Si të shikoni CW Jashtë SHBA

Meqenëse CW është në dispozicion vetëm në SH.B.A., ju mund të përdorni një VPN për të marrë qasje. Merrni PureVPN për vetëm 0,99 dollarë për të hyrë në CW jashtë SH.B.A. dhe transmetoni shfaqje të mahnitshme lehtësisht si Arrow ose Supergirl. Mësoni si të shikoni CW kudo në këtë udhëzues dhe të shijoni ditët e mbylljes në shtëpi.

Merrni garancinë e kthimit të parave nga PureVPN 31-ditor

Qasja CW nga Kudo

CW është një nga rrjetet televizive më të njohura në SH.B.A. Megjithatë, për shkak të kufizimeve rajonale, është në dispozicion vetëm në SH.B.A. Por e gjithë kjo është tani një gjë e së kaluarës pasi tani ekziston një mënyrë përmes së cilës ju mund të shikoni përmbajtjen tuaj të preferuar në CW nga kudo në botë.

cw me purevpn

Shkarko

dhe instaloni PureVPN

server cw vpn

Connect

te një server amerikan

merrni cw

Të vendosur të gjithë

CW tani është i arritshëm

CW nuk është në dispozicion jashtë SH.B.A.

Sado e pabesueshme sa është ky shërbim transmetimi, ai është i disponueshëm vetëm në Shtetet e Bashkuara. Kjo do të thotë nëse jetoni diku tjetër, nuk do të jeni në gjendje të transmetoni CW ose ndonjë nga shumë shfaqjet e saj televizive.

cw VPN

Shfaqjet më të mira për të parë në CW

shfaqja më e mirë në CW The Flash

Flash

Një nga seritë e shumta televizive komik DC të disponueshëm në CW është Flash. Ai përqendrohet në Barry Allen, superheroin më të shpejtë në të gjithë universin DC, gjë që e bën këtë seri televizive të shikohet, veçanërisht nëse jeni një tifoz i superheroes. Për më tepër, me një total prej 114 episodesh të përhapura në pesë sezone, Flash është shfaqja e përsosur për ato net që shikojnë shumë..

cw tregojnë më së miri sezonin e mbinatyrshëm 15

mbinatyror

Sezoni i pesëmbëdhjetë i Supernatural do të fillojë transmetimin nga 10 tetori 2019, duke e bërë atë transmetimin më të gjatë amerikan në këtë zhanër. Pritet të ketë 20 episode të mbushura me momente klifanger si ato që kemi parë në sezonin e kaluar ku Chuk (Zoti) hapi portat e ferrit për të çliruar shpirtrat e këqij, shumica e të cilave u dërguan në Ferr nga Sam dhe Dean.

Këtë herë, mund të presim të marrim përgjigje për disa nga shqetësimet e ngutshme që lidhen me vullnetin, zgjedhjen e lirë dhe fatin. Sezoni 15 pritet të jetë sezoni i fundit në këtë ekskluzivitet, për të cilin shpresat janë mjaft të mëdha.

sezoni 4 i lumenjve në cw

Riverdale

Riverdale, një shfaqje dramatike televizive e bazuar në komiket e famshme të gjithë kohës Archie, këtë herë merr një kthesë të errët. Sezoni 4 i Riverdale do të fillojë transmetimin nga 9 tetori 2019. Pritet të transmetojë 22 episode për këtë sezon, ashtu si ndodhi edhe për tre të mëparshmet.

Në fund të sezonit 3, ne pamë Jughead, Archie, Veronica dhe Betty, duke djegur të gjitha rrobat e tyre në pyll. Tani, një ngacmues i freskët për sezonin 4 sugjeron që Jughead është zhdukur në rrethana misterioze.

Pse keni nevojë për një VPN për CW

Këtu janë disa arsye të shkëlqyera pse ne mendojmë se një shërbim VPN është thelbësor, veçanërisht nëse jeni të interesuar të shikoni shfaqje në CW.

  • udhëtar

  • expat

  • Përmbajtja unike

  • Ndarja e tunelit

  • anonimitet

Për ata që planifikojnë të shkojnë me pushime së shpejti, të kesh një abonim aktiv VPN mund të të bëjë çudi. Ne e themi këtë sepse kur pushoni, vjen një kohë kur dëshironi të bëni një pushim, nuk doni të dilni dhe, përkundrazi, të uleni në komoditetin e dhomës tuaj të hotelit. Dhe gjatë këtyre kohërave, do të dëshironit të kishit akses në shërbimin tuaj të preferuar të transmetimit, si CW, në mënyrë që të mund të kapni shfaqjet tuaja të preferuara televizive. Kjo është ajo ku një shërbim VPN vjen në dispozicion. Një VPN ju lejon të ndryshoni vendndodhjen tuaj në internet kudo që dëshironi, duke ju dhënë mundësinë e hyrjes në çfarëdo përmbajtje që është në dispozicion në atë vend. Kjo përfshin CW dhe të gjithë përmbajtjen e disponueshme në të.

Kur dikush lëviz në një vend tjetër, qoftë për punë apo arsye personale, jeta mund të bëhet mjaft sfiduese. Kjo zakonisht ndodh për shkak se personi është larg miqve dhe familjes së tij. Tani, nëse heq aftësinë për të parë shfaqje televizive të preferuara, ju e shtyni atë deri në kufijtë e tij. Pasja e një shërbimi VPN i cili mund t’ju lejojë hyrjen në kanalet tuaja të preferuara të transmetimit, është gjithmonë një plus. Ju duhet një VPN nëse nuk doni të jetoni pa përmbajtjen tuaj të preferuar të videos, veçanërisht nëse ato janë seri CW TV.

Me kalimin e viteve, ne kemi parë disa kontrata ekskluziviteti dhe marrëveshje që kufizojnë disa përmbajtje në disa vende të zgjedhura. Për shkak të kësaj, shumica e njerëzve ankohen për qasje të kufizuar dhe përmbajtje. Pra, nëse ju jeni një nga ata njerëz që dëshironi të përfitoni më shumë nga një shërbim si CW, atëherë merrni duart tuaja në një VPN për të marrë rreth kufizimeve të përmbajtjes.

Me njerëzit duke u bërë gjithnjë e më shumë teknik, shpejtësitë më të larta të internetit janë gjithmonë në listën e dëshirave të një personi. Disa njerëz duan të heqin dorë nga një abonim VPN pasi përflitet se shërbime të tilla kufizojnë ose ngadalësojnë shpejtësinë e internetit. Epo, nuk është kështu me PureVPN. Ne e themi këtë sepse PureVPN vjen e pajisur me një veçori të Split Tunneling e cila ju lejon të zgjidhni cilat faqe të internetit dëshironi të përdorni me një VPN në mënyrë që të shmangni problemet e shpejtësisë. Për më tepër, serverët tanë VPN janë optimizuar për shpejtësi optimale. Prandaj, gjithmonë mund të presësh transmetim pa probleme.

Përveç sjelljes së përmbajtjes suaj të preferuar të videove, një VPN ju ndihmon të ruani sigurinë tuaj në internet, e cila, sot, është shumë e rëndësishme. Pra, ndërsa jeni nën mbrojtjen e një VPN, nuk keni më nevojë të shqetësoheni për njerëzit që ju spiunojnë pasi jeni plotësisht anonimë. Pra, në të gjitha, ju mund të shikoni përmbajtjen tuaj të preferuar dhe të jeni plotësisht të sigurt ndërsa veproni kështu. Shtë më e mira e të dy botëve.

Pyetjet e bëra më shpesh

Kim Martin
Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me