Si të shikoni Awardsmimet e Lojërave Fluturimi live


Si të shikoni Awardsmimet e Lojërave Fluturimi live

Koha e ngjarjes: E enjte, 12 dhjetor 2019 | ET 8:30 pasdite
Vendi: Teatri Microsoft në Los Angeles, California
Shikoni çmimet e lojërave në internet nga kudo me PureVPN.


Shikoni çmimet e Lojërave 2019

 • Awardsmimet e Lojërave 2019
 • Si të shikoni çmimet e lojërave 2019
 • Ku të shikoni The Game Awards 2019?
 • Kategoritë e Awardsmimeve të Lojërave
 • Awardsmimet e Lojërave Emrat dhe Fituesit
 • FinalWords
 • Awardsmimet e Lojërave 2019

  The Awards Awards është një nga, nëse jo edhe më prestigjiozi, në industrinë e lojrave pasi nderon arritjet e bëra nga zhvilluesit e lojërave video për vitin. Tani, arsyeja që Lojërat e Lojërave mban një vend të veçantë në zemrat e tifozëve është për faktin se fituesit janë zgjedhur prej tyre dhe jo vetëm një juri. Kjo do të thotë që tifozët vendosin se kush fiton dhe kush jo, gjë që, nëse mendoni për këtë, ka kuptim pasi ata janë ata që luajnë lojën.

  Awardsmimet e Lojërave 2019
  data: E enjte, 12 dhjetor 2019
  vendtakim: Microsoft Theater në Los Angeles, California

  Si të shikoni çmimet e lojërave 2019

  Me ndihmën e PureVPN, ju mund të shikoni Lojërat e Lojërave 2019 nga kudo në botë. E tëra çfarë ju duhet të bëni është të lidheni me një nga serverët 2000+ të PureVPN, dhe kjo ka të bëjë me të. VPN do t’ju ndihmojë të maskoni adresën tuaj IP me atë të një vendi tjetër, siç është SH.B.A., e cila do t’ju lejojë të përdorni cilindo kanal që dëshironi, madje edhe ato që më parë nuk ishin të disponueshme për ju.

  Regjistrohu për PureVPN

  Abonimi me PureVPN është më i lehtë nga sa mendoni. E tëra çfarë ju duhet të bëni është të shkoni në faqen e porosive dhe të ndiqni procesin në përputhje me rrethanat. Ju do të kërkohet të siguroni një adresë të vlefshme emaili në të cilën do të merrni emrin dhe përdoruesin tuaj të fjalëkalimit të PureVPN.

  Shkarkoni PureVPN

  Pasi të keni nënshkruar me PureVPN, do të duhet të shkarkoni dhe instaloni PureVPN në pajisjen transmetuese të zgjedhjes suaj. PureVPN ofron aplikacione për të gjitha platformat kryesore, përfshirë iOS, Android, Mac, Windows dhe Linux. Gjithashtu siguron mbështetje për Roku, Apple TV, ruterat, tastierat e lojërave, etj.

  Lidhni PureVPN dhe Watch American Music Awards 2019

  Me PureVPN të instaluar tani në pajisjen tuaj, ja çfarë duhet të bëni për të shikuar Lojërat e Lojrave 2019 drejtpërdrejt dhe në internet:

  • Nisni PureVPN
  • Identifikohu
  • Lidhu me një vendndodhje të serverit amerikan
  • Lidhu me serverin amerikan
  • Shkoni në Youtube
  • Filloni transmetimin dhe kënaquni!

  Ku të shikoni The Game Awards 2019?

  Ju mund të merrni një biletë dhe të bëni rrugën për në ngjarjen live ose të shikoni ngjarjen në internet. Dhe duke qenë se kjo e fundit duket se është opsioni logjik, ne do t’ju ndihmojmë të gjeni rrjedhën e mundshme për të shikuar Awardsmimet e Lojërave drejtpërdrejt.

  Duke u thënë kështu, lista zyrtare e transmetuesve për ngjarjen nuk është shpallur ende. Por ajo që dimë, The Game Awards do të kalojë drejtpërdrejt në Twitch, YouTube, Facebook Live, Steam dhe Mixer. Plus, pronarët e PlayStation 4 dhe Xbox One mund të shikojnë shfaqjen direkt nga tastiera e tyre.

  Për ata që janë të interesuar të shikojnë ngjarjen përmes transmetuesve zyrtarë, rrini të ndigjuar pasi do t’ju njoftojmë me listën sapo të shkojnë drejtpërdrejt.

  Kategoritë e Awardsmimeve të Lojërave

  Siç e dimë, Awardsmimet e Njerëzve për Zgjedhje kanë ushqyer në katër kategori për një kohë të gjatë. Sipas këtyre kategorive, çmime të ndryshme janë shtuar dhe hequr me kalimin e kohës. Kjo është ajo që nominimet janë për yearmimet Zgjedhore të Njerëzve të këtij viti.

  • Lojë e vitit
  • Drejtimi më i mirë i lojës
  • Narrativa më e mirë
  • Drejtimi më i mirë i Artit
  • Nota / Muzika më e mirë
  • Dizajni më i mirë Audio
  • Performanca më e mirë
  • Lojëra për ndikim
  • Lojë më e mirë në vazhdim
  • Lojë më e mirë Mobile
  • Lojë më e mirë VR / AR
  • Lojë më e mirë e veprimit
  • Lojë më e mirë e aksionit / aventurës
  • RPG më e mirë
  • Lojë më e mirë luftarake
  • Lojë më e mirë familjare
  • Lojë më e mirë e strategjisë
  • Lojë më e mirë sportive / garash
  • Multiplayer më i mirë
  • Lojë më e mirë e studentëve
  • Lojë më e mirë e pavarur
  • Lojë më e mirë për Indi
  • Lojë më e mirë e Esports

  Awardsmimet e Lojërave Emrat dhe Fituesit

  Lojërat e Lojërave ende nuk kanë njoftuar kandidatët e tij për ngjarjen e ardhshme 2019, por qëndroni tuned pasi do të shohim listën shumë shpejt.

  Fjalët përfundimtare

  Si përfundim, The Game Awards është një ngjarje e ardhshme për lojëra, ku zhvilluesit e lojërave dhe tifozët bashkohen për të vendosur se cilat lojëra kanë qenë më të mirat e vitit. Do të transmetohet në disa kanale të ndryshme. Sidoqoftë, nëse jetoni në një vend ku asnjë prej këtyre kanaleve nuk është i disponueshëm, mund të shkarkoni dhe instaloni PureVPN, lejoni që VPN t’ju lejojë të përdorni..

  Kim Martin Administrator
  Sorry! The Author has not filled his profile.
  follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map