Si të shikoni çmimet e Sporteve të Aktorëve të Ekranit 2020 Online


Si të shikoni çmimet e Sporteve të Aktorëve të Ekranit 2020 Online

Po mendoni se si të shikoni Awardsmimet 2020 SAG drejtpërdrejt? E tëra çfarë ju duhet të bëni është të ndiqni këto hapa të thjeshtë më poshtë:


 • Regjistrohu në PureVPN
 • Shkarkoni dhe instaloni aplikacionin PureVPN
 • Lidhu me serverin amerikan
 • Shkoni te TNT dhe kërkoni për Gmimet SAG
 • Filloni transmetimin dhe kënaquni
 • Gumimet e Sporteve të Aktorëve të Ekranit 2020
 • Kur të shikojnë 26-të Vjetarët e Guild Awards të Aktorëve të Ekranit 2020?
 • Ku mund të shikoni Guild Awards të Aktorit të Ekranit 2020?
 • Si të shikoni çmimet e Guild-it të 26-të të Aktorëve të Ekranit?
 • Kush është nikoqiri i Sporteve të Aktorëve të Awardsmimeve 2020?
 • Gmimet SAG 2020 Emërtimet dhe parashikimet tona
 • Gumimet e Sporteve të Aktorëve të Ekranit 2020

  26mimet e 26-ta vjetore të Sporteve të Aktorëve të Ekranit janë vendosur të shkojnë drejtpërdrejt në 19 Janar 2020. Për më tepër, SAG-AFTRA (Guild Screen Actors Guild Federation Federata Amerikane e Televizionit dhe Radio Artistëve) jo vetëm që ka shpallur nominimet si në emisionet televizive ashtu edhe për filmat por edhe marrësi për annualmimin vjetor të Arritjes së Jetës.

  Gmimet SAG nderojnë interpretuesit për shfaqjet e tyre në shfaqje televizive dhe foto me lëvizje live. Për të mbajtur të gjallë thelbin e çmimeve, komiteti madje jep edhe çmime për shfaqje nga ansambli ose kasti i një filmi lëvizës.

  Awardsmimet e 26-të Vjetorë të Aktorëve në Ekran 2020
  data: E Dielë, 19 Janar 2020
  vendtakim: Auditoriumi i Faltores, Los Angeles

  Kur të shikojnë 26-të Vjetarët e Guild Awards të Aktorëve të Ekranit 2020?

  Ceremonia do të mbahet të Dielën, 19 Janar në Auditoriumin e Faltores në Los Angeles, CA. Shfaqja do të fillojë në 8 pasdite. ET / 5 p.m. PT, me mbulim paraprak të tapeteve të kuqe. Mimet do të simulohen drejtpërdrejtë bregdetare në bregdet në TNT dhe TBS.

  Ku mund të shikoni Guild Awards të Aktorit të Ekranit 2020?

  Për shkak të çmimeve të 26-të të SAG si një ngjarje globale, tifozët nga e gjithë bota janë të interesuar jo vetëm të shikojnë ceremoninë live. Të drejtat e transmetimit për Gmimet SAG janë me TNT dhe TBS, tifozët mund të akordohen në TNT dhe TBS Channels këtë vit për të parë ngjarjen drejtpërdrejt. Ju gjithashtu mund të përdorni pajisje të tjera streaming për të parë çmimet e 26-të të SAG si ato të përmendura më poshtë:

  • TNT
  • FuboTV
  • Sling TV
  • Hulu me TV Live
  • PlayStation Vue
  • YouTube TV
  • roku
  • Apple TV
  • Amazon TV TV Stick

  Ju mund të përballeni me disa probleme me shërbimin siç janë TNT, FuboTV, YouTube TV dhe Hulu me TV Live, pasi që këto kanale kanë kufizuar qasjen. Sidoqoftë, mund të shikoni SAG-të në TNT ose ndonjë shërbim tjetër të palëve të treta me një shërbim premium VPN siç është PureVPN.

  Si të shikoni çmimet e Guild-it të 26-të të Aktorëve të Ekranit?

  Për të parë SAG Awards 2020 në internet, ju lutemi ndiqni udhëzimet hap pas hapi të listuara më poshtë:

  • Merrni PureVPN
  • Shkarkoni dhe instaloni aplikacionin PureVPN në pajisjen tuaj të preferuar
  • Nisni PureVPN dhe regjistrohuni me kredencialet tuaja
  • Lidhu me serverin amerikan
  • Shkoni te TNT dhe kërkoni për Gmimet SAG
  • Filloni transmetimin dhe kënaquni!

  Kush është nikoqiri i Sporteve të Aktorëve të Awardsmimeve 2020?

  Deri në vitin 2018, çmimet SAG u transmetuan pa një host. Kjo ndryshuar në vitin 2018, Kristen Bell u zgjodh si nikoqir dhe u pasua nga Megan Mullally në vitin 2019. Ekziston një shans që çmimet e SAG mund të mos kenë një host si Oskarët ose Emmy Awards në vitin 2019. Mikpritësi për çmimet e SAG 2020 ka nuk është njoftuar akoma. Ne do t’ju mbajmë të azhurnuar sa më shpejt të zbulohen më shumë informacione rreth ngjarjes.

  Gmimet SAG 2020 Emërtimet dhe parashikimet tona

  Shikoni çmimet SAG 2020

  Janë shpallur nominimet për formimet e 26-të vjetore të Sporteve të Aktorëve të Ekranit. Yeardo vit, SAG çmon aktorë nga ekrani i madh dhe i vogël, dhe fituesit shpesh vazhdojnë të bëhen fitues të çmimeve të Oskarit, duke e bërë Ceremoninë e wardmimit një gjë për të mbajtur në vëmendje.

  Këtë vit, Zonja e mrekullueshme Maisel dhe Metoda Kominsky hedhin monopolizimin e kategorive të komedisë. Apple TV + The Morning Show fitoi nyje për Steve Carell, Billy Crudup dhe Jennifer Aniston. Robert De Niro është zgjedhur këtë vit për t’u nderuar me Gmimin SAG Life Arwardment, i cili do të prezantohet nga Leonardo DiCaprio, i cili është edhe i nominuar për Aktorin Mashkull të shquar.

  America Ferrera dhe Danai Gurira njoftuan kandidatët këtë vit. Këtu është lista e kandidatëve për Guild Awards të ardhshme të Aktorëve të Ekranit 2020.

  Hidhni një pamje lëvizjeje

  • gjyle
  • Irlandezi
  • Lepuri Jojo
  • Një herë në Hollivud
  • parazit fitues

  Parashikim: Një herë në Hollivud.

  Aktori mashkull në një rol kryesor në një imazh lëvizjeje

  • Christian Bale, “Ford v Ferrari”
  • Leonardo DiCaprio, “Një herë në Hollivud”
  • Shoferi Adam, “Historia e martesës”
  • Taron Egerton, “Rocketman”
  • Joaquin Phoenix, “Joker” fitues

  Parashikim: Joaquin Phoenix, “Joker”

  Aktorja femër në një rol kryesor në një pamje lëvizjeje

  • Cynthia Erivo, “Harriet”
  • Scarlett Johansson, “Historia e martesës”
  • Lupita Nyongoo, “Ne”
  • Charlize Theron, “Bombshell”
  • Renee Zellweger, “Judy” fitues

  Parashikim: Lupita Nyongoo, “Ne”

  Aktori Mashkull në një rol mbështetës në një imazh lëvizje

  • Tom Hanks, “Një ditë e bukur në lagje”
  • Al Pacino, “The Irishman”
  • Brad Pitt, “Një herë në Hollivud” fitues
  • Joe Pesci, “The Irishman”
  • Jamie Foxx, “Vetëm mëshirë”

  Parashikim: Al Pacino, “The Irishman”

  Aktorja femër në një rol mbështetës në një imazh lëvizje

  • Laura Dern, “Historia e martesës” fitues
  • Scarlett Johansson, “Jojo Rabbit”
  • Nicole Kidman, “Bombshell”
  • Jennifer Lopez, “Hustlers”
  • Margot Robbie, “Bombshell”

  Parashikim: Laura Dern, “Historia e martesës”

  Ansambli në një seri dramash

  • Gënjeshtra të Mëdha të Vogla
  • Kurora fitues
  • Loja e froneve
  • Përralla e Shërbëtores
  • Gjërat e çuditshme

  Parashikim: Kurora

  Aktori Mashkull në një seri Drama

  • Sterling K. Brown, “Ky është Ne”
  • Steve Carell, “Shfaqja e mëngjesit”
  • Billy Crudup, “Shfaqja e mëngjesit”
  • David Harbour, “Gjërat e çuditshme”
  • Peter Dinklage, “Game of Thrones” fitues

  Parashikim: David Harbour, “Gjërat e çuditshme”

  Aktore femër në një seri dramash

  • Jennifer Aniston, “Shfaqja e mëngjesit” fitues
  • Helena Bonham Carter, “Kurora”
  • Olivia Colman, “Kurora”
  • Jodie Comer, “Vrasja e Evës”
  • Elisabeth Moss, “Përralla e Shërbëtores”

  Parashikim: Olivia Colman, “Kurora”

  Ansambli në një seri Komedish

  • “Barry”
  • “Fleabag”
  • “Metoda Kominsky”
  • “Zonja e mrekullueshme Maisel” fitues
  • “Schitt’s Creek”

  Parashikim: Zonja e mrekullueshme Maisel

  Aktori Mashkull në një seri Komedish

  • Alan Arkin, “Metoda e Kominsky”
  • Michael Douglas, “Metoda e Kominsky”
  • Bill Hader, “Barry”
  • Andrew Scott, “Fleabag”
  • Toni Shalhoub, “Zonja e mrekullueshme Maisel” fitues

  Parashikim: Bill Hader, “Barry”

  Aktore femër në një seri Komedish

  • Alex Borstein, “Zonja e mrekullueshme Maisel”
  • Christina Applegate, “Vdekur për mua”
  • Rachel Brosnahan, “Zonja e mrekullueshme Maisel”
  • Catherine O’Hara, “Schitt’s Creek”
  • Phoebe Waller-Bridge, “Fleabag” fitues

  Parashikim: Phoebe Waller-Bridge, “Fleabag”

  Aktori Mashkull në një Televizion Film ose Seri të Kufizuar

  • Jharrel Jerome, “Kur ata na shohin”
  • Jared Harris, “Chernobyl”
  • Mahershala Ali, “Detektiv i Vërtetë”
  • Russell Crowe, “Zëri më i Lartë”
  • Sam Rockwell, “Fosse / Verdon” fitues

  Parashikim: Jharrel Jerome, “Kur ata na shohin”

  Aktore femër në një film televiziv ose seri të kufizuar

  • Patricia Arquette, “Akti”
  • Toni Collette, “E pabesueshme”
  • Joey King, “Akti”
  • Emily Watson, “Chernobyl”
  • Michelle Williams, “Fosse / Verdon” fitues
  • Kate McKinnon (Saturday Night Live)

  Parashikim: Michelle Williams, “Fosse / Verdon”

  Ansambli marifet në një figurë lëvizjeje

  • “Avengers: Endgame” fitues
  • “Ford v Ferrari”
  • “Irlandezi”
  • “Joker”
  • “Një herë në Hollivud”

  Parashikim: Avengers: Endgame

  Ansambli Stunt në një Komedi apo Drama Seri

  • “Loja e froneve” fitues
  • “SHKËLQIM”
  • “Gjërat e çuditshme”
  • “Të vdekurit në këmbë”
  • “Watchmen”

  Parashikim: Gjërat e çuditshme

  Kim Martin Administrator
  Sorry! The Author has not filled his profile.
  follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map