Tani prezantimi i provës 7-ditore premium me të gjitha tiparet e hapura për të punuar, bezdisem, & qëndroni të sigurt në internet

Shtesë Falas VPN Chrome

Shijoni përvojën më të butë të transmetimit me Chrome VPN

 • Gjykim falas 7-ditësh
 • Lidhu me 25 vende në të gjithë botën
 • Qindra Adresa IP të ndryshme
 • Qasja në kanalet e tua të preferuara
 • Kriptoni trafikun e shfletuesit tuaj
 • Mbrojtja e rrjedhjeve në WebRTC

krom vpn IMG

 • Si të vendosni
 • Si të lidheni
 • Karakteristikat kryesore
 • Tipar ekskluziv
 • Pse PureVPN
 • Pa rrezik
 • FAQs

Si të konfiguroni PureVPN në Shfletuesin Chrome

 1. Regjistrohuni në një plan premium
 2. Shkarkoni shtesën VPN për Chrome nga dyqani në internet Chrome
 3. Nisni zgjerimin në Chrome dhe identifikohuni me kredencialet tuaja
 4. Tani, zgjidhni vendin tuaj të dëshiruar. Do të duhen disa sekonda për tu lidhur

video_thumb

Si të lidhni VPN në Chrome

Lidhni Extension VPN në Shfletuesin Chrome sa më thjeshtë

hyrje

Thjesht, thjesht identifikohuni me letrat kredenciale.

zgjedh

Shkoni në skedën e vendit dhe zgjidhni vendndodhjen tuaj të dëshiruar.

Connect

Kur zgjidhni vendin, do të lidheni automatikisht me përfaqësuesin.

Karakteristikat kryesore në Extension Chrome VPN

Connect

Lidhu me serverin proxy të USA përmes shtrirjes VPN Chrome.

Uebfaqe Popullore

Klikoni në faqet e internetit të njohura dhe zgjidhni kanalin tuaj të preferuar si Netflix SH.B.A.

Redirect

Pasi të zgjidhni Netflix US, do të lidheni dhe ridrejtoheni në faqen e internetit

VPN më e shpejtë për Chrome

Zgjatja jonë VPN Chrome vjen me:

Fastest & VPN më e zgjuar

VPN jonë për Chrome nuk është vetëm më e shpejta, por edhe zgjatja më e zgjuar e VPN, duke ju lejuar të anashkaloni kufizimet dhe bllokimet.

Mbroni gjithçka

Mbron aktivitetet tuaja në internet që përfshijnë komunikimin, shkëmbimin e të dhënave, etj. Duke e bërë të pamundur që dikush të pengojë ose monitorojë të dhënat tuaja.

2,000+ serverë në të gjithë botën

Rrjeti i PureVPN shtrihet në 140 vende në të gjithë globin. Ne garantojmë shpejtësinë më të shpejtë gjatë transmetimit ose shkarkimit të skedarëve.

Siguria e pamposhtur Wi-Fi

Hakerët vazhdimisht janë në kërkim të lidhjeve të pasigurta Wi-Fi. Mos i bëni punët e tyre më të lehta për ta. Përdorni PureVPN dhe e bëni të pamundur që hakerat të vjedhin të dhëna.

Bandwidth i pakufizuar

Pavarësisht nga plani i tij që ju zgjidhni, ju do të merrni një bandë të pakufizuar dhe lirinë për t’u lidhur me serverin e zgjedhjes suaj sa herë që dëshironi.

Lidhu me një klik

Ju lejon të lidheni vetëm me një klik të vetëm dhe shfaq statusin tuaj menjëherë kur të jeni lidhur.

Provoni zgjerimin e Chrome VPN, tani pa rrezik

Sshtë koha për të forcuar sistemin tuaj Chrome në lidhje me kërcënimet në internet që mund të rrezikojnë sigurinë dhe intimitetin e të dhënave tuaja. Plus, duke provuar zgjerimin PureVPN Chrome vjen me rreziqe zero. Në fund të fundit, ju merrni një garanci pa kthim 31-ditor të parave.

Pyetjet e bëra më shpesh

Garancia e kthimit të parave 31-ditore

Kim Martin
Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me