Si të shikoni Awardsmimet e Njerëzve për Zgjedhjet 2019 Online

Po mendoni se si të shikoni Awardsmimet e Zgjedhjeve të Njerëzit 2019 drejtpërdrejt? E tëra çfarë ju duhet të bëni është të ndiqni këto hapa të thjeshtë më poshtë:

 • Regjistrohu në PureVPN
 • Shkarkoni dhe instaloni aplikacionin PureVPN
 • Lidhu me serverin amerikan
 • Shkoni në NBC
 • Filloni transmetimin dhe kënaquni

Shikoni çmimet e zgjedhjes së Popullit 2019

 • Kur dhe Ku janë Awardsmimet për Zgjedhjen e Njerëzve?
 • Ku mund të shikoni Awards Choice People 2019?
 • Si të shikoni Awardsmimet e 45-të të Zgjedhjeve të Njerëzve?
 • Kush është nikoqiri i People Choice Awards 2019?
 • Choicemimet e Zgjedhjeve të Popullit 2019 Emrat
 • Pse PureVPN?
 • Kur dhe Ku janë mbajtur Awardsmimet e Zgjedhjeve të Njerëzve?

  Ngjarja do të zhvillohet në Barker Hanger, një teatër me shfaqje në Kaliforni. Këtu janë detajet që ju duhet të mbani në mend.

  Awardsmimet e 45-të të Zgjedhjeve për Njerëzit
  data: E Dielë, 10 Nëntor
  vendtakim: Barker Hanger, Santa Monica, CA

  Ku mund të shikoni Awards Choice People 2019?

  Për shkak të 45mimeve të 45-të të Zgjedhjeve të Popullit, si një ngjarje globale, tifozët nga e gjithë bota janë të interesuar të shikojnë ceremoninë live. Tifozët mund të akordohen në NBC këtë vit për të parë ngjarjen drejtpërdrejt. Ju gjithashtu mund të përdorni pajisje të tjera streaming për të parë 71t Emmy Awards si ato të përmendura më poshtë:

  • NBC
  • FuboTV
  • Hulu
  • Sling TV

  Si të shikoni Awardsmimet e 45-të të Zgjedhjeve të Njerëzve?

  Ekzistojnë mundësi të shumta për transmetimin e drejtpërdrejtë të Awardsmimet e Zgjedhjeve të Njerëzve 2019. Shtë thelbësore të dihet se të gjitha transmetimet live janë në dispozicion vetëm në SH.B.A. Nëse jetoni jashtë SH.B.A., do t’ju duhet një VPN premium për të hyrë në prurjet live. Ju mund të jetoni në transmetim çmimet e Zgjedhjeve të Popullit 2019 në:

  Shikoni Awards Awards të njerëzve 2019 në NBC

  NBC është transmetuesi zyrtar i People Awards Choice Choice 2019 2019, kështu që është e arsyeshme vetëm ta provoni. Nëse jeni në SH.B.A., ju mund të jetoni streammimet e Zgjedhjeve të Njerëzve direkt nga faqja e internetit e tyre. Sidoqoftë, nëse jeni jashtë SH.B.A., do t’ju duhet një VPN premium siç është PureVPN që mund t’ju lejojë të ndryshoni vendndodhjen tuaj virtuale në SH.B.A. dhe të hyni në Awardsmimet e Zgjedhjeve të Njerëzve nga kudo në botë.

  Për të shikuar Linjën e onmimeve të Njerëzit në linjë, ju lutemi ndiqni udhëzimet hap pas hapi të listuara më poshtë:

  • Merrni PureVPN
  • Shkarkoni dhe instaloni aplikacionin PureVPN në pajisjen tuaj të preferuar
  • Nisni PureVPN dhe regjistrohuni me kredencialet tuaja
  • Lidhu me serverin amerikan
  • Shkoni në NBC dhe kërkoni për Awards Choice People
  • Filloni transmetimin dhe kënaquni!

  Shikoni Awards Awards të njerëzve 2019 në FuboTV

  Nëse keni një abonim pune në FuboTV, keni fat të madh. FuboTV do të jetë drejtpërdrejtë në transmetimin e 45-të të Awardsmimeve të Zgjedhjeve të Njerëzve, dhe mund ta shikoni lehtë nëse jeni në SH.B.A., Kanada ose Spanjë. Sidoqoftë, nëse nuk jeni në ndonjë prej këtyre vendeve, do t’ju duhet PureVPN për të ndryshuar vendndodhjen tuaj virtuale dhe për të hyrë në FuboTV. Thjesht ndiqni udhëzimet më poshtë.

  • Merrni PureVPN
  • Shkarkoni dhe instaloni aplikacionin PureVPN në pajisjen tuaj të preferuar
  • Nisni PureVPN dhe regjistrohuni me kredencialet tuaja
  • Lidhu me serverin amerikan
  • Shkoni në FuboTV
  • Filloni transmetimin dhe kënaquni!

  Shikoni Awards Awards të njerëzve 2019 në Hulu

  Hulu është një tjetër shërbim i rangut më të lartë në SH.B.A., i cili pret shfaqje TV, filma dhe një listë të gjatë të kanaleve live. Një nga kanalet live që ajo ofron përfshin NBCU, i cili do të sigurojë transmetim live të ngjarjes.
  Nëse keni një abonim ekzistues Hulu, mund ta vendosni në përdorim të mirë duke u abonuar në PureVPN dhe duke e përdorur atë për të ndryshuar vendndodhjen tuaj dhe hyrjen në Hulu. Meqenëse Hulu nuk është i disponueshëm jashtë SH.B.A., nuk do të mund ta përdorni atë përveç nëse lidheni me një VPN. Për të marrë PureVPN dhe për të hyrë në Hulu nga çdo vend në botë, ndiqni hapat e dhënë më poshtë.

  • Merrni PureVPN
  • Shkarkoni dhe instaloni aplikacionin PureVPN në pajisjen tuaj të preferuar
  • Nisni PureVPN dhe regjistrohuni me kredencialet tuaja
  • Lidhu me serverin amerikan
  • Shkoni në Hulu
  • Filloni transmetimin dhe kënaquni!

  Shikoni Awards Awards të njerëzve 2019 në SlingTV

  Përndryshe, ju gjithashtu mund të shikoni Awardsmimet e 45-të të Zgjedhjeve të Njerëzve në Sling TV. Sling TV është gjithashtu një shërbim premium, kështu që do të duhet të pyesni miqtë dhe familjen tuaj për letrat kredenciale nëse nuk keni një llogari ekzistuese. Meqenëse Sling TV është gjithashtu një shërbim i kufizuar i cili nuk është i disponueshëm në shumicën e vendeve, do t’ju duhet një VPN premium streaming, siç është PureVPN, për të hyrë në të dhe për të shikuar Awardsmimet e 45-të të Zgjedhjeve të Njerëzve.

  • Merrni PureVPN
  • Shkarkoni dhe instaloni aplikacionin PureVPN në pajisjen tuaj të preferuar
  • Nisni PureVPN dhe regjistrohuni me kredencialet tuaja
  • Lidhu me serverin amerikan
  • Shkoni në SlingTV
  • Filloni transmetimin dhe kënaquni!

  Kush është nikoqiri i People Choice Awards 2019?

  Ashtu si Oskarët, PCA-të po planifikojnë të shkojnë pa host këtë vit. People Choice Awards 2018 gjithashtu nuk kishte një pritës për ceremoninë e tyre të ndarjes së çmimeve.

  Choicemimet e Zgjedhjeve të Popullit 2019 Emrat

  Shikoni çmimet e zgjedhjeve të njerëzve 2019

  Siç e dimë, Awardsmimet e Njerëzve për Zgjedhje kanë ushqyer në katër kategori për një kohë të gjatë. Sipas këtyre kategorive, çmime të ndryshme janë shtuar dhe hequr me kalimin e kohës. Kjo është ajo që nominimet janë për yearmimet Zgjedhore të Njerëzve të këtij viti.

  Këtë vit rreth, Avengers: Endgame dhe The Lion King kanë nominime të shumta, dhe për arsyet e duhura. Të dy ata bënë disa dollarë të shkëlqyeshëm në arkë. Për kategorinë e TV Show, shfaqjet që kanë marrë më shumë nominime përfshijnë The Big Bang Theory, Game of Thrones, This Is Us, dhe Stranger Things.

  Shfaqja e vitit 2019

  • Loja e froneve
  • WWE Raw
  • Gjërat e çuditshme (WINNER)
  • Të vdekurit në këmbë
  • Teoria e Big Bangut
  • Riverdale
  • Keta jemi ne
  • Anatomia e Grey

  Ylli i Televizionit Mashkullor të vitit 2019

  • Kit Harington – Game of Thrones
  • Spruce Cole – Riverdale (WINNER)
  • Norman Reedus – Të Vdekurit në këmbë
  • Finn Wolfhard – Gjëra të çuditshme
  • Jim Parsons – Teoria e Big Bangut
  • Milo Ventimiglia – Ky është Ne
  • Sterling K. Brown – Kjo është Ne
  • KJ Apa – Riverdale

  Ylli i Televizionit Femëror të vitit 2019

  • Mandy Moore – Kjo është Ne
  • Millie Bobby Brown – Gjëra të çuditshme (WINNER)
  • Sophie Turner – Game of Thrones
  • Danai Gurira – Të Vdekurit në këmbë
  • Camila Mendes – Riverdale
  • Lili Reinhart – Riverdale
  • Maisie Williams – Game of Thrones
  • Reese Witherspoon – Big Little Lies

  Shfaqja Sci-Fi / Fantasy e vitit 2019

  • Shadowhunters (WINNER)
  • Gjërat e çuditshme
  • Akullnajat Aventurat e Sabrina
  • mbinatyror
  • Flash
  • Akademia e Umbrellës
  • Arrow
  • 100

  Ylli i Filmit Mashkull të vitit 2019

  • Robert Downey Jr. – Avengers: Endgame (WINNER)
  • Chris Hemsworth – Avengers: Endgame
  • Tom Holland – Spider-Man: Larg shtëpisë
  • Will Smith – Aladdin
  • Keanu Reeves – John Wick: Kapitulli 3 – Parabellum
  • Samuel L. Jackson – Kapiteni Marvel
  • Dwayne Johnson – Shpejt & Paraqet me zemërim: Hobbs & Shaw
  • Adam Sandler – Misteri i Vrasjeve

  Ylli i Filmit Femër të vitit 2019

  • Millie Bobby Brown – Godzilla: Mbreti i Monsters
  • Scarlett Johansson – Avengers: Endgame
  • Zendaya – Spider-Man: Larg shtëpisë (WINNER)
  • Sophie Turner – Feniks i errët
  • Jennifer Aniston – Mystery Murder
  • Brie Larson – Kapiten Marvel
  • Tessa Thompson – Burra në të Zezë: Ndërkombëtar
  • Lupita Nyong’o – Ne

  Ylli i Filmit të Animuar të vitit 2019

  • America Ferrera – Si ta Trajnoni Dragon tuaj: Bota e fshehur
  • Tom Hanks – Historia e Lodrave 4
  • Kevin Hart – Jeta sekrete e kafshëve shtëpiake 2
  • Beyoncé – Lion King (WINNER)
  • Ryan Reynolds – Pokemon: Detektivi Pikachu
  • Chris Pratt – Lego Movie 2: Pjesa e Dytë
  • Tiffany Haddish – Jeta sekrete e kafshëve shtëpiake 2
  • Awkwafina – Filmi Angry Birds 2

  Filmi i vitit 2019

  • Avengers: Endgame (WINNER)
  • Historia e lodrave 4
  • Kapiten Marvel
  • shpejt & Paraqet me zemërim: Hobbs & Shaw
  • Mbreti Luan
  • John Wick: Kapitulli 3 – Parabellum
  • SHBA
  • Spider-Man: Larg shtëpisë

  Filmi komedi i vitit 2019

  • Misteri i Vrasjes (WINNER)
  • Krye
  • Dje
  • Hustle
  • Burra në të Zezë: Ndërkombëtare
  • Goditje e gjatë
  • Pak
  • Djem te mire

  Filmi Aksion i vitit 2019

  • Avengers: Endgame (WINNER)
  • Spider-Man: Larg shtëpisë
  • Kapiten Marvel
  • John Wick: Kapitulli 3 – Parabellum
  • Shazam!
  • Godzilla: Mbreti i Monsters
  • Feniks i errët
  • shpejt & Paraqet me zemërim: Hobbs & Shaw

  Filmi Drama i vitit 2019

  • pas (WINNER)
  • Një herë në Hollivud
  • Rocketman
  • Pesë këmbët përveç
  • gotë
  • SHBA
  • E keqe jashtëzakonisht e keqe, tronditëse keqe dhe poshtër
  • Kufi i trefishtë

  Filmi Familjar i vitit 2019

  • Aladdin (WINNER)
  • Historia e lodrave 4
  • Mbreti Luan
  • Jeta sekrete e kafshëve shtëpiake 2
  • Si të Trajnoni Dragon tuaj: Bota e fshehur
  • Filmi Lego 2: Pjesa e Dytë
  • Detektivi Pokémon Pikachu
  • Filmi Angry Birds 2

  Drama e filmit dramë të vitit 2019

  • Spruce Cole, Pesë këmbë larg (WINNER)
  • Taron Egerton, Rocketman
  • Zac Efron, ekstremisht i lig, i keq dhe shok i keq
  • Lupita Nyong’o, Ne
  • Leonardo DiCaprio, Njëherë e një kohë në Hollywood
  • Brad Pitt, Njëherë e një kohë në Hollywood
  • Sarah Paulson, Glass
  • Samuel L. Jackson, Glass

  Filmi Komedi Ylli i vitit 2019

  • Noah Centineo, Data e përsosur (WINNER)
  • Ali Wong, Gjithmonë Bëhu Ndoshta Moj Ndoshta
  • Kevin Hart, The Outside
  • Rebel Wilson, A nuk është romantike
  • Adam Sandler, Mystery Mystery
  • Liam Hemsworth, A nuk është romantike
  • Dwayne Johnson, duke luftuar me familjen time
  • Mindy Kaling, Natën e vonë

  Filmi Aksion i Yllit të vitit 2019

  • Tom Holland, Spider-Man: Larg shtëpisë (WINNER)
  • Robert Downey Jr., Avengers: Endgame
  • Chris Evans, Avengers: Endgame
  • Halle Berry, John Wick: Kapitulli 3 – Parabellum
  • Keanu Reeves, John Wick: Kapitulli 3 – Parabellum
  • Sophie Turner, Dark Phoenix
  • Brie Larson, Kapiten Marvel
  • Dwayne Johnson, Fast & Paraqet me zemërim: Hobbs & Shaw

  Drama Show e vitit 2019

  • Gjërat e çuditshme (WINNER)
  • Anatomia e Grey
  • Keta jemi ne
  • Chicago P.D.
  • Loja e froneve
  • Gënjeshtra të Mëdha të Vogla
  • Riverdale
  • Të vdekurit në këmbë

  Shfaqja e komedisë së vitit 2019

  • Teoria e Big Bangut (WINNER)
  • E shtuna Natën Live
  • Familje moderne
  • Vendi i mirë
  • Rritur-ish
  • nënpresident
  • Portokallia eshte e zeza e re
  • Creek Schitt’s

  Show Realiteti i vitit 2019

  • Të qëndrojmë me Kardashianët (WINNER)
  • dashuria & Hip Hop: Atlanta
  • Shtëpiake e Vërtetë e Atlantës
  • Shtëpiake e Vërtetë e Beverly Hills
  • Syri i Queer
  • Bachelor në Parajsë
  • Rregullat e Vanderpump
  • Jersey Shore: Pushime familjare

  Shfaqja e Konkurrencës e vitit 2019

  • Got Talent i Amerikës (WINNER)
  • Gara Drag RuPaul
  • Këngëtari i maskuar
  • Bachelor
  • Zeri
  • Bachelor në Parajsë
  • Bachelorette
  • Sfida

  Drama TV Star e vitit 2019

  • Zendaya, Euphoria (WINNER)
  • Norman Reedus, Të Vdekurit në këmbë
  • Sophie Turner, Game of Thrones
  • Millie Bobby Brown, Stranger Things
  • Reese Witherspoon, Gënjeshtra të Mëdha të Vogla
  • Maisie Williams, Game of Thrones
  • Lili Reinhart, Riverdale
  • Sterling K. Brown, Ky është Ne

  Komedi TV Star i vitit 2019

  • Kristen Bell, Vendi i Mirë (WINNER)
  • Leslie Jones, Saturday Night Live
  • Julia Louis-Dreyfus, Veep
  • Tiffany Haddish, O.G fundit.
  • Tracee Ellis Ross, Black-ish
  • Jameela Jamil, Vendi i mirë
  • Yara Shahidi, e rritur
  • Jim Parsons, Teoria e Big Bangut

  Shfaqja e diskutimeve ditore të vitit 2019

  • Shfaqja Ellen DeGeneres (WINNER)
  • Pamja
  • Biseda e Tabelës së Kuqe
  • Show Wendy Williams
  • Jeto me Kelly dhe Ryan
  • sot
  • Mirëmëngjes Amerikë
  • E verteta

  Shfaqja e diskutimeve të natës të vitit 2019

  • Sonte Show Starring Jimmy Fallon (WINNER)
  • Shfaqja e vonë me Stephen Colbert
  • Shfaqja ditore me Trevor Noenë
  • Jimmy Kimmel Live!
  • Shfaqja e vonë me James Corden
  • Front i plotë me Bletën Samantha
  • Javën e kaluar sonte me John Oliver
  • Shikoni Hfarë po ndodh live me Andy Cohen

  Konkursi i Konkurrencës i vitit 2019

  • Hannah Brown, The Bachelorette (WINNER)
  • Buddy Valastro, Buddy vs Duff
  • Kodi Lee, Got Talent i Amerikës
  • T-Pain, Këngëtari i maskuar
  • Colton Underwood, The Bachelor
  • Tyler Cameron, The Bachelorette
  • Tyler Oakley, Gara e mahnitshme
  • Vanessa Vanjie Mateo, Gara Drag RuPaul

  Realiteti TV Star i vitit 2019

  • Khloé Kardashian, Vazhdimi me Kardashianët (WINNER)
  • Lisa Vanderpump, Amvise të Vërtetë të Beverly Hills
  • NeNe Leakes, Amvise të Vërteta të Atlantës
  • Jonathan Van Ness, Queer Eye
  • Kandi Burruss, Amvise të Vërteta të Atlantës
  • Kylie Jenner, Vazhdimi me Kardashians
  • Antoni Porowski, Queer Eye
  • Kyle Richards, Shtëpiake e Vërtetë e Beverly Hills

  Shfaqja Bingew vlefshme e vitit 2019

  • jabanxhi (WINNER)
  • Loja e froneve
  • Portokallia eshte e zeza e re
  • ligj & Rendit: Njësia Speciale e Viktimave
  • Akademia e Umbrellës
  • Syri i Queer
  • 13 Arsyet Pse
  • Gjërat e çuditshme

  Albumi i vitit 2019

  • Dashnor, Taylor Swift (WINNER)
  • Faleminderit U, Tjetra, Ariana Grande
  • Frymë e Lirë, Khalid
  • Kur të gjithë jemi në gjumë, ku mund të shkojmë ?, Billie Eilish
  • Cuz Të dua, Lizzo
  • Lumturia Fillon, Vëllezërit Jonas
  • Nr 6 Projekti i Bashkëpunimeve, Ed Sheeran
  • Gara e Vdekjes për Dashuri, Lëng WRLD

  Country Artist i vitit 2019

  • Blake Shelton (WINNER)
  • Luke Kombinon
  • Carrie Underwood
  • Luke Bryan
  • Thomas Rhett
  • Kane Brown
  • Kelsea Ballerini
  • Maren Morris

  Artist Latin i vitit 2019

  • Becky G (WINNER)
  • Yankee Daddy
  • Anuel AA
  • Maluma
  • Karol G
  • Bad lepur
  • J Balvin
  • Natti Natasha

  Video Muzikë e vitit 2019

  • "Vritni këtë Dashuri," Blackpink (WINNER)
  • "Con Calma," Yankee Daddy & borë
  • "ME!," Taylor Swift feat. Brendon Urie i Panic! në Disko
  • "7 unaza," Ariana Grande
  • "Djal i keq," Billie Eilish
  • "Djali Me Luv," BTS feat. Halsey
  • "Vallëzimi me një të huaj," Sam Smith, Normani
  • "Senorita," Shawn Mendes, Camila Cabello

  Tour koncerti i vitit 2019

  • Blackpink: Blackpink 2019 World (WINNER)
  • BTS: Dashuroni veten, Flisni Vetë
  • Lady Gaga: Enigma
  • Ariana Grande: enmbëlsues
  • Rozë: Trauma e bukur
  • Justin Timberlake: Njeriu i Woods
  • Jennifer Lopez: .shtë Partia ime
  • Cher: Këtu shkojmë përsëri turne

  Influenceri i bukurisë i vitit 2019

  • Bretman Rock (WINNER)
  • James Charles
  • Nikita Dragun
  • NikkiTutorials – Nikkie de Jager
  • Jeffree Star
  • RCL Bukuri – Rachel Levin
  • Desi Perkins
  • Jackie Aina

  Ylli i Kafshëve të vitit 2019

  • Doug the Pug (WINNER)
  • Jiffpom
  • Macja Nala
  • Tuna Chiweenie
  • Juniper dhelpra
  • Shinjiro Ono – Marutaro
  • tecuaniventura
  • Lil BUB

  Akti i komedisë i vitit 2019

  • Kevin Hart, Kevin Hart: I papërgjegjshëm (WINNER)
  • Joe Rogan, Joe Rogan Show
  • Gabriel “Fluffy” Iglesias, Gabriel “Fluffy” Iglesias: Një shfaqje i përshtatet të gjithëve
  • Trevor Noah, Tour Trevor Noah
  • Ken Jeong, Ken Jeong: Ju Më plotësoni, Ho
  • Amy Schumer, Amy Schumer: Në rritje
  • Colleen Ballinger, Miranda Sings Live… Mirëseardhja juaj
  • Wanda Sykes, Wanda Sykes: Jo normale

  Pop Podcast i vitit 2019

  • Scrubing In Me Becca Tilley dhe Tanya Rad (WINNER)
  • Ekspert i kolltukëve Podcast Me Dax Shepard
  • Off the Vine With Kaitlyn Bristowe
  • Whine Down Me Jana Kramer
  • Ken Jeong, Ken Jeong: Ju Më plotësoni, Ho
  • Bitch Sesh: Një ndarje e vërtetë e amvisave me Casey Wilson dhe Danielle Schneider
  • WTF Me Marc Maron
  • Përvoja e Joe Rogan

  Artisti Mashkull i vitit 2019

  • Shawn Mendes (WINNER)
  • Postoni Malone
  • ed Sheeran
  • rosak
  • Travis Scott
  • Khalid
  • Lil Nas X
  • Bad lepur

  Artistja Femër e vitit 2019

  • Taylor Swift
  • Cardi B
  • Halsey
  • Billie Eilish (WINNER)
  • Miley Cyrus
  • Camila Cabello
  • P! Nk

  Grupi i vitit 2019

  • Jonas Brothers
  • BTS
  • 5 sekondat e verës
  • Panik! në Disko
  • CNCO
  • Imagjinoni Dragons
  • Shokistët
  • BLACKPINK (WINNER)

  Kënga e vitit 2019

  • "pinjoll" – Vëllezërit Jonas
  • "7 unaza" – Ariana Grande
  • "Rruga e qytetit të vjetër" – Lil Nas X feat. Billy Ray Cyrus
  • "diskutim" – Khalid
  • "Nuk më intereson" – Ed Sheeran & Justin Bieber
  • "Vallëzimi me një të huaj" – Sam Smith & Normani
  • "Djal i keq" – Billie Eilish
  • "Senorita" – Shawn Mendes & Camila Cabello (WINNER)

  Ylli Social i vitit 2019

  • Ema Chamberlain
  • David Dobrik (WINNER)
  • Binjakët Dolan
  • Rickey Thompson
  • Familja Ace
  • Shane Dawson
  • Liza Koshy
  • Tana Mongeau

  Celebrity Social of 2019

  • Ariana Grande
  • Taylor Swift
  • Ellen DeGeneres (WINNER)
  • Miley Cyrus
  • Kim Kardashian West
  • Cardi B
  • Shawn Mendes
  • Justin Bieber

  Ylli i Stilit të vitit 2019

  • Kim Kardashian West
  • rihanna
  • Celine Dion
  • Zonja Gaga
  • Gigi Hadid
  • Cardi B
  • Jennifer Lopez
  • Harry Styles (WINNER)

  Ndryshuesi i Lojërave të vitit 2019

  • LeBron James NBA- Bamirësi
  • Megan Rapinoe Pagesa e Barabartë e Futbollit e Grave në Sh.B.A
  • Coco Gauff Beat Venus Williams – Debutimi i mrekullueshëm i Wimbledon
  • Drew Brees e tejkaloi rekordin e Peyton Manning
  • Alex Morgan Pagesa e Barabartë e Futbollit për Gratë e SHBA
  • Stephen Curry NBA- Bamirësi
  • Bamirësi Serena Williams dhe Fuqizimi i Grave
  • Simone Biles historike dhe femra e parë Triple Double & Titulli i gjashtë gjithëpërfshirës (WINNER)

  Pse PureVPN?

  Pyetja është, pse jo? Toolshtë mjeti më i mirë që mund t’ju lejojë të hyni në transmetime të drejtpërdrejta për Awardsmimet e 45-të të Zgjedhjeve të Njerëzve, dhe çdo shfaqje tjetër televizive që ju pëlqen të shikoni, por nuk mund të jetë për shkak të mungesës së disponueshmërisë. Me PureVPN të lidhur në pajisjen tuaj, mund të qaseni në çdo transmetim të drejtpërdrejtë, në çdo faqe në internet dhe në çdo shërbim që dëshironi, nga kudo në botë. Ju gjithashtu duhet të shmangni të gjitha kufizimet, të tilla si shkurtimet e shpejtësisë, ISP duke goditur një listë të zezë IP, e cila ngadalësohet dhe prish rrjedhën tuaj.

  Kim Martin
  Kim Martin Administrator
  Sorry! The Author has not filled his profile.
  follow me