Si të shikoni Netflix MB nga jashtë

Pavarësisht nëse jeni në SH.B.A. ose kudo tjetër, përdorni PureVPN për të parë Netflix në Mbretërinë e Bashkuar. Pjesa më e mirë është PureVPN është duke dhënë një provë 7-ditore me vetëm 0,99 dollarë për herë të parë për të gjithë pajtimtarët e rinj. Kjo do të thotë që ju mund të hyni në Netflix në Mbretërinë e Bashkuar kudo dhe të vrasni mërzitjen në shtëpi.

Merrni Zbritje të PureVPN Speciale prej 70% për Rojet Binge

Si të shikojmë Netflix MB nga jashtë?

Thjesht ndiqni hapat më poshtë për të parë Netflix në Mbretërinë e Bashkuar nga kudo:

Netflix VPN Amerikane

Regjistrohu për PureVPN.

Shtë i shpejtë dhe pa telashe.

lidh serverin netflix të pastër

Shkarkoni dhe Instaloni PureVPN.

Mbështet qindra pajisje.

Qasja në Netflix me VPN

Rrjet Netflix në Mbretërinë e Bashkuar

Thjesht lidheni dhe shijoni!

Shkarkoni PureVPN

Në pajisjen tuaj të preferuar!

Windows Mac Android Chrome Firefox

Merrni PureVPN në pajisjen tuaj dhe shikoni Netflix MB nga jashtë

PureVPN vjen e mbushur me shumë karakteristika unike, duke përfshirë një ndërfaqe miqësore për përdoruesin, dhe transportueshmëri në të gjithë bordin që e bën këtë aplikacion të disponueshëm në platformat gjithëpërfshirëse të transmetimit.

Windows Mac Android iOS Chrome Firefox Router Kodi

Dhe kjo është vetëm gjysma e saj. PureVPN madje është i pajtueshëm me tastierë të lojrave të ndryshëm, BoxeeBox, Roku, Apple TV, Android TV dhe shumë më tepër.

Garancia e kthimit të parave 31-ditore

Mund ta Shikoj Netflix në Mbretërinë e Bashkuar ndërsa udhëton jashtë vendit?

Disa vjet mbrapa, Netflix UK ishte në dispozicion vetëm për banorët e MB. Kështu, për shembull, nëse po jetonit në, le të themi, SH.B.A., mënyra e vetme përmes së cilës mund të hynit në Netflix në Mbretërinë e Bashkuar ishte sikur të kishit udhëtuar atje. Tani, gjërat janë pak më ndryshe si me shpikjen e VPN-ve, tani mund të eksploroni të gjithë botën, të gjithë duke u ulur në komoditetin e shtëpisë tuaj. Tani, nëse doni të përdorni Netflix, vetëm duhet të ndizni PureVPN, të lidheni me një server në Mbretërinë e Bashkuar dhe voila, llogaria e Netflix në Mbretërinë e Bashkuar tani është e disponueshme për ju.

Vendet në dispozicion të Netflix në Mbretërinë e Bashkuar

Filmat më të mirë dhe shfaqjet në dispozicion vetëm në Netflix Kanada

Netflix uk

Fotografi të çështjeve të ftohta (2017)

Cold Case Files është një shfaqje televizive ekskluzive për Netflix në Mbretërinë e Bashkuar, e cila pason një seri çështjesh të ndryshme të ftohta, duke paraqitur gjithçka nga vdekja e viktimave deri në dënimet penale. Seriali përmban gjithsej 10 episode, secila duke shfaqur një rast dhe mister të ndryshëm. Plus, ajo që e bën të veçantë këtë seri është fakti që është transmetuar nga ikoneli Danny Glover.

Netflix uk

Një favor i thjeshtë (2018)

Një favor i thjeshtë është një film misteri amerikan, thriller i cili përmban momente humori të errët dhe komedi. Ajo drejtohet nga Paul Feig dhe aktorë të yjeve si Blake Lively dhe Anna Kendrick. Historia pason një video-bloger të qytetit të vogël i cili përpiqet të zgjidhë zhdukjen misterioze të mikut të saj më të mirë. Sidoqoftë, gjatë rrugës, ajo shpejt e kupton se shoqja e saj më e mirë nuk ishte ajo që mendonte se ishte.

Netflix uk

Një herë në Londër (2019)

Once Upon a Time në Londër është një film britanik i krimit i drejtuar nga Simon Rumley, ku interpretojnë Leo Gregory, Terry Stone, Holly Earl, Dominic Keating dhe Geoff Bell. Pason jetën e dy prej gangstereve më famëkeqe të Londrës, Billy Hill dhe Jack Comer. Epo, ju mund të prisni veprim, emocion, dhe gjithçka tjetër që vjen në mes ndërsa shikoni këtë film të jashtëzakonshëm 2019.

Kush po përdor një VPN për Netflix në Mbretërinë e Bashkuar?

përqindja e përdoruesve që përdorin netflix me vpn

PureVPN ka ndihmuar mijëra transmetues për të hyrë në përmbajtjen Netflix nga pjesë të ndryshme të botës.

VPN më e mirë për Netflix MB

Bota është e mbushur me VPN, disa falas, disa të paguara, megjithatë, PureVPN është ai që është më i mirë se të gjithë ata. Nëse nuk na besoni, mund t’i shikoni këto përfitime të tjera që merrni nga përdorimi i një PureVPN për Netflix në Mbretërinë e Bashkuar:

  • udhëtar

  • expat

  • Përmbajtja unike

  • Ndarja e tunelit

  • anonimitet

Udhëtimi në një vend tjetër për pushime ose një udhëtim pune është diçka që njerëzit presin me padurim, pasi gjithmonë ata të përjetojnë botën. Sidoqoftë, kur jeni në mes të sezonit tuaj të preferuar të shfaqjeve televizive ose jeni vetëm disa ditë larg nga publikimi i filmit më të parashikuar të vitit, udhëtimi gjatë atyre kohërave mund të jetë mjaft i bezdisshëm.

Të jetosh jashtë vendit, larg miqve dhe familjes suaj, është mjaft e vështirë. Gjërat bëhen më keq nëse nuk doni të transmetoni shfaqjen dhe filmat tuaj të preferuar. Tani, nëse dëshironi, mund të telefononi miqtë tuaj dhe të keni një natë jashtë, por kjo është diçka që nuk mund ta bëni çdo natë. Atëherë, çfarë mund të bësh? Epo, thjesht merrni një lidhje PureVPN dhe shikoni përmbajtjen tuaj të preferuar në Netflix UK.

Netflix tani është në dispozicion pothuajse kudo në këtë planet. Sidoqoftë, në çdo vend, përmbajtja në dispozicion është e ndryshme nga vendet e tjera. Kështu, për shembull, ju dëshironi të shikoni përmbajtjen Netflix në Mbretërinë e Bashkuar, e vetmja që mund ta shikoni është përmes versionit në Mbretërinë e Bashkuar të Netflix. Sidoqoftë, me PureVPN, ju keni qasje në të gjithë bibliotekën e filmave dhe shfaqjeve televizive Netflix, duke përfshirë titujt ekskluzivë të secilit vend.

Shumica e VPN-ve vijnë me shpejtësi të ngadaltë të internetit pasi ato detyrojnë të gjithë lidhjen tuaj të internetit të funksionojë nën shërbimet e saj. Kjo mund të bëhet me të vërtetë zhgënjyese, veçanërisht kur është fjala për transmetim ndërsa përfundoni me raste buffering. Sidoqoftë, me PureVPN, ju merrni Sunnit Tunneling, i cili është një veçori unike që ju lejon të vendosni paraprakisht se cilat faqe në internet dëshironi të ekzekutoni me PureVPN dhe cilin prej tyre dëshironi të drejtoni lirshëm. Kjo ju ndihmon të ruani shpejtësinë e interneteve tuaja, ndërsa ju lejon të keni akses në të gjithë internetin.

Një nga përfitimet e tjera që merrni nga përdorimi i PureVPN është anonimati i plotë në internet. Tani, për dikë që është duke përdorur vetëm internetin për qëllime transmetimi, mund të mendojë se cili është i mirë kjo karakteristikë për të / saj. Epo, kompjuteri juaj kursen shumë nga informacionet tuaja, duke përfshirë fjalëkalimet dhe vendndodhjet tuaja të cilat nëse kaloni në duar të gabuara mund të jenë mjaft të këqija për ju. Pra, të kesh një funksion të tillë në vend mund të jetë mjaft i dobishëm.

Si ta shikoni Netflix në Mbretërinë e Bashkuar me VPN

Kim Martin
Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me