Si të merrni një adresë gjermane IP


Si të merrni një adresë gjermane IP

 • Zgjedhin për një Plani PureVPN
 • Zgjidhni një pagesë metodë
 • zgjedh ‘add-ons’
 • shtoj IP e përkushtuar
 • zgjedh IP Dedikuar gjerman
 • Connect dhe gëzojnë.

IMG


Si të lidheni me një Adresë IP Gjermane!

Merrni një përvojë gjermane IP me PureVPN në 3 hapa të thjeshtë:

Hapi 1

Hyni në PureVPN

Hapi 2

Shkoni për të gjetur Gjermaninë

Hapi 3

Klikoni për t’u lidhur!

Pse keni nevojë për një adresë IP gjermane

 • Nëse keni probleme për t’u lidhur me një sit që ështëi kufizuar në një Rajoni gjerman, kjo është për shkak se ju jeni qasjes ajo nga një tjetër Vendi / lokacioni përveç Gjermanisë. Një adresë IP gjermane do t’ju japë hyrje të drejtpërdrejtë në faqet e internetit gjermane nga çdo cep i botë.
 • Në pamundësi për të hyrë në gjermanishten tuaj social / banka llogaritë? Kjo është për shkak se ata janë i kufizuar në Gjermani, ose ndaluar në rajonin nga ku po përpiqeni t’iu qaseni atyre. Ju do të duhet një adresë IP e Gjermanisë për të fituar hyrje të menjëhershme në llogarinë tuaj sociale ose bankë ose çfarëdo llogarie tjetër që keni bërë në Gjermani.
 • Udhëtim jashtë Gjermanisë dhe kanë nevojë hyrje në zyrën tuaj të shtëpisë, e cila është e kufizuar në një adresë IP gjermane? Ju me siguri do t’ju duhet një IP gjermane për të marrë siguroni hyrje të largët të dhënave tuaja private.
 • Dëshironi të përdorni PayPal dhe të merrni rekomandime lokale nga Google.de me siguri, do t’ju duhet një IP gjermane kjo do t’ju japë një pozicion virtual të një individi me qendër në Gjermani ndërsa ju mund të ishit fizikisht diku tjetër në botë..

Si të merrni një adresë gjermane IP

pas nënshkrimit me PureVPN, atëherë do të keni hyrje në një grup të madh serverash. zgjedh Server gjerman nga ajo listë e cila do të çojë të gjithë tuajin trafiku në internet për të kaluar nëpër serverin e zgjedhur, Encrypting të dhënat tuaja kështu që privatësia juaj në internet mbetet e paprekur.

Ky proces njihet gjerësisht si VPN Tunneling. Ju gjithashtu mund të kontrolloni tuaj Adresa IP nëse është zëvendësuar të jetë një vendas në Gjermani me mjetin tonë- Cila është IP-ja ime. Do të vini re se IP juaj është i maskuar dhe tani do të duket se po shfletoni nga Gjermania.

Adresat gjermane IP nuk janë të rralla dhe shumica e tyre Banorët gjermanë të cilët lëvizin brenda dhe jashtë vendit kanë nevojë për të në një pikë. Mënyra më e mirë për të hyrë Përmbajtja gjermane dhe të qëndrosh i lidhur me pjesën tjetër të Gjermanisë është të marrësh një IP statike gjermane.

IP Dedikuar gjerman

PureVPN ofron IP të dedikuara për shumë vende, dhe një IP e Përkushtuar gjermane është më e kërkuara. Me adresën IP të Përkushtuar të PureVPN, një e preferuar vend dhe IP gjithmonë do të përdoret vetëm nga ju dhe vetëm ju.

Shijoni kontrollin e plotë të juaj IP të përkushtuar në listat e bardha. Pasi që disa punë kërkojnë një IP të dedikuar për të hyrë specifike Bazat e të dhënave, një dedikuar IP VPN është thelbësore për të hyrë në këto rrjetet, Bazat e të dhënave, dhe servers të sigurt. Një IP Dedikuar gjerman gjithashtu shpejton tuajin P2P aktivitete me serverë të optimizuar P2P. Ju fitoni menjëherë hyrje për përmbajtjen gjermane ndërsa jeni fizikisht i pranishëm në një vend tjetër.

Elfarë tjetër mund të bësh me një IP gjerman

Ka shumë përfitime të lidhura me një adresë IP specifike për një vend dhe një IP gjermane krenohet me një mori përfitimesh, siç janë:

 • Bankar i Sigurt

  Ju mund të përdorni lehtësisht bankare online dhe transferimi i fondeve në UK.

 • Kanalet televizive / Uebfaqet streaming

  Fitoni çastin hyrje në shfaqje / filma TV rajonalë gjermanë dhe shërbime të tjera transmetuese nga çdo cep i globit.

 • Faqet e marrëveshjes / reklamat e klasifikuara

  Kush nuk e pëlqen atë lokal merret dhe kurseni disa euro? Me një IP statike gjermane, mund të përfitoni nga marrëveshjet në dispozicion në rajonin gjerman. Ju gjithashtu mund të kërkoni punë lokale / pasuri të paluajtshme, makina, shërbime dhe më shumë me një IP Dedikuar gjerman.

Përfitimet e një IP Gjermane

Ekzistojnë disa përfitime të tjera për të marrë një IP German Dedicated:

Mbrojtja e IP

Ju nuk keni pse të stresoheni për agjencitë e marketingut, qeverinë ose ISP-të që spiunojnë aktivitetet tuaja të shfletimit sepse kriptimi AES 256-bit është aty për t’ju mbrojtur.

Politika pa log

Ne ndjekim politikën e rreptë të mos-log, që do të thotë që detajet e tua nuk ndahen me palët e treta, edhe nëse ato i kërkojnë ato. Aktivitetet tuaja në internet janë plotësisht anonime.

Wi-Fi i sigurt

Ju mund të bëni transferime bankare dhe të bëni blerje në internet ndërsa hyni në llogaritë tuaja në rrjetet Wi-Fi publike dhe private pa u shqetësuar për dikë që po vëzhgon.

Mësoni më shumë rreth PureVPN

 • Adresa IP e Mbretërisë së Bashkuar
 • Adresa IP e Kanadasë
 • Adresa IP e Maltese
 • Adresa IP e Australisë
 • Adresa IP e Hong Kongut
 • Adresa IP e Singaporit
 • IP e përkushtuar
 • Adresa IP e SH.B.A.
Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map