Si ta shikoni këngëtarin me maskë në internet


Si ta shikoni këngëtarin me maskë në internet

A po mendoni se si të shikoni Sezonin 3 të Masked Singer në internet? E tëra çfarë ju duhet të bëni është të ndiqni këto hapa të thjeshtë më poshtë:


 • Regjistrohu në PureVPN
 • Shkarkoni dhe instaloni aplikacionin PureVPN
 • Lidhu me serverin amerikan
 • Shkoni te dhelpra
 • Filloni transmetimin dhe kënaquni
 • Cili është Këngëtari i maskuar?
 • Kur dhe Ku të shikojnë Këngëtarin e maskuar?
 • Kush fitoi sezonin 2 të The Masked Singer?
 • Whatfarë kostumesh do të shohim në sezonin 3 të The Masked Singer?
 • Kush janë gjyqtarët në Sezonin 3 të këngëtarëve të maskuar
 • Kush janë këngëtarët e zbuluar?
 • Si të jetosh rrymë Këngëtari i maskuar?
 • Si ta shikoni këngëtarin me maskë jashtë Shteteve të Bashkuara?
 • Fjala e fundit
 • Cili është Këngëtari i maskuar?

  Shikoni këngëtarin e maskuar sezonin 2

  The Masked Singer është një nga një shfaqje tipike dhe shumë unike në TV Amerikane, ku të famshëm, aktorë, këngëtarë dhe yje të tjerë veshin kostume për të fshehur identitetin e tyre dhe më pas të këndojnë në një konkurs. Ashtu si shfaqjet e tjera, të tilla si Got Talent i Amerikës, edhe kjo ka një panel gjykatësish. Sidoqoftë, këta gjyqtarë nuk janë këtu për të vlerësuar interpretuesit. Në vend të kësaj ata përpiqen të marrin me mend se kush është këngëtarja e maskuar.

  Sezoni 1 i The Masked Singer filloi transmetimin në 2 Janar 2019 dhe vazhdoi për dhjetë episod. Tani shfaqja po kthehet për Sezonin e saj 2, këtë herë pritet të jetë mënyrë më domethënëse dhe shumë më e mirë.

  Kur dhe Ku të shikojnë Këngëtarin e maskuar?

  Nëse jetoni në SH.B.A., mund ta shikoni me lehtësi Sezonin 3 të Masked Singer në Fox, i cili filloi të transmetojë menjëherë pas Super Bowl LIV më 2 shkurt të vitit 2020. Sidoqoftë, nëse jeni jashtë SH.B.A., do t’ju duhet të lidheni me një premium streaming VPN siç është PureVPN. Kur lidheni me PureVPN, mund të ndryshoni vendndodhjen tuaj virtuale në çdo rajon të preferencës tuaj. Nëse ndryshoni vendndodhjen tuaj në SH.B.A., mund të shikoni Sezonin 2 të Masked Singer 2, ashtu si transmetohet në SH.B.A..

  Kush fitoi sezonin 2 të The Masked Singer?

  I pritur nga Nick Cannon, sezoni 2 i The Masked Singer ishte një hit i madh. Ishte Wayne Brady që fitoi garën për herë të fundit. Pasi refuzoi mundësinë për të garuar në sezonin 1 të shfaqjes, Wayne Brady garoi në sezonin e dytë dhe fitoi në fund.

  Kush janë gjyqtarët në Sezonin 3 të këngëtarëve të maskuar

  The Masked Singer është e njohur për kostumet e saj. Këtë vit, ne do të shohim disa kostume të mahnitshme, disa prej të cilave do të kthehen, ndërsa të tjerët do të shfaqen për herë të parë.
  Këtu janë kostumet që do të shohim në Sezonin 3 të këngëtarit Masked:

  • Astronauti
  • Bananeja
  • Ariu
  • Elefanti
  • Bretkosa
  • Kanguri
  • Kotele
  • Llama
  • Miss përbindësh
  • Miu
  • Engjëlli i natës
  • Rrënoja
  • Roboti
  • Mjellma
  • Taco
  • T-Rex
  • Tigri i Bardhë

  Kush janë gjyqtarët në Sezonin 3 të këngëtarëve të maskuar

  Komediani, producenti, aktori dhe reperi i njohur, Nick Cannon, do të jetë nikoqir i sezonit të tretë të The Masked Singer. Por do të jenë gjyqtarët ata që do të vendosin fituesit në këtë konkurs. Këtu është paneli i plotë i gjyqtarëve për The Masked Singer Sezoni 3:

  • Robin Thicke
  • Jenny McCarthy
  • Ken Jeong
  • Nicole Scherzinger

  Kush janë këngëtarët e zbuluar?

  Komediani, producenti, aktori dhe reperi i njohur, Nick Cannon, do të jetë nikoqir i sezonit të tretë të The Masked Singer. Por do të jenë gjyqtarët ata që do të vendosin fituesit në këtë konkurs. Këtu është paneli i plotë i gjyqtarëve për The Masked Singer Sezoni 3:

  • Chaka Khan – Miss Monster
  • Drew Carey – The Llama
  • Lil Wayne – Robot
  • Toni Skifteri – Elefanti
  • Dionne Warwick. -Miu

  Si të jetosh rrymë Këngëtari i maskuar??

  Shfaqja filloi transmetimin në 25 Shtator 2019, dhe do të vazhdojë për dhjetë episod. Pritet të përfundojë më 20 nëntor 2019, të gjitha episodet që janë transmetuar deri më tani janë në dispozicion për transmetim në Fox. Nëse jeni në SH.B.A., qasja në Fox dhe shikimi në internet i The Masked Singer është aq i lehtë sa të shikosh një video në YouTube. Sidoqoftë, nëse jeni jashtë SH.B.A., do t’ju duhet një VPN e dedikuar për transmetim.

  Si ta shikoni këngëtarin me maskë jashtë Shteteve të Bashkuara?

  Nëse jetoni jashtë SH.B.A.-së, nuk do të keni mundësi të jetoni më shpejt transmetimin e këngëtarit të maskuar. Kjo është për shkak të kufizimeve dhe kufizimeve rajonale që kufizojnë qasjen tuaj në programe të tilla si The Masked Singer. Zgjidhja më e mirë për të kapërcyer këtë problem është lidhja me një VPN premium siç është PureVPN. Kur lidheni me PureVPN, ju mund të zgjidhni të ndryshoni vendndodhjen tuaj në çdo rajon që ju preferoni. Ja se si mund ta përdorni PureVPN për të shikuar Këngëtarin e Maskuar në internet nga kudo në botë.

  Shikoni këngëtarin e maskuar Sezoni 3 në Fox

  Uebfaqja Fox pritet të presë të gjitha episodet më të fundit për The Masked Singer, pasi ato transmetohen. Sidoqoftë, videot e ngarkuara në faqen e internetit Fox shpesh janë të padisponueshme për rishikim jashtë SH.B.A. Nëse jeni jashtë SH.B.A., do t’ju duhet akoma një VPN premium, siç është PureVPN, për t’ju lejuar të shmangni kufizimet rajonale dhe qasjen në episodet e sezonit 2 të Masked Singer. më poshtë:

  • Merrni PureVPN
  • Shkarkoni dhe instaloni aplikacionin PureVPN në pajisjen tuaj të preferuar
  • Nisni PureVPN dhe regjistrohuni me kredencialet tuaja
  • Lidhu me serverin amerikan
  • Shkoni te dhelpra dhe kërkoni për Këngëtarin e maskuar
  • Filloni transmetimin dhe kënaquni!

  Shikoni Këngëtarin e maskuar Sezoni 3 në Hulu

  Hulu ka tre plane të ndryshme. Plani më i çmuar ofron të gjithë përmbajtjen origjinale të Hulu së bashku me 40 kanale televizive live të ndryshme, njëra prej të cilave është Fox. Nëse jeni përdorues i Hulu, do të kënaqeshit të dini se mund të shikoni The Masked Singer në Hulu nga kudo në botë me PureVPN të lidheni me PureVPN, zgjidhni një server në SH.B.A. dhe hyrjen menjëherë në Hulu.

  • Merrni PureVPN
  • Shkarkoni dhe instaloni aplikacionin PureVPN në pajisjen tuaj të preferuar
  • Nisni PureVPN dhe regjistrohuni me kredencialet tuaja
  • Lidhu me serverin amerikan
  • Shkoni në Hulu dhe kërkoni për Këngëtarin e maskuar
  • Filloni transmetimin dhe kënaquni!

  Shikoni Këngëtarin e Maskuar në Sezonin 3 në SlingTV

  Sling TV është një shërbim TV me bazë abonimi që lejon përdoruesit të qasen me dhjetëra kanale të ndryshme televizive dhe të shikojnë përmbajtje live. Kanali Fox është gjithashtu në dispozicion në Sling TV, kështu që nëse keni një pajtim pune në Sling TV, mund ta përdorni atë për të parë The Masked Singer. Nëse jetoni jashtë SH.B.A., do t’ju duhet një VPN premium streaming siç është PureVPN për të ndryshuar vendndodhjen tuaj virtuale në mënyrë që të shmangni kufizimet dhe të përdorni Fox në Sling TV.

  • Merrni PureVPN
  • Shkarkoni dhe instaloni aplikacionin PureVPN në pajisjen tuaj të preferuar
  • Nisni PureVPN dhe regjistrohuni me kredencialet tuaja
  • Lidhu me serverin amerikan
  • Shkoni në SlingTV
  • Filloni transmetimin dhe kënaquni!

  Shikoni këngëtarin me maskë Sezoni 3 në FuboTV

  Me çmim 55 dollarë në muaj, fuboTV është shumë i njohur në SHBA, Kanada dhe Spanjë. Jashtë këtyre vendeve, ju nuk mund të hyni në fuboTV për shkak të kufizimeve rajonale, përveç nëse lidheni me një VPN premium streaming, siç është PureVPN. Nëse tashmë keni një abonim ekzistues dhe që funksionon fuboTV, mund të shikoni sezonin 2 të Masked Singer nga kudo në botë me PureVPN. Ja se si mund ta bëni atë.

  • Merrni PureVPN
  • Shkarkoni dhe instaloni aplikacionin PureVPN në pajisjen tuaj të preferuar
  • Nisni PureVPN dhe regjistrohuni me kredencialet tuaja
  • Lidhu me serverin amerikan
  • Pasi të jeni lidhur, nisni aplikacionin FuboTV dhe kërkoni për The Masked Singer.
  • Filloni transmetimin dhe kënaquni!

  Shikoni Sezionin 3 të Këngëtarit të maskuar në YouTube TV

  YouTube TV është shërbimi premium i YouTube që ju lejon të shikoni Sezonin e Masked Singer 2. Ka më shumë se 75 kanale televizive të drejtpërdrejta amerikane të disponueshëm në TV YouTube që tregojnë programim të larmishëm, duke përfshirë Sezonin e Këngëtarit të Maskuar 2. Këtu mund ta shikoni The Masked Këngëtar në TV YouTube me PureVPN.

  • Merrni PureVPN
  • Shkarkoni dhe instaloni aplikacionin PureVPN në pajisjen tuaj të preferuar
  • Nisni PureVPN dhe regjistrohuni me kredencialet tuaja
  • Lidhu me serverin amerikan
  • Nisni TV YouTube dhe kërkoni për Season 2 The Masked Singer
  • Filloni transmetimin dhe kënaquni!

  Fjala e fundit

  PureVPN është VPN më e mirë e transmetimit që mund të zgjidhë të gjitha çështjet e lidhura me transmetimin tuaj në vetëm disa klikime. Për dallim nga VPN-të e tjera që ju bënë të prekshëm në internet dhe ulur shpejtësinë tuaj të transmetimit, PureVPN mban lidhjen tuaj të qëndrueshme dhe të shëndetshme në çdo kohë. Ai mban shpejtësinë tuaj të transmetimit, duke ju lejuar të shijoni pa tel buffer në çdo kohë.

  PureVPN nuk është vetëm një mjet transmetimi por një zgjidhje e plotë e sigurisë në internet gjithashtu. Ju mbron në internet kundër të gjitha kërcënimeve në internet si hacking, malware, goditje ISP dhe ulje të shpejtësisë, të cilat mund të prishin përvojën tuaj të transmetimit. Merrni PureVPN dhe filloni transmetimin si kurrë më parë.

  Kim Martin Administrator
  Sorry! The Author has not filled his profile.
  follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map