Si të shikoni UFC Live Online

Përditësuar: 9 shkurt, 2020

Shikoni Luftimet UFC në internet nga kudo. Ndiqni hapat e dhënë dhe merrni PureVPN me vetëm 0,99 $.

1. Merrni PureVPN dhe instaloni në pajisjen tuaj.
2. Lidhuni me SonyLiv nga lista e faqeve të njohura të internetit.
3. Shkoni tek seksioni Fight Sports dhe filloni transmetimin drejtpërdrejt të UFC!"

Shikojnë-UFC-live

Ngjarja tjetër UFC 248

Fando tifoz i UFC tani është edhe më me padurim në pritje të UFC, siç është rikthyer me luftën për tituj! Po e lexuat ashtu.

Ngjarja kryesore: Welterweight
Izrael Adesanya v Yoel Romero
7 Mars

Kjo së bashku me shumë ndeshje të tjera shumë të parashikuara do t’i kënaqin tifozët. Ne nuk duam të humbasim asnjë moment nga UFC me çdo kusht.

Si të shikoni UFC Live Online?

Ekzistojnë tre mënyra për të parë UFC Luftimet në formë të drejtpërdrejtë në internet kudo. Kontrolloni ato dhe zgjidhni zgjidhjen më të përshtatshme për ju.

 1. Shikoni UFC 246 falas 
 2. Transmetoni UFC 246 në Kanalet Zyrtare
 3. Merrni UFC.TV PPV 

1. Si të shikojmë UFC në internet falas?

E degjuat ashtu! Shtë e vërtetë që ju mund të transmetoni ngjarjen e ardhshme UFC PPV pa paguar asnjë përqind. Vetëm ndiqni këto hapa për të parë Khabib Nurmagomedov vs Dustin Poirier live në UFC 246:

 1. Regjistrohu në PureVPN.
 2. Shkarkoni dhe instaloni PureVPN në pajisjet tuaja të preferuara.
 3. Zgjidhni SonyLiv IN nga lista e faqeve të internetit të njohura në aplikacionin PureVPN.
 4. Në faqen e internetit të SonyLiv shkoni te seksioni Fight Sports dhe klikoni në UFC
 5. Livestream UFC paguaj-per-pamje falas. 

porosis tani

2. Ku mund të shikoni UFC në internet?

Këtu është lista e kanaleve në të cilat mund të shihni UFC live në internet.

Kanalet e transmetimit të vendit
Shtetet e BashkuaraSportet e dhelprave 1 | ESPN+
Mbretëria e BashkuarBT Sport
AustraliNgjarja kryesore
Amerika JugoreSportet e dhelprave 1
Francë (Falas)RMC
BrazilGlobo
PortugaliKombat Sport
IndiSonyLiv (Falas)
JaponiWOWOW (Falas)
Rajoni MENALuaj OSN
KanadëRrjeti i luftës
KinëPPTV (Falas)
RusiRusia 2 (Falas)

porosis tani

3. Paguaj UFC për Shiko

UFC.TV Pagesa për shikim ndryshon për çdo luftë dhe në çdo rajon. Këtu keni mundësinë tuaj të përfitoni nga hulumtimi ynë dhe të merrni PPV më të lirë.

vendFmimi PPV UFC (USD)
SHBAZezë jashtë
Britani e MadheI padisponueshem
Australi$ 29,99
India / Mexico9,99 $ (më e ulta)
Tajlandë$ 19,99
Filipinet$ 13.31
Rusi$ 29,99
Japoni$ 23,48

Shënim: Krahasimi i mësipërm i çmimeve është për UFC SD PPV. HD PPV është gjithashtu në dispozicion me çmime pak më të larta. Planet e pajtimit të 6 muajve janë gjithashtu në dispozicion me zbritje. 

porosis tani

UFC Fight Times në Zona të ndryshme

Më poshtë është vlerësuar koha në zona të ndryshme kohore kur lufta për titullin kryesor UFC 246 pritet të fillojë midis Conor McGregor vs Donald Cerrone.

 • Lokale (GST): 10 p.m.
 • Greenwich (GMT): 6 p.m.
 • New York (ET): 2 fq.
 • Agoikago (CT): 1 p.m.
 • Denver (MT): 12 fq.
 • Las Vegas (PT): 11 a.m.
 • Los Angeles (PT): 11 a.m.
 • Honolulu (HAST): 8 a.m.
 • Sidnei (AET): 4 e mëngjesit (e diel)
 • Tokio (JST): 3 e mëngjesit (e diel)
 • Moska (MSK): 9 fq
 • Paris (CEST): 8 fq
 • Londër (BST): 7 p.m.

Shikoni UFC Online On Fox Sports (USA)

Fox Sports nuk është më një transmetues ekskluziv për ngjarjet UFC. Kontrata e saj për një kohë të gjatë me UFC u shpërbë kohët e fundit, Tani UFC ka një partneritet me ESPN + dhe ka dalë me paketa speciale dhe PPV me Abonim ESPN. Ndiqni hapat më poshtë për të parë UFC në ESPN.

 • Regjistrohu në PureVPN.
 • Shkarkoni dhe instaloni aplikacionin PureVPN për pajisjet tuaja të preferuara inteligjente.
 • Nga lista e faqeve popullore Lidhu me ESPN.
 • Në faqen e internetit ESPN +, lundroni në lidhjen e ngjarjeve UFC për ta parë atë live.

Shikoni UFC Online nga Jashtë SH.B.A.

Tifozët e UFC nga e gjithë bota dëshirojnë ta shikojnë aksionin drejtpërdrejt. Fatkeqësisht, shumica e shikuesve ndërkombëtarë nuk do të jenë në gjendje të kapin aksionin drejtpërdrejt për shkak të kufizimeve. Por, ekziston një zgjidhje e thjeshtë për këtë problem shumë zhgënjyes.

Edhe nëse ngjarja nuk është e disponueshme në vendin tuaj, mund ta transmetoni atë me PureVPN. Vetëm ndiqni hapat më poshtë dhe do të keni mundësi të shikoni UFC 246 në internet nga jashtë SH.B.A. me lehtësi:

 • Regjistrohuni dhe shkarkoni PureVPN
 • Lidhu me serverin tonë rus.
 • Hapni lidhjen https://matchtv.ru/on-air.
 • Rrjedha e drejtpërdrejtë e pagave për shikim UFC.

porosis tani

Devfarë pajisje mbështet PureVPN për të parë UFC ?

UFC zyrtarisht mbështet shumë pajisje duke përfshirë konzollat ​​e lojërave dhe kutitë e vendosura në TV. Ata kanë aplikacionet e tyre në të ose janë në dispozicion përmes ofruesve të ndryshëm të shërbimit. Me PureVPN, mund të hyni në rrjedhën e drejtpërdrejtë të UFC në ato pajisje përmes hapave të thjeshtë.

Si të shikoni UFC Live Stream në Kodi

 1. Konfiguroni PureVPN në Kodi.
 2. Instaloni shtesën Planet MMA nga depoja Ares.
 3. Ndryshoni vendndodhjen në Britani të Madhe ose SH.B.A..
 4. Shijoni streaming UFC live përmes Kodi.

Si të shikoni UFC Live Stream në PS4

 1. Konfiguroni PureVPN në PS4.
 2. Lidhuni me serverin e PureVPN që kërkohet nga kanali që dëshironi të përdorni.
 3. Hapni uebfaqen e shfletuesit dhe kanalit të hyrjes.
 4. Filloni transmetimin drejtpërdrejt në PS4.

Si të shikoni UFC Live Stream në Aplikimet Android

 1. Regjistrohu për PureVPN.
 2. Shkarkoni dhe instaloni aplikacionin PureVPN në Android.
 3. Lidhu me serverin amerikan të PureVPN.
 4. Vizitoni Fox Sports dhe regjistrohuni.

Karta UFC 248 përfshin periudhat e mëposhtme:

ufc 248 KARA

porosis tani

Kim Martin
Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me