni. Kjo shtesë shërben si një zgjidhje e shkëlqyeshme për ata individë dhe biznese që dëshirojnë të kufizojnë qasjen në rrjetet e tyre.

Pse më duhen IP VPN e Dedikuar?

Qasja në serverë nga distanca me Kriptim

Pavarësisht se me cilin server me akses të largët ju lidheni, ju lehtë mund ta bëni këtë pa pasur nevojë të shqetësoheni për komprometimin, veçanërisht pasi ju mbështeteni nga kriptimi i shkallës ushtarake.

E përkryer për bizneset

Individët dhe bizneset mund të lidhen me rrjete dhe serverë të kufizuar. Në vend se vetëm për këdo që ka një IP të përbashkët që ka qasje në një rrjet, vetëm ata me një adresë specifike IP mund ta bëjnë këtë, duke forcuar kështu sigurinë me hapa të mëdhenj.

Mundësitë janë të Pafundme

Pavarësisht nëse dëshironi të përdorni kamerat CCTV, llogaritë bankare ose dëshironi të shihni informacione konfidenciale të vendosura në një rrjet të sigurt spitalor, mundësitë janë të pakufizuara.

× VPN e mbrojtur nga DDoS

Me IP VPN Dedikuar të PureVPN, ju mund të bëni shumë më tepër sesa mund të imagjinoni. Kjo shtesë shërben si një zgjidhje e shkëlqyeshme për ata individë dhe biznese që dëshirojnë të kufizojnë qasjen në rrjetet e tyre.

Pse më duhet VPN e Mbrojtur nga DDoS?

Bllokon Trafikun e Pajustifikuar

Me një trafik të paarsyeshëm, pritet një rënie në shpejtësinë e internetit dhe vonesat. Por kjo nuk do të ndodhë më me VPN-në tonë të mbrojtur nga DDoS.

Vshtë Vigjilent në çdo kohë

Në vend që të aktivizoni manualisht VPN-në tonë të mbrojtur me DDoS, çdo herë, ai do të jetë aktiv në çdo kohë. Sapo të zbulohet një sulm, VPN-ja jonë e mbrojtur nga DDoS do ta neutralizojë atë menjëherë.

E përkryer edhe për gamerët

VPN jonë e mbrojtur nga DDoS shërben si një shtresë shtesë e mbrojtjes për lojtarë, të cilët shënjestrohen rregullisht nga kriminelët në internet dhe lojtarë konkurrues. Jetë i sigurt; ju do të keni një përvojë të lojrave konkurruese dhe të sigurt.

× Forwarding Port

Karakteristika e Port Forwarding vjen e dobishme kur të keni nevojë për të hyrë në një pajisje / shërbim të lidhur me internet nga kudo në botë.

Si më sjell përfitimi nga Port Forwarding?

Le të themi se dëshironi të përdorni kompjuterin tuaj, laptopin ose serverin nga kudo në botë. Shtesa jonë Port Forwarding do t’ju lejojë të bëni vetëm atë.

Nëse doni të ndani qasje në faqen tuaj të internetit / FTP ose ndonjë shërbim tjetër, atëherë do t’ju duhet shtesa Port Forwarding.

Nëse doni të luani një lojë në internet me miqtë tuaj, atëherë do t’ju duhet shtesa jonë Port Forwarding për të lejuar miqtë tuaj të bashkohen me serverin tuaj të lojrave.

Nëse jeni duke përdorur PureVPN në ruterin tuaj, atëherë do t’ju duhet shtesa Port Forwarding për të lejuar ndonjë port specifik në PureVPN IP.

. Siguria e klasës së ndërmarrjeve & intimitet

Gjeneratat e ardhshme Karakteristikat e përparuara ofrojnë siguri të fortë në shkëmb & privacy. Më parë teknologjia ishte e disponueshme vetëm për bizneset & Ndërmarrjet. Kjo ju jep Anti-Malware / Anti-Virus, Ad-bllokues, Filterim të Aplikimeve, Mekanizëm Parandalimi i Ndërhyrjes dhe Filterim URL / Kategorie. Mendoni si "superfuqitë" për VPN tuaj të rregullt.

Shënimi 1:

Deri tani, Siguria e Ndërmarrjeve-Shkallë & Shtesa e intimitetit nuk funksionon njëkohësisht me shtesën tonë të dedikuar për IP. Megjithatë, mund të përdorni çdo mënyrë tjetër në aplikacionet tona VPN për të mundësuar Sigurinë e Ndërmarrjeve & Shtesa private.

Shënimi 2:

Ju lutemi vini re se aktualisht, konfigurimi manual i PureVPN nuk mbështet konfigurimin e Sigurisë së Ndërmarrjeve të Ndërmarrjeve & Shtesa private. Përdorni aplikacionet tona VPN për ta mundësuar atë.

Protection Mbrojtja P2P

Shtesa e Mbrojtjes P2P siguron që edhe konfigurimi i dekave më të zgjuara nga hakerët ose agjensitë qeveritare nuk e bëjnë atë në pajisjen ose kompjuterin tuaj. Mbrojtja jonë proaktive do të bllokojë automatikisht skedarët shkatërrues si viruset, malware, ransomware, Trojans, etj., Të maskuar si torrentë nga shkarkimi dhe do ta mbani pajisjen tuaj të sigurt dhe të sigurt.

Plani PureVPN përfshin:

 • Aplikacione për
 • Siguria e shkallës së ndërmarrjes
 • 10-hyrje të shumëfishta, kështu që ju mund të përdorni një llogari në 10 pajisje në të njëjtën kohë.
 • 2000+ serverë të sigurt në 140+ vende
 • Mbështetje 24/7 e klientit

nologë dhe mbështetje të klientit Trustpilot

Paguajeni me kartën tuaj të kreditit dhe Merrni një EXTRA 10% Zbritje!

Unë do të paguaj me Kartë krediti Vazhdoni me Alipay

Një gabim i zbuluar

Po Jo

Kam nevojë për ndihmë? Bisedoni me mbështetjen tonë live 24/7

Pagesa juaj është refuzuar

Ju lutemi provoni të paguani përmes Bluesnap.

Zgjidhni mënyrën e pagesës

Merrni këtë Ofertë Tani Vazhdoni me

Shqyrtime të blerësve PureVPN

Trustpilot

Kim Martin
Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me