Si të shikoni Awardsmimet e Zgjedhjeve të Kritikëve 2020 Online

Ndiqni këto hapa të thjeshtë më poshtë për të parë Awardsmimet e Critic’s 2020 drejtpërdrejt dhe në internet nga kudo në botë:

 • Regjistrohu në PureVPN
 • Shkarkoni dhe instaloni aplikacionin PureVPN
 • Lidhu me serverin amerikan
 • Shkoni në CW
 • Filloni transmetimin dhe kënaquni

Shikoni çmimet për zgjedhjen e kritikut 2019

 • Kur dhe ku mbahen Awardsmimet për Zgjedhjet e Kritikut?
 • Ku mund të shikoni Awardsmimet për Zgjedhjet e Kritikut 2020?
 • Si të shikoni Awardsmimet për Zgjedhjet e Kritikut 2020?
 • Critic’s Choice Awards Nominimet
 • Pse PureVPN?
 • Kur dhe ku mbahen Awardsmimet për Zgjedhjet e Kritikut?

  Ngjarja do të zhvillohet në të njëjtin vend me Awardsmimet e Kritikëve të Zgjedhjeve 2019. Të përmendura më poshtë janë data dhe vendi i saktë i ceremonisë së ardhshme të ndarjes së çmimeve.

  Awardsmimet e Zgjedhjes së 25-të të Kritikut
  data: E Dielë, 12 Janar 2020
  vendtakim: Barker Hanger në Santa Monica, California

  Ku mund të shikoni Awardsmimet për Zgjedhjet e Kritikut 2020?

  Për shkak të 25 Awardsmimeve të Zgjedhjeve të Kritikëve si një ngjarje globale, tifozët nga e gjithë bota janë të interesuar të shikojnë ceremoninë live. Tifozët mund të akordohen në CW këtë vit për të parë ngjarjen drejtpërdrejt. Ju gjithashtu mund të përdorni pajisje të tjera streaming për të parë Awardsmimet e Zgjedhjeve të Kritikëve si ato të përmendura më poshtë përmes Aplikacionit CW:

  • Apple TV
  • Lojtarët Roku
  • Chromecast
  • Amazon Fire TV dhe TV TV Zjarri
  • Tableta Amazon Fire (Kindle)
  • Xbox nje
  • iPhone / iPad / iPod Touch me iOS 9 ose më të lartë
  • Telefonat dhe tabletët Android
  • Tableta Windows

  Si të shikoni Awardsmimet për Zgjedhjet e Kritikut 2020?

  Për njerëzit që jetojnë në Shtetet e Bashkuara, shikimi i Awardsmimeve të Ardhshme të Kritikëve të vitit 2020 është mjaft i thjeshtë pasi ata vetëm duhet të bëjnë është të regjistroheni në rrjetin televiziv CW, të shikoni për lidhjen dhe kjo është në lidhje me të. Pas kësaj, ata lehtë mund të shijojnë ngjarjen.

  Kjo tha, e njëjta gjë nuk mund të thuhet për njerëzit që jetojnë diku tjetër. Kjo për shkak se Rrjeti i Televizionit CW është në dispozicion vetëm në Shtetet e Bashkuara. Atëherë, çfarë mund të bëjnë? Epo, ekziston një zgjidhje e thjeshtë. Gjithçka që ju nevojitet është një lidhje aktive VPN siç është PureVPN.

  Për të filluar, ndiqni këto hapa më poshtë:

  • Merrni PureVPN
  • Shkarkoni dhe instaloni aplikacionin PureVPN në pajisjen tuaj të preferuar
  • Nisni PureVPN dhe regjistrohuni me kredencialet tuaja
  • Lidhu me serverin amerikan
  • Shkoni në CW dhe kërkoni për Awards Critic’s Choice
  • Filloni transmetimin dhe kënaquni!

  Critic’s Choice Awards Nominimet

  Shikoni çmimet e Critic's Choices 2019

  Shoqata e Zgjedhjeve të Kritikëve më në fund njoftoi më 8 dhjetor 2019 nominimet e saj për 25-të vjetorin e ardhshëm Critic’s Choice Choice Choice, dhe mirë, listat janë ashtu siç e prisnit të ishin. The Irishland i Martin Scorsese kryeson listën e kandidatëve me gjithsej 14 përmendje. Kjo përfshin nominimet si për figurën më të mirë ashtu edhe për regjinë më të mirë.

  Në anën televizive të nominimeve, Netflix po kryeson paketën me 61 përmendje dajak, me HBO që vjen në vendin e dytë me 33. Kur Netflix Kur Ata na shohin po kryeson nominimet në TV me gjithsej 6 përmendje duke përfshirë seritë më të mira të kufizuara. Për më shumë detaje, shikoni listën e plotë të nominimeve të filmave dhe TV më poshtë:

  Piktura më e mirë

  • 1917
  • Ford v Ferrari
  • Irlandezi
  • Lepuri Jojo
  • shakaxhi
  • Gratë e Vogla
  • Historia e martesës
  • Njëherë e një kohë… në Hollywood fitues
  • parazit
  • Gurë të çmuar

  Aktori më i mirë

  • Antonio Banderas – Dhimbje dhe Lavdi
  • Robert De Niro – Irlandez
  • Leonardo DiCaprio – Një herë një herë… në Hollywood
  • Shoferi i Adamit – Historia e martesës
  • Eddie Murphy – Dolemite është Emri im
  • Joaquin Phoenix – Xhoker fitues
  • Adam Sandler – Gurë Kristali të Pandashëm

  AKTESA M B E MIR

  • Awkwafina – Lamtumirë
  • Cynthia Erivo – Harriet
  • Scarlett Johansson – Historia e martesës
  • Lupita Nyong’o – Ne
  • Saoirse Ronan – Gratë e Vogla
  • Charlize Theron – Bombshell
  • Renée Zellweger – Judy fitues

  AKTORI PUPR MBSHTETJEN E MIR

  • Willem Dafoe – Fari
  • Tom Hanks – Një ditë e bukur në lagje
  • Anthony Hopkins – Dy Papat
  • Al Pacino – Irlandez
  • Joe Pesci – Irlandez
  • Brad Pitt – Njëherë e një kohë… në Hollywood fitues

  AKTESI MUP T MIR S P SRKRAHJES

  • Laura Dern – Historia e martesës fitues
  • Scarlett Johansson – Jojo Rabbit
  • Jennifer Lopez – Hustlers
  • Firence Pugh – Gratë e Vogla
  • Margot Robbie – Bombshell
  • Zhao Shuzhen – Lamtumirë

  AKTORI / AKTESA M B E MIR

  • Julia Butters – Dikur një herë… në Hollywood
  • Roman Griffin Davis – Lepuri Jojo fitues
  • Noah Jupe – djalë i dashur
  • Thomasin McKenzie – Jojo Rabbit
  • Shahadi Wright Joseph – Ne
  • Archie Yates – Jojo Rabbit

  SEMBIMI më i mirë i veprimit

  • gjyle
  • Irlandezi fitues
  • Thika Jashtë
  • Gratë e Vogla
  • Historia e martesës
  • Njëherë e një kohë… në Hollywood
  • parazit

  Drejtori më i mirë

  • Noah Baumbach – Historia e martesës
  • Greta Gerwig – Gratë e Vogla
  • Bong Joon Ho – Parazit fitues
  • Sam Mendes – 1917
  • Josh Safdie dhe Benny Safdie – Gurë Kristali i Thyer
  • Martin Scorsese – Irlandez
  • Quentin Tarantino – Një herë një herë… në Hollywood

  SHKENCA E MIRA ORIGJINALE

  • Noah Baumbach – Historia e martesës
  • Rian Johnson – Thikat Out
  • Bong Joon Ho dhe Han Jin Won – Parazit
  • Quentin Tarantino – Një herë një herë… në Hollywood fitues
  • Lulu Wang – Lamtumirë

  SHKENCA E MIRA T AD ADAPTUAR

  • Greta Gerwig – Gratë e Vogla fitues
  • Noah Harpster dhe Micah Fitzerman-Blu – Një ditë e bukur në lagje
  • Anthony McCarten – Dy popet
  • Todd Phillips & Scott Silver – Joker
  • Taika Waititi – Lepuri Jojo
  • Steven Zaillian – Irlandez

  KINEMATOGRAPIA më e mirë

  • Jarin Blaschke – Fari
  • Roger Deakins – 1917 fitues
  • Phedon Papamichael – Ford v Ferrari
  • Rodrigo Prieto – Irlandez
  • Robert Richardson – Një herë një herë… në Hollywood
  • Lawrence Sher – Xhoker

  PROJEKTIMI M MIR

  • Mark Friedberg, Kris Moran – Xhoker
  • Dennis Gassner, Lee Sandales – 1917
  • Jess Gonchor, Claire Kaufman – Gratë e Vogla
  • Lee Ha Jun – Parazit
  • Barbara Ling, Nancy Haigh – Njëherë e një kohë… në Hollywood fitues
  • Bob Shaw, Regina Graves – Irlandez
  • Donal Woods, Gina Cromwell – Downton Abbey

  Redaktimi më i mirë

  • Ronald Bronstein, Benny Safdie – Gurë Kristali i Thyer
  • Andrew Buckland, Michael McCusker – Ford v Ferrari
  • Yang Jinmo – Parazit
  • Fred Raskin – Një herë një herë… në Hollywood
  • Thelma Schoonmaker – Irlandez
  • Lee Smith – 1917 fitues

  PROJEKTimi më i mirë i KOSTUMIT

  • Ruth E. Carter – Dolemite është emri im fitues
  • Dita e Julianit – Rocketman
  • Jacqueline Durran – Gratë e Vogla
  • Arianne Phillips – Një herë një herë… në Hollywood
  • Sandy Powell, Christopher Peterson – Irlandez
  • Anna Robbins – Downton Abbey

  Flokët më të mirë dhe marrja

  • gjyle fitues
  • Dolemite është emri im
  • Irlandezi
  • shakaxhi
  • femëror
  • Njëherë e një kohë… në Hollywood
  • Rocketman

  Efektet më të mira vizuale

  • 1917
  • Ad Astra
  • Aeronautët
  • Avengers: Endgame fitues
  • Ford v Ferrari
  • Irlandezi
  • Mbreti Luan

  TIPARET më të mira të ANIMIT

  • i neveritshëm
  • I ngrirë II
  • Si të Trajnoni Dragon tuaj: Bota e fshehur
  • Humbja trupin tim
  • Lidhja që mungon
  • Historia e lodrave 4 fitues

  AKTIONI M B MIR

  • 1917
  • Avengers: Endgame fitues
  • Ford v Ferrari
  • John Wick: Kapitulli 3 – Parabellum
  • Spider-Man: Larg shtëpisë

  KOMENTI MEST I MIR

  • Booksmart
  • Dolemite është emri im fitues
  • Lamtumirë
  • Lepuri Jojo
  • Thika Jashtë

  SCI-FI MIR OSE MOVIE TORRIK

  • Ad Astra
  • Avengers: Endgame
  • Midsommar
  • SHBA fitues

  FILMI I GJUHSIS B SEST MIRA

  • Atlantics
  • Të Mjerët
  • Dhimbje dhe Lavdi
  • parazit fitues
  • Portreti i një Zonje në Zjarr

  SONG MIR

  • Glasgow (Nuk ka vend si në shtëpi) – Trëndafil i egër fitues
  • (Unë do të Gonna) Love Me Again – Rocketman fitues
  • Unë jam duke qëndruar me ju – përparim
  • Në të panjohurën – Ngrira II
  • Pa fjalë – Aladdin
  • Fryma – Mbreti Luani
  • Qëndroni në këmbë – Harriet

  VLERA E BEST

  • Michael Abels – Ne
  • Alexandre Desplat – Gratë e Vogla
  • Hildur Guðnadóttir – Xhoker fitues
  • Randy Newman – Historia e martesës
  • Thomas Newman – 1917
  • Robbie Robertson – Irlandez

  Serialet më të mira DRAMA

  • Kurora (Netflix)
  • David Makes Man (OWN)
  • Game of Thrones (HBO)
  • Lufta e Mirë (CBS All Access)
  • Paraqesin (FX)
  • Suksese (HBO) fitues
  • Kjo është Ne (NBC)
  • Roje (HBO)

  AKTORI M IN I MIR Në një seri serialesh DRAMA

  • Sterling K. Brown – Kjo është Ne (NBC)>
  • Mike Colter – Evil (CBS)
  • Paul Giamatti – Miliarda (Koha e shfaqjes)
  • Kit Harington – Game of Thrones (HBO)
  • Freddie Highmore – Mjeku i Mirë (ABC)
  • Tobias Menzies – Kurora (Netflix)
  • Billy Porter – Pose (FX)
  • Jeremy Strong – Suksion (HBO) fitues

  AKTESA M B E MIR N IN SERIES DRAMA

  • Christine Baranski – Lufta e Mirë (CBS All Access)
  • Olivia Colman – Kurora (Netflix)
  • Jodie Comer – Vrasja e Eve (BBC America)
  • Nicole Kidman – Big Little Lies (HBO)
  • Regina King – Watchmen (HBO) fitues
  • Mj Rodriguez – Pose (FX)
  • Sarah Snook – Suksion (HBO)
  • Zendaya – Euphoria (HBO)

  AKTORI PUPR MBSHTETJEN E AKTORIT N IN një SERI DRAMA

  • Asante Blackk – Ky është Ne (NBC)
  • Billy Crudup – Shfaqja e mëngjesit (Apple) fitues
  • Asia Kate Dillon – Miliarda (Koha e shfaqjes)
  • Peter Dinklage – Game of Thrones (HBO)
  • Justin Hartley – Ky është Ne (NBC)
  • Delroy Lindo – Lufta e Mirë (CBS All Access)
  • Tim Blake Nelson – Watchmen (HBO)

  AKTESA MUP T MIR S PR MBSHTETJE N IN SERIES DRAMA

  • Helena Bonham Carter – Kurora (Netflix)
  • Gwendoline Christie – Game of Thrones (HBO)
  • Laura Dern – Big Little Lies (HBO)
  • Audra McDonald – The Good Fight (CBS All Access)
  • Jean Smart – Rojet (HBO) fitues
  • Meryl Streep – Big Little Lies (HBO)
  • Susan Kelechi Watson – Ky është Ne (NBC)

  Serialet më të mirë të komedisë

  • Barry (HBO) fitues
  • Fleabag (Amazon)
  • Zonja e mrekullueshme Maisel (Amazon)
  • Mami (CBS)
  • Një ditë në një kohë (Netflix)
  • PEN15 (Hulu)
  • Creek (Pop) e Schitt

  Aktori më i mirë në një seri të komedisë

  • Ted Danson – Vendi i Mirë (NBC)
  • Walton Goggins – Unicorn (CBS)
  • Bill Hader – Barry (HBO) fitues
  • Eugene Levy – Creek (Pop) e Schitt
  • Paul Rudd – Të jetosh me veten tënde (Netflix)
  • Bashir Salahuddin – Shfaqja e Shermanit (IFC)
  • Ramy Youssef – Ramy (Hulu)

  AKTESA M B E MIR N IN NJ SER SERIES Komedi

  • Christina Applegate – vdekur për mua (Netflix)
  • Alison Brie – GLOW (Netflix)
  • Rachel Brosnahan – Zonja e mrekullueshme Maisel (Amazon)
  • Kirsten Dunst – Në bërjen e një Zoti në Florida Qendrore (Koha e shfaqjes)
  • Julia Louis-Dreyfus – Veep (HBO)
  • Catherine O’Hara – Creek (Pop) e Schitt
  • Phoebe Waller-Bridge – Fleabag (Amazon) fitues

  AKTORI PUPR MBSHTETJEN E AKTORIT N IN NJ SER SERIKE Komediake

  • Andre Braugher – Brooklyn Nine-Nine (NBC)
  • Anthony Carrigan – Barry (HBO)
  • William Jackson Harper – Vendi i Mirë (NBC)
  • Daniel Levy – Creek (Pop) e Schitt
  • Nico Santos – Superstore (NBC)
  • Andrew Scott – Fleabag (Amazon) fitues
  • Henry Winkler – Barry (HBO)

  AKTRESI PUPR MBSHTETJEN E AKTUARIT N IN NJ SER SERIES Komedi

  • Alex Borstein – Zonja e mrekullueshme Maisel (Amazon) fitues
  • D’Arcy Carden – Vendi i Mirë (NBC)
  • Sian Clifford – Fleabag (Amazon)
  • Betty Gilpin – GLOW (Netflix)
  • Rita Moreno – Një ditë në një kohë (Netflix)
  • Annie Murphy – Creek (Pop) e Schitt
  • Molly Shannon – Dy të tjerët (Komedia Qendrore)

  Serialet më të mirë të KUFIZUAR

  • Catch-22 (Hulu)
  • Hernernobili (HBO)
  • Fosse / Verdon (FX)
  • Trevor Noah, Tour Trevor Noah
  • Zëri më i lartë (Koha e shfaqjes)
  • E pabesueshme (Netflix)
  • Kur na shohin (Netflix) fitues
  • Vite dhe Vite (HBO)

  SHUM MOVIE MADE P FORR TELEVIZION

  • Brexit (HBO)
  • Deadwood: Filmi (HBO)
  • El Camino: Një film i keq i thyer (Netflix) fitues
  • Ishulli Guava (Amazon)
  • Djali i lindjes (HBO)
  • Patsy & Loretta (Jetëgjatësia)

  Aktori më i mirë në një seri të kufizuar OSE SHUM MADE P FORR TELEVIZION

  • Christopher Abbott – Catch-22 (Hulu)
  • Mahershala Ali – Detektiv i Vërtetë (HBO)
  • Russell Crowe – Zëri më i Lartë (Koha e shfaqjes)
  • Jared Harris – Chernobyl (HBO)
  • Jharrel Jerome – Kur Ata na Shikojnë (Netflix) fitues
  • Sam Rockwell – Fosse / Verdon (FX)
  • Noah Wyle – Linja e Kuqe (CBS)

  AKTRESA M E MIR N IN NJ SER SERI me KUFIZUAR OSE MOVIE MADE P FORR TELEVIZION

  • Kaitlyn Dever – E pabesueshme (Netflix)
  • Anne Hathaway – Modern Love (Amazon)
  • Megan Hilty – Patsy & Loretta (Jetëgjatësia)
  • Joey King – Akti (Hulu)
  • Jessie Mueller – Patsy & Loretta (Jetëgjatësia)
  • Merritt Wever – E pabesueshme (Netflix)
  • Michelle Williams – Fosse / Verdon (FX) fitues

  AKTORI PUPR MBSHTETJEN E AKTORIT N IN një SERI me KUFIZUAR OSE MOVIE MADE P FORR TELEVIZION

  • Asante Blackk – Kur Ata na shohin (Netflix)
  • George Clooney – Catch-22 (Hulu)
  • John Leguizamo – Kur ata na shohin (Netflix)
  • Dev Patel – Dashuri Moderne (Amazon)
  • Jesse Plemons – El Camino: Një Movie Breaking Bad (Netflix)
  • Stellan Skarsgård – Chernobyl (HBO) fitues
  • Russell Tovey – Vite dhe Vite (HBO)

  AKTRESI PUPR MBSHTETJEN E AKTUARIT N IN NJ SER SERI me KUFIZUAR OSE MOVIE MADE P FORR TELEVIZION

  • Patricia Arquette – Akti (Hulu)
  • Marsha Stephanie Blake – Kur ata na shohin (Netflix)
  • Toni Collette – E pabesueshme (Netflix) fitues
  • Niecy Nash – Kur ata na shohin (Netflix)
  • Margaret Qualley – Fosse / Verdon (FX)
  • Emma Thompson – Vite dhe Vite (HBO)
  • Emily Watson – Chernobyl (HBO)

  SERITET MEST T MIRA

  • Goja e Madhe (Netflix)
  • Kuaj BoJack (Netflix) fitues
  • Kristali i Errët: Mosha e Rezistencës (Netflix)
  • Ajo-Ra dhe Princeshat e Fuqisë (Netflix)
  • Simpsons (dhelpra)
  • Zhbëj (Amazon)

  SHOQ BRIA M B E MIR

  • Desus & Mero (Koha e shfaqjes)
  • Front i plotë me Bletën Samantha (TBS)
  • Kelly Clarkson Show (NBC)
  • Javën e kaluar sonte me John Oliver (HBO)
  • Shfaqja e vonë me James Corden (CBS) fitues
  • Natën e vonë me Seth Meyers (NBC) fitues

  KOMBETI MEST I MIR SPECIAL

  • Amy Schumer: Rritja (Netflix)
  • Jenny Slate: Stage Fright (Netflix)
  • Jetoni përpara një Audience në Studio: Të gjitha në Norman Lear në Familje dhe The Jeffersons (ABC) fitues
  • Ramy Youssef: Ndjenjat (HBO)
  • Seth Meyers: Lobi Baby (Netflix)
  • Trevor Noah: Biri i Patrisit (Netflix)
  • Wanda Sykes: Jo Normale (Netflix)

  Pse PureVPN?

  Me ndihmën e 2,000 serverëve të tij, PureVPN lejon pajtimtarët e tij që të ndryshojnë shpejt dhe të maskojnë adresat e tyre dixhitale në atë të kudo në botë. Kjo jo vetëm që do t’ju lejojë hyrjen në Rrjetin CW ose në Awardsmimet e Zgjedhjes së Kritikëve 2020, por gjithashtu do t’ju ofrojë siguri shtesë, të cilën ne të gjithë e dimë se është gjithmonë një plus kur jeni i lidhur me internetin.

  Kim Martin
  Kim Martin Administrator
  Sorry! The Author has not filled his profile.
  follow me