Si të merrni një
Adresa IP e Singaporit

Mund të merrni një adresë IP nga Singapori VPN. Ja si:

  • Zgjidhni planin tuaj të dëshiruar PureVPN
  • Zgjidhni mënyrën e pagesës
  • Klikoni shtesa
  • Shtoni IP të përkushtuar
  • Zgjidhni SG Dedikuar IP
  • Regjistrohuni dhe kënaquni

si të merrni adresën ip singapore

Shtë kaq e thjeshtë për të marrë IP të Singaporit!

Merrni IP të Dedikuar në Singapor me PureVPN në 3 hapa të thjeshtë:

IMG

Regjistrohuni për PureVPN

Shtë i shpejtë dhe pa telashe.

IMG

Shkarkoni dhe Instaloni PureVPN.

Mbështet qindra pajisje.

IMG

Vendosni IP të Dedikuar

Vendosni emrin e hostit të SG dhe kënaquni!

Shkarkoni PureVPN

Në pajisjen tuaj të preferuar!

Windows Mac kush ka nevojë për adresën IP të dedikuar singaporit

Në mënyrë të ngjashme, disa sisteme bankare në Singapor në internet mund të mos ju lejojnë të përdorni llogaritë, e lëre më të bëni transaksione jashtë vendit.

Merrni Rreth Listat e Zeza

Lista e zezë e IP është një fenomen i zakonshëm në internet. Zakonisht ndodh kur një IP konstatohet se është e përfshirë në praktika joetike siç janë spamming, etj Ju mund të mos jeni të përfshirë në aktivitete spamming, por IP e përbashkët që përdorni mund të jetë keqpërdorur nga kushdo tjetër në rrjet. Shikojeni këtë problem në një mashtrim me një IP të dedikuar.

Kapërcyer problemin e kapësve

Autentifikimi i Captcha mund të mos jetë i bezdisshëm nëse ndodh një herë në ditë ose javë, por jo nëse ndodh shpesh. Ndodh vetëm kur ka shumë aktivitet me të njëjtën IP. Një adresë statike ose personale IP lejon përdoruesit të kalojnë shpejt vërtetimin e Captcha.

Merrni një IP që nuk ndryshon

Disa shërbime të internetit ose platforma u kërkojnë përdoruesve të hyjnë në sistem duke përdorur të njëjtën adresë IP çdo herë që të regjistroheni. Nëse përdorni një adresë IP që ndryshon sa herë që ndizni sistemin tuaj, mund të mos keni mundësi të përdorni këto shërbime. Sidoqoftë, një adresë statike IP mund t’ju ​​ndihmojë të kapërceni këtë problem pa asnjë telashe.

Shijoni siguri më të mirë në internet

Një IP e dedikuar siguron siguri më të mirë në internet në atë që ju mund të vendosni një IP dhe ta lidhni atë me ndonjë nga llogaritë tuaja të ndjeshme siç janë sistemet bankare në internet. Kjo do t’ju lejojë të keni qasje ekskluzive në llogarinë tuaj bankare në internet dhe, kështu, t’ju ndihmojnë të bëni transaksione të sigurta në internet.

Kim Martin
Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me