Si të jetoni rrjedhin Miss USA 2019 Jashtë SH.B.A.?

Botuar: 12 Prill 2019

Koha e ngjarjes: E enjte, 2 maj 2019 | ET 7:00 pasdite | dhelpër.

Vendi: Grand Sierra Resort në Reno, Nevada

Miss USA 2019

Do vit, 52 garues mblidhen dhe konkurrojnë për një nga prezantuesit më të njohur të bukurive në botë, Miss USA. Ngjarja madhështore nuk është shumë larg – garuesit nga shtete të ndryshme kanë filluar të mbërrijnë në Reno, Nevada. Vitin e kaluar, Sarah Rose Summers, një konkurrente nga Nebraska fitoi çmimin Miss USA. Këtë vit, ajo do t’i dorëzojë kurorën e saj Miss-it të ardhshëm të vitit 2019 i cili do të vazhdojë trashëgiminë.

Si ta shikoni Miss USA 2019 nga Kudo në botë?

Miss USA do të transmetohet drejtpërdrejt në uebfaqen zyrtare të Fox. Megjithatë, transmetimi i drejtpërdrejtë do të jetë i disponueshëm vetëm për njerëzit që jetojnë në SH.B.A. Me PureVPN të lidhur në pajisjen tuaj streaming, ju mund të shikoni Miss USA live në internet nga çdo vend. Ja se si mund të aktivizoni abonimin tuaj PureVPN dhe të ndryshoni vendndodhjen tuaj në SH.B.A. në mënyrë që të mund të keni qasje live në Miss USA 2019 në Fox.

 1. Regjistrohu për PureVPN

 2. Nuk ka rëndësi se cila pajisje përdorni, mund të regjistroheni për PureVPN në më pak se 3 minuta. Thjesht vizitoni faqen e porosive dhe blini planin tuaj të preferuar PureVPN.

 3. Merrni aplikacionin PureVPN

 4. Ju mund ta shkarkoni aplikacionin PureVPN në çdo pajisje që zotëroni dhe ta përdorni për të transmetuar shfaqjet, ngjarjet dhe filmat tuaj të preferuar. PureVPN ofron mbështetje për iOS, Android, Mac, Windows, Apple TV, FireTV, Roku, Kodi dhe shumë ruterë Wi-Fi. Procesi i shkarkimit dhe instalimit është i thjeshtë dhe i thjeshtë për tu naviguar.

 5. Lidhni PureVPN dhe shikoni Miss USA 2019 Live Online

 6. Pasi të keni shkarkuar aplikacionin PureVPN në pajisjen tuaj streaming, filloni aplikacionin dhe ndiqni hapat e përmendur më poshtë për të hyrë në transmetimet e drejtpërdrejta të Miss USA në internet në 2 maj.

  • Vendosni emrin e përdoruesit dhe fjalëkalimin tuaj
  • Lidhu me një server VPN në SH.B.A.
  • Vizitoni faqen zyrtare të Fox dhe filloni transmetimin!

Ku të shikojmë Miss USA 2019?

Kompania e Transmetimit Fox zotëron të drejtat e vetme të transmetimit për prezantuesen e bukurisë Miss USA. Nëse jeni në SH.B.A., mund ta shihni me lehtësi Miss USA në Fox në TV tuaj kabllor, ose të shkoni në faqen zyrtare të Fox dhe të akordoni në një transmetim të drejtpërdrejtë.

Nëse jetoni jashtë SH.B.A., nuk mund të shikoni Miss USA pa PureVPN. Kjo për faktin se edhe pse kanali televiziv Fox është i disponueshëm në shumë vende, ai transmeton vetëm programim rajonal. Dhe për channeldo kanal Fox që operon jashtë SH.B.A., Miss USA nuk është përfshirë në ndonjë program rajonal.

Për të parë Miss USA 2019 jashtë SHBA, mund të lidheni me PureVPN dhe të ndryshoni vendndodhjen tuaj virtuale në SH.B.A. Pasi të lidheni, të gjitha përmbajtjet që nuk janë në dispozicion në vendin tuaj, por që janë në dispozicion në SH.B.A., do të bëhen të arritshme.

Konkurrentët për Miss USA 2019

Konkursori i Shtetit
AlabamaHannah McMurphy
AlaskaJoEllen Walters
ArizonaJoEllen Savannah Wix
ArkansasSavannah Skidmore
KaliforniSavannah Erica Dann
KoloradoMadison Dorenkamp
ConnecticutAcacia Courtney
DelawareJolisa Kopeman
Rrethi i KolumbisëCordelia Cranshaw
FloridaNicolette Jennings
GjeorgjiKaterina Rozmajzl
HawaiiLacie Choy
IdahoShelby Brown
IllinoisAlexandra Plotz
IndianaTate Fritchley
IowaBaylee Drezek
KansasAlyssa Klinzing
KentuckyJordan Weiter
LouisianaVictoria Paul
MaineLexie Elston
MarylandMariela Pepin
MassachusettsKelly O’Grady
MichiganAlyse Madej
MinnesotaCat Stanley
MisisipiMadeleine Overby
MisuriMiriah Jo Ludtke
MontanaGrace Zitzer
NebraskaLex Najarian
NevadaTianna Tuamoheloa
New HampshireAlexis Chinn
New JerseyManya Saaraswat
Mexico riAlejandra Gonzalez
Nju JorkFlorinda Kajtazi
veri CarolinaCheslie Kryst
Dakota e VeriutSamantha Redding
OhioAlice Magoto
OklahomaTriana Brown
OregonNatalie Tonneson
PennsylvaniaKailyn Marie Perez
Rhode islandNicole Pallozzi
Karolina e JugutMaKenzie Divina
Dakota e JugutAbigail Merschman
TennesseeSavana Hodge
TexasAlayah Benavidez
UtahAmanda Renée Giroux
VermontBethany Garrow
VirginiaCourtney Lynne Smits
WashingtonEvelyn Clark
Virxhinia PerëndimoreHaley Holloway
WisconsinDanika Tramburg
WyomingAddison Treesh

Fjala e fundit

Miss USA 2019 do të jetë një nga prezantueset më të shikuara të bukurive në botë. Do të jetë për të ardhur keq nëse nuk jeni në gjendje ta shikoni live në internet, vetëm sepse nuk jetoni në SH.B.A. Në këtë rast, PureVPN ju ka mbuluar. Pasi të lidheni me PureVPN, bëheni plotësisht të padukshëm në internet për të marrë rreth çështjeve të tilla si ISP goditje, lista e zezë e IP dhe censura.

Kim Martin
Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me