Si të shikoni çmimet Grammy 2020 Online

Jeni duke menduar sesi të shikoni Grmimet Grammy 2020 drejtpërdrejt? E tëra çfarë ju duhet të bëni është të ndiqni këto hapa të thjeshtë më poshtë:

 • Nisni aplikacionin PureVPN në pajisjen tuaj streaming.
 • Zgjidhni Streaming si modaliteti juaj.
 • Zgjidhni vendndodhjen e serverit amerikan
 • Vizitoni CBS dhe filloni të transmetoni 2020 Grammys nga kudo në botë!

Shikoni çmimet Grammy

Ammimet Grammy

62 çmimet vjetore të Grammy janë hedhur në qarkullim të Dielën, 26 Janar 2020. yeardo vit, Grammy Awards ofron një ceremoni çmimesh marramendëse dhe shfaqje spektakolare nga emrat më të mëdhenj në industrinë e muzikës. Ceremonia po kthehet në Staples Center të Los Anxhelesit nga Madison Square Garden i vitit të kaluar në New York.

62-të Grammy Awards 2020
data: E Dielë, 26 Janar 2020
vendtakim: Staples Center, Los Angeles

Si të shikoni Grammy’s Live Online?

Ndërsa 62-vjeçari i Grammy Awards do të shkojë drejtpërdrejt në CBS, do të jeni në gjendje të transmetoni të gjithë ceremoninë, dhe mbulimin e caktuar para-shfaqjes, në uebfaqen e CBS All Access dhe aplikacionin CBS All Access.
Uebfaqja CBS All Access funksionon mirë me shumicën e pajisjeve dhe shfletuesve të internetit, dhe aplikacioni CBS All Access është i disponueshëm për Windows, Android, iOS, Apple TV, Google Chromecast, Hulu me TV live, PS4, YouTube TV, FuboTV, Amazon Fire, Roku, dhe Xbox. Ju gjithashtu mund të transmetoni Grammy’s në Kodi.
Shërbimi CBS All Access është i disponueshëm vetëm në Shtetet e Bashkuara, Kanada dhe Australi. Fatkeqësisht, transmetimi i çmimeve Grammy nuk do të jetë i disponueshëm jashtë këtyre 3 vendeve. Por, mos u shqetësoni, ne kemi zgjidhjen.

 1. Regjistrohu në PureVPN

 2. Hapi i parë është të merrni PureVPN. Ju mund të përfitoni 88% zbritje në planin tonë Vjetor jo vetëm që të shijoni Awardsmimet Grammy, por Oskarët e ardhshëm, BAFTA, Emmy dhe të gjitha ceremonitë e tjera të çmimeve. Me PureVPN, mund të transmetoni me lehtësi Grammy së bashku me mijëra shërbime të tjera streaming që i nënshtrohen gjeo-kufizimeve.

 3. Shkarkoni PureVPN

 4. Hapi i dytë është të shkarkoni aplikacionin PureVPN ose konfigurimin në pajisjen tuaj. PureVPN mbështet pajisje 20+ që përfshijnë PC, Celularë, Tableta, Ruterë, TV Smart, KODI, ROKU, PS / XBox etj..

 5. Lidhu dhe Stream Grammys

 6. Hapni aplikacionin dhe lidheni me serverin e vendit, SHBA, Kanada ose Australi, pasi transmetimi i drejtpërdrejtë i çmimeve Grammy do të jetë i disponueshëm në këto 3 rajone. Qasuni në faqen e internetit të CBS All Access në një shfletues të ri dhe filloni transmetimin Grammys live online.
  Shënim: CBS ka një provë falas 1-javore, kështu që nëse jeni i ri, ose doni vetëm të shikoni Grammys, mund të përfitoni nga periudha e provës falas. Thjesht regjistrohuni, shkruani informacionin tuaj të faturimit, shijoni shfaqjen falas dhe anuloni përpara se të përfundojë gjyqi.

  Pastaj, ndiqni këto udhëzime.

  • Aplikoni LaunchPureVPN në pajisjen tuaj transmetuese.
  • Zgjidhni Streaming si modaliteti juaj.
  • Zgjidhni vendndodhjen e serverit amerikan
  • Vizitoni CBS dhe filloni të transmetoni 2020 Grammys nga kudo në botë!

Kush do të jetë nikoqir i Grammy?

Alicia Keys do të kthehet si nikoqir i 62-të vjetor i Grammy Awards. Ajo vodhi shfaqjen kur luajti një përzierje të këngëve hit në dy piano në të njëjtën kohë. Kur ajo nënshkroi vitin e kaluar, Keisi ishte gruaja e parë që priti çmimet që nga Mbretëresha Latifah në 2005. Tani, ajo është gruaja e tretë që pret Grammys më shumë se një herë. Keys bashkohet me radhët e ushtrive femra si Ellen DeGeneres (1996 dhe 1997), së bashku me Rosie O’Donnell (1999 dhe 2000). Por ajo është gjithashtu duke bërë disa histori të saj, ajo është e para artiste femër e muzikës që pret shumë herë në historinë 62-vjeçare të shfaqjes.

Transmetoni çmimet Grammy në SHBA, Kanada & Australi?

CBS All Access është një video me kërkesë shërbimi streaming në pronësi të CBS. Transmetimi i drejtpërdrejtë i CBS All Access është i disponueshëm në të gjithë Shtetet e Bashkuara, Kanada dhe Australi. Përveç transmetimit të drejtpërdrejtë të CBS, shërbimi i transmetimit siguron gjithashtu qasje sipas kërkesës në një bibliotekë masive të shfaqjeve CBS.
CBS ka zgjeruar gjurmën e saj ndërkombëtare duke prezantuar CBS All Access e cila është e lirë dhe është e disponueshme në Shtetet e Bashkuara, Kanada dhe Australi.Sipas ajrit të Grammy Awards në CBS, mënyra më e lehtë për të transmetuar ceremoninë është të regjistroheni për një gjykim falas nga CBS All Access:

 • Drejtohuni tek cbs.com/all-access
 • Klikoni Provoni FALAS
 • Zgjidhni planin tuaj dhe klikoni Vazhdo.
 • Vendosni informacionin tuaj të faturimit dhe klikoni Regjistrohuni.
 • Në ditën e Grammy Awards, kthehu në cbs.com/all-access për të parë shfaqjen.

CBS All Access është një shërbim premium drejtpërdrejt i transmetimit të drejtpërdrejtë që nuk mund të arrihet pa një pajtim. Ju nuk duhet të keni një abonim të televizionit kabllor ose satelit, por duhet të regjistroheni në vetë shërbimin CBS All Access.

Transmetoni Grammys në YouTube TV, DirecTV, Hulu dhe PlayStation Vue

CBS ka dhënë të drejta për shërbime streaming si DirecTV Tani, Hulu dhe YouTube TV ku mund të shikoni çmimet Grammy në internet në rajone specifike gjeografike kryesisht në SHBA. Të gjitha këto shërbime paguhen dhe sigurojnë shumë kanale në panelin e tyre.

Si të shikoni Grammy në Apple TV?

Transmetoni me lehtësi Grammy në Apple TV në dy mënyra:

 • Drejtohuni tek shfletuesi Safari dhe shkruani URL-në e faqes në internet. Hyni dhe jeni mirë të shkoni.
 • Shkarkoni aplikacionin CBS në Apple TV. Hapni aplikacionin dhe filloni transmetimin.

Si të Stream Grammy Live në PS4?

Transmetoni CBS Të Gjithë Qasjen në PS4 tuaj me këto hapa të thjeshtë:

 • Drejtohuni tek Dyqani i Aplikimeve PlayStation dhe shkarkoni aplikacionin CBS All Access.
 • Pasi të instalohet aplikacioni, identifikohuni ose regjistrohuni për shërbimin e transmetimit.
 • Pasi të jeni regjistruar, transmetoni shfaqjet e Grammy dhe të tjera.

Kush emërohet për një Grammy?

shikoni gramatiken 2020

Të mërkurën, Alicia Keys, Bebe Rexha, Gayle King, Deborah Dugan dhe Harvey Mason Jr. zbuluan emrat e të nominuarve për yllin Breakout dhe kategorinë më të mirë të Artistit. Siç pritej, ylli i mbulimit britanik Vogue Lizzo dhe Billie Eilish morën nyjet më të mëdha në disa kategori. Lizzo u nominua në 8 kategori, ndërsa Eilish dhe Lil Nas X u nominuan në 6 secila.

Artistët kryesorë të nominuar në disa kategori përfshijnë Lizzo, Billie Eilish, Lil Nas X, Talyor Swift, Ariane Grande dhe Beyonce. Ndërkohë, albumi i Cranberry “In The End” u nominua për albumin më të mirë rock. Ishte një haraç për Dolores O’Riordan i cili vdiq në 2018.

Albumi i Vitit:
Unë, unë – Bon Iver
Norman F *** ING Rockwell! – Lana Del Rey
Kur të gjithë jemi në gjumë, ku mund të shkojmë? – Billie Eilish
Faleminderit U, Tjetra – Ariana Grande
Unë dikur e njihja me të: Prelud – H.E.R.
7 – Lil Nas X
Cuz Të dua – Lizzo
Babai i Nuses – Fundjava Vampire

Rekordi i Vitit
“Hej, Ma” – Bon Iver
“Bad Guy” – Billie Eilish
“7 Unaza” – Ariana Grande
“Vend i vështirë” – H.E.R.
“Flisni” – Khalid
“Rruga e qytetit të vjetër” – Lil X dhe Billy Ray Cyrus
“Të Vërtetat e Humbura” – Lizzo
“Luledielli” – Post Malone & Swae Lee

Kënga e Vitit:
«Mos harroni gjithmonë gjithmonë në këtë mënyrë» – Lady Gaga
“Bad Guy” – Billie Eilish O’Connell & Finneas O’Connell, kantautorë (Billie Eilish)
«Sillni Lulet e Mia Tani» – Brandi Carlile, Phil Hanseroth, Tim Hanseroth & Tanya Tucker, kantautorë (Tanya Tucker)
“Vend i vështirë” – Ruby Amanfu, Sam Ashworth, D. Arcelious Harris, H.E.R. & Rodney Jerkins, kantautorë (H.E.R.)
“Lover” – Taylor Swift, kantautorë (Taylor Swift)
“Norman F *** ing Rockwell” – Jack Antonoff & Lana Del Rey, kantautore (Lana Del Rey)
“Dikush që e ke dashur” – Tom Barnes, Lewis Capaldi, Pete Kelleher, Benjamin Kohn & Sam Roman, kantautorë (Lewis Capaldi)
“E Vërteta Hurts” – Steven Cheung, Eric Frederic, Melissa Jefferson & Jesse Saint John, kantautorë (Lizzo)

Artisti më i mirë i ri
Pumas i zi
Billie Eilish
Lil Nas X
Lizzo
Maggie Rogers
Rosalía
Tank dhe Bangas
Yola

Performanca më e mirë Pop Solo
“Fryma” – Beyoncé
“Bad Guy” – Billie Eilish
“7 Unaza” – Ariana Grande
“Të Vërtetat e Humbura” – Lizzo
«Duhet të qetësohesh» – Taylor Swift

Performanca më e mirë Pop Duo / Grupi
E dashura – Ariana Grande & Shtëpia Sociale
Sucker – Jonas Brothers
Rruga e Qytetit të Vjetër – Lil Nas X që përmban Billy Ray Cyrus
Luledielli – Post Malone & Swae Lee
Señorita – Shawn Mendes & Camila Cabello

Albumi më i mirë vokal i pop-it
Lion King: Dhurata – Beyoncé
Kur të gjithë jemi në gjumë, ku mund të shkojmë? – Billie Eilish
Faleminderit U, Tjetra – Ariana Grande
Nr.6 Projekti i Bashkëpunimeve – Ed Sheeran
Dashnor – Taylor Swift

Albumi më i mirë Vokal Tradicional
SÌ – Andrea Bocelli
Dashuri (Edicioni Deluxe) – Michael Bublé
Shikoni Tani – Elvis Costello & Rrëmbyesit
Një Krishtlindje Legjendare – John Legend
Muret – Barbra Streisand

Regjistrimi më i mirë i vallëzimit
“Lidhur” – Bonobo
«Duhet të vazhdojmë» – Vëllezërit Kimikë
“Pjesë e Zemrës Tuaj” – Meduza Me Goodboys
“Nën ujë” – Rüfüs Du Sol
“Ora e mesnatës” – Skrillex & Djemtë Noize Feat Ty Dolla $ ign

Vallëzimi më i mirë / Albumi elektronik
“LP5” – Aparat
“Jo Gjeografia” – Vëllezërit Kimikë
“Përshëndetje Kjo është Flumë” – Flum
“Solace” – Rüfüs Du Sol
“Moti” – Tycho

Performanca më e mirë Rock
“Mbetje Pretty” – Bones në Mbretërinë e Bashkuar
“Kjo Tokë” – Gary Clark Jr.
“Përsëritjet e Historisë” – Brittany Howard
“Grua” – Karen O & Miu i rrezikut
“Shumë keq” – Bijtë Rivalë

Kënga më e mirë metalike
“Astorolus – Oktapodi i Madh” – Candlemass Feat Tony Iommi
“Vetëvrasje” – Engjëll Vdekjeje
“Përkuluni” – Unë mbizotëroj
“Unleached” – Killswitch Engage
“7empest” – Mjet

Kënga më e mirë Rock
“Frika Inokulimi” – Danny Carey, Justin Kancellor, Adam Jones & Maynard James Keenan, kantautorë (Vegla)
«Provo veten tënde një provë» – George Daniel, Adam Hann, Matthew Healy & Ross MacDonald, kantautorë (1975)
“Harmony Hall” – Ezra Koenig, kantautore (Fundjava Vampire)
“Përsëritjet e Historisë” – Brittany Howard, kantautore (Brittany Howard)
“Kjo Tokë” – Gary Clark Jr., kantautor (Gary Clark Jr.)

Albumi më i mirë Rock
“Amo” – Më Sillni The Horizon
“Cështjet sociale” – Kafazi Elefanti
“Në fund” – Kastrati
“Trauma” – Unë mbizotëroj
“Roots Feral” – Bijtë Rivalë

Albumi më i mirë bashkëkohor urban
Kujtojmë paraardhës – Christian Scott aTunde Adjuah
Populli i Kombit të Yjeve – Theo Croker
Beat Music! Beat Music! Beat Music! – Mark Guiliana
Ngjit – Marule
Mettavolution – Rodrigo y Gabriela

Albumi më i mirë i Muzikës Alternative
U.F.O.F. – Hajdut i madh
Supozoni formën – James Blake
Unë, unë – Bon Iver
Babai i Nuses – Fundjava Vampire
Anima – Thom Yorke

R më e mirë&B Performanca
Love Again – Daniel Caesar & raki
Mund të ketë qenë – H.E.R. Featuring Bryson Tiller
Saktësisht Si Ndjehem – Lizzo Featuring Gucci Mane
Rrokullisni ca Mo – Me fat Lindi
Ejani në shtëpi – Anderson .Paak Featuring André 3000

R tradicionale më e mirë&B Performanca
Koha sot – BJ The Chicago Kid
Dashuri e qëndrueshme – Indi.Arie
Jerome – Lizzo
Lojërat Real – Lucky Daye
Built For Love – PJ Morton Featuring Jazmine Sullivan

R më e mirë&Kënga B
Mund të ketë qenë – Në mes Emile II, David “Swagg R’Celious” Harris, H.E.R. & Hue “Soundzfire” Storm, kantautorë (H.E.R. Featuring Bryson Tiller)
Më Shikoni Tani – Emily King & Jeremy Most, kantautorë (Emily King)
No Guidance – Chris Brown, Tyler James Bryant, Nija Charles, Aubrey Graham, Anderson Hernandez, Michee Patrick Lebrun, Joshua Lewis, Noah Shebib & Teddy Walton, kantautorë (Chris Brown Featuring Drake)
Roll Some Mo – David Brown, Dernst Emile II & Peter Lee Johnson, kantautorë (Lucky Daye)
Say So – PJ Morton, kantautor (PJ Morton Feat Jo Joo)

Albumi më i mirë bashkëkohor urban
Apollo XXI – Steve Lacy
Cuz Të dua – Lizzo
Mbingarkesa – Xhorxhia Anne Muldrow
Saturni – Nao
Të qenit njerëzor në publik – Jessie Reyez

Albumi më i mirë bashkëkohor urban
Apollo XXI – Steve Lacy
Cuz Të dua – Lizzo
Mbingarkesa – Xhorxhia Anne Muldrow
Saturni – Nao
Të qenit njerëzor në publik – Jessie Reyez

R më e mirë&B Album
1123 – BJ The Kid Chicago
Ngjyrosur – Lucky Daye
Ella Mai – Ella Mai
Paul – PJ Morton
Ventura – Anderson .Paak

Performanca më e mirë Rap
Fëmija i mesëm – J. Cole
Suge – DaBaby
Down Bad – Dreamville Featuring J.I.D, Bas, J. Cole, EARTHGANG & Nud i ri
Racks in the Middle – Nipsey Hussle Featuring Roddy Ricch & Hit-Boy
Clout – Offset Featuring Cardi B

Performanca më e mirë Rap / Sung
E Lartë – DJ Khaled Feat Nipsey Hussle & John Legend
Drip Too Hard – Lil Baby & gunna
Panini – Lil Nas X
Ballin – Mustardë që përmban Roddy Ricch
The London – Young Thug Featuring J. Cole & Travis Scott

Këngën më të mirë Rap
Ide e Keqe – Kancelari Bennett, Cordae Dunston, Uforo Ebong & Daniel Hackett, kantautorë (YBN Cordae Featuring Chance The Rapper)
Roses Gold – Noel Kadastre, Aubrey Graham, Anderson Hernandez, Khristopher Riddick-Tynes, William Leonard Roberts II, Joshua Quinton Scruggs, Leon Thomas III & Ozan Yildirim, kantautorë (Rick Ross Featuring Drake)
Një Lot – Jermaine Cole, Dacoury Natche, 21 Savage & Anthony White, kantautorë (21 Savage Feat J. J. Cole)
Racks në mes – Ermias Asghedom, Dustin James Corbett, Greg Allen Davis, Chauncey Hollis, Jr. & Rodrick Moore, kantautorë (Nipsey Hussle Feat Roddy Ricch & Goditje-Boy)
Suge – DaBaby, Jetsonmade & Pooh Beatz, kantautorë (DaBaby)

Albumi më i mirë Rap
Hakmarrja e ëndërrimtarëve III – Dreamville
Kampionati – Meek Mill
Unë jam > Isha – 21 I egër
Igor – Tyler, Krijuesi
Djali i Humbur – YBN Cordae

Performanca më e mirë në vend
Të gjithë Your’n – Tyler Childers
Vajza që shkon askund – Ashley McBryde
Më hipi në shtëpi – Willie Nelson
Vendi i Zotit – Shefi i Blake
Sillni Lulet e Mia Tani – Tanya Tucker

Performanca më e mirë në Duo / Grupi i vendit
Njeriu i ri – Brooks & Dunn With Luke Combs
Nuk më kujtohet (para teje) – Vëllezërit Osborne
Pa fjalë – Dan + Shay
Vajzat – Qyteti i Vogël i Madh
E zakonshme – Maren Morris Featuring Brandi Carlile

Kënga më e mirë e vendit
Sillni Tani Lulet e Mia – Brandi Carlile, Phil Hanseroth, Tim Hanseroth & Tanya Tucker, kantautorë (Tanya Tucker)
Vajza që shkon askund – Jeremy Bussey & Ashley McBryde, kantautorë (Ashley McBryde)
Gjithë sa del në banjë – Miranda Lambert, Hillary Lindsey, Lori McKenna & Liz Rose, kantautorë (Miranda Lambert)
Disa nga ajo – Eric Church, Clint Daniels, Jeff Hyde & Bobby Pinson, kantautorë (Eric Church)
Pa fjalë – Shay Mooney, Jordan Reynolds, Dan Smyers & Laura Veltz, kantautore (Dan + Shay)

Albumi më i mirë i vendit
Njeriu i dëshpëruar – Kisha Eric
Më e fortë se e vërteta – Reba McEntire
Ungjilli Ndërshtetëror – Pistol Annies
Road Point Center – Thomas Rhett
Ndërsa unë jam Livin’- Tanya Tucker

Albumi më i mirë i epokës së re
Fairy Dreams – David Arkenstone
Homazh për mirësinë – David Darling
Krahët – Peter Kater
Verve – Sebastian Plano
Deva – Deva Premal

Albumi më i mirë vokal i xhazit
Fryma e etur – Sara Gazarek
Dashuria Dhe erationlirimi – Jazzmeia Horn
Vetëm Të gjithë – Catherine Russell
12 magjitë e vogla – Spalding Esperanza
Skenari – Band Tierney Sutton

Solo më e mirë e improvizuar e Xhazit
Diku tjetër – Melissa Aldana, soliste
Sozinho – Randy Brecker, solist
Nesër është Pyetja! – Julian Lage, solist
The Windup – Branford Marsalis, solist
Sighteseing – Christian McBride, solist

Albumi më i mirë Instrumental i Xhazit
Në çelësin e Universit – Joey DeFrancesco
Sekreti midis Hijes dhe Shpirtit – Quartet Branford Marsalis
Christian New McBride’s New Jawn – Christian McBride
Gjetja e Gabriel – Brad Mehldau
Eja çfarë mund të jetë – Joshua Redman Quartet

Albumi më i mirë i Ansambleve më të Mëdhenj Jazz
Helix Triple – Anat Cohen Tentet
Valltar në askund – Miho Hazama
Fshehja – Mike Holober & Orkestra Gazzam Jazz
Klubi i Librit Omni-Amerikan – Brian Lynch Big Band
Mrekulli një ditë – Terraza Big Band

Albumi më i mirë i Ansamblit më të Mëdhenj Jazz
Antidot – Chick Corea & Band Spanjoll i Zemrës
Rendit !: Muzika nga John Finbury – Thalma de Freitas With Vitor Gonçalves, John Patitucci, Chico Pinheiro, Rogerio Boccato & Duduka Da Fonseca
Una Noche con Rubén Blades – Jazz At Lincoln Center Orchestra Me Wynton Marsalis & Blades Rubén
Carib – David Sánchez
Sonero: Muzika e Ismael Rivera – Miguel Zenón

Albumi më i mirë i Ungjillit
Një Komb nën Zotin – Jekalyn Carr
fitues Vendi i Fshehjes – Tori Kelly
Bëni dhomë – Jonathan McReynolds
Ana tjetër – Grupi i Mureve
Një punë e shkëlqyer – Brian Courtney Wilson

Albumi më i mirë i Ungjillit
Rroftë dashuria – Kirk Franklin
Goshen – Donald Lawrence paraqet Këngëtarët Tri-City
Vizioni i Tunelit – Gene Moore
Zgjidh këtu – William Murphy
Diqka po ndodh! Një album i Krishtëlindjes – CeCe Winans

Albumi më i mirë Latin Pop
VIDA – Luis Fonsi
11:11 – Maluma
Montaner – Ricardo Montaner
#Eldisco – Alejandro Sanz
Fantasia – Sebastian Yatra

Albumi më i mirë i Amerikës
Vite për të djegur – Calexico Dhe Iron & verë
Kush jeni tani – Madison Cunningham
Oklahoma – Keb ‘Mo’
Tales Of America – J.S. Ondara
Ecni nëpër zjarr, Yola

Albumi më i mirë i Komedisë
Koha e Cilësisë – Jim Gaffigan
Relatable – Ellen DeGeneres
Tani – Aziz Ansari
Djali i Patricës – Trevor Noe
Shkopinj dhe Gurë – Dave Chappelle

Kënga më e mirë e shkruar për media vizive
“Balada e Kaubojit Lonesome” – Randy Newman, kantautor (Chris Stapleton), Track nga: Toy Story 4
“Vajza në Filma” – Dolly Parton & Linda Perry, kantautore (Dolly Parton), Ndjekje nga: Dumplin ‘
“Unë kurrë nuk do të dua përsëri” (Versioni i Filmit) – Natalie Hemby, Lady Gaga, Hillary Lindsey & Kantautorët Aaron Raitiere (Lady Gaga) & Bradley Cooper), Ndiqni nga: Një Yll është Lindur
“Fryma” – Beyoncé Knowles-Carter, Timothy McKenzie & Ilya Salmanzadeh, krijuese e këngëve (Beyoncé), Ndjekja nga: The Lion King
Suspirium ”- Thom Yorke, kantautor (Thom Yorke), Ndjekja nga: Suspiria

Fjala e fundit

Miliona shikues nga e gjithë bota do të përdorin mjetin më të mirë të industrisë, VPN, për të anashkaluar kufizimet gjeografike. Me audiencën kryesore që transmeton gjenerata X që udhëton nëpër botë për arsim dhe kohë të lirë, transmetimi i Grammy mund të jetë një telash pa një shërbim VPN.
Si një individ që dëshiron me padurim artistin e tyre të preferuar të marrë në shtëpi Grammy, unë mund të tregoj se sa zhgënjyese mund të jetë vetëm duke e ditur që nuk do të jeni në gjendje të transmetoni Grammy dhe të shikoni artistin tuaj të preferuar në skenë. Për fat të mirë, miliona njerëz tashmë janë drejtuar në një shërbim VPN për të anashkaluar kufizimet gjeo-gjeografike.
Pasi të jeni lidhur me PureVPN, ju mund të transmetoni live Grammy qoftë në Evropë, Afrikë të Jugut apo në një lundrim! Do të arrini të anashkaloni bllokadat rajonale dhe të merrni qasje në çdo përmbajtje të kufizuar për sa kohë që keni një lidhje pune në internet.

Kim Martin
Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me