Si të shikoni Stremimet Streamy 2019 në internet

Awards 2019 Streamy është një ngjarje vjetore që nderon krijuesit më të mirë të përmbajtjes nga e gjithë bota. Ja se si mund ta shikoni ngjarjen drejtpërdrejt dhe në internet nga kudo në botë:

 • Regjistrohu në PureVPN
 • Lidhu me serverin amerikan
 • Shkoni teYouTube
 • Gjeni Livestream dhe kënaquni

Shikoni çmimet me rrjedhë 2019

 • Kur dhe Ku janë duke u mbajtur Stremimet Streamy 2019
 • Ku të shikoni Awardsmimet Streamy 2019
 • Si të shikoni çmimet e Streamy 2019
 • Emrat e Stremimeve të Streamit për vitin 2019
 • Pse PureVPN?
 • Kur dhe Ku janë duke u mbajtur Stremimet Streamy 2019?

  Do vit, ne shohim që disa nga krijuesit më të mëdhenj dhe më të njohur të përmbajtjes nga e gjithë bota bëhen së bashku për të marrë punën e tyre të nderuar nga Streamy Awards. Sidoqoftë, ndryshe nga vitet e kaluara, ky vit do të jetë tërësisht më i mirë. Ne e themi këtë sepse Awards Streamy 2019 është vendosur të paraqesë një listë masive të mbushur me paraqitje të studjuara me yje, kandidatë të talentuar dhe madje edhe të famshëm të mëdhenj. Kjo është një ngjarje që nuk do të dëshironit ta humbisni.

  Awardsmimet e 9-ta Vjetore të Rrjedhjes do të zhvillohen në:
  data: 13 Dhjetor 2019 në 8:00 PM ET / 5:00 PM PT
  vendtakim: The Beverly Hilton në Beverly Hills

  Ku të shikoni Awardsmimet Streamy 2019

  Meqenëse ngjarja ka të bëjë me krijuesit e përmbajtjes, ajo do të transmetohet drejtpërdrejt në YouTube. Sidoqoftë, ka disa kanale të tjera në të cilat mund të shijoni këtë ngjarje të ardhshme. Shikoni listën më poshtë për më shumë informacion:

  • YouTube
  • Kanali 1253 në Samsung TV+
  • Kanali 120 në Pluto TV
  • roku
  • Apple TV
  • TV Amazon Fire
  • CBS

  Si të shikoni çmimet e Streamy 2019

  Për të parë Streamy 2019, gjithçka që duhet të bëni është të akordoni në ndonjë nga kanalet e mëposhtme. Sidoqoftë, pasi që shumica prej tyre vijnë me kufizime dhe kufizime rajonale, ju mund të duhet të ktheheni në një VPN për të marrë rreth kufizimit dhe për të hyrë në kanalin nga kudo.

  Thjesht ndiqni hapat më poshtë dhe transmetoni ngjarjen në asnjë kohë:

  • Merrni PureVPN
  • Shkarkoni dhe instaloni aplikacionin PureVPN në pajisjen tuaj të preferuar
  • Nisni PureVPN dhe regjistrohuni me kredencialet tuaja
  • Lidhu me serverin amerikan
  • Shkoni në YouTube dhe kërkoni për Stremimet Streamy
  • Filloni transmetimin dhe kënaquni!

  Emrat e Stremimeve të Streamit për vitin 2019

  Shikoni Streamy Awards 2019

  Këtu është lista e plotë e të gjitha nominimeve për upcomingmimet e ardhshme 2019 Streamy:

  Krijuesi i vitit

  • Collins Key
  • David Dobrik
  • Ema Chamberlain
  • Lilly Singh
  • Loren Grey
  • MrBeast
  • Ninja
  • Safiya Nygaard
  • Tana Mongeau fitues

  Shfaqja e vitit

  • Vajzat e pulës
  • Ik natën: Sezoni 4
  • Masteri i Lojërave
  • Mëngjesi i mirë mitik fitues
  • Të nxehtë
  • Shfaqja Philip DeFranco
  • reagoj
  • Biseda e Tabelës së Kuqe
  • Gang Podcast me mish të vogël
  • Guy Provoni

  Veprim ose Sci-Fi

  • Huluween
  • Mordeo • CryptTV
  • Sam dhe Colby fitues
  • Miqtë Super Shkencë
  • Qyteti i çuditshëm

  animuar

  • Andrei Terbea fitues
  • Danny Casale
  • gen: LOCK
  • illymation
  • TheOdd1sOut

  Krijuesi i Breakout

  • Danny Gonzalez
  • Joana Ceddia
  • LARRAY
  • Lizzy Capri
  • MrBeast fitues

  komedi

  • Anwar Jibawi
  • CalebCity
  • Gus Johnson
  • Annorape Hannah
  • Jack Douglass fitues

  dokumentar

  • Brave • Histori e madhe e madhe
  • Rrjet i pazgjidhur BuzzFeed
  • Mallkimi i kumbullës së Donit • New York Post
  • Bota e Fshehtë e Jeffree Star • Shane Dawson fitues
  • Stonewall: OutLoud • WOWPresents

  Personi i parë i paraqitur nga GoPro HERO8 Zi

  • David Dobrik fitues
  • Ema Chamberlain
  • JablinskiGames
  • Thjesht Nailogical
  • Tana Mongeau

  Ndërkombëtar: Azi Paqësori

  • ACAU Youtube (Kore)
  • Fischer’s- Japan ィ シ ャ ー ((- (Japoni) fitues
  • Kento Bento (Hong Kong)
  • RackaRacka (Australi)
  • Tiền Zombie v4 (Vietnami)

  Ndërkombëtar: Evropa, Lindja e Mesme dhe Afrika

  • Fozi Mozi (Palestinë)
  • L’atelier de Roxane (Francë)
  • MarkAngelComedy (Nigeri) fitues
  • Mikecrack (Spanjë)
  • Stacia Mar (Rusi)

  Ndërkombëtar: Amerika Latine

  • Camila Loures (Brazil) fitues
  • Enaldinho (Brazil)
  • enchufetv (Ekuador)
  • kevsho (Argjentinë)
  • Mis Pastelitos (Meksikë)

  Indie Seria

  • Mish viçi në Brentwood
  • Udhëzues për vajzat e zeza për fertilitetin
  • Mallrat e dëmtuara • VAM STUDIO
  • Ndjenjat
  • Merrni një gjë nga: • Skaut Durwood fitues

  Seritë e shkruara

  • Fajësoni Heroin • Brandon Rogers fitues
  • Vajzat e pulës • Brat TV
  • Si të mbijetojmë një ndarje w / Eva Gutowski • AwesomenessTV
  • Dy anët
  • Ju vendosni • Fuqia e DeStorm

  Seritë e pashkruara

  • Ik natën: Sezoni 4 • Joey Graceffa fitues
  • Kalova një ditë me… • AnthonyPadilla
  • Tokë e Mesme • Jubile
  • Ndërrimi i telefonit
  • UNHhhh • WOWPresents

  bukuri

  • Brad Mondo
  • Jackie Aina
  • James Charles
  • Jeffree Star
  • Nikita Dragun fitues

  valle

  • Dytto fitues
  • Kyle Hanagami
  • Matt Steffanina
  • Nicole Laeno
  • WilldaBeast Adams

  mënyrë

  • bestdressed
  • Koleen Diaz
  • PatrickStarrr fitues
  • Sierra Schultzzie
  • Me dashuri, Leena

  ushqim

  • Binging me Babish fitues
  • Frika e ushqimit • Mëngjes i mirë mitik
  • Gordon Ramsay
  • Rosanna Pansino
  • Ia vlen • BuzzFeedVideo

  kumar

  • Kompletimi
  • DashieGames
  • Teoricienët e Lojërave fitues
  • Shqyrtime të të dashurave
  • PrestonPlayz

  Shëndeti dhe Mirëqënia

  • Doktor Mike
  • Fitness Marshall
  • Jay Shetty fitues
  • Kati Morton
  • Princ Ea

  Fëmijët dhe Familja

  • Balta e egër e adadit
  • Lëng Guava
  • Familja e Qëndrueshmërisë
  • JoJo Siwa fitues
  • LaBrant Fam

  Lifestyle

  • Brent Rivera
  • Bretman Rock
  • Niki dhe Gab
  • Rickey Thompson fitues
  • Safiya Nygaard

  Lajme

  • Insajderi i biznesit sot
  • NowThis
  • Shfaqja Philip DeFranco fitues
  • Disa lajme të tjera
  • Turqit e Rinj

  Kultura Pop

  • Hulumtimi i tifozëve • Vogue adoleshentë
  • Të nxehtë • Së pari Ne festojmë fitues
  • IMDb Me • IMDb
  • REACT
  • Blerje atlete • Komplekse

  Shkencë dhe arsim

  • AntsCanada
  • Kurzgesagt – Me pak fjalë
  • Mark Rober fitues
  • Fusha e mendjes: Sezoni 3 • Vsauce
  • SciShow

  sportiv

  • Deestroying
  • Donut Media fitues
  • Kristopher London
  • Treguesi NBA
  • Njerezit jane te lezetshem

  teknologji

  • iJustine
  • Marques Brownlee fitues
  • Sara Dietschy
  • TechKaboom
  • Terapia e kutisë së kutisë

  Streamer Live

  • DrLupo
  • Ninja fitues
  • qefin
  • Tfue
  • Twival Rivalët

  Përparim Artisti

  • Conan Grey>
  • Lewis Capaldi
  • Lil Nas X fitues
  • Lil Tecca
  • Lizzo

  Podcast

  • Podcast H3
  • Impaulsive fitues
  • Në Qëllim me Jay Shetty
  • Gang Podcast me mish të vogël
  • SHIKON me David Dobrik dhe Jason Nash

  Duke vepruar

  • Annie LeBlanc – Vajzat e pulave
  • Brandon Rogers – Fajësoni Heroin fitues
  • Fuqia DeStorm – Ju Vendosni
  • Dega Raney – Udhëzues për vajzat e zeza për fertilitetin
  • Tim Manley – Ndjenjat

  bashkëpunim

  • David Dobrik dhe Kylie Jenner – SURPRISING PEOPLE ME KYLIE JENNER !! • David Dobrik fitues
  • Molly Burke dhe Dolan Twins – Blindfolded Skydiving w / The Dolan Binjakët! • Molly Burke
  • PatrickStarrr dhe Naomi Campbell – NAOMI CAMPBELL MAKEUP TUTORIAL • PatrickStarrr
  • Rebecca Zamolo dhe Rrjeti Master i Rrjetit – Ndërmarrja më e madhe në botë e blerjes në të vërtetë në ViDCON! • Rebecca Zamolo
  • Sofie Dossi dhe Matt Steffanina – 7 Unaza – Ariana Grande • Sofie Dossi

  Ansambli Cast

  • Ik natën: Sezoni 4 • Joey Graceffan
  • MrBeast
  • Guy Provoni
  • Lugina e Luginës
  • Skuadra e Vlogut • David Dobrik fitues

  kinematografi

  • Adam Bianchi, Andrew Ilnyckyj, Steven Lim – Worth It • BuzzFeedVideo fitues
  • Devin Graham – devinsupertramp
  • Jake Koehler – DALLMYD
  • Josh Cassidy – Pamje e thellë
  • Peter McKinnon – Peter McKinnon

  Hartimi i kostumeve

  • Brandon Rogers – Fajësoni Heroin
  • Marc Littlejohn – Mirësevini në Daisyland
  • Morgan Christensen – Beteja Epike Rap e Historisë fitues
  • Olivia Hines – Escape from the Night: Sezoni 4
  • Samantha Rodos – Lindsey Stirling

  Regjizurë

  • Brandon Rogers – Fajësoni Heroin
  • Cole Bennett – Lyrical Lemonade
  • David Dobrik – David Dobrik
  • Hannah Lehman – Dy anë fitues
  • Lindsey Stirling, Tom Teller – Lindsey Stirling

  editing

  • David Dobrik – David Dobrik
  • Elle Mills – ElleOfTheMills
  • Emma Chamberlain – emma chamberlain
  • Marc Schneider, Alex “Sedge” Sedgwick, BanditRants – Teoricienët e Lojërave
  • Steve Grubel – Escape from the Night: Sezoni 4 fitues

  Efektet vizuale dhe speciale

  • Aaron Benitez – Kafshët e Aaron
  • Caleb Natale – Caleb Natale
  • Jody Steel – Jody Steel
  • Kevin Parry – Kevin Parry
  • Martin R. – Buttered Side Down fitues

  shkrim

  • Alex Ernst – Alex Ernst
  • Jae Richards, Trey Richards – Komedi 4YE
  • Kyle Exum – Kyle Exum fitues
  • Nice Peter, EpicLLOYD, Zach Sherwin – Luftërat epike të historisë
  • Thomas Sanders, Joan S., Adri White, Quil Cauchon, AJ Hentges – Thomas Sanders

  Pse PureVPN?

  Stremimet Streamy 2019 po ndodhin më shpejt nga sa mendoni. Për shkak të kësaj, ne ju këshillojmë të përgatiteni veten për eksitimin që duhet të ndiqni. Merrni PureVPN, lidheni me një server të përshtatshëm dhe lini të fillojë natën e çmimeve.

  Plus, me ndihmën e serverëve PureVPN dhe janë 2000+, mund të shikoni rrjedhat nga kudo në botë dhe që gjithashtu të jetojnë dhe në internet. Pra, pse të presim për ritransmetimin kur mund ta shikoni me të gjithë në të njëjtën ditë.

  Kim Martin
  Kim Martin Administrator
  Sorry! The Author has not filled his profile.
  follow me