Si të shikoni Karaibe Premier League Live Online

Përditësuar: 21 Gusht 2019

Premier League e Karaibeve 2019 është vendosur të fillojë në 4 shtator 2019. Këtu mund ta shihni në mënyrë të drejtpërdrejtë në internet:

 1. Regjistrohu dhe Shkarkoni PureVPN
 2. Hapni aplikacionin dhe shkoni te Lista e faqeve të faqeve të internetit
 3. Lidhu me BT Sport dhe fillo transmetimin

golf-right-image

Me Cricket duke qenë sporti i dytë më i famshëm në botë, ka afërsisht 2.5 miliardë tifozë që vazhdimisht janë në kërkim të ndeshjeve interesante të Cricket dhe ligave për tu parë. Epo, nëse ju jeni një nga ata tifozët, atëherë ne kemi vetëm gjërat për ju. Këtu është një udhëzues se si mund të shikoni Premier League e ardhshme të Karaibeve 2019, një ligë e cila është caktuar të paraqesë disa prej lojtarëve më të mirë në Inditë Perëndimore.

Ku të shikoni Premier League të Karaibeve 2019

Të drejtat e transmetimit për Premier League e ardhshme të Karaibeve 2019 mbahen nga disa kanale të transmetimit sportiv të përhapura në të gjithë botën. Si rezultat, tifozët e kriketit mund të akordohen në ato kanale për të parë drejtpërdrejt CPL T20 2019. Për më shumë informacion, shikoni listën më poshtë:

Country Channel
AustraliSport Fox
KanadëDAZN
CarribeanSportMax TV
IndiSportet e Yjeve
Zelanda e ReSport Sky
MENAKriket sportive OSN OSN
SrilankaSony 6
Britani e MadheBT Sport
SHBAWillow TV

Si të shikoni 2019 CPL T20 Live Online

Për ata që jetojnë në vendet e listuara në tabelën e mësipërme, gjithçka që duhet të bëni është të akordoni në kanalin që ka të drejtat në atë vend dhe të filloni transmetimin. Thatshtë kaq e thjeshtë. Sidoqoftë, nëse shteti ku jetoni nuk është renditur më lart, do të duhet të kërkoni një mënyrë alternative.

Ju ose mund të zgjidhni të shikoni ligën në Facebook ose të akordoni në kanalet e transmetimit sipas dëshirës tuaj nga kudo në botë. Kjo e fundit tingëllon më mirë. Epo, ja si mund të shikoni Premier League e ardhshme të Karaibeve 2019, pavarësisht se ku jetoni.

 1. Regjistrohu në PureVPN
 2. Shkarkoni dhe instaloni në pajisjen tuaj streaming
 3. Hyni me kredencialet tuaja
 4. Lidhu me Australinë
 5. Shkoni në Fox Sports
 6. Filloni transmetimin

Premier League e Karaibeve 2019

Këtë vit, ne do të dëshmojmë sezonin e shtatë të Ligës Premier Karaibe, i njohur gjithashtu si CPL T20. Liga do të zhvillohet në formatin tipik T20 me gjithsej 6 ekipe që garojnë për trofeun e turneut.

Premier League e Karaibeve 2019 ishte planifikuar më parë të fillonte në 21 gusht 2019, megjithatë, për shkak të turneut të Indisë në Inditë e Perëndimit, ajo u shty. Tani, kampionati do të fillojë në 4 Shtator 2019 me ndeshjen e fundit të turneut që do të zhvillohet në 12 Tetor 2019.

Ekipet e Premier League të Karaibeve 2019

Gjashtë ekipe nga Inditë e Perëndimit do të marrin pjesë në Premier League e ardhshme të Karaibeve 2019, duke përfshirë:

 • Tridentet e Barbados
 • Guyana Amazon Warriors
 • Tallawahët e Xhamajkës
 • St Kitts & Patriotët e Nevis
 • Shën Lucia Zouks
 • Kalorësit Trinbago Knight

Programi i Ligës Premier League të Karaibeve 2019

Këtu është orari i plotë për Ligën Premier Premier Karaibe 2019:

Ndeshja e datës
4 Shtator 2019Kalorësit Trinbago Knight vs St Kitts & Patriotët e Nevis
5 Shtator 2019Guyana Amazon Warriors vs St Lucia Zouks
6 shtator 2019Trinbago Knight Riders vs Jamaica Tallawahs
7 shtator 2019Guajana Amazon Warriors vs St Kitts & Patriotët e Nevis
8 shtator 2019Trinbago Knight Riders vs St Lucia Zouks
8 shtator 2019Guyana Amazon Warriors vs Barbados Trident
10 shtator 2019St Kitts & Nevis Patriotët vs Xhamajka Tallawahs
11 shtator 2019St Kitts & Nevis Patriots vs Barbados Trident
12 shtator 2019Jamaica Tallawahs vs St Lucia Zouks
13 shtator 2019Jamaica Tallawahs vs Trinbago Knight Riders
14 Shtator 2019St Kitts & Nevis Patriots vs Guajana Amazon Warriors

Udhëzues për rrjedhën sportive

Ju gjithashtu mund të dëshironi ngjarje të tjera sportive më poshtë

 • Kupa Botërore e Rugby
 • Tenisi i hapur i SH.B.A.
 • Premier League
 • Moto GP
 • La Liga
 • Formula 1
 • Sezoni NFL
 • Kupa Botërore e Basketbollit
 • Seria A
 • WRC
 • Sezoni MLB
 • Liga e Kampioneve
 • AFL
 • Formula E
 • Bundesliga
 • Ligue 1
 • Europa League
 • Kupa Botërore e Volejbollit
 • UFC 242
 • Kampionati botëror i boksit



Shërbimi më i vlerësuar i VPN për Streaming Sport

Qasja dhe shijoni një transmetim të shpejtë të të gjitha ndeshjeve CPL Live Online!

1- Zgjidhni planin tuaj Ndryshimi i monedhës: USD

 • USD

Plani 1 Muaj Pa zbritje Kurseni 0% $ 10.95 në muaj në muaj Merrni 1 Planin Muajor Garanci për Kthim të Parave 31-ditore Qasje të plotë. Pa kufi. Më e preferuara! Gjyqi 7 ditor + 47% P OFFRFUNDIMI Më pas Kurseni 0% $ 0.99 $ 10.95 / mo $ 5.82 / muaj pas gjykimit * $ 10.95 / mo $ 5.82 / muaj pas gjykimit * Merrni Garancinë 7-ditore GJYKUJE Garanci 31-ditore për kthimin e parave

Pas 7 ditësh, do të pajtoheni automatikisht në Planin tonë 1-vjeçar në $ 10.95 / mo $ 5.82 / mo

Plani 6 muajsh 24% OFF Kurseni 24% $ 8.33 në muaj në muaj Merrni 6 muaj Planin Garanci kthyese të parave Vemendje ju lutem!Mos e humbisni gjyqin tonë 7-ditor me 0,99 dollarë. Plani 1 vjeçar Kurseni 82% $ 1.99 / mo në muaj Merrni Garancinë e Planit 1-vjeçar 31-Ditor të Kthimit të Parave 2- Zgjidhni mënyrën tuaj të pagesës Pagesa e sigurt dhe e koduar McAfee-icon Zgjidhni mënyrën e pagesës PayPal të kartës së kreditit Klikoni këtu për të parë të gjitha opsionet e pagesës Përmbledhja e porosisë tuaj 0,99 USD

Përmbledhja e porosisë tuaj

PureVPN 7 ditë gjyqi + 47% P OFFRFUNDIMI Më pas 0,99 USD shtesë

0,99 USD Gjithsej KANE KODI COUPON? aplikoni x

Vendosni një emër të vlefshëm të mbajtësit të kartës.

Vendosni një adresë të vlefshme emaili.

Kam kartë krediti të lidhur me llogarinë time PayPal Paguaj me Kartë Krediti

Garancia e kthimit të parave 31-ditore

Pagesa të sigurta dhe të koduara

Me paraqitjen e kësaj forme, ju pranoni Kushtet tona të Shërbimit dhe Politikën e Privatësisë.

Pagesa është e suksesshme

Faleminderit që provuat demonstrimin e shportës PVPN. (Asnjë para nuk u ngarkua në proces).

Dëshironi të shtoni një IP e përkushtuar për 0,99 USD?
Cfare eshte IP e përkushtuar? Marr IP e përkushtuar Hiq shtesën Zgjidhni Vendin

 • Mbretëria e Bashkuar
 • Shtetet e Bashkuara
 • Singapore
 • Maltë
 • Hong Kong (SAR)
 • Gjermani
 • Australi
 • Kanadë

Marr IP e përkushtuar Dëshironi të shtoni një Forcimi i portit për 0.25 dollarë?
Cfare eshte Forcimi i portit? Marr Forcimi i portit Heqni shtesën Dëshironi të shtoni një Mbrojtja e DDos për 0,99 USD?
Cfare eshte Mbrojtja e DDos? Marr Mbrojtja e DDos Hiq shtesën Zgjidhni Vendin

 • Shtetet e Bashkuara
 • Mbretëria e Bashkuar
 • Zelanda e Re
 • Holandë
 • Australi
 • Kanadë
 • Gjermani
 • Francë

Marr Mbrojtja e DDos IP Përkushtuar IP VPN

Me IP VPN Dedikuar të PureVPN, ju mund të bëni shumë më tepër sesa mund të imagjinoni. Kjo shtesë shërben si një zgjidhje e shkëlqyeshme për ata individë dhe biznese që dëshirojnë të kufizojnë qasjen në rrjetet e tyre.

Pse më duhen IP VPN e Dedikuar?

Qasja në serverë nga distanca me Kriptim

Pavarësisht se me cilin server me akses të largët ju lidheni, ju lehtë mund ta bëni këtë pa pasur nevojë të shqetësoheni për komprometimin, veçanërisht pasi ju mbështeteni nga kriptimi i shkallës ushtarake.

E përkryer për bizneset

Individët dhe bizneset mund të lidhen me rrjete dhe serverë të kufizuar. Në vend se vetëm për këdo që ka një IP të përbashkët që ka qasje në një rrjet, vetëm ata me një adresë specifike IP mund ta bëjnë këtë, duke forcuar kështu sigurinë me hapa të mëdhenj.

Mundësitë janë të Pafundme

Pavarësisht nëse dëshironi të përdorni kamerat CCTV, llogaritë bankare ose dëshironi të shihni informacione konfidenciale të vendosura në një rrjet të sigurt spitalor, mundësitë janë të pakufizuara.

× VPN e mbrojtur nga DDoS

Me IP VPN Dedikuar të PureVPN, ju mund të bëni shumë më tepër sesa mund të imagjinoni. Kjo shtesë shërben si një zgjidhje e shkëlqyeshme për ata individë dhe biznese që dëshirojnë të kufizojnë qasjen në rrjetet e tyre.

Pse më duhet VPN e Mbrojtur nga DDoS?

Bllokon Trafikun e Pajustifikuar

Me një trafik të paarsyeshëm, pritet një rënie në shpejtësinë e internetit dhe vonesat. Por kjo nuk do të ndodhë më me VPN-në tonë të mbrojtur nga DDoS.

Vshtë Vigjilent në çdo kohë

Në vend që të aktivizoni manualisht VPN-në tonë të mbrojtur me DDoS, çdo herë, ai do të jetë aktiv në çdo kohë. Sapo të zbulohet një sulm, VPN-ja jonë e mbrojtur nga DDoS do ta neutralizojë atë menjëherë.

E përkryer edhe për gamerët

VPN jonë e mbrojtur nga DDoS shërben si një shtresë shtesë e mbrojtjes për lojtarë, të cilët shënjestrohen rregullisht nga kriminelët në internet dhe lojtarë konkurrues. Jetë i sigurt; ju do të keni një përvojë të lojrave konkurruese dhe të sigurt.

× Forwarding Port

Karakteristika e Port Forwarding vjen e dobishme kur të keni nevojë për të hyrë në një pajisje / shërbim të lidhur me internet nga kudo në botë.

Si më sjell përfitimi nga Port Forwarding?

Le të themi se dëshironi të përdorni kompjuterin tuaj, laptopin ose serverin nga kudo në botë. Shtesa jonë Port Forwarding do t’ju lejojë të bëni vetëm atë.

Nëse doni të ndani qasje në faqen tuaj të internetit / FTP ose ndonjë shërbim tjetër, atëherë do t’ju duhet shtesa Port Forwarding.

Nëse doni të luani një lojë në internet me miqtë tuaj, atëherë do t’ju duhet shtesa jonë Port Forwarding për të lejuar miqtë tuaj të bashkohen me serverin tuaj të lojrave.

Nëse jeni duke përdorur PureVPN në ruterin tuaj, atëherë do t’ju duhet shtesa Port Forwarding për të lejuar ndonjë port specifik në PureVPN IP.

. Siguria e klasës së ndërmarrjeve & intimitet

Gjeneratat e ardhshme Karakteristikat e përparuara ofrojnë siguri të fortë në shkëmb & privacy. Më parë teknologjia ishte e disponueshme vetëm për bizneset & Ndërmarrjet. Kjo ju jep Anti-Malware / Anti-Virus, Ad-bllokues, Filterim të Aplikimeve, Mekanizëm Parandalimi i Ndërhyrjes dhe Filterim URL / Kategorie. Mendoni si "superfuqitë" për VPN tuaj të rregullt.

Shënimi 1:

Deri tani, Siguria e Ndërmarrjeve-Shkallë & Shtesa e intimitetit nuk funksionon njëkohësisht me shtesën tonë të dedikuar për IP. Megjithatë, mund të përdorni çdo mënyrë tjetër në aplikacionet tona VPN për të mundësuar Sigurinë e Ndërmarrjeve & Shtesa private.

Shënimi 2:

Ju lutemi vini re se aktualisht, konfigurimi manual i PureVPN nuk mbështet konfigurimin e Sigurisë së Ndërmarrjeve të Ndërmarrjeve & Shtesa private. Përdorni aplikacionet tona VPN për ta mundësuar atë.

Protection Mbrojtja P2P

Shtesa e Mbrojtjes P2P siguron që edhe konfigurimi i dekave më të zgjuara nga hakerët ose agjensitë qeveritare nuk e bëjnë atë në pajisjen ose kompjuterin tuaj. Mbrojtja jonë proaktive do të bllokojë automatikisht skedarët shkatërrues si viruset, malware, ransomware, Trojans, etj., Të maskuar si torrentë nga shkarkimi dhe do ta mbani pajisjen tuaj të sigurt dhe të sigurt.

Plani PureVPN përfshin:

 • Aplikacione për
 • Siguria e shkallës së ndërmarrjes
 • 10-hyrje të shumëfishta, kështu që ju mund të përdorni një llogari në 10 pajisje në të njëjtën kohë.
 • 2000+ serverë të sigurt në 140+ vende
 • Mbështetje 24/7 e klientit

nologë dhe mbështetje të klientit Trustpilot

Paguajeni me kartën tuaj të kreditit dhe Merrni një EXTRA 10% Zbritje!

Unë do të paguaj me Kartë krediti Vazhdoni me Alipay

Një gabim i zbuluar

Po Jo

Kam nevojë për ndihmë? Bisedoni me mbështetjen tonë live 24/7

Pagesa juaj është refuzuar

Ju lutemi provoni të paguani përmes Bluesnap.

Zgjidhni mënyrën e pagesës

Merrni këtë Ofertë Tani Vazhdoni me

Kim Martin
Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me