Si ta shikoni Netflix-in gjerman nga kudo tjetër

Për të parë Netflix-in gjerman në Australi, SH.B.A., ose MB, përdorni një VPN në pajisjen tuaj streaming. Ndërsa PureVPN po jep një provë 7-ditore me vetëm 0.99 për herë të parë, ju mund të kurseni para dhe të shijoni shfaqjet televizive gjermane si Dogs of Berlin. Shikoni Netflix-in gjerman dhe parandaloni mërzitjen në shtëpi.

Merrni garancinë e kthimit të parave nga PureVPN 31-ditor

Si të shikoni netflix gjerman jashtë shtetit?

Thjesht ndiqni hapat më poshtë për të parë Netflix-in gjerman nga kudo:

Netflix VPN Amerikane

Regjistrohu për PureVPN.

Shtë i shpejtë dhe pa telashe.

lidh serverin netflix të pastër

Shkarkoni dhe Instaloni PureVPN.

Mbështet qindra pajisje.

Qasja në Netflix gjermane me VPN

Rrjedhin Netflix gjerman.

Thjesht lidheni dhe shijoni!

Shkarkoni PureVPN

Në pajisjen tuaj të preferuar!

Windows Mac Android Chrome Firefox

Merrni PureVPN në pajisjen tuaj dhe transmetoni Netflix German menjëherë

Me PureVPN dhe ndërfaqen e tij miqësore për përdoruesit, tani mund të hyni në Netflix German në të gjitha pajisjet streaming, duke ju lejuar të transmetoni përmbajtje nga kudo.

Windows Mac Android iOS Chrome Firefox Router Kodi

Dhe kjo është vetëm gjysma e saj. PureVPN madje është i pajtueshëm me tastierë të lojrave të ndryshëm, BoxeeBox, Roku, Apple TV, Android TV dhe shumë më tepër.

Garancia e kthimit të parave 31-ditore

A mund ta shikoj Netflix-in gjerman nga jashtë?

Më parë, mund të hynit në Netflix gjerman vetëm nëse jetoni ose udhëtoni në Gjermani. Ishte mënyra e vetme. Por me PureVPN, gjërat janë bërë krejt ndryshe. Tani, mund të hyni në llogarinë gjermane Netflix nga kudo në botë. Me fjalë të tjera, nuk është e nevojshme të shkoni në Gjermani për të hyrë në të.

Vendet në dispozicion të Netflix në SHBA

Filmat më të mirë të disponueshëm vetëm në Netflix Gjerman

Netflix Gjermani

Da Geht Noch Was (2013)

Da Geht Noch Was është një film gjerman me komedi i cili u lëshua përsëri në vitin 2013 nga regjisori, Holger Haase, dhe paraqiti Florian David Fitz dhe Henry Hübchen si aktorët kryesorë. Ashtë një histori e një marrëdhënie të prishur midis babait dhe një biri dhe se si dashuria mes familjeve nuk venitet kurrë. Conrad luajtur nga Florian, tani të gjithë të rritur gjithnjë e kishin mbajtur distancën nga babai i tij pas mënyrës si trajtohej si kur ishte fëmijë. Sidoqoftë, pas një kërkese të veçantë të bërë nga nëna e tij që po vdes, ai kthehet përsëri për të parë babanë e tij dhe t’i dorëzojë një zarf. Por pasi arriti, ai zbulon se babai i tij po kalon një kohë vërtet të vështirë dhe fillon udhëtimin e tij për të ndrequr marrëdhëniet e tij me babanë e tij dhe për ta ndihmuar atë të ngrihet në këmbë.

Netflix Gjermani

Libri jeshil (2018)

Bazuar në një histori të vërtetë, Green Book është një biopik që paraqet pianistin e zezë të xhazit, Don Shirley, të luajtur nga Mahershala Ali, dhe shoferin e tij të bardhë Tony Lip, të luajtur nga Viggo Mortensen. Filmi pason këta të dy që po shëtisin vendin, i cili filloi nga New York City, deri në shtetet jugore në vitet 1960. Së shpejti, të dy zhvillojnë një lidhje të veçantë, të papritur, ndërsa përballen me racizmin në atë epokë.

Netflix Gjermani

Hubert und Staller – Unter Wölfen (2016)

Unter Wölfen është një film me metrazh gjerman 90-minutësh i bazuar në serialin televiziv 2006, Hubert dhe Staller. Pason dy detektivë, Franz Hubert dhe Johannes Staller, të cilët e gjejnë veten të mbërthyer mes vrasjes së Kröpf, shefit të policisë. Bashkohuni me ta ndërsa hetojnë dhe kuptojnë se kush ishte përgjegjës për këtë krim.

Kush po përdor një VPN për Netflix Gjerman?

përqindja e përdoruesve që përdorin netflix me vpn

PureVPN ka ndihmuar qindra mijëra transmetues, çdo muaj, të qasen në përmbajtjen Netflix nga pjesë të ndryshme të botës.

VPN më e mirë për Netflix Gjerman

Bota është e mbushur me qindra shërbime të ndryshme VPN. Disa paguhen, disa vijnë falas. Sidoqoftë, për ata që janë të interesuar të shikojnë dhe të hyjnë në Netflix gjerman, opsionet e tyre janë mjaft të kufizuara pasi jo shumë VPN atje mbështesin Netflix ose kanë serverë në Gjermani. Si rezultat, PureVPN është VPN më e mirë për punën. Jo vetëm që ka serverë në Gjermani, por gjithashtu përmban mbështetje Netflix, e cila ju lejon të keni qasje të pakufizuar në shërbimin e transmetimit dhe përmbajtjen e tij.

  • udhëtar

  • expat

  • Përmbajtja unike

  • Ndarja e tunelit

  • anonimitet

Të udhëtosh në një vend tjetër është mjaft emocionues më vete. Sidoqoftë, ndërsa e bëni një gjë të tillë, të mbash gjurmët e shfaqjeve dhe filmave tuaj të preferuar mund të jetë mjaft e ndërlikuar. Dhe meqenëse nuk do të dëshironit që përvoja juaj të jetë e prishur, gjithmonë rekomandohet të shikoni shfaqjet dhe filmat tuaj të preferuar sa më shpejt të jetë e mundur.

Por si mund të shikojë shfaqjet dhe filmat e tij / saj të preferuar kur ata janë në një udhëtim? Epo, është mjaft e thjeshtë. Ju merrni duart tuaja në një lidhje VPN. Përmes saj, ju lehtë mund të lidheni me Netflix gjerman dhe të shikoni përmbajtje para se dikush tjetër ta prishë atë për ju.

Të jetosh në një vend tjetër për shkak të kërkesave të punës suaj ose biznesit tuaj është mjaft e vështirë, pasi nuk keni shoqërinë e miqve ose familjes suaj. Tani, nëse përjashtoni aftësinë për të shikuar shfaqjet dhe filmat tuaj të preferuar, jeta mund të vështirësohet.

Kështu që, për të gjithë mërgimtarët tanë gjermanë që janë larg, ne kemi një mënyrë përmes së cilës ju mund t’i merrni të gjitha shfaqjet dhe filmat tuaj të preferuar në Netflix. Gjithçka që ju duhet është PureVPN. Përdoreni atë për t’u lidhur me Gjermaninë dhe për të fituar qasje në Netflix gjermane.

Dëshironi të shikoni shfaqjet dhe filmat më të mirë gjermanë, por nuk mund t’i gjeni në Netflix? Epo, kjo për faktin se ajo përmbajtje është në dispozicion vetëm në Netflix gjerman. Pra, e vetmja mënyrë për të arritur në këtë është nëse zhvendoseni në Gjermani.

Deri më tani, pasi PureVPN ju lejon të fitoni qasje në Netflix gjermane dhe atë shumë, nga kudo në botë. E tëra çfarë duhet të bësh është të lidhesh me një server gjerman, dhe kjo ka të bëjë me të. Drejtohuni tek Netflix dhe do të keni mundësi të shihni të gjitha ato shfaqje dhe filma fantastikë, ekskluzivë gjermanë.

Në ditët e sotme, shumica e përdoruesve besojnë se kur përdorni një lidhje VPN, shpejtësia e internetit tuaj priren të ngadalësohet, dhe mirë, ky është rasti me shumicën e VPN-ve. Sidoqoftë, me PureVPN dhe tiparin e tij tokësor Split Tunneling, gjërat janë krejt të ndryshme.

Karakteristika u lejon përdoruesve të para-vendosin se cilat faqe interneti dhe shërbime dëshirojnë të përdorin me një lidhje VPN dhe të cilat dëshirojnë të ekzekutojnë lirshëm. Prandaj, ju merrni avantazhet e përdorimit të një lidhje VPN ndërsa nuk keni nevojë të bëni kompromise me shpejtësinë. Shtë një fitore.

Qasja në internetin gjerman është një gjë, të qëndrosh i mbrojtur ndërsa e bën këtë është një histori krejt tjetër, e cila është po aq e rëndësishme. Epo, nëse vendosni për PureVPN, ju merrni më të mirën nga të dy botët. Jo vetëm që ju jep mundësinë e përdorimit të Netflix Gjerman, por gjithashtu mbron edhe privatësinë tuaj në internet.

Si ta shikoni Netflix-in gjerman me VPN

Kim Martin
Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me